×
Навіны
Спаборніцтвы
Лігі
LOSF Рэйтынгі
Удзельнікі
Клубы
Мапы
Дыстанцыі
Чыпы
WOC гісторыі
Статыстыка
Паслугі
ЧАПЫ
Спампаваць
Спасылкі
BDAR
☰
login
Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių komandinis čempionatas, Perkūno ir LKSK taur
LTU, Pukštėnų miškas, Vilniaus r., 2017-09-24
Інфармацыя пра спаборніцтвы
Колькасць удзельнікаў:
348
Moksleivių lyga
Арганізатары
Статыстыка
Дыстанцыі
Размяшчэнне
Праводзіліся ў наваколлі
Мапы
Вынікі
Па групах
KARYS
Жанчыны
DM
DMA
DMB
Жанчыны
M
M12
M14
M16
M18
MA
MB
MC
Мужчыны
DV
DVA
DVB
Мужчыны
V
V12
V14
V16
V18
VA
VB
VC
Па заяўках
...Выбар заяўкі...
Algirdo MPB
Alytaus SRC 2, Alytus
Alytaus SRC, Alytus / Tamulionis Vytautas
Apuokas OK, Vilnius / Rudėnas Darius
Arboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava / Vytas Dulius
Ąžuolas OK, Vilnius / Bumelytė Vida
Būdakalnis OK, Ignalina / Arlauskienė Ramunė
Dainava OK, Alytus / Paužas Antanas
Devyni OK, Vilnius / Keinienė Laimutė
Fortūna OK, Vilnius / Januškevičius Regimantas
Javonis OK, Marijampolė / Ūsas Gintautas
Karaliaus Mindaugo husarų batalionas
Karinės oro pajėgos
Karo medicinos tarnyba
KASP 2 rinktinė
KASP 5 rinktinė
KASP 6 rinktinė
KASP 8 rinktinė
KASP 8 rinktinė 2
Labirintas OK, Vilnius / Bumelis Vidimantas
Lėvuo OK, Panevėžys / Mikalauskas Robertas
Lietuvos kariuomenės sporto klubas
Lietuvos šaulių sąjunga
LKA, Vilnius
Marijampolės MKC 2, Marijampolė
Marijampolės MKC, Marijampolė / Ūsas Gintautas
Medeina OK, Kaunas / Vaitiekus Artūras
O! Klaipėda, Klaipėda / Tėvelis Ričardas
Oriens OK, Panevėžys / Serva Rimantas
Panevėžio KKSC 2, Panevėžys / Šalklauskas
Panevėžio KKSC, Panevėžys / Šalkauskas
Perkūnas OK, Vilnius / Sadeckas Darius
RASKK SK, Vilnius / Čaikovskienė Rūta
Rudamina OK, Rudamina / Dūda Kostas
S-Sportas adventure team, Kaunas / Gytis Šumskas
Sakas OK, Šiauliai / Mickus Donatas
Saulė OK, Vilnius / Abramikas Kęstutis
Silwan Liuks OC, Minsk / Zhuravleva Tatsiana
SM Gaja 2, Kaunas
SM Gaja, Kaunas / Dambrauskas Algimantas
Šiaulių JTC 2, Šiauliai
Šiaulių JTC, Šiauliai / Beleckaitė Genovaitė
Šilalės SM, Šilalė / Mikšys Eugenijus
Šilas OK, Prienai / Deltuva Audrius
Takas OK, Kaunas / Žilovas Devis
Telšiai OK, Telšiai / Buožys Egidijus
Vilniaus m. SC 2, Vilnius
Vilniaus m. SC 3, Vilnius
Vilniaus m. SC, Vilnius / Eglė Staišiūnienė
Паказаць
Па дыстанцыях
V V18
M M18 V16 VA
KARYS M16 MA VB
MB V14
M14
MC VC
V12
M12
DV
DM DVA
DMA DVB
DMB
Камандныя
KARYS
M12
M14
M16
M18
V12
V14
V16
V18
Разбіўка па часе
1 дзень
Вярнуцца да спісу спаборніцтваў