Колькасць спаборніцтваў: 36
Дата | Спаборніцтвы Мясцовасць | Спорт Група | Клуб, Горад | Месца | Вынік | Дзень Этап | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2010-06-02 | EOC relay Yasna polyana | W | Bulgaria | 2:43:53 | 3 этап | 59:04 (20) | |
2010-06-01 | EOC middle qualification Yasna polyana | W3 | Bulgaria | 26 | 34:39 | ||
2010-05-30 | EOC sprint qualification Primorsko | W2 | Bulgaria | 27 | 17:49 | ||
2010-05-30 | EOC sprint final Primorsko | WB | Bulgaria | 10 | 16:13 | ||
2009-08-21 | WOC relay Bankut, Miskolc | W | Bulgaria | 19 | 3:03:19 | 2 этап | 1:00:52 (13) |
2006-08-05 | WOC relay Himmelbjerget, Århus | W | Bulgaria | 23 | 3:04:35 | 2 этап | 1:16:14 (26) |
2006-07-30 | WOC long qualification Linå Vesterskov, Århus | W3 | Bulgaria | 24 | 1:07:30 | ||
2006-07-29 | WOC middle qualification Hjortsballe Krat, Århus | W3 | Bulgaria | 23 | 40:21 | ||
2002-09-30 | EOC long final Sümeg | WB | Bulgaria | 12 | 52:15 | ||
2002-09-29 | EOC long qualification Sümeg | W1 | Bulgaria | 44 | 1:04:37 | ||
2002-09-28 | EOC sprint qualification Sümeg | W2 | Bulgaria | 28 | 17:29 | ||
2002-09-27 | EOC relay Sümeg | W | Bulgaria | 20 | 3:03:13 | 1 этап | 1:09:32 (30) |
2002-09-25 | EOC middle qualification Sümeg | W2 | Bulgaria | 27 | 27:08 | ||
2002-09-25 | EOC middle final Sümeg | WB | Bulgaria | 31 | 36:28 | ||
2002-06-22 | CISM relay Allentsteig | W | Bulgaria | 8 | 2:49:47 | 1 этап | 55:44 ( 9) |
2002-06-19 | CISM individual Allentsteig | W | Bulgaria | 19 | 2:06:12 | 1 дзень 2 дзень | 55:44 (16) 1:10:28 (23) |
2002-06-09 | World cup, event 5 long Fribourg | D | Bulgaria | 72 | 1:11:34 | ||
2002-06-08 | World cup, event 4 relay Fribourg | D | Bulgaria | 14 | 2:33:31 | 1 этап | 44:56 (24) |
1999-08-12 | CISM individual Zagreb | W | Bulgaria | 15 | 1:50:06 | 1 дзень 2 дзень | 48:13 (25) 1:01:53 ( 8) |
1999-08-06 | WOC short qual. Inverness, SCO | W1 | Bulgaria | 21 | 47:48 | ||
1999-08-02 | WOC classic qual. Inverness, SCO | W2 | Bulgaria | 42 | 1:12:41 | ||
1998-10-10 | CISM relay Biere | W | Bulgaria | 9 | 3:17:45 | 3 этап | 1:00:25 ( 9) |
1998-10-07 | CISM individual Biere | W | Bulgaria | 6 | 1:39:43 | 1 дзень 2 дзень | 50:39 ( 9) 49:04 ( 4) |
1997-08-14 | WOC short qualification Grimstad | W2 | Bulgaria | 19 | 34:26 | ||
1997-08-11 | WOC classic qualification Grimstad | W2 | Bulgaria | 42 | 1:03:27 | ||
1996-08-21 | World cup, event 9 classic ms Illgraben, Leuk | D | Bulgaria | 68 | 1:20:49 | ||
1996-08-19 | World cup, event 8 short Langnau | DA | Bulgaria | 42 | 33:48 | ||
1996-07-20 | WUOC relay Veszprém | W | Bulgaria | 15 | 4:06:07 | 4 этап | 49:35 (11) |
1996-07-18 | WUOC classic Veszprém | W | Bulgaria | 43 | 1:14:23 | ||
1996-07-16 | WUOC short qual. Veszprém | W1 | Bulgaria | 21 | 26:13 | ||
1995-08-18 | WOC short qualification Detmold | W2 | Bulgaria | 9 | 31:37 | ||
1995-08-18 | WOC short final Hasenkanzel, Detmold | W | Bulgaria | 37 | 34:37 | ||
1995-08-16 | WOC classic final Mordkuhle, Detmold | W | Bulgaria | 47 | 1:23:34 | ||
1995-08-15 | WOC classic qualification Detmold | W1 | Bulgaria | 18 | 56:56 | ||
1994-09-25 | World cup, event 7, classic Quedlinburg | WB | Bulgaria | 8 | 1:10:02 | ||
1990-07-13 | JWOC classic Nattberg, Älvsbyn | W | Bulgaria | 66 | 1:22:50 |