Kauno r. mero ir olimpiečio Kęstučio Orento bėgimo taurė
LTU, Kačerginė, Kauno r., 2017-09-22

Вынікі

Групы MERG1, MERG2, MERG3, VAIK1

Дыстанцыя 0.5 км

МесцаГрупаПрозвішча, ІмяКраінаКлуб, Горад Час хв/км
1VAIK1Marozas Kajus LTUDomeikavos gimnazija, Kauno r. 1:28.3 2:57
2MERG3Savko Karolina LTURCN, Paberžė 1:29.1 2:58
3VAIK1Rutkauskas Naglis LTUJonučių progimnazija, Garliava 1:31.0 3:02
4VAIK1Mikulėnas Matas LTUUgnės Karvelis gimnazija, Akademija 1:31.1 3:02
5MERG2Malinauskaitė Miglė LTUJonavos KKSC, Jonava 1:31.3 3:03
6VAIK1Kasperavičius Gustas LTUJonučių progimnazija, Garliava 1:33.7 3:07
7MERG2Talalaitė Karolina LTUBabtų gimnazija, Kauno r. 1:34.7 3:09
8VAIK1Luidavičius Pijus LTUJonučių progimnazija, Garliava 1:35.4 3:11
9VAIK1Mejeras Jokūbas LTURaudondvario gimnazija, Raudondvaris 1:35.5 3:11
10VAIK1Bauman Nojus LTUUgnės Karvelis gimnazija, Akademija 1:36.5 3:13
11MERG3Macidulskaitė Vesta LTUJonavos KKSC, Jonava 1:37.3 3:15
12MERG3Sinkevičiūtė Ingrida LTUKaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centras, Kaišiadorys 1:37.6 3:15
13MERG1Sarafinaitė Ema LTUJonavos KKSC, Jonava 1:38.3 3:17
14VAIK1Kisielius Rokas LTUJonučių progimnazija, Garliava 1:39.2 3:18
14VAIK1Navickas Andrius LTUJonučių progimnazija, Garliava 1:39.2 3:18
16MERG1Skaparaitė Gabrielė LTUJonučių progimnazija, Garliava 1:39.4 3:19
17MERG2Burbulytė Asta LTUBėgantis žmogus, Garliava 1:39.5 3:19
18VAIK1Rekus Kasparas LTUPiliuonos gimnazija 1:40.1 3:20
19VAIK1Krikštonaitis Rapolas LTUJonučių progimnazija, Garliava 1:40.2 3:20
20VAIK1Daugėla Eligijus LTUKaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centras, Kaišiadorys 1:40.6 3:21
21MERG2Černiauskaitė Agnė LTUŽiburio gimnazija, Prienai 1:40.9 3:22
22VAIK1Gigelis Deividas LTUJonučių progimnazija, Garliava 1:41.5 3:23
22VAIK1Mertinkaitis Matas LTUKaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centras, Kaišiadorys 1:41.5 3:23
24VAIK1Daujotas Paulius LTUKarmėlavos gimnazija, Kauno r. 1:43.0 3:26
25MERG3Mendelytė Beatričė LTUŽiburio gimnazija, Prienai 1:43.1 3:26
26MERG3Mendelytė Joana LTUŽiburio gimnazija, Prienai 1:43.7 3:27
27MERG1Malinauskaitė Greta LTUJonavos KKSC, Jonava 1:44.2 3:28
28VAIK1Pečiulis Rokas LTUMedeina, Kačerginė 1:45.0 3:30
29MERG3Maleckaitė Paulina LTUKaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centras, Kaišiadorys 1:45.5 3:31
30MERG2Tamošaitytė Vaiva LTURaudondvario gimnazija, Raudondvaris 1:45.6 3:31
31VAIK1Butkus Andrius LTUVandžiogalos gimnazija, Vandžiogala 1:45.7 3:31
32VAIK1Tumelionis Nojus LTUVilkijos gimnazija, Vilkija 1:45.8 3:32
33MERG2Rokaitė Ugnė LTUA. Mitkaus pagr. mokykla, Garliava 1:45.9 3:32
34MERG1Pustelninkaitė Rugilė LTUVilkijos gimnazija, Vilkija 1:46.2 3:32
35VAIK1Baumann Martas LTUUgnės Karvelis gimnazija, Akademija 1:46.3 3:33
36MERG1Augustaitytė Emilija LTURaudondvario gimnazija, Raudondvaris 1:46.4 3:33
37MERG1Gavelytė Auksė LTUJonavos KKSC, Jonava 1:46.7 3:33
38MERG3Senkutė Samanta LTUKaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centras, Kaišiadorys 1:47.0 3:34
39VAIK1Jaudegis Linas LTUA. Mitkaus pagr. mokykla, Garliava 1:47.1 3:34
40MERG2Dalangauskaitė Viktorija LTUKaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centras, Kaišiadorys 1:47.9 3:36
41MERG1Žuvininkaitė Gustė LTUDomeikavos gimnazija, Kauno r. 1:48.6 3:37
42VAIK1Kančauskas Edvinas LTUVilkijos gimnazija, Vilkija 1:49.0 3:38
43VAIK1Gurkšnys Benas LTUUgnės Karvelis gimnazija, Akademija 1:49.4 3:39
44VAIK1Azioma Saulius LTUUgnės Karvelis gimnazija, Akademija 1:49.6 3:39
45MERG1Ramanauskaitė Simona LTUBabtų gimnazija, Kauno r. 1:49.7 3:39
46MERG1Leonavičiūtė Julija LTUKaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centras, Kaišiadorys 1:50.0 3:40
47VAIK1Šimkus Tomas LTURaudondvario gimnazija, Raudondvaris 1:50.5 3:41
48MERG1Bernackaitė Goda LTUA. Mitkaus pagr. mokykla, Garliava 1:50.8 3:42
49MERG1Ustilaitė Martyna LTUA. Mitkaus pagr. mokykla, Garliava 1:51.1 3:42
49MERG2Šaginaitė Karolina LTURaudondvario gimnazija, Raudondvaris 1:51.1 3:42
51MERG1Rupeikaitė Kamilė LTUJonučių progimnazija, Garliava 1:51.3 3:43
52VAIK1Pakulius Karolis LTUA. Mitkaus pagr. mokykla, Garliava 1:51.7 3:43
52MERG1Amšiejūtė Sigutė LTUUgnės Karvelis gimnazija, Akademija 1:51.7 3:43
54VAIK1Ramanauskas Danielius LTUDomeikavos gimnazija, Kauno r. 1:51.9 3:44
55MERG2Markevičiūtė Aistė LTUBabtų gimnazija, Kauno r. 1:52.0 3:44
56MERG2Šimkevičiūtė Arijana LTUVandžiogalos gimnazija, Vandžiogala 1:52.5 3:45
57MERG1Savickaitė Emilija LTUKarmėlavos gimnazija, Kauno r. 1:52.6 3:45
57MERG2Krušinskaitė Vidmantė LTUZapyškio pagrindinė, Zapyškis 1:52.6 3:45
59MERG3Berenytė Agnė LTUBabtų gimnazija, Kauno r. 1:53.1 3:46
59MERG2Visockaitė Aistė LTUVandžiogalos gimnazija, Vandžiogala 1:53.1 3:46
61MERG1Rimaitė Joana LTUPiliuonos gimnazija 1:53.2 3:46
62VAIK1Biletavičius Karolis LTUVilkijos gimnazija, Vilkija 1:53.3 3:47
63MERG1Petrauskaitė Neda LTUUgnės Karvelis gimnazija, Akademija 1:53.5 3:47
64VAIK1Lekavičius Einoras LTUBabtų gimnazija, Kauno r. 1:53.6 3:47
65VAIK1Neniškis Meiras LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 1:53.7 3:47
66VAIK1Gecevičius Matas LTUEžerėlio pagrindinė mokykla, Ežerėlis 1:53.8 3:48
66MERG1Ramanauskaitė Aiva LTUKaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centras, Kaišiadorys 1:53.8 3:48
68VAIK1Gecevičius Ainis LTUEžerėlio pagrindinė mokykla, Ežerėlis 1:54.1 3:48
69VAIK1Šlapkauskas Povilas LTUA. Mitkaus pagr. mokykla, Garliava 1:54.3 3:49
69VAIK1Petreikis Jokūbas LTUPiliuonos gimnazija 1:54.3 3:49
71MERG2Berenytė Indrė LTUBabtų gimnazija, Kauno r. 1:54.4 3:49
72MERG1Kveškevičiūtė Skaistė LTUJonučių progimnazija, Garliava 1:54.7 3:49
73MERG1Staugaitė Sibilė LTUJonavos KKSC, Jonava 1:54.8 3:50
74VAIK1Kačeras Kipras LTUEžerėlio pagrindinė mokykla, Ežerėlis 1:55.2 3:50
74VAIK1Rakauskas Everestas LTUJonučių progimnazija, Garliava 1:55.2 3:50
74VAIK1Marčiulionis Gvidas LTUJonučių progimnazija, Garliava 1:55.2 3:50
77VAIK1Suslavičius Lukas LTUEžerėlio pagrindinė mokykla, Ežerėlis 1:55.4 3:51
78MERG1Maslauskaitė Upė LTUUgnės Karvelis gimnazija, Akademija 1:55.6 3:51
79VAIK1Vėlavičius Naglis LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 1:55.8 3:52
80MERG2Švenčionytė Gabija LTUBabtų gimnazija, Kauno r. 1:56.1 3:52
81MERG2Aleknavičiūtė Greta LTUZapyškio pagrindinė, Zapyškis 1:56.2 3:52
82MERG1Bagdonavičiūtė Gabija LTUŠienavos pagrindinė mokykla 1:56.6 3:53
83MERG1Nėnytė Emilija LTUJonučių progimnazija, Garliava 1:56.7 3:53
83MERG1Plioplytė Aira LTUJėzuitų gimnazija, Kaunas 1:56.7 3:53
85MERG3Stankevičiūtė Austėja LTUUgnės Karvelis gimnazija, Akademija 1:56.9 3:54
86VAIK1Petrauskas Benas LTUKačerginė 1:57.2 3:54
87MERG1Starkauskaitė Vika LTURaudondvario gimnazija, Raudondvaris 1:57.3 3:55
88VAIK1Krajašas Nojus LTUDomeikavos gimnazija, Kauno r. 1:57.4 3:55
89MERG2Kavolytė Orinta LTUBėgantis žmogus, Garliava 1:58.8 3:58
90MERG2Butaitė Goda LTUJonavos KKSC, Jonava 1:59.2 3:58
90VAIK1Povilaika Augustas LTUJonučių progimnazija, Garliava 1:59.2 3:58
92VAIK1Sruogis Nojus LTUEžerėlio pagrindinė mokykla, Ežerėlis 1:59.4 3:59
92VAIK1Kupčius Elijus LTUA. Mitkaus pagr. mokykla, Garliava 1:59.4 3:59
94MERG1Kazlovaitė Elinga LTUPiliuonos gimnazija 1:59.5 3:59
95MERG1Juočaitė Adrijana LTUJonučių progimnazija, Garliava 1:59.9 4:00
95MERG2Šilanskaitė Rugilė LTUPiliuonos gimnazija 1:59.9 4:00
97MERG2Brazauskaitė Klaudija LTUZapyškio pagrindinė, Zapyškis 2:00.6 4:01
98MERG1Čelkonaitė Agilė LTUJonavos KKSC, Jonava 2:00.7 4:01
99MERG1Vilionytė Deila LTURaudondvario gimnazija, Raudondvaris 2:00.8 4:02
100VAIK1Maciulevičius Ignas LTUJonučių progimnazija, Garliava 2:01.2 4:02
101MERG1Kanaporytė Norvilė LTUJonavos KKSC, Jonava 2:01.4 4:03
102VAIK1Klimovas Tomas LTUPiliuonos gimnazija 2:01.9 4:04
103MERG1Znaidauskaitė Beata LTUZapyškio pagrindinė, Zapyškis 2:02.0 4:04
104MERG1Čepkauskaitė Diana LTUŠienavos pagrindinė mokykla 2:02.1 4:04
104MERG1Krivickaitė Karolina LTUVandžiogalos gimnazija, Vandžiogala 2:02.1 4:04
104VAIK1Čirkovas Martynas LTUZapyškio pagrindinė, Zapyškis 2:02.1 4:04
107MERG1Adomaitytė Aurėja LTUJonučių progimnazija, Garliava 2:02.2 4:04
107VAIK1Grigaravičius Nojus LTUPiliuonos gimnazija 2:02.2 4:04
109VAIK1Glušauskas Jonas LTUZapyškio pagrindinė, Zapyškis 2:02.3 4:05
110MERG3Mažaikaitė Simona LTUVilkijos gimnazija, Vilkija 2:02.4 4:05
111MERG1Motiejaitytė Nomeda LTUJonavos KKSC, Jonava 2:02.5 4:05
112MERG1Mordusaitė Augustė LTUJonučių progimnazija, Garliava 2:02.8 4:06
112VAIK1Rameikis Karolis LTUJonučių progimnazija, Garliava 2:02.8 4:06
114MERG1Visockaitė Kotryna LTUUgnės Karvelis gimnazija, Akademija 2:02.9 4:06
115VAIK1Vaitkevičius Simas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:03.4 4:07
115VAIK1Guogas Petras LTUEžerėlio pagrindinė mokykla, Ežerėlis 2:03.4 4:07
115MERG1Gudlinkytė Agnė LTUJonučių progimnazija, Garliava 2:03.4 4:07
118MERG1Jatkonytė Samanta LTUJonavos KKSC, Jonava 2:03.6 4:07
118MERG2Petreikytė Kamilė LTUVandžiogalos gimnazija, Vandžiogala 2:03.6 4:07
120VAIK1Ankudavičius Dovydas LTUJonučių progimnazija, Garliava 2:04.3 4:09
120VAIK1Petruševičius Matas LTUJonučių progimnazija, Garliava 2:04.3 4:09
122VAIK1Petrauskas Lukas LTUŠienavos pagrindinė mokykla 2:04.7 4:09
123VAIK1Ramašauskas Jokūbas LTUBabtų gimnazija, Kauno r. 2:05.0 4:10
124MERG1Paškauskaitė Monika LTUUgnės Karvelis gimnazija, Akademija 2:05.1 4:10
125VAIK1Bubnys Rėjus LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:05.2 4:10
126MERG1Gruodytė Gabija LTUA. Mitkaus pagr. mokykla, Garliava 2:05.4 4:11
127MERG1Rupeikaitė Živilė LTUJonučių progimnazija, Garliava 2:05.5 4:11
128VAIK1Subačius Erikas LTUZapyškio pagrindinė, Zapyškis 2:05.8 4:12
129VAIK1Lukoševičius Nojus LTUJonučių progimnazija, Garliava 2:06.0 4:12
130MERG1Grybinaitė Eila LTUPiliuonos gimnazija 2:06.4 4:13
131MERG1Kapitonovaitė Ineta LTUVandžiogalos gimnazija, Vandžiogala 2:07.0 4:14
132VAIK1Jurgutis Kajus LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:07.3 4:15
133VAIK1Kazlauskas Rapolas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:07.4 4:15
134MERG3Žilinskaitė Gabija LTUVilkijos gimnazija, Vilkija 2:07.8 4:16
135MERG1Mackevičiūtė Henrieta LTUKaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centras, Kaišiadorys 2:08.3 4:17
136MERG2Mačionytė Deimantė LTUBabtų gimnazija, Kauno r. 2:08.5 4:17
136MERG1Armonaitė Deimantė LTUJonučių progimnazija, Garliava 2:08.5 4:17
138MERG3Narbutaitė Karolina LTUBėgantis žmogus, Garliava 2:08.8 4:18
139VAIK1Juškevičius Hektoras LTUŠienavos pagrindinė mokykla 2:08.9 4:18
140VAIK1Brazauskas Lukas LTUKačerginė 2:09.0 4:18
141MERG1Jablonkytė Viltė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:09.1 4:18
142VAIK1Bagdonas Povilas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:09.5 4:19
142VAIK1Ramanauskas Nojus LTUJonučių progimnazija, Garliava 2:09.5 4:19
144MERG1Kulokaitė Ugnė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:09.6 4:19
145MERG2Aliukonytė Paulina LTUPiliuonos gimnazija 2:09.9 4:20
146VAIK1Augustaitis Dovydas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:10.2 4:20
147VAIK1Tankevičius Ignas LTUJonučių progimnazija, Garliava 2:10.3 4:21
147VAIK1Liachovič Danielius LTURCN, Paberžė 2:10.3 4:21
149VAIK1Bajarūnas Manvydas LTUVandžiogalos gimnazija, Vandžiogala 2:11.0 4:22
150VAIK1Motūza Aidas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:11.1 4:22
151VAIK1Paplauskas Mindaugas LTUDomeikavos gimnazija, Kauno r. 2:11.2 4:22
152VAIK1Chusenbajev Timotej LTUEžerėlio pagrindinė mokykla, Ežerėlis 2:11.6 4:23
152VAIK1Staugaitis Martynas LTUJonučių progimnazija, Garliava 2:11.6 4:23
154VAIK1Gelumbauskas Mantas LTUA. Mitkaus pagr. mokykla, Garliava 2:11.7 4:23
154MERG1Steponavičiūtė Milena LTUDomeikavos gimnazija, Kauno r. 2:11.7 4:23
154VAIK1Jurkša Raigardas LTUZapyškio pagrindinė, Zapyškis 2:11.7 4:23
157VAIK1Brazauskas Jokūbas LTUEžerėlio pagrindinė mokykla, Ežerėlis 2:11.8 4:24
157VAIK1Stanislovaitis Ignas LTUJonučių progimnazija, Garliava 2:11.8 4:24
159VAIK1Šablinskas Jokūbas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:12.3 4:25
160MERG2Šeškevičiūtė Medeina LTUEžerėlio pagrindinė mokykla, Ežerėlis 2:12.4 4:25
161MERG1Būtautaitė Ieva LTUPiliuonos gimnazija 2:12.5 4:25
162VAIK1Vitkauskas Aironas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:12.7 4:25
163VAIK1Jančiūnas Kernius LTUJonučių progimnazija, Garliava 2:13.2 4:26
163MERG2Vitkauskaitė Miglė LTUVilkijos gimnazija, Vilkija 2:13.2 4:26
165VAIK1Šileikis Patrikas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:15.6 4:31
166VAIK1Bagdonas Jurgis LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:16.2 4:32
167MERG1Jurkevičiūtė Gintė LTUA. Mitkaus pagr. mokykla, Garliava 2:16.5 4:33
167MERG2Rybakovaitė Agnė LTUVandžiogalos gimnazija, Vandžiogala 2:16.5 4:33
167VAIK1Strolis Povilas Martynas LTUKaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centras, Kaišiadorys 2:16.5 4:33
170VAIK1Kožanovas Rojus LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:17.2 4:34
171VAIK1Skrodenis Kipras LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:17.3 4:35
172VAIK1Krušinskas Vilius LTUZapyškio pagrindinė, Zapyškis 2:17.7 4:35
173VAIK1Sadauskas Vilius LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:17.8 4:36
174VAIK1Mackela Vėjas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:18.4 4:37
175MERG2Laurynaitytė Ugnė LTUVandžiogalos gimnazija, Vandžiogala 2:18.6 4:37
176MERG1Grigonė Justė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:19.1 4:38
177VAIK1Zubavičius Nedas LTUBabtų gimnazija, Kauno r. 2:19.4 4:39
178VAIK1Nekrošius Simas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:19.8 4:40
179MERG1Anzelytė Orinta LTUVandžiogalos gimnazija, Vandžiogala 2:20.0 4:40
180VAIK1Docka Donatas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:21.5 4:43
181MERG1Briūderytė Ula LTUEžerėlio pagrindinė mokykla, Ežerėlis 2:21.9 4:44
182MERG1Malaškevičiūtė Lijana LTUEžerėlio pagrindinė mokykla, Ežerėlis 2:22.7 4:45
183MERG1Šimkutė Faustė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:24.1 4:48
184MERG1Staniulytė Goda LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:24.5 4:49
185VAIK1Pečiulis Joris LTUMedeina, Kačerginė 2:24.7 4:49
186MERG1Stonytė Vaiva LTUBabtų gimnazija, Kauno r. 2:25.2 4:50
187MERG1Ščerbavičiūtė Evelina LTUVilkijos gimnazija, Vilkija 2:25.3 4:51
187VAIK1Kalkauskas Domas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:25.3 4:51
189MERG1Sadauskaitė Eglė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:25.8 4:52
190MERG1Mačiulytė Miglė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:26.9 4:54
191MERG1Karvovskytė Gabija LTUEžerėlio pagrindinė mokykla, Ežerėlis 2:27.4 4:55
192MERG2Bernatonytė Viktorija LTUPiliuonos gimnazija 2:27.8 4:56
193MERG2Celišauskaitė Samanta LTUŠienavos pagrindinė mokykla 2:28.1 4:56
194MERG2Sinkevičiūtė Ieva LTUPiliuonos gimnazija 2:29.0 4:58
194MERG1Sinkutė Ieva LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:29.0 4:58
196VAIK1Menkis Arielis LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:29.3 4:59
197VAIK1Balčius Titas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:30.6 5:01
198VAIK1Mikuckas Jonas LTUKačerginė 2:30.7 5:01
199VAIK1Kazlauskas Erikas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:31.5 5:03
200VAIK1Greičius Martynas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:32.0 5:04
201VAIK1Pranskūnas Tadas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:32.2 5:04
202VAIK1Zabieliauskas Modestas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:32.6 5:05
203MERG1Mikšėnaitė Adelė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:33.6 5:07
204VAIK1Lazauskas Jonas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:33.7 5:07
205VAIK1Sabaliauskas Lukas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:33.9 5:08
206VAIK1Trapulenis Paulius LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:34.1 5:08
206MERG1Amšiejūtė Morta LTUKačerginės pradinė mokykla, Kauno r. 2:34.1 5:08
208MERG1Barysaitė Smiltė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:34.7 5:09
209VAIK1Motriuk Aleksandras LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:35.4 5:11
209VAIK1Neniškis Nojus LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:35.4 5:11
211MERG1Budrevičiūtė Greta LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:35.6 5:11
212VAIK1Sinkevičius Justas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:37.6 5:15
213MERG1Staniulytė Austėja LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:38.0 5:16
214VAIK1Purauskas Kajus LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:38.6 5:17
215VAIK1Kulokas Justas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:38.7 5:17
216MERG1Sabaitė Milena LTUJonučių progimnazija, Garliava 2:39.0 5:18
217VAIK1Skersys Jokūbas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:39.7 5:19
218MERG1Jociūtė Gustė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:41.1 5:22
219MERG1Aurylaitė Austėja LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:42.2 5:24
220MERG1Bendžiūtė Gabrielė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:42.4 5:25
221MERG1Milašauskaitė Lėja LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:43.0 5:26
222MERG1Rudelevičiūtė Rugilė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:44.3 5:29
223MERG1Liutkutė Rusnė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:44.4 5:29
223VAIK1Bataitis Povilas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:44.4 5:29
225MERG1Okuškaitė Gabija LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:45.5 5:31
225MERG1Bybnytė Rusnė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:45.5 5:31
227VAIK1Kačiulis Adomas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:45.6 5:31
228MERG1Bagdonaitė Elzė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:46.1 5:32
229VAIK1Bartašius Emilis LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:46.8 5:34
230MERG1Mačiulytė Ignė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:47.7 5:35
231VAIK1Grumbinas Motiejus LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:48.3 5:37
232VAIK1Petronis Simas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:50.0 5:40
233MERG1Rupšytė Viltė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:51.0 5:42
234MERG1Šmigelskytė Emilija LTUJonučių progimnazija, Garliava 2:51.9 5:44
234VAIK1Patinskas Motiejus LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:51.9 5:44
236MERG1Paulauskytė Urtė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:52.3 5:45
236MERG1Puzinkevičiūtė Mija LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:52.3 5:45
236MERG1Butkutė Monika LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:52.3 5:45
239MERG1Griškonytė Milda LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:52.9 5:46
240VAIK1Menkis Rojus LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:53.1 5:46
240VAIK1Starevičius Joris LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:53.1 5:46
242MERG1Kostickytė Viltė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:53.7 5:47
243VAIK1Jurgutis Karolis LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:54.6 5:49
244MERG1Simonaitytė Eva LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:56.4 5:53
245MERG1Mačiulaitytė Gabrielė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:57.3 5:55
246MERG1Trainytė Danielė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:57.9 5:56
247MERG1Sušinskaitė Vaiva LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:58.4 5:57
248VAIK1Gaina Vakaris LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:58.6 5:57
249MERG1Mockaitytė Urtė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 2:58.8 5:58
250MERG2Urbonavičiūtė Liepa LTUVandžiogalos gimnazija, Vandžiogala 3:01.9 6:04
251MERG2Kulpytė Inesa LTUVandžiogalos gimnazija, Vandžiogala 3:02.0 6:04
252MERG1Oržekauskaitė Evelina Modesta LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 3:03.3 6:07
253VAIK1Ignatavičius Matas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 3:04.1 6:08
254MERG1Mockaitytė Rugilė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 3:05.0 6:10
255VAIK1Sapkauskas Emilis LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 3:05.5 6:11
256MERG1Mackevičiūtė Vismantė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 3:06.0 6:12
257VAIK1Sapkauskas Domantas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 3:06.5 6:13
258MERG1Miliauskaitė Goda LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 3:06.6 6:13
259MERG1Paulavičiūtė Gabija LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 3:06.7 6:13
260MERG1Naruševičiūtė Tėja LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 3:07.4 6:15
261MERG1Puzinkevičiūtė Aistė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 3:08.1 6:16
262VAIK1Riševičius Gytis LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 3:09.3 6:19
263MERG1Mikėnaitė Martyna LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 3:09.4 6:19
264MERG1Kurmė Jonita LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 3:09.5 6:19
265MERG1Bilevičiūtė Radvilė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 3:17.4 6:35
266MERG1Kavaliauskaitė Urtė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 3:19.1 6:38
267VAIK1Valaitis Vaidas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 3:19.3 6:39
268MERG1Laužonytė Emilė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 3:21.4 6:43
269MERG1Vasiliauskaitė Smiltė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 3:22.2 6:44
270VAIK1Ambotas Tomas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 3:23.4 6:47
271MERG1Jonaitytė Neda LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 3:24.6 6:49
272MERG1Dovidaitytė Liepa LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 3:24.9 6:50
273VAIK1Venclovas Adas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 3:34.4 7:09
274MERG1Lukošiūtė Emilija LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 3:46.0 7:32
275VAIK1Račinskas Vilius LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 3:49.1 7:38
276MERG1Žemaitytė Armantė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų m/d, Raudondvaris 3:52.7 7:45