Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius ir jo apylinkės, 2015-05-08

Вынікі

Групы M45, M50, W18, W20

Дыстанцыя 1 d. 3.3 км 24 КП, 2 d. 8.0 км 19 КП, 3 d. 5.6 км 15 КП

Выбар  усяго  1 дзень  2 дзень  3 дзень  

МесцаГрупаПрозвішча, ІмяКраінаКлуб, Горад усяго 1 дзень 2 дзень 3 дзень
1M50Jonauskas Genadijus LTUDevyni OK, Vilnius 2:14:03 23:05 (  6)56:09 (  1)54:49 (  4)
2M50Ptašekas Julius LTUDevyni OK, Vilnius 2:16:38 23:02 (  4)59:40 (  2)53:56 (  2)
3M45Budriūnas Justas LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:18:04 22:08 (  2)1:00:50 (  5)55:06 (  5)
4M50Rudis Algimantas LTUSaulė OK, Vilnius 2:21:19 25:02 (18)1:00:36 (  4)55:41 (  7)
5M50Paužas Antanas LTUDainava OK, Alytus 2:22:56 22:59 (  3)1:05:43 (11)54:14 (  3)
6M50Ptašekas Marius LTUDevyni OK, Vilnius 2:25:22 24:19 (11)1:05:38 (10)55:25 (  6)
7M50Denisov Valeri BLRBelaya Rus KSO, Minsk 2:26:56 25:57 (21)1:03:57 (  6)57:02 (  8)
8M45Tereshchenkov Valery RUSSaulė OK, Vilnius 2:27:55 23:02 (  4)1:04:42 (  8)1:00:11 (10)
9M45Vidžiūnas Nerijus LTUSakas OK, Šiauliai 2:28:20 23:06 (  7)1:05:06 (  9)1:00:08 (  9)
10M45Nakvosas Vidmantas LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:33:54 25:54 (20)1:07:44 (12)1:00:16 (11)
11M50Valiūnas Jurgis LTUSaulė OK, Vilnius 2:34:55 24:28 (13)1:09:30 (14)1:00:57 (12)
12W20Sušinskaitė Jogvilė LTUFortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:36:18 23:11 (  8)1:11:29 (16)1:01:38 (14)
13W18Juodagalvytė Agnė LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:38:08 27:27 (30)1:16:54 (21)53:47 (  1)
14M50Mockus Pranas LTUŠilas OK, Kaunas 2:38:37 28:52 (42)1:04:33 (  7)1:05:12 (18)
15W18Motiejūnaitė Deimantė LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 2:41:31 24:54 (17)1:14:54 (18)1:01:43 (15)
16M50Gvildys Jonas Gediminas LTUMedeina OK, Kaunas 2:42:18 24:36 (15)1:11:56 (17)1:05:46 (19)
17M50Grigorjevs Nikolajs LATStiga OK, Jaunība BJC, Daugavpils 2:42:53 24:18 (10)1:10:06 (15)1:08:29 (22)
18M50Striūka Algirdas LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:42:59 24:38 (16)1:16:48 (20)1:01:33 (13)
19W18Rutkauskaitė Kastė LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:51:10 27:21 (29)1:19:16 (27)1:04:33 (17)
20M50Mikolavičius Gintaras LTURASKK SK, Vilnius 2:51:34 28:40 (41)1:18:58 (26)1:03:56 (16)
21W18Mackevičiūtė Aistė LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 2:51:49 26:17 (24)1:17:10 (22)1:08:22 (21)
22W20Laurutytė Vaiva LTUJavonis OK, Alytaus SRC, Alytus 2:53:12 26:23 (25)1:17:56 (23)1:08:53 (23)
23M50Žilovas Devis LTUTakas OK, Kaunas 2:57:04 28:32 (39)1:18:18 (25)1:10:14 (25)
24M50Mikalauskas Robertas LTUSaulė OK, Vilnius 3:01:35 28:55 (45)1:20:27 (28)1:12:13 (26)
25W20Kerpauskaitė Anelė LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 3:01:44 27:18 (28)1:24:28 (36)1:09:58 (24)
26W18Bartkevičiūtė Akvilė LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 3:03:22 28:34 (40)1:20:28 (29)1:14:20 (28)
27W20Bazytė Kornelija LTUTakas OK, SM Gaja, KTU, Kaunas 3:11:05 28:29 (37)1:30:20 (41)1:12:16 (27)
28M50Morozov Andrei BLRBelaya Rus KSO, Minsk 3:12:19 27:15 (26)1:16:01 (19)1:29:03 (39)
29M45Bacys Vidmantas LTUSakas OK, Vilnius 3:12:35 31:15 (54)1:25:41 (39)1:15:39 (29)
30M50Bikelis Vytautas LTULabirintas OK, Vilnius 3:13:08 28:17 (35)1:22:52 (31)1:21:59 (33)
31M50Serva Rimantas LTUOriens OK, Panevėžys 3:22:19 27:15 (26)1:24:37 (37)1:30:27 (42)
32W20Makselytė Dovilė LTUJavonis OK, Alytaus SRC, Alytus 3:22:33 29:14 (47)1:32:41 (44)1:20:38 (32)
33W18Staškevičiūtė Raminta LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 3:23:48 27:56 (31)1:23:30 (33)1:32:22 (45)
34W18Gedgaudaitė Viktorija LTUŠilalės SM, Šilalė 3:28:07 28:24 (36)1:24:08 (35)1:35:35 (47)
35W18Sakalauskaitė Karolina LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:28:08 29:44 (48)1:23:22 (32)1:35:02 (46)
36W18Gineikaitė Ugnė LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 3:28:59 28:07 (32)1:29:39 (40)1:31:13 (43)
37W18Briedytė Greta LTUŠilalės SM, Šilalė 3:29:34 26:12 (23)1:40:14 (49)1:23:08 (34)
38W20Domarkaitė Giedrė LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 3:29:40 31:57 (56)1:39:08 (48)1:18:35 (30)
39W18Zakaraitė Karolina LTUŠilalės SM, Šilalė 3:29:55 34:19 (61)1:30:24 (42)1:25:12 (35)
40W18Matvijenko Jūlija LATStiga OK, Jaunība BJC, Daugavpils 3:31:36 28:14 (33)1:31:10 (43)1:32:12 (44)
41W18Kašalynaitė Ūla LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:32:20 31:35 (55)1:40:53 (50)1:19:52 (31)
42W20Navikaitė Laura LTULėvuo OK, Panevėžys 3:37:16 31:08 (52)1:59:50 (59)1:06:18 (20)
43W20Raugalaitė Simona LTUAlytaus SRC, Alytus 3:39:33 32:23 (58)1:36:56 (45)1:30:14 (41)
44W18Pilipaitė Laura LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 3:41:34 29:55 (49)1:42:21 (51)1:29:18 (40)
45M45Navalinskas Tomas LTUDevyni OK, Vilnius 3:47:26 31:14 (53)1:48:49 (54)1:27:23 (37)
46W20Koženiauskaitė Akvilė LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 3:55:05 33:51 (59)1:55:45 (55)1:25:29 (36)
47W20Stravinskaitė Paulina LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 3:59:41 34:20 (62)1:42:51 (52)1:42:30 (49)
48W18Miliūtė Raimonda LTUAlytaus SRC, Alytus 4:03:03 36:20 (66)1:58:19 (56)1:28:24 (38)
49W18Balčiūnaitė Greta LTUAlytaus SRC, Alytus 4:07:32 35:39 (65)1:48:24 (53)1:43:29 (50)
50W18Antonowicz Anna Maria POLWarszawa UNTS, Warszawa 4:13:28 34:00 (60)1:58:58 (58)1:40:30 (48)
51W18Kurmin Agnieška LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 4:14:22 28:14 (33)1:37:55 (46)2:08:13 (54)
52W18Garbaliauskaitė Elena LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 5:04:02 38:27 (68)2:29:12 (65)1:56:23 (53)
53W18Čepeliauskaitė Ieva LTUAlytaus SRC, Alytus 5:07:34 41:45 (70)2:17:09 (63)2:08:40 (55)
54M50Vasilenok Vladimir BLROrion, Minsk 1:21:37 21:50 (  1)59:47 (  3)dns
55M50Kniukšta Romualdas LTURudamina OK, Vilnius 1:46:52 28:52 (42)1:18:00 (24)dns
56M50Maldeikis Rimantas LTUFortūna OK, Vilnius 1:48:28 24:24 (12)1:24:04 (34)dns
57M50Kondrotas Raimondas LTUFortūna OK, Vilnius 1:50:53 26:00 (22)1:24:53 (38)dns
58M45Arlauskas Robertas LTUFortūna OK, Vilnius 1:51:02 28:30 (38)1:22:32 (30)dns
59W18Zaiceva Stefanija LATStiga OK, Jaunība BJC, Daugavpils 2:27:53 34:33 (63)dns1:53:20 (52)
60M45Babkou Aliaksandr BLROrion, Minsk 2:29:48 28:52 (42)2:00:56 (60)dns
61W18Petukaitė Agnė LTUSakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai 2:44:37 30:18 (50)2:14:19 (62)dsq
62W18Veikutytė Gerda LTUSakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai 2:49:19 35:08 (64)2:14:11 (61)dsq
63W20Abunevičiūtė Karolina LTUAlytaus SRC, Alytus 3:07:06 38:37 (69)2:28:29 (64)dsq
64M45Maciulevičius Gintaras LTUŠilas OK, Prienai 3:43:33 dsq1:58:54 (57)1:44:39 (51)
65M45Šegžda Donatas LTUTakas OK, Kaunas 23:26 23:26 (  9)dnsdns
66M45Kilda Artūras LTUKaunas 24:31 24:31 (14)dnsdns
67M45Žičkis Rolandas LTUTakas OK, Kaunas 25:47 25:47 (19)dnsdns
68M50Kubaitis Arūnas LTUĄžuolas OK, Vilnius 29:11 29:11 (46)dnsdns
69W18Statauskaitė Vilma LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 30:55 30:55 (51)dnsdns
70M45Antonowicz Jerzy POLWarszawa UNTS, Warszawa 32:09 32:09 (57)dsqdns
71W18Čaikovskytė Kamilė LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 37:11 37:11 (67)dnsdns
72M45Mickevičius Ovidijus LTURASKK SK, Vilnius 1:06:26 1:06:26 (71)dsqdsq
73M50Melaika Dainius LTUKrantas OK, Panevėžys 1:07:53 dns1:07:53 (13)dns
74W18Michailava Katsiarina BLRSluch, Sluck 1:25:12 1:25:12 (72)dsqdsq
75M50Saldžiūnas Zenonas LTUDevyni OK, Vilnius 1:39:05 dns1:39:05 (47)dns