Колькасць спаборніцтваў: 93
Дата | Спаборніцтвы Мясцовасць | Спорт Група | Клуб, Горад | Месца | Вынік | Дзень Этап | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2022-08-07 | EOC relay Rakvere | M | Ukraine | 24 | 2:00:15 | 2 этап | 41:18 (28) Р |
2022-08-06 | EOC middle final Rakvere | M | Ukraine | 14 | 39:21 | Р | |
2022-08-03 | EOC middle qualification Rakvere | MB | Ukraine | 4 | 29:38 | Р | |
2022-07-17 | World games relay Railroad Park | X | Ukraine | dsq | 3 этап | dsq | |
2022-07-16 | World games middle Oak Mountain State Park | M | Ukraine | 26:21 | Р | ||
2022-07-15 | World games sprint Birmingham Southern College | M | Ukraine | 36 | 18:52 | ||
2021-07-09 | WOC long Hermanky | M | Ukraine | 34 | 1:57:29 | Р | |
2021-07-08 | WOC relay Hermanky | M | Ukraine | 6 | 2:01:56 | 2 этап | 38:29 ( 5) |
2021-07-06 | WOC middle qualification Smržovka | MC | Ukraine | 10 | 33:51 | Р | |
2021-07-06 | WOC middle final Smržovka | M | Ukraine | 9 | 42:42 | Р | |
2019-08-17 | WOC relay Østfold | M | Ukraine | 8 | 1:47:18 | 2 этап | 35:33 (13) Р |
2019-08-16 | WOC middle final Østfold | M | Ukraine | 35 | 40:55 | Р | |
2019-08-13 | WOC middle qualification Østfold | M1 | Ukraine | 3 | 26:25 | Р | |
2018-08-11 | WOC long Sigulda | M | Ukraine | 19 | 1:51:10 | ||
2018-08-09 | WOC relay Sigulda | M | Ukraine | 11 | 1:53:06 | 2 этап | 39:01 (13) |
2018-08-07 | WOC middle Sigulda | M | Ukraine | 5 | 33:38 | ||
2018-05-13 | EOC long Capriasca | M | Ukraine | 21 | 1:42:34 | ||
2018-05-12 | EOC relay Capriasca | M | Ukraine | 24 | 2:14:31 | 2 этап | 49:14 (31) |
2018-05-09 | EOC middle final Meride - Serpiano | M | Ukraine | 20 | 40:21 | ||
2018-05-08 | EOC middle qualification Lugano - Carona | MA | Ukraine | 3 | 26:33 | ||
2017-07-27 | World games relay Wrocław | X | Ukraine | 9 | 1:06:06 | 2 этап | 15:32 ( 5) |
2017-07-25 | World games sprint + middle Wrocław | M | Ukraine | 1 дзень 2 дзень | 16:54 (35) 36:07 ( 6) | ||
2017-07-07 | WOC relay Vitipalu | M | Ukraine | 10 | 1:43:20 | 2 этап | 32:05 ( 2) |
2017-07-06 | WOC middle Vitipalu | M | Ukraine | 3 | 33:42 | ||
2016-08-27 | WOC relay Strömstad east | M | Ukraine | 12 | 2:00:00 | 2 этап | 36:11 ( 4) |
2016-08-23 | WOC middle Tanum | M | Ukraine | 30 | 42:10 | ||
2016-05-28 | EOC relay Černa Voda | M | Ukraine 1 | 20 | 1:59:35 | 2 этап | 38:52 (20) |
2016-05-27 | EOC middle final Černa Voda | M | Ukraine | 13 | 34:14 | ||
2016-05-26 | EOC middle qualification Horni Udoli | M2 | Ukraine | 13 | 30:47 | ||
2015-08-07 | WOC long Glen Affric | M | Ukraine | 11 | 1:45:21 | ||
2015-08-05 | WOC relay Darnaway | M | Ukraine | 11 | 1:47:20 | 2 этап | 36:05 (14) |
2015-08-04 | WOC middle Darnaway | M | Ukraine | 6 | 35:08 | ||
2014-07-12 | WOC relay Campomulo, Gallio | M | Ukraine | 11 | 2:10:32 | 3 этап | 46:53 (12) |
2014-07-11 | WOC middle Campomul | M | Ukraine | 3 | 38:46 | ||
2014-04-15 | EOC long final Marateca | M | Ukraine | dnf | |||
2014-04-14 | EOC middle final Marateca | M | Ukraine | 6 | 33:52 | ||
2014-04-11 | EOC long qualification Meco south | M1 | Ukraine | 6 | 1:06:04 | ||
2014-04-10 | EOC middle qualification Meco north | M3 | Ukraine | 29:13 | |||
2013-08-02 | World games sprint + middle El Ingenio + Rio Pance, Cali | M | Ukraine | 1 дзень 2 дзень | 16:02 (26) 38:14 (18) | ||
2013-07-13 | WOC relay Koulurinne | M | Ukraine | 3 | 1:42:55 | 2 этап | 31:21 ( 1) |
2013-07-12 | WOC middle Koulurinne | M | Ukraine | 11 | 40:30 | ||
2013-07-11 | WOC middle qual. Koljola | M2 | Ukraine | 5 | 28:21 | ||
2013-07-08 | WOC sprint qual. Katinkulta, Vokatti | M2 | Ukraine | 4 | 13:31 | ||
2013-07-08 | WOC sprint Sotkamo, Vokatti | M | Ukraine | 20 | 15:24 | ||
2012-07-21 | WOC relay Chalet-a-Gobet, Lausanne | M | Ukraine | 9 | 1:47:01 | 2 этап | 36:09 ( 8) |
2012-07-17 | WOC middle final St-Cergue, Lausanne | M | Ukraine | 11 | 39:02 | ||
2012-07-16 | WOC middle qualification St-George, Lausanne | M1 | Ukraine | 7 | 32:20 | ||
2012-05-20 | EOC relay Falun | M | Ukraine | 10 | 2:01:22 | 3 этап | 38:01 ( 6) |
2012-05-18 | EOC long final Skattungbyn | M | Ukraine | 6 | 1:32:41 | ||
2012-05-17 | EOC middle final Skattungbyn | M | Ukraine | 4 | 36:13 | ||
2012-05-15 | EOC long qualification Hökberg | M2 | Ukraine | 9 | 48:53 | ||
2012-05-14 | EOC middle qualification Hökberg | M1 | Ukraine | 13 | 27:27 | ||
2011-08-20 | WOC relay La Féclaz | M | Ukraine | 10 | 2:07:58 | 3 этап | 40:43 ( 3) |
2011-08-19 | WOC middle final La Féclaz | M | Ukraine | 4 | 37:30 | ||
2011-08-17 | WOC long final La Féclaz | M | Ukraine | 11 | 2:00:38 | ||
2011-08-14 | WOC middle qualification Saint Francois de Sales | M2 | Ukraine | 2 | 26:57 | ||
2011-08-13 | WOC long qualification Saint Francois de Sales | M2 | Ukraine | 12 | 1:16:41 | ||
2010-08-15 | WOC relay Granåsen Ski Centre, Trondheim | M | Ukraine | 7 | 2:14:08 | 2 этап | 51:54 ( 9) |
2010-08-14 | WOC middle final Granåsen Ski Centre, Trondheim | M | Ukraine | 5 | 31:23 | ||
2010-08-12 | WOC long final Granåsen Ski Centre, Trondheim | M | Ukraine | dsq | |||
2010-08-10 | WOC long qualifications Jervskogen Ski Centre, Trondheim | M3 | Ukraine | 4 | 59:02 | ||
2010-08-09 | WOC middle qualification Jervskogen Ski Centre, Trondheim | M2 | Ukraine | 2 | 23:31 | ||
2009-08-19 | WOC middle final Bankut, Miskolc | M | Ukraine | 26 | 42:25 | ||
2009-08-16 | WOC middle qualification Bükkszentkereszt, Miskolc | M3 | Ukraine | 4 | 27:39 | ||
2008-07-20 | WOC relay Skripov, Olomouc | M | Ukraine | 14 | 2:31:51 | 2 этап | 48:21 (17) |
2008-07-17 | WOC middle qualification Stara Ves, Olomouc | M2 | Ukraine | 7 | 29:22 | ||
2008-07-17 | WOC middle final Stara Ves, Olomouc | M | Ukraine | 41 | 44:43 | ||
2008-06-01 | EOC relay Piejūras camping, Ventspils | M | Ukraine 1 | 2:18:36 | 2 этап | 48:20 (24) | |
2008-05-31 | EOC middle final Ventspils | M | Ukraine | 9 | 37:53 | ||
2008-05-30 | EOC middle qualification Ventspils | M2 | Ukraine | 9 | 29:25 | ||
2008-05-26 | EOC sprint qualification Ventspils | M3 | Ukraine | 26 | 13:47 | ||
2008-05-26 | EOC sprint final Ventspils | MB | Ukraine | 11 | 14:40 | ||
2007-08-25 | WOC relay Golosiivo, Kyiv | M | Ukraine | 8 | 2:16:46 | 3 этап | 38:59 (15) |
2007-08-22 | WOC middle final Bortnichi, Kyiv | M | Ukraine | 25 | 38:13 | ||
2007-08-20 | WOC middle qualification Bortnichi, Kyiv | M3 | Ukraine | 6 | 28:27 | ||
2006-08-01 | WOC sprint qualification Mindeparken, Århus | M2 | Ukraine | 17 | 15:45 | ||
2006-07-29 | WOC middle qualification Hjortsballe Krat, Århus | M3 | Ukraine | 23 | 32:21 | ||
2006-05-13 | EOC relay Otepää | M | Ukraine 1 | 16 | 2:32:54 | 2 этап | 51:55 (22) |
2006-05-12 | EOC long final Otepää | MB | Ukraine | dsq | |||
2006-05-11 | EOC long qualification Kääriku | M1 | Ukraine | 18 | 1:11:58 | ||
2006-05-09 | EOC middle final Haanja | M | Ukraine | 43 | 39:18 | ||
2006-05-08 | EOC middle qualification Haanja | M2 | Ukraine | 10 | 31:23 | ||
2006-05-07 | EOC sprint qualification Otepää | M2 | Ukraine | 25 | 15:38 | ||
2004-07-10 | JWOC relay Gdansk | M | Ukraine | 16 | 2:23:40 | 2 этап | 45:48 ( 6) Р |
2004-07-08 | JWOC long Gdansk | M | Ukraine | 81 | 1:28:07 | Р | |
2004-07-07 | JWOC middle final Gdansk | M | Ukraine | 47 | 33:35 | Р | |
2004-07-06 | JWOC middle qual. Gdansk | M2 | Ukraine | 6 | 29:41 | Р | |
2004-06-26 | WUOC relay Klabava | MX | UKR-RUS-UKR-RUS | 2 | 2:57:30 | 1 этап | 43:49 ( 4) |
2004-06-23 | WUOC long, sprint, middle Žihle, Plzen | M | Ukraine | 1 дзень 3 дзень | 1:34:07 (25) 44:09 (38) | ||
2003-06-22 | EYOC relay Pezinok | M18 | Ukraine | 5 | 1:44:50 | 2 этап | 37:46 (10) |
2003-06-20 | EYOC sprint + long Pezinok | M18 | Ukraine | 1 дзень 2 дзень | 11:12 (10) Р 53:27 (10) Р | ||
2002-06-22 | EYOC relay Wyniki, Gdynia | M18 | Ukraine | 9 | 1:51:10 | 2 этап | 42:27 (11) |
2002-06-21 | EYOC sprint + middle Wyniki, Gdynia | M18 | Ukraine | 1 дзень 2 дзень | 14:03 (16) 43:58 (27) |