Колькасць спаборніцтваў: 60
Дата | Спаборніцтвы Мясцовасць | Спорт Група | Клуб, Горад | Месца | Вынік | Дзень Этап | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2015-08-04 | WOC middle Darnaway | W | United States | 67 | 1:05:27 | ||
2012-07-21 | WOC relay Chalet-a-Gobet, Lausanne | W | United States | 15 | 2:05:19 | 2 этап | 48:24 (21) |
2012-07-16 | WOC middle qualification St-George, Lausanne | W3 | United States | 22 | 46:32 | ||
2010-08-15 | WOC relay Granåsen Ski Centre, Trondheim | W | United States | 19 | 2:28:29 | 3 этап | 1:02:19 (24) |
2010-08-12 | WOC long final Granåsen Ski Centre, Trondheim | W | United States | 44 | 1:55:28 | ||
2010-08-10 | WOC long qualifications Jervskogen Ski Centre, Trondheim | W1 | United States | 14 | 54:45 | ||
2010-08-08 | WOC sprint qualifications Sverresborg | W2 | United States | 18 | 18:00 | ||
2010-06-05 | EOC long final Pismenovo | W | United States | dsq | |||
2010-06-04 | EOC middle final Pismenovo | WB | United States | dsq | |||
2010-06-02 | EOC relay Yasna polyana | W | United States | 17 | 2:53:36 | 1 этап | 49:02 (24) |
2010-05-31 | EOC long qualification Yasna polyana | W2 | United States | 17 | 57:01 | ||
2010-05-30 | EOC sprint qualification Primorsko | W3 | United States | 15 | 13:01 | ||
2010-05-30 | EOC sprint final Primorsko | W | United States | 47 | 19:01 | ||
2009-08-21 | WOC relay Bankut, Miskolc | W | United States | 17 | 2:56:28 | 2 этап | 1:03:37 (16) |
2009-08-19 | WOC middle final Bankut, Miskolc | W | United States | 45 | 1:00:15 | ||
2009-08-17 | WOC long qualification Bükkszentkereszt, Miskolc | W3 | United States | 20 | 1:01:26 | ||
2009-08-16 | WOC middle qualification Bükkszentkereszt, Miskolc | W3 | United States | 13 | 36:09 | ||
2008-07-20 | WOC relay Skripov, Olomouc | W | United States | 21 | 2:53:25 | 2 этап | 58:57 (22) |
2008-07-17 | WOC middle qualification Stara Ves, Olomouc | W3 | United States | 20 | 37:55 | ||
2008-07-15 | WOC long qualification Dalov, Olomouc | W3 | United States | 18 | 59:30 | ||
2008-07-13 | WOC sprint qualification Prostejov, Olomouc | W1 | United States | dsq | |||
2008-05-31 | EOC middle final Ventspils | W | United States | 47 | 44:13 | ||
2008-05-30 | EOC middle qualification Ventspils | W2 | United States | 14 | 31:47 | ||
2008-05-28 | EOC long final Ventspils | WB | United States | 18 | 1:17:43 | ||
2008-05-27 | EOC long qualification Ventspils | W3 | United States | 29 | 55:56 | ||
2008-05-26 | EOC sprint qualification Ventspils | W1 | United States | 21 | 12:52 | ||
2007-08-26 | WOC sprint final Botanic Garden, Kyiv | W | United States | 42 | 15:47 | ||
2007-08-25 | WOC relay Golosiivo, Kyiv | W | United States | 19 | 2:31:38 | 2 этап | 47:50 (17) |
2007-08-19 | WOC long qualification Pidgirtsi, Kyiv | W3 | United States | 16 | 1:03:49 | ||
2007-08-18 | WOC sprint qualification Golosiivo, Kyiv | W2 | United States | 15 | 14:27 | ||
2006-08-05 | WOC relay Himmelbjerget, Århus | W | United States | 17 | 3:00:13 | 2 этап | 1:06:51 (21) |
2006-08-01 | WOC sprint qualification Mindeparken, Århus | W2 | United States | 20 | 18:04 | ||
2006-07-30 | WOC long qualification Linå Vesterskov, Århus | W3 | United States | dsq | |||
2005-08-14 | WOC relay Tsukude, Aichi | W | United States | 18 | 2:53:47 | 2 этап | 59:32 (16) |
2005-08-11 | WOC middle final Mikawa Kogen, Aichi | WB | United States | 10 | 44:24 | ||
2005-08-10 | WOC sprint qualificationt Showa no Mori, Aichi | W3 | United States | dsq | |||
2005-08-08 | WOC long qualification Suganuma, Aichi | W1 | United States | 16 | 1:06:45 | ||
2004-09-15 | WOC sprint qualification Rocklunda, Västerås | W3 | United States | 20 | 15:16 | ||
2004-09-12 | WOC long qualification Västervåla, Västerås | W2 | United States | 21 | 1:19:21 | ||
2004-07-16 | EOC long final Klinteskoven | WB | United States | 22 | 1:12:35 | ||
2004-07-14 | EOC sprint qualification Roskilde City Nord | W1 | United States | 24 | 17:11 | ||
2004-07-14 | EOC sprint final Roskilde city | WB | United States | 33 | 16:37 | ||
2004-07-13 | EOC middle final Grønholt Hegn | WB | United States | 29 | 47:10 | ||
2004-07-11 | EOC middle qualification Bidstrup | W3 | United States | 25 | 36:34 | ||
2004-07-10 | EOC long qualification Bidstrup | W2 | United States | 32 | 1:09:02 | ||
2004-06-26 | WUOC relay Klabava | W | United States | 13 | 3:36:33 | 1 этап | 44:36 (12) |
2004-06-23 | WUOC long, sprint, middle Žihle, Plzen | W | United States | 1 дзень 2 дзень | 1:25:34 (41) 19:01 (23) | ||
2003-08-09 | WOC relay Pfannenstiel, Rapperswil | W | United States of America | 22 | 2:31:20 | 3 этап | 50:15 (20) |
2003-08-05 | WOC sprint Rapperswil | W | United States | 39 | 18:08 | ||
2003-08-04 | WOC long qualification Zugerberg, Rapperswil/Jona | W2 | United States | 25 | 1:23:13 | ||
2000-07-18 | World cup, event 8 Heinola | D | United States | 2:06:17 | 1 дзень 2 дзень 3 дзень | 1:06:04 (91) Р 1:00:13 (88) Р dsq | |
2000-07-14 | JWOC relay Nove Mesto na Morave | W | United States | 24 | 1:53:53 | 2 этап | 39:28 (35) |
2000-07-13 | JWOC short final Nove Mesto na Morave | WB | United States | 46 | 34:29 | ||
2000-07-12 | JWOC short qualification Nove Mesto na Morave | W1 | United States | 39 | 32:06 | ||
2000-07-11 | JWOC classic Nove Mesto na Morave | W | United States | 119 | 1:34:49 | ||
1999-08-06 | WOC short qual. Inverness, SCO | W4 | United States | 25 | 1:04:01 | ||
1999-07-10 | JWOC relay Poda, Varna | W | United States | 22 | 3:34:31 | 2 этап | 1:09:49 (36) |
1999-07-09 | JWOC short final Cerno more, Varna | WB | United States | 44 | 43:17 | ||
1999-07-08 | JWOC short qualification Varna | W3 | United States | 38 | 1:07:26 | ||
1999-07-07 | JWOC classic Skorpilovci - Samotino, Varna | W | United States | 83 | 1:13:43 |