JWOC relay
SWE, Nattberg, Älvsbyn, 1990-07-14

Вынікі

Група M

МесцаКамандаКраінаЧасЭтап Прозвішча, ІмяУ этапеПасля этапу
1
Finland FIN2:03:29 1Boström Mikael39:57 (  1)39:57 (  1)
2Nymalm Sören42:35 (  2)1:22:32 (  2)
3Liljeström Kimmo40:57 (  2)2:03:29 (  1)
2
Sweden SWE2:05:11 1Palmberg Mikael40:29 (  2)40:29 (  2)
2Karlsson Klas40:01 (  1)1:20:30 (  1)
3Birklin Jimmy44:41 (  8)2:05:11 (  2)
  Sweden 2 SWE2:08:17 1Persson Jonas44:32 (  5)44:32 (  5)
2Karlsson Ulf43:20 (  5)1:27:52 (  4)
3Kousko Ali40:25 (  1)2:08:17 (  3)
3
Norway NOR2:11:48 1Sandvik Tore44:06 (  4)44:06 (  4)
2Bergstrøm Espen46:32 (10)1:30:38 (  6)
3Bakke Harald41:10 (  3)2:11:48 (  4)
4
Soviet Union URS2:12:05 1Veģeris Ģirts44:58 (  7)44:58 (  7)
2Ozoliņš Jānis45:46 (  8)1:30:44 (  7)
3Žagars Ivars41:21 (  5)2:12:05 (  5)
5
Czechoslovakia TCH2:13:18 1Boranek Petr41:32 (  3)41:32 (  3)
2Prokeš Tomaš43:14 (  4)1:24:46 (  3)
3Ropek Rudolf48:32 (11)2:13:18 (  6)
  Finland 2 FIN2:13:54 1Martti Reko49:12 (10)49:12 (10)
2Laitamaki Jari42:44 (  3)1:31:56 (  8)
3Aumo Jussi41:58 (  6)2:13:54 (  7)
6
Swizterland SUI2:14:50 1Giger Daniel48:14 (  9)48:14 (  9)
2Béguin Jan45:22 (  7)1:33:36 (  9)
3Berger Alain41:14 (  4)2:14:50 (  8)
7
Hungary HUN2:21:58 1Hajdu Martin45:45 (  8)45:45 (  8)
2Magyar Zsolt44:27 (  6)1:30:12 (  5)
3Soos Ferenc51:46 (15)2:21:58 (  9)
8
Great Britain GBR2:22:05 1Inman Jason44:41 (  6)44:41 (  6)
2Armstrong Jonathan49:58 (14)1:34:39 (10)
3Thin Alasdair47:26 (10)2:22:05 (10)
9
Denmark DEN2:26:44 1Stallknecht Claus Brun52:42 (18)52:42 (18)
2Jensen Thomas50:25 (15)1:43:07 (16)
3Jørgensen Carsten43:37 (  7)2:26:44 (11)
  Switzerland 2 SUI2:27:25 1Tunesi Roberto49:48 (13)49:48 (13)
2Foiada Filippo47:52 (11)1:37:40 (11)
3Freiermuth Martin49:45 (13)2:27:25 (12)
10
East Germany GDR2:29:32 1Hähnel Falk50:07 (14)50:07 (14)
2Bassler Steffen52:22 (18)1:42:29 (14)
3Pompe Tilo47:03 (  9)2:29:32 (13)
11
West Germany FRG2:31:59 1Gropius Marc Oliver53:30 (20)53:30 (20)
2Breckle Rolf49:40 (13)1:43:10 (17)
3Losel Dirk48:49 (12)2:31:59 (14)
12
Belgium BEL2:34:00 1Petit Hugues49:46 (12)49:46 (12)
2Reynders Roel53:19 (19)1:43:05 (15)
3Lamury Thierry50:55 (14)2:34:00 (15)
13
Poland POL2:35:18 1Fronia Rafał51:18 (17)51:18 (17)
2Porzycz Janusz50:31 (16)1:41:49 (13)
3Wojciechowski Adam53:29 (16)2:35:18 (16)
14
Australia 2 AUS2:35:59 1Simson Scott50:53 (16)50:53 (16)
2McCrae Jason49:31 (12)1:40:24 (12)
3Burnett Ant55:35 (22)2:35:59 (17)
  Denmark 2 DEN2:41:45 1Johansen Keld56:59 (23)56:59 (23)
2Staugaard Ulrik50:54 (17)1:47:53 (19)
3Saxtorp Søren53:52 (18)2:41:45 (18)
15
France FRA2:43:51 1Mougin Sylvain1:04:00 (27)1:04:00 (27)
2Toussaint Stéphane45:59 (  9)1:49:59 (21)
3Billet Frederic53:52 (18)2:43:51 (19)
  West Germany 2 FRG2:43:58 1Hoffmann Sascha56:51 (21)56:51 (21)
2Gieselmann Marc Alwin53:27 (20)1:50:18 (22)
3Halder Lothar53:40 (17)2:43:58 (20)
16
Austria AUT2:45:53 1Tobler Michael49:27 (11)49:27 (11)
2Schneider Hartmut55:47 (21)1:45:14 (18)
3Dobler Hans Georg1:00:39 (29)2:45:53 (21)
  Great Britain 2 GBR2:46:03 1Walder Patrick50:40 (15)50:40 (15)
2Graetz Keith59:13 (24)1:49:53 (20)
3Marston Neil56:10 (23)2:46:03 (22)
17
Romania ROU2:53:07 1Mutiu Ovidiu Mugurel53:11 (19)53:11 (19)
2Tintar Liviu1:02:34 (27)1:55:45 (23)
3Simon Andras57:22 (26)2:53:07 (23)
  BEL-BEL-AUT ___2:53:07 1Limbourg Frederic56:52 (22)56:52 (22)
2Van De Moortel Roel58:57 (23)1:55:49 (24)
3Waldhäusl Wolfgang57:18 (25)2:53:07 (23)
  TCH-HUN-SWE ___2:53:52 1Zemlik Pavel1:01:37 (26)1:01:37 (26)
2Illes Csaba57:12 (22)1:58:49 (26)
3Stenlund Hans55:03 (21)2:53:52 (25)
18
Italy 2 ITA2:59:08 1Rampado Giuliano58:04 (24)58:04 (24)
2Loss Antonio1:00:36 (25)1:58:40 (25)
3Casagrande Ruben1:00:28 (28)2:59:08 (26)
19
Bulgaria BUL3:08:50 1Sakarov Milko1:13:14 (30)1:13:14 (30)
2Stanev Orlin1:01:09 (26)2:14:23 (28)
3Ivanov Ivaylo54:27 (20)3:08:50 (27)
  Australia AUS3:09:13 1Weihart Brett1:01:29 (25)1:01:29 (25)
2Smith Adam1:09:07 (28)2:10:36 (27)
3McComb Jon58:37 (27)3:09:13 (28)
  Italy ITA3:16:52 1Simoni Cristiano1:06:08 (28)1:06:08 (28)
2Gobber Andrea1:09:53 (29)2:16:01 (29)
3Corona Pierpaolo1:00:51 (30)3:16:52 (29)
  JPN-JPN-SWE ___3:29:01 1Toshimitsu Ryohei1:11:24 (29)1:11:24 (29)
2Inoue Naotake1:20:59 (30)2:32:23 (30)
3Fredriksson Peter56:38 (24)3:29:01 (30)
  Spain ESPdsq 1Bernal Gómez Jesus Mariadsqdsq
2Pineiro Portela Jorgedsqdsq
3Hermosilla Olmos Balbinodsqdsq
  Yugoslavia YUGdsq 1Gobec Damirdsqdsq
2Poljansek Samodsqdsq
3Primožič Aljošadsqdsq