Выбар усяго Sprintas Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
Месца | Група | Прозвішча, Імя | Краіна | Клуб, Горад | усяго | Sprintas | Ilga trasa | Persekiojimo lenktynės |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W16 | Skučaitė Ugnė | LTU | SM Gaja, Takas OK, Kaunas | 1:55:50 | 16:17 ( 3) | 1:04:23 ( 3) | 35:10 ( 1) |
2 | W50 | Bartkevičienė Aušra | LTU | Takas OK, Kaunas | 1:57:12 | 17:26 (12) | 1:02:32 ( 2) | 37:14 ( 5) |
3 | WS | Atgalainė Adrija | LTU | Lėvuo OK, Vilnius | 1:57:50 | 16:31 ( 5) | 1:02:05 ( 1) | 39:14 ( 8) |
4 | W16 | Karlonaitė Beatričė | LTU | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2:01:37 | 16:20 ( 4) | 1:08:04 ( 4) | 37:13 ( 4) |
5 | WS | Beliūnė Indrė | LTU | Šilas OK, Vilnius | 2:03:43 | 15:48 ( 1) | 1:08:10 ( 5) | 39:45 (10) |
6 | WS | Zacharenko Viktorija | LTU | Ąžuolas OK, Vilnius | 2:08:35 | 17:19 (11) | 1:10:49 ( 6) | 40:27 (12) |
7 | W16 | Karelina Sofia | BLR | Variant, Zaslavl | 2:12:57 | 17:55 (14) | 1:17:55 (13) | 37:07 ( 3) |
8 | W50 | Dilė Nida | LTU | Saulė OK, Vilnius | 2:13:50 | 19:03 (24) | 1:13:14 ( 7) | 41:33 (13) |
9 | WS | Mickuvienė Kristina | LTU | Sakas OK, Vilnius | 2:14:23 | 15:57 ( 2) | 1:16:00 (10) | 42:26 (15) |
10 | WS | Krasauskė Giedrė | LTU | Medeina OK, Kaunas | 2:14:32 | 17:49 (13) | 1:16:34 (11) | 40:09 (11) |
11 | W45 | Tirlikienė Rūta | LTU | Karšuva OK, Jurbarkas | 2:18:34 | 17:59 (16) | 1:17:33 (12) | 43:02 (17) |
12 | W16 | Deveikytė Benedikta | LTU | SM Gaja, Takas OK, Kaunas | 2:20:47 | 17:15 ( 9) | 1:24:24 (18) | 39:08 ( 7) |
13 | W50 | Misiūnienė Irina | LTU | Medeina OK, Kaunas | 2:21:08 | 19:21 (28) | 1:19:12 (14) | 42:35 (16) |
14 | W16 | Babianskaitė Nida | LTU | SM Gaja, Takas OK, Kaunas | 2:21:09 | 18:05 (17) | 1:15:58 ( 9) | 47:06 (22) |
15 | W16 | Tamoševičiūtė Emilija | LTU | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2:25:00 | 18:07 (18) | 1:25:06 (20) | 41:47 (14) |
16 | W16 | Dementavičiūtė Aistė | LTU | SM Gaja, Takas OK, Kaunas | 2:25:07 | 17:01 ( 6) | 1:31:58 (25) | 36:08 ( 2) |
17 | WS | Kulnis Margarita | LTU | Devyni OK, Vilnius | 2:26:23 | 18:10 (19) | 1:24:29 (19) | 43:44 (19) |
18 | WS | Isajeva Anastasija | LAT | BJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils | 2:28:28 | 19:15 (26) | 1:22:52 (15) | 46:21 (21) |
19 | WS | Kaunelytė-Songinė Rasa | LTU | Lėvuo OK, Vilnius | 2:28:53 | 19:01 (23) | 1:25:10 (21) | 44:42 (20) |
20 | W16 | Leonaitė Austėja | LTU | Alytaus SRC, Alytus | 2:30:37 | 19:36 (31) | 1:27:51 (23) | 43:10 (18) |
21 | W16 | Konopliova Karina | LTU | SM Gaja, Kaunas | 2:30:51 | 19:36 (31) | 1:24:00 (17) | 47:15 (23) |
22 | W50 | Davidenko Natalija | LTU | Saulė OK, Vilnius | 2:35:41 | 19:17 (27) | 1:26:44 (22) | 49:40 (27) |
23 | WS | Astrauskienė Raimonda | LTU | Sakas OK, Šiauliai | 2:41:01 | 17:16 (10) | 1:35:09 (28) | 48:36 (26) |
24 | W16 | Dovidavičiūtė Luka | LTU | SM Gaja, Kaunas | 2:44:39 | 18:56 (21) | 1:32:23 (26) | 53:20 (32) |
25 | W16 | Barauskaitė Ineta | LTU | SM Gaja, Kaunas | 2:44:41 | 17:58 (15) | 1:36:11 (29) | 50:32 (29) |
26 | W16 | Drazdauskaitė Brigita | LTU | Lėvuo OK, Vilnius | 2:44:55 | 19:31 (30) | 1:37:30 (30) | 47:54 (24) |
27 | WS | Valatkaitė Julija | LTU | Versmė OK, Plungės SRC, Plungė | 2:49:52 | 19:07 (25) | 1:39:15 (31) | 51:30 (30) |
28 | WS | Lažinskienė Dovilė | LTU | Medeina OK, Vilnius | 2:51:07 | 22:18 (40) | 1:40:43 (33) | 48:06 (25) |
29 | W50 | Saulėnienė Jolanta | LTU | Takas OK, Kaunas | 2:51:23 | 20:30 (36) | 1:33:53 (27) | 57:00 (34) |
30 | W45 | Larionova Vija | LAT | BJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils | 2:54:02 | 25:45 (45) | 1:23:14 (16) | 1:05:03 (39) |
31 | W16 | Keraišytė Emilija | LTU | Medeina OK, Kaunas | 2:54:04 | 18:57 (22) | 1:43:29 (35) | 51:38 (31) |
32 | W50 | Samčenkienė Dainora | LTU | Sakas OK, Šiauliai | 2:54:08 | 20:09 (34) | 1:43:43 (36) | 50:16 (28) |
33 | W16 | Stūrytė Gabija | LTU | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3:11:27 | 25:39 (44) | 1:41:26 (34) | 1:04:22 (38) |
34 | WS | Aidukaitė Dalia | LTU | RASKK SK, Vilnius | 3:18:04 | 23:39 (43) | 1:51:17 (37) | 1:03:08 (35) |
35 | W16 | Lukauskaitė Rūta | LTU | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3:33:35 | 23:37 (42) | 1:51:31 (38) | 1:18:27 (43) |
36 | WS | Valavičiūtė Rūta | LTU | Rudamina OK, Vilnius | 1:14:49 | 19:28 (29) | dsq | 55:21 (33) |
37 | WS | Stonienė Kornelija | LTU | Sakas OK, Šiauliai | 1:22:34 | 18:30 (20) | dns | 1:04:04 (36) |
38 | WS | Kalvaitienė Deimantė | LTU | O! Klaipėda, Klaipėda | 1:31:17 | 27:07 (46) | dsq | 1:04:10 (37) |
39 | W50 | Žlabytė Skirmantė | LTU | Rudamina OK, Vilnius | 1:35:57 | 21:13 (38) | dsq | 1:14:44 (41) |
40 | WS | Saldukaitė Beatričė | LTU | SM Gaja, Kaunas | 1:38:33 | 22:13 (39) | dsq | 1:16:20 (42) |
41 | W45 | Širvinskaitė Lidija | LTU | Rudamina OK, Rudamina | 1:51:30 | 32:31 (49) | dns | 1:18:59 (44) |
42 | WS | Volungevičienė Judita | LTU | Lėvuo OK, Vilnius | 1:54:39 | dns | 1:15:17 ( 8) | 39:22 ( 9) |
43 | W16 | Masiliūnaitė Martyna | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 2:00:33 | 28:55 (47) | 1:31:38 (24) | dns |
44 | W45 | Ažusienienė Sigita | LTU | Vilnius | 3:09:32 | dsq | 1:56:16 (39) | 1:13:16 (40) |
45 | WS | Gembutaitė Sandra | LTU | Versmė OK, Plungės SRC, Plungė | 17:11 | 17:11 ( 7) | dns | dns |
46 | W16 | Bajorinaitė Gabija | LTU | SM Gaja, Kaunas | 17:14 | 17:14 ( 8) | dns | dns |
47 | W16 | Ptakaitė Elija | LTU | Lėvuo OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 19:54 | 19:54 (33) | dns | dns |
48 | W16 | Mačiulytė Gabrielė | LTU | SM Gaja, Takas OK, Kaunas | 20:18 | 20:18 (35) | dsq | dsq |
49 | W16 | Goftaitė Emilija | LTU | SM Gaja, Kaunas | 21:01 | 21:01 (37) | dns | dns |
50 | W45 | Farmonikaitė Janė | LTU | Takas OK, Kaunas | 22:41 | 22:41 (41) | dns | dns |
51 | W16 | Kanapinskaitė Viltė | LTU | Lėvuo OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 30:21 | 30:21 (48) | dns | dns |
52 | W16 | Skeberdytė Gabija | LTU | RASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 36:12 | 36:12 (50) | dns | dns |
53 | W16 | Jakutovič Dominyka | LTU | Kyviškių mokykla, VJTC, Vilniaus r. | 38:15 | 38:15 (51) | dns | dns |
54 | WS | Lukošienė Sandra | LTU | Ąžuolas OK, Vilnius | 39:01 | dns | dns | 39:01 ( 6) |
55 | WS | Čaplikienė Rūta | LTU | Takas OK, Kaunas | 1:40:40 | dns | 1:40:40 (32) | dns |