×
Навіны
Спаборніцтвы
Лігі
LOSF Рэйтынгі
Удзельнікі
Клубы
Мапы
Дыстанцыі
Чыпы
WOC гісторыі
Статыстыка
Паслугі
ЧАПЫ
Спампаваць
Спасылкі
BDAR
☰
login
Panevėžio dviračių kroso taurės I etapas
LTU, Panevėžys, 2016-06-11
Інфармацыя пра спаборніцтвы
Колькасць удзельнікаў:
141
Статыстыка
Дыстанцыі
Вынікі
Па групах
M07
M10
M14
M17
M29
M30
M60
V07
V10
V14
V17
V29
V30
V50
V60
Па заяўках
...Выбар заяўкі...
/ Gritėnas Gytis
/ Ivanauskas Vytautas
/ Klupšas Mantas
/ Tamošiūnas Darius
Antano Belazaro pagrindinė mokykla, Upytės k. Panevėžio r. / Baltramiejūnas Justas
Antaris team, Panevėžys / Krivickas Lukas
Antaris team, Vilnius / Jonuškaitė Asta
Avaterma, Panevėžys / Pakaušis Mantas
Best team, Elektrėnai / Leskauskas Valentinas
Coca-cola, Panevėžys / Masilionis Egidijus
Colibri CT, Jurbarkas / Pinaitis Marius
Colibri CT, Kaunas / Gritėnas Mantas
Colibri CT, Rokiškis / Dilys Artūras
Darna TK, Panevėžys / Buzas Virgilijus
Dembava, Panevėžio r. / Matulis Mantas
Do tekėne, Plungė / Sodys Gintautas
Drym tym, Vilnius / Bajorinaitė Sandra
dviraciai.lt, Panevėžys / Manikas Egidijus
Dviračiai / Tonkus Alfredas
Dviračiai, Panevėžys / Vilimas Algimantas
Dviratai - Daistatus, Kaišiadorys / Kiušas Petras
Dvirteka, Panevėžys / Ūzas Eugenijus
EGGI, Panevėžys / Indriūnas Giedrius
El-Eko Sport DK, Panevėžys / Serafinas Gėdvinas
Everest team, Panevėžys / Povilavičius Justas
Everest team, Vilnius / Zacharevičius Nerijus
Fortūna DK, Panevėžio KKSC, Panevėžys / Bitinas Mantas
Fortūna DK, Panevėžys / Aitvidaitė Brigita
Jokers - Santa Monica Networks, Panevėžys / Žukauskas Simonas
Kaunas / Babraitis Rolandas
Kitas reikalas, Panevėžys / Galiauskienė Rasa
MyBike, Panevėžys / Taura Rytis
Nupūsti DK, Panevėžys / Mieželis Vytautas
Oriens OK, Panevėžys / Šinkevičius Dovydas
Panevėžio r. / Kirdeikis Algimantas
Panevėžys / Arošius Justas
Perkūnas OK, Vilnius / Liubartas Artūras
Riteņ vasara, Olaine / Valdberga Diāna Lote
S-Sportas, Šiauliai / Sankauskis Adolfas
S-Sportas, Vilnius / Zaliauskaitė Algirda
Šeima Nu, Panevėžys / Valentinavičiūtė Gabija
Šiauliai / Skinderis Mantas
Ukmergė / Liubomirskas Erikas
Utena / Graužinis Tautvydas
Vakami, Kaltanėnai / Vaitkevičius Mindaugas
Vėjas BK, Pakruojis / Philp Laura
Vejas Šakiai, Kaunas / Survila Laimonas
Veloratai DK, Kėdainiai / Serva Vidmantas
Versmė OK, Plungė / Domarkas Gintaras
Vilnius / Kirdeikis Paulius
Visada su sportu, Panevėžys / Balčiūnas Alanas
Паказаць
Па дыстанцыях
V29
M29 V30
M30 V50 V60
M17 M60 V17
M14 V14
M10 V10
M07 V07
Вярнуцца да спісу спаборніцтваў