LK karinio orientavimosi čempionatas
LTU, Kazlų Rūda, 2017-04-19

Вынікі

Група V

Дыстанцыя 7.9 км 9 КП

МесцаПрозвішча, ІмяКраінаКлуб, Горад Час хв/км
1
Ambrazas Svajūnas LTUKASP Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė 1:06:06 8:20
2
Barkauskas Aidas LTUKASP Didžiosios Kovos apygardos 8-oji rinktinė I 1:08:53 8:41
3
Kavaliauskas Regimantas LTUKASP Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė 1:09:12 8:43
4
Stulgys Mindaugas LTUKASP Dainavos apygardos 1-oji rinktinė 1:11:15 8:59
5
Grabauskas Tomas LTUKASP Didžiosios Kovos apygardos 8-oji rinktinė II 1:14:54 9:27
6
Gipas Marijonas LTUKASP Dariaus ir Girėno apygardos 2-oji rinktinė 1:15:30 9:31
7
Buožys Egidijus LTUKASP Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė 1:17:00 9:42
8
Vymeris Marius LTUKASP Dainavos apygardos 1-oji rinktinė 1:22:45 10:26
9
Gavorskis Adolfas LTUKarinių oro pajėgų Aviacijos bazė 1:24:08 10:36
10
Lenkutis Petras LTUKASP Didžiosios Kovos apygardos 8-oji rinktinė II 1:26:02 10:51
11
Petrulis Vitalijus LTUKASP Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė 1:29:33 11:17
12
Mažuolis Vitalis LTUKaraliaus Mindaugo husarų batalionas 1:29:39 11:18
13
Valaitis Martynas LTUKASP Dainavos apygardos 1-oji rinktinė 1:33:31 11:48
14
Skinulis Pranas LTUKASP Didžiosios Kovos apygardos 8-oji rinktinė I 1:38:41 12:27
15
Radzevičius Vytautas LTUKaraliaus Mindaugo husarų batalionas 1:38:53 12:28
16
Džiaugys Algirdas LTUKASP Dariaus ir Girėno apygardos 2-oji rinktinė 1:46:51 13:28
17
Raupelis Darius LTUKarinės jūrų pajėgos 1:47:04 13:30
18
Vinciūnas Gytis LTUKaraliaus Mindaugo husarų batalionas 1:48:12 13:39
19
Skupas Arūnas LTUKaraliaus Mindaugo husarų batalionas 1:49:47 13:51
20
Kantauskas Paulius LTUKarinių oro pajėgų Aviacijos bazė 1:50:54 13:59
21
Kontautas Justinas LTUKarinių oro pajėgų Aviacijos bazė 1:51:40 14:05
22
Bitautas Vitalijus LTUKASP Didžiosios Kovos apygardos 8-oji rinktinė II 1:54:27 14:26
23
Leliašius Egidijus LTUKASP Dainavos apygardos 1-oji rinktinė 1:59:04 15:01
24
Mendelis Eimantas LTUKarinės jūrų pajėgos 2:16:58 17:16
25
Slanys Saulius LTUKarinių oro pajėgų Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdyba 2:19:51 17:38
26
Kairys Mantas LTUKarinės jūrų pajėgos 2:23:22 18:05
27
Kūlokas Donatas LTUKarinių oro pajėgų Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdyba 2:28:54 18:47
28
Bendžius Edvinas LTUKarinės jūrų pajėgos 2:50:29 21:30
29
Amelynas Audrius LTUKarinių oro pajėgų Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdyba 3:37:35 27:27
30
Kaunietis Jevgenijus LTUKarinių oro pajėgų Aviacijos bazė 3:39:36 27:42
  Červonka Povilas LTUŽemaitijos MPB Butigeidžio dragūnų batalionas dsq  
  Pranckaitis Dovidas LTUKaraliaus Mindaugo husarų batalionas dsq  
  Medeikis Algirdas LTUKarinių oro pajėgų Aviacijos bazė dsq  
  Supranačius Benas LTUKarinių oro pajėgų Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdyba dsq  
  Petrutis Sigitas LTUKarinės jūrų pajėgos dsq  
  Kvedaravičius Mindaugas LTUKASP Dariaus ir Girėno apygardos 2-oji rinktinė dsq  
  Žabelovič Artūr LTUVaidoto MPB dsq  
  Pakalniškis Paulius LTUVaidoto MPB dsq  

Разбіўка па часе