Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas vidutinėje trasoje
LTU, Mickūnų miškas, Vilniaus r., 2019-06-02

Вынікі

Групы M12, V12

Дыстанцыя 2.1 км 8 КП

МесцаГрупаПрозвішча, ІмяКраінаКлуб, Горад Час хв/км
1V12Sausaitis Arnas LTUO! Klaipėda, Palanga 17:48 8:28
2M12Skripkauskaitė Skaistė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 17:56 8:32
3V12Gedminas Teodoras LTUO! Klaipėda, Klaipėda 18:02 8:35
4V12Juknevičius Domas LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 18:06 8:37
5M12Siudikaitė Junda LTURudamina OK, Vilnius 22:04 10:30
6M12Kalvaitytė Patricija LTUO! Klaipėda, Klaipėda 23:25 11:09
7M12Bajorinaitė Rugilė LTUSM Gaja, Kaunas 23:47 11:19
8M12Matulionytė Erika LTUSM Gaja, Kaunas 23:53 11:22
9V12Tarulis Deividas LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 24:19 11:34
10M12Jasūdaitė Karina LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 25:54 12:20
11M12Dienytė Margarita LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 26:56 12:49
12M12Šimkutė Beatričė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 27:46 13:13
13M12Žiupkaitė Viltė LTUSM Gaja, Kaunas 27:55 13:17
14V12Skulskis Ainis LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 28:01 13:20
15M12Traubaitė Saulė LTUFortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 28:19 13:29
16V12Murėnas Aleksas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 30:00 14:17
17V12Liubinas Deividas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 31:16 14:53
18V12Keleckas Šarūnas LTUSM Gaja, Kaunas 32:20 15:23
19M12Šimkonytė Greta LTUMedeina OK, SK Gaja, Kaunas 32:44 15:35
20V12Juška Vasaris LTUO! Klaipėda, Klaipėda 33:00 15:42
21M12Barzdžiūtė Aistė LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 34:23 16:22
22V12Beržinis Linas LTUMarijampolės MKC, Marijampolė 34:38 16:29
23V12Učkuronis Aleksandras LTUPerkūnas OK, Vilnius 34:51 16:35
24V12Bogužinskas Kasparas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 34:57 16:38
25V12Bindokas Ignas LTUSM Gaja, Kaunas 35:17 16:48
26V12Papreckis Povilas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 36:16 17:16
27M12Banionytė Kamilė LTUSM Gaja, Kaunas 36:48 17:31
28V12Balčiūnas Ignas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 36:52 17:33
29M12Skupaitė Izabelė LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 40:24 19:14
30V12Burakovas Erikas LTUAlytaus SRC, Alytus 40:37 19:20
31M12Diedonytė Gabija LTUSM Gaja, Kaunas 40:47 19:25
32V12Vilutis Karolis LTUSM Gaja, Kaunas 41:07 19:34
33V12Kalvaitis Oskaras LTUO! Klaipėda, Palanga 42:15 20:07
34V12Jumatovas Eimantas LTUSM Gaja, Kaunas 42:37 20:17
35V12Mikalajūnas Matas LTUNeringos SM, Neringa 44:25 21:09
36V12Litvaitis Ignas LTUSM Gaja, Kaunas 44:35 21:13
37V12Jankas Jokūbas LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 44:44 21:18
38M12Velde Vaiva LTUĄžuolas OK, Vilnius 45:42 21:45
39V12Tervydavičius Domas LTUAlytaus SRC, Alytus 46:08 21:58
40V12Koroliovas Joris LTUSM Gaja, Kaunas 48:14 22:58
41V12Petraitis Gytis LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 50:05 23:50
42V12Litvaitis Simas LTUSM Gaja, Kaunas 50:42 24:08
43M12Mockaitytė Žemyna LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 53:08 25:18
44V12Barauskas Paulius LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 54:09 25:47
45V12Raugas Jogaila LTUSM Gaja, Kaunas 54:12 25:48
46V12Baliūnas Nojus LTUAlytaus SRC, Alytus 54:26 25:55
47V12Valavičius Matas LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 54:42 26:02
48V12Petraitis Rytis LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 56:47 27:02
49V12Prielaidas Kajus LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 58:51 28:01
50V12Miežinis Dominykas LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:00:21 28:44
51M12Janulytė Aida LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 1:01:22 29:13
52V12Rakauskas Pijus LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:02:01 29:31
53V12Peckus Rokas LTUAlytaus SRC, Alytus 1:04:08 30:32
54V12Nemanius Lukas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:07:46 32:16
55V12Liubartas Edvinas LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:07:57 32:21
56V12Nevulis Dovydas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:14:04 35:16
57V12Danila Vilius LTURudamina OK, Rudamina 1:17:04 36:41
58V12Bernikas Titas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:17:54 37:05
 V12Krasko Jr Pavel BLRKamvol, Grodno dsq  

Разбіўка па часе