Atviras Lietuvos žiemos akvatlono čempionatas
LTU, Vilnius, 2019-03-10

Вынікі

Групы EM, EW, V1M, V2M

Дыстанцыя 1 d. 1.0 км, 2 d. 5.0 км 10 КП

Выбар  усяго  Plaukimas  Bėgimas  

МесцаГрупаПрозвішча, ІмяКраінаКлуб, Горад усяго Plaukimas Bėgimas
1EMStrazdas Jaunius LTUPanevėžio TK, Panevėžys 29:28.3 13:16.6 (  4)16:11.7 (  1)
2EMCesevičius Tadas LTUPanevėžio TK, Panevėžys 29:43.5 12:18.0 (  2)17:25.5 (  3)
3EMGruslys Tomas LTUTRItonas, Vilnius 30:26.0 12:45.0 (  3)17:41.0 (  4)
4EMKozlovskij Igor Georgij LTUTRItonas, Vilnius 31:11.7 11:35.0 (  1)19:36.7 (14)
5EMJazepčikas Vytautas LTUTRItonas, Vilnius 32:38.6 15:17.0 (10)17:21.6 (  2)
6V1MGrumbinas Ramūnas LTULRT, Vilnius 33:01.8 14:40.0 (  6)18:21.8 (  7)
7EMMarcinkevičius Mantas LTUTRItonas, Vilnius 33:19.2 15:28.0 (11)17:51.2 (  6)
8EMMurauskas Andrius LTUMarijampolės triatlono draugija, Marijampolė 33:20.2 14:27.0 (  5)18:53.2 (11)
9V1MUrba Daivis LTUKauno TK, Kaunas 33:58.5 15:09.5 (  8)18:49.0 (10)
10V1MJurskis Arnas LTUVilnius 34:55.0 16:18.5 (16)18:37.5 (  9)
11EWAukselytė Inga LTUTRItonas, Vilnius 35:12.4 15:57.0 (14)19:15.4 (12)
12V1MBulotas Tomas LTURuoniai TPK, Vilnius 35:13.2 15:39.0 (12)19:34.2 (13)
13EMUrbšys Laurynas LTUDarna TK, Klaipėda 35:41.9 14:47.0 (  7)20:54.9 (18)
14EMVaičiulis Vytautas LTUTRItonas, Vilnius 36:01.7 16:18.0 (15)19:43.7 (15)
15EMČesonis Ernestas LTURuoniai TPK, Vilnius 36:02.8 18:12.2 (20)17:50.6 (  5)
16EMTarasonis Linas LTUTRItonas, Vilnius 36:37.3 16:43.0 (18)19:54.3 (16)
17V1MKerza Saulius LTU  36:49.6 15:16.0 (  9)21:33.6 (22)
18V2MVasiliauskas Rytis LTUTRItonas 37:22.8 16:37.5 (17)20:45.3 (17)
19V2MTrinka Audrius LTUTRItonas, Vilnius 38:20.5 19:45.1 (24)18:35.4 (  8)
20EMJančius Deividas LTUDarna TK, Vilnius 39:14.7 17:22.0 (19)21:52.7 (24)
21V1MTurulis Marius LTUŠviesos kariai, Vilnius 39:52.8 18:51.0 (23)21:01.8 (19)
22V1MTijūnonis Darius LTUVilnius 40:00.5 18:26.0 (21)21:34.5 (23)
23V2MAnčlauskas Romutis LTUKauno TK, Kaunas 40:18.3 18:48.0 (22)21:30.3 (21)
24EWŠidlauskienė Sigita LTUTRItonas, Vilnius 40:27.6 15:44.0 (13)24:43.6 (27)
25V1MKrivičius Jurijus LTUImpuls racing team, Trakai 41:16.3 20:11.0 (27)21:05.3 (20)
26EMKazakauskas Donatas LTUHighpeaks Lietuva, Kaunas 41:46.8 19:51.0 (25)21:55.8 (25)
27EMUrbanavičius Rolandas LTUTRItonas, Druskininkai 42:40.7 20:26.0 (28)22:14.7 (26)
28EWKiaušas Anna LTUTRItonas, Vilnius 46:41.6 19:52.0 (26)26:49.6 (29)
29V1MMėjus Antonas LTU  48:39.1 22:15.0 (29)26:24.1 (28)