Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius ir jo apylinkės, 2015-05-08

Вынікі

Групы M35, M40, W

Дыстанцыя 1 d. 3.8 км 24 КП, 2 d. 9.7 км 25 КП, 3 d. 7.0 км 20 КП

Выбар  усяго  1 дзень  2 дзень  3 дзень  

МесцаГрупаПрозвішча, ІмяКраінаКлуб, Горад усяго 1 дзень 2 дзень 3 дзень
1M40Kvedaravičius Mindaugas LTULėvuo OK, Kaunas 2:28:30 24:40 (13)1:05:59 (  1)57:51 (  2)
2M40Bačkys Rolandas LTUIgtisa SK, Vilnius 2:30:36 22:53 (  2)1:12:23 (  7)55:20 (  1)
3M35Balabanov Peter BLRKamvol, Grodno 2:30:37 22:16 (  1)1:07:18 (  2)1:01:03 (  5)
4M35Krasko Pavel BLRKamvol, Grodno 2:32:11 22:59 (  3)1:11:09 (  5)58:03 (  3)
5WPaužaitė Sandra LTUDainava OK, Vilnius 2:37:09 23:45 (  8)1:09:41 (  3)1:03:43 (  8)
6M35Barkauskas Aidas LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:39:28 24:19 (11)1:11:47 (  6)1:03:22 (  7)
7M40Bertašius Rimvydas LTUKlajūnas OK, Vilnius 2:46:01 23:26 (  6)1:18:04 (10)1:04:31 (10)
8WMasevičiūtė Kristina LTUDainava OK, Vilnius 2:46:34 25:34 (18)1:13:42 (  8)1:07:18 (14)
9M40Bieliauskas Nerimantas LTUŠilas OK, Garliava 2:50:44 25:12 (15)1:20:53 (15)1:04:39 (11)
10M35Jasiūnas Andrius LTUŠilas OK, Vilnius 2:52:46 26:15 (24)1:20:31 (14)1:06:00 (13)
11WZhuravleva Tatsiana BLRĄžuolas OK, Minsk 2:57:19 24:34 (12)1:19:34 (11)1:13:11 (19)
12M35Poznanskas Linas LTULabirintas OK, Vilnius 2:58:21 25:12 (15)1:27:18 (21)1:05:51 (12)
13M40Jokubauskis Kęstutis LTUTelšiai OK, Vilnius 2:59:28 24:04 (10)1:25:06 (18)1:10:18 (17)
14WVaskaboinikava Tatsiana BLRBelaya Rus KSO, Minsk 3:01:44 26:21 (26)1:27:20 (22)1:08:03 (15)
15WKulbokaitė Adrija LTULėvuo OK, Vilnius 3:06:19 26:31 (27)1:28:50 (23)1:10:58 (18)
16M35Paukštė Mindaugas LTULėvuo OK, Vilnius 3:06:36 25:02 (14)1:26:09 (19)1:15:25 (22)
17M35Zaveckas Andrius LTUĄžuolas OK, Vilnius 3:06:46 26:08 (23)1:30:47 (28)1:09:51 (16)
18WMaciulevičiūtė Indrė LTUŠilas OK, Vilnius 3:09:53 27:45 (34)1:24:11 (17)1:17:57 (27)
19M40Vaitiekus Artūras LTUMedeina OK, Kaunas 3:11:40 26:50 (28)1:29:17 (25)1:15:33 (24)
20M35Gaigalas Egidijus LTUMedeina OK, Kaunas 3:13:21 25:58 (21)1:21:53 (16)1:25:30 (33)
21M40Keraišis Marius LTUTakas OK, Kaunas 3:15:24 28:26 (39)1:29:34 (26)1:17:24 (26)
22M35Radžius Antanas LTULėvuo OK, Vilnius 3:16:44 25:56 (20)1:35:17 (30)1:15:31 (23)
23M35Adomaitis Robertas LTUKlajūnas OK, Vilnius 3:18:34 27:24 (32)1:37:55 (34)1:13:15 (20)
24M40Mikalauskas Robertas LTULėvuo OK, Trakai 3:18:54 27:40 (33)1:34:10 (29)1:17:04 (25)
25WVolungevičienė Judita LTULėvuo OK, Vilnius 3:23:38 27:05 (30)1:37:13 (33)1:19:20 (28)
26WZacharenko Viktorija LTUĄžuolas OK, Vilnius 3:24:31 28:24 (38)1:36:17 (32)1:19:50 (29)
27WRevaitė Vilija LTUArboro OK, SM Gaja, Kaunas 3:32:04 25:50 (19)1:40:54 (35)1:25:20 (31)
28WDiržiūtė Gedvilė LTULėvuo OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:35:52 26:20 (25)1:42:58 (36)1:26:34 (34)
29M40Mianowski Rafal POLWarszawa UNTS, Warszawa 3:43:46 27:57 (35)1:50:28 (41)1:25:21 (32)
30M40Paukštė Mindaugas LTUorienteering.lt, Vilnius 3:49:35 28:50 (40)1:46:50 (38)1:33:55 (38)
31M40Sirvydis Viktoras LTUTelšiai OK, Telšiai 3:50:29 30:36 (44)1:48:51 (39)1:31:02 (37)
32M35Grigusevičius Andrius LTUVilnius 3:58:25 30:31 (43)1:49:47 (40)1:38:07 (39)
33M40Krauchanka Dzmitry BLRSluch, Sluck 4:21:42 30:57 (45)2:06:55 (45)1:43:50 (40)
34M40Takis Feridun TURiog, Istanbul 4:54:04 32:33 (47)2:35:32 (46)1:45:59 (41)
35M35Bogužinskas Tomas LTUMedeina OK, Kaunas 1:24:44 23:46 (  9)dsq1:00:58 (  4)
36M35Lelkaitis Valdas LTUFortūna OK, Vilnius 1:30:45 26:50 (28)dsq1:03:55 (  9)
37M40Tirlikas Audrius LTUKaršuva OK, Jurbarkas 1:41:47 25:16 (17)1:16:31 (  9)dsq
38M35Savanovich Vitali BLREridan, Minsk 1:44:07 23:43 (  7)1:20:24 (13)dns
39M35Ranonis Gediminas LTUFortūna OK, Vilnius 2:02:05 31:55 (46)1:30:10 (27)dns
40WRadzivonaitė Milda LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 2:04:25 28:14 (36)1:36:11 (31)dns
41WGotcaitytė Monika LTUKaršuva OK, Jurbarkas 2:20:53 26:07 (22)1:54:46 (42)dns
42M40Melnik Siarhei BLROrion, Minsk 2:31:08 29:49 (42)2:01:19 (43)dsq
43M35Čiapas Bernardas LTUDevyni OK, Vilnius 2:33:56 29:14 (41)2:04:42 (44)dns
44M35Jauniškis Robertas LTUFortūna OK, Vilnius 2:42:26 dns1:28:55 (24)1:13:31 (21)
45M40Lapinskas Ernestas LTUPerkūnas OK, Vilnius 3:07:29 dns1:45:09 (37)1:22:20 (30)
46M40Saunorius Dainoras LTUIgtisa SK, Šiauliai 23:17 23:17 (  4)dnsdns
47WGvildytė Teklė Emilija LTUMedeina OK, Kaunas 23:22 23:22 (  5)dnsdns
48M40Jadenkus Evaldas LTUFortūna OK, Vilnius 27:21 27:21 (31)dsqdns
49M40Rutkauskas Arvydas LTUĄžuolas OK, Vilnius 28:15 28:15 (37)dnsdns
50M40Januškevičius Regimantas LTUFortūna OK, Vilnius 49:54 49:54 (48)dnsdns
51M40Finaženokas Andrejus LTULėvuo OK, Panevėžys 1:02:34 dnsdns1:02:34 (  6)
52M40Ramoška Skirmantas LTUApuokas OK, Vilnius 1:11:07 dns1:11:07 (  4)dns
53M40Drazdauskas Laimis LTULėvuo OK, Vilnius 1:19:48 dns1:19:48 (12)dns
54WNekrashevich Tanya BLROrion, Minsk 1:26:23 dns1:26:23 (20)dsq
55WKaunelytė Rasa LTULėvuo OK, Panevėžys 1:29:50 dnsdns1:29:50 (35)
56M40Juška Skaidrius LTUSkaičiukai, Vilnius 1:30:52 dnsdns1:30:52 (36)
57M35Truncė Darius LTUDainava OK, Alytus   dnsdsqdns