Lietuvos mokinių komandinės pirmenybės, Perkūno ir LKSK taur
LTU, Pukštėnų miškas, Vilniaus r., 2017-09-24

Вынікі

Групы MB, V14

Дыстанцыя 4.7 км 10 КП

МесцаГрупаПрозвішча, ІмяКраінаКлуб, Горад Час хв/км
1MBRadzivonaitė Milda LTUŠilas OK, Prienai 42:25 9:01
2V14Dementavičius Tadas LTUSM Gaja, Kaunas 44:12 9:24
3V14Maciulevičius Pijus LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 44:30 9:28
4MBGvildienė Virginija LTUMedeina OK, Kaunas 46:16 9:51
5V14Žigilėjus Vėjus LTUVilniaus m. SC, Vilnius 48:02 10:13
6V14Valatkevičius Rytis LTUVilniaus m. SC, Vilnius 48:19 10:17
7MBSaulėnienė Jolanta LTUTakas OK, Kaunas 48:26 10:18
8MBJanulynienė Eglė LTUJavonis OK, Šilalės SM, Šilalė 50:01 10:39
9MBMisiūnienė Irina LTUMedeina OK, Kaunas 50:22 10:43
10MBMickuvienė Kristina LTUSakas OK, Vilnius 51:20 10:55
11V14Rimkus Tautvydas LTUVilniaus m. SC, Vilnius 53:17 11:20
11MBPtašekienė Vitalija LTUDevyni OK, Vilnius 53:17 11:20
13MBDavidenko Natalja LTUSaulė OK, Vilnius 55:00 11:42
14V14Šmitas Martynas LTUVilniaus m. SC 2, Vilnius 58:56 12:32
15MBDaukšienė Valerija LTUSaulė OK, Vilnius 59:10 12:35
16V14Vaitiekus Kasparas LTUSM Gaja, Kaunas 59:44 12:43
17MBKeinienė Laimutė LTUDevyni OK, Vilnius 1:00:50 12:57
18V14Traubas Adomas LTUVilniaus m. SC, Vilnius 1:03:31 13:31
19V14Liutkus Mantas LTUSM Gaja, Kaunas 1:05:12 13:52
20V14Klevinskas Justas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:08:15 14:31
21MBBumelienė Skaidra LTULabirintas OK, Vilnius 1:08:17 14:32
22MBBikelienė Ema LTULabirintas OK, Vilnius 1:08:20 14:32
23MBDambrauskienė Genovaitė LTUTakas OK, Kaunas 1:09:13 14:44
24V14Piličiauskas Parbus LTUVilniaus m. SC 2, Vilnius 1:09:28 14:47
25V14Lukošius Nojus LTUVilniaus m. SC 2, Vilnius 1:09:33 14:48
26MBBaleišienė Roma LTUDevyni OK, Vilnius 1:09:49 14:51
27MBServienė Rita LTUOriens OK, Panevėžys 1:11:19 15:10
28V14Zemeckas Vytautas LTUSM Gaja 2, Kaunas 1:11:24 15:11
29V14Kazlauskas Osvaldas LTUSM Gaja, Kaunas 1:12:28 15:25
30MBBeleckaitė Genovaitė LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:13:48 15:42
31MBMichailova Lida LTUDevyni OK, Vilnius 1:14:43 15:54
32V14Vaitkus Erikas LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 1:17:16 16:26
33V14Vidžiūnas Julius LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:24:39 18:01
34V14Skunda Kristupas LTUSM Gaja 2, Kaunas 1:26:27 18:24
35V14Baronas Ignas LTUVilniaus m. SC 2, Vilnius 1:31:02 19:22
36V14Botyrius Giedrius LTUMarijampolės MKC, Marijampolė 1:34:12 20:03
37V14Januškaitis Matas LTUMarijampolės MKC, Marijampolė 1:34:25 20:05
38V14Kukauskas Mantas LTUVilniaus m. SC 3, Vilnius 1:39:00 21:04
39V14Andziulis Lukas LTUMarijampolės MKC, Marijampolė 1:39:21 21:08
40V14Jurkša Juozapas LTUSM Gaja 2, Kaunas 1:39:43 21:13
41V14Mitkus Augustas LTUAlytaus SRC, Alytus 1:40:05 21:18
42V14Lekiatas Džiugas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:40:58 21:29
43MBEngstedt David SWEDevyni OK, Vilnius 1:41:06 21:31
44V14Songaila Kajus LTUŠiaulių JTC 2, Šiauliai 1:46:56 22:45
45V14Radzijauskas Jokūbas LTUMarijampolės MKC, Marijampolė 1:48:20 23:03
46V14Poškus Ignas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:50:03 23:25
47V14Kumpinas Erikas LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 1:52:14 23:53
 V14Vaškevičius Gustas LTUMarijampolės MKC 2, Marijampolė dsq  
 V14Jasinskas Rytis LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava dsq  

Разбіўка па часе