Kauno r. mero ir olimpiečio Kęstučio Orento bėgimo taurė
LTU, Kačerginė, Kauno r., 2017-09-22

Вынікі

Група MERG2

Дыстанцыя 0.5 км

МесцаПрозвішча, ІмяКраінаКлуб, Горад Ачкі Час хв/км
1
Malinauskaitė Miglė LTUJonavos KKSC, Jonava 14 1:31.3 3:03
2
Talalaitė Karolina LTUBabtų gimnazija, Kauno r. 11 1:34.7 3:09
3
Burbulytė Asta LTUBėgantis žmogus, Garliava 9 1:39.5 3:19
4
Černiauskaitė Agnė LTUŽiburio gimnazija, Prienai 7 1:40.9 3:22
5
Tamošaitytė Vaiva LTURaudondvario gimnazija, Raudondvaris 6 1:45.6 3:31
6
Rokaitė Ugnė LTUA. Mitkaus pagr. mokykla, Garliava 5 1:45.9 3:32
7
Dalangauskaitė Viktorija LTUKaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centras, Kaišiadorys 4 1:47.9 3:36
8
Šaginaitė Karolina LTURaudondvario gimnazija, Raudondvaris 3 1:51.1 3:42
9
Markevičiūtė Aistė LTUBabtų gimnazija, Kauno r. 2 1:52.0 3:44
10
Šimkevičiūtė Arijana LTUVandžiogalos gimnazija, Vandžiogala 1 1:52.5 3:45
11
Krušinskaitė Vidmantė LTUZapyškio pagrindinė, Zapyškis   1:52.6 3:45
12
Visockaitė Aistė LTUVandžiogalos gimnazija, Vandžiogala   1:53.1 3:46
13
Berenytė Indrė LTUBabtų gimnazija, Kauno r.   1:54.4 3:49
14
Švenčionytė Gabija LTUBabtų gimnazija, Kauno r.   1:56.1 3:52
15
Aleknavičiūtė Greta LTUZapyškio pagrindinė, Zapyškis   1:56.2 3:52
16
Kavolytė Orinta LTUBėgantis žmogus, Garliava   1:58.8 3:58
17
Butaitė Goda LTUJonavos KKSC, Jonava   1:59.2 3:58
18
Šilanskaitė Rugilė LTUPiliuonos gimnazija   1:59.9 4:00
19
Brazauskaitė Klaudija LTUZapyškio pagrindinė, Zapyškis   2:00.6 4:01
20
Petreikytė Kamilė LTUVandžiogalos gimnazija, Vandžiogala   2:03.6 4:07
21
Mačionytė Deimantė LTUBabtų gimnazija, Kauno r.   2:08.5 4:17
22
Aliukonytė Paulina LTUPiliuonos gimnazija   2:09.9 4:20
23
Šeškevičiūtė Medeina LTUEžerėlio pagrindinė mokykla, Ežerėlis   2:12.4 4:25
24
Vitkauskaitė Miglė LTUVilkijos gimnazija, Vilkija   2:13.2 4:26
25
Rybakovaitė Agnė LTUVandžiogalos gimnazija, Vandžiogala   2:16.5 4:33
26
Laurynaitytė Ugnė LTUVandžiogalos gimnazija, Vandžiogala   2:18.6 4:37
27
Bernatonytė Viktorija LTUPiliuonos gimnazija   2:27.8 4:56
28
Celišauskaitė Samanta LTUŠienavos pagrindinė mokykla   2:28.1 4:56
29
Sinkevičiūtė Ieva LTUPiliuonos gimnazija   2:29.0 4:58
30
Urbonavičiūtė Liepa LTUVandžiogalos gimnazija, Vandžiogala   3:01.9 6:04
31
Kulpytė Inesa LTUVandžiogalos gimnazija, Vandžiogala   3:02.0 6:04