Выбар усяго Trumpa trasa Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
Месца | Група | Прозвішча, Імя | Краіна | Клуб, Горад | усяго | Trumpa trasa | Ilga trasa | Persekiojimo lenktynės |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M10 | Stankūnas Matas | LTU | O! Klaipėda, Klaipėda | 28:01 | 9:16 ( 2) | 9:21 ( 1) | 9:24 ( 2) |
2 | W10 | Sriubaitė Eva | LTU | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 34:02 | 9:07 ( 1) | 15:55 ( 3) | 9:00 ( 1) |
3 | M10 | Arlauskas Antanas | LTU | Šilas OK, Kaunas | 39:03 | 9:31 ( 4) | 18:47 ( 4) | 10:45 ( 4) |
4 | W10 | Siudikaitė Dangė | LTU | Rudamina OK, Vilnius | 43:44 | 9:25 ( 3) | 19:08 ( 5) | 15:11 (10) |
5 | W10 | Zhuravleva Margarita | LTU | Devyni OK, Vilnius | 47:14 | 11:17 ( 5) | 23:24 ( 6) | 12:33 ( 5) |
6 | M10 | Časas Vincentas | LTU | Perkūnas OK, Vilnius | 50:21 | 12:02 ( 6) | 23:38 ( 7) | 14:41 ( 9) |
7 | M10 | Paulius Mantas | LTU | O! Klaipėda, Klaipėda | 53:46 | 14:53 (13) | 26:04 (10) | 12:49 ( 6) |
8 | M10 | Matulevičius Simas | LTU | Arboro OK, Krekenavos gimnazija, Krekenava | 53:57 | 16:40 (15) | 26:49 (11) | 10:28 ( 3) |
9 | M10 | Kriukas Oskaras | LTU | Perkūnas OK, Vilnius | 57:17 | 13:39 ( 8) | 30:48 (14) | 12:50 ( 7) |
10 | M10 | Zolabaitis Nedas | LTU | Versmė OK, Plungės SRC, Plungė | 1:01:17 | 14:25 (10) | 24:38 ( 9) | 22:14 (15) |
11 | M10 | Kliūčius Ignas | LTU | Versmė OK, Plungės SRC, Plungė | 1:04:45 | 14:23 ( 9) | 30:19 (13) | 20:03 (13) |
12 | M10 | Milašauskas Kristijonas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 1:10:17 | 17:29 (16) | 30:18 (12) | 22:30 (16) |
13 | W10 | Naruševičiūtė Anelė | LTU | SM Gaja, Kaunas | 1:14:31 | 16:34 (14) | 41:16 (16) | 16:41 (11) |
14 | M10 | Budreckas Emilis | LTU | Plungės SRC, Plungė | 1:39:35 | 54:40 (28) | 24:14 ( 8) | 20:41 (14) |
15 | W10 | Raugaitė Vytautė | LTU | SM Gaja, Kaunas | 1:42:30 | 31:06 (25) | 37:47 (15) | 33:37 (18) |
16 | M10 | Songin Pijus | LTU | Arboro OK, Krekenavos gimnazija, Krekenava | 1:50:58 | 24:12 (20) | 1:09:29 (19) | 17:17 (12) |
17 | M10 | Danila Vilius | LTU | Rudamina OK, Vilnius | 2:17:06 | 1:09:12 (29) | 45:04 (18) | 22:50 (17) |
18 | M10 | Šinkūnas Gaudenis | LTU | RASKK SK, Vilnius | 28:01 | dsq | 14:40 ( 2) | 13:21 ( 8) |
19 | W10 | Jadevičiūtė Barbora | LTU | Perkūnas OK, Vilnius | 1:07:12 | 23:14 (18) | 43:58 (17) | dns |
20 | M10 | Drazdauskas Feliksas | LTU | Lėvuo OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 12:48 | 12:48 ( 7) | dns | dns |
21 | M10 | Bindokas Jokūbas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 14:47 | 14:47 (11) | dns | dns |
22 | M10 | Mainonis Julius | LTU | SM Gaja, Kaunas | 14:49 | 14:49 (12) | dns | dns |
23 | M10 | Piškinas Pijus | LTU | SM Gaja, Kaunas | 20:20 | 20:20 (17) | dns | dns |
24 | M10 | Rasimavičius Nojus | LTU | SM Gaja, Kaunas | 23:50 | 23:50 (19) | dns | dns |
25 | W10 | Juzėnaitė Gabija | LTU | RASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 24:59 | 24:59 (21) | dns | dns |
26 | W10 | Latvėnaitė Emilija | LTU | RASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 26:58 | 26:58 (22) | dns | dns |
27 | W10 | Karčiauskaitė Eva | LTU | SM Gaja, Kaunas | 29:11 | 29:11 (23) | dns | dns |
28 | W10 | Laknerytė Liepa | LTU | Vilnius | 31:02 | 31:02 (24) | dns | dns |
29 | W10 | Šimaitytė Mėja | LTU | SM Gaja, Kaunas | 37:28 | 37:28 (26) | dns | dns |
30 | W10 | Mažeikaitė Augustė | LTU | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 38:59 | 38:59 (27) | dns | dns |
31 | M10 | Aleksiejūnas Daumantas | LTU | Vilnius | dnf | dnf | dns | |
31 | M10 | Kaklauskas Justas | LTU | SM Gaja, Kaunas | dsq | dns | dns |