Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas estafetė
LTU, Bestraigiškės miškas, Lazdijų r., 2018-09-22

Вынікі

Група V14

Дыстанцыя 2.7 км 11 КП

МесцаКамандаКраінаЧасЭтап Прозвішча, ІмяУ этапеПасля этапу
Д
1
Vilniaus m. SC, Ąžuolas OK, Vilnius LTU1:05:54 1Valatkevičius Rytis23:09 (  1)23:09 (  1)
2Baronas Ignas23:17 (  1)46:26 (  1)
3Rimkus Tautvydas19:28 (  1)1:05:54 (  1)
Д
2
Šiaulių JTC, Šiauliai LTU1:26:52 1Sungaila Kajus27:50 (  4)27:50 (  4)
2Malakauskas Gabrielius24:52 (  2)52:42 (  2)
3Klevinskas Justas34:10 (  6)1:26:52 (  2)
Д
3
Javonis OK, Marijampolės MKC, Marijampolė LTU1:31:55 1Razutis Edilijus25:14 (  3)25:14 (  3)
2Januškaitis Matas36:15 (10)1:01:29 (  5)
3Botyrius Giedrius30:26 (  3)1:31:55 (  3)
4
SM Gaja 2, Kaunas LTU1:32:03 1Račickas Matas23:23 (  2)23:23 (  2)
2Pėtničia Ignas30:22 (  5)53:45 (  3)
3Zemeckas Vytautas38:18 (  8)1:32:03 (  4)
5
Vilniaus m. SC 2, Vilnius LTU1:32:49 1Lukošius Nojus27:54 (  5)27:54 (  5)
2Makutėnas Mikalojus29:38 (  4)57:32 (  4)
3Kukauskas Mantas35:17 (  7)1:32:49 (  5)
6
Vilniaus m. SC 3, Ąžuolas OK, Vilnius LTU1:41:24 1Temenkov Artur39:10 (11)39:10 (11)
2Kiela Simonas31:48 (  6)1:10:58 (  8)
3Karašauskas Jokūbas30:26 (  3)1:41:24 (  6)
7
Panevėžio KKSC, Panevėžys LTU1:48:34 1Kareckas Kimantas41:28 (13)41:28 (13)
2Burbulis Gvidas26:12 (  3)1:07:40 (  6)
3Mackevičius Tadas40:54 (  9)1:48:34 (  7)
8
Mykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava LTU1:48:46 1Vaitkus Erikas32:21 (  6)32:21 (  6)
2Kriukaitė Gintautė44:06 (11)1:16:27 (10)
3Jasinskas Rytis32:19 (  5)1:48:46 (  8)
9
Javonis OK 2, Marijampolės MKC, Marijampolė LTU1:53:59 1Žiugžda Aidas32:42 (  7)32:42 (  7)
2Stankevičiūtė Vesta34:58 (  8)1:07:40 (  6)
3Vaškevičius Gustas46:19 (10)1:53:59 (  9)
10
Šilalės SM, Šilalė LTU2:03:12 1Briedis Žygimantas38:07 (  9)38:07 (  9)
2Briedis Antanas34:44 (  7)1:12:51 (  9)
3Mažutis Ervinas50:21 (12)2:03:12 (10)
11
RASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius LTU2:27:08 1Bazelis Edvardas40:48 (12)40:48 (12)
2Gružinskas Paulius56:30 (13)1:37:18 (12)
3Rudinskij Daniel49:50 (11)2:27:08 (11)
12
SM Gaja 3, Kaunas LTU2:27:44 1Pileckas Justas39:03 (10)39:03 (10)
2Šimkūnas Edvinas44:17 (12)1:23:20 (11)
3Bogužinskas Kasparas1:04:24 (13)2:27:44 (12)
  SM Gaja, Kaunas LTUdsq 1Gineika Juliusdsq 
2Grikšas Justas35:18 (  9) 
3Murėnas Kasparas23:37 (  2) 
  Alytaus SRC, Alytus LTUdsq 1Rutkauskas Pijus33:38 (  8)33:38 (  8)