×
Навіны
Спаборніцтвы
Лігі
LOSF Рэйтынгі
Удзельнікі
Клубы
Мапы
Дыстанцыі
Чыпы
WOC гісторыі
Статыстыка
Паслугі
ЧАПЫ
Спампаваць
Спасылкі
BDAR
☰
login
Ukmergės fabrikų krosų taurės II etapas
LTU, Ukmergės miesto stadionas, 2020-08-19
Інфармацыя пра спаборніцтвы
Колькасць удзельнікаў:
108
Арганізатары
Статыстыка
Дыстанцыі
Размяшчэнне
Праводзіліся ў наваколлі
Вынікі
Па групах
BMIX
DMIX
FBMIX
FDMIX
Жанчыны
DMOT
Жанчыны
FBMOT
FDMOT
Мужчыны
BVYR
Мужчыны
DVYR
Мужчыны
FBVYR
FDVYR
Па заяўках
...Выбар заяўкі...
, Panevėžys / Kanaporis Dainius
2A / Sysas Algirdas
A.K. UniTed / Garliauskas Andrius
Bėgimo klubas / Antončikas Audrys
Bike animals / Tamošiūnas Mantas
Dviratai - Daistatus, Kaunas
Dviratai - Daistatus, Kaunas / Kisielius Vytautas
Dzukas team, Vilnius / Barkauskas Aidas
Escargots, Ukmergė / Petryshyn Bohdan
Hennordic, Ukmergė / Auglienė Žydrė
Hennordic, Ukmergė / Bačiulis Laurynas
Hennordic, Ukmergė / Daujotienė Auksė
Hennordic, Ukmergė / Jurkšaitis Donatas
Hennordic, Ukmergė / Liogė Aivaras
Hennordic, Ukmergė / Mackevičius Grantas
Hennordic, Ukmergė / Zimblys Rolandas
Jokers - Santa Monica Networks, Vilnius / Jasinavičiūtė Agnė
Kauno BMK, Kaunas / Gaulė Raminta
La fantastica, Kaunas / Gajauskas Augustas
Likmerė, Ukmergė / Butėnas Donatas
Likmerė, Ukmergė / Nenartavičius Tomas
Master pro 1, Vilnius / Siudikas Kęstutis
Metalas ir metalistas, Vilnius / Rudėnas Darius
Narbutas / Adomavičius Liutauras
Narbutas / Gaidys Rytis
Narbutas, Ukmergė / Bareikytė Gita
Narbutas, Ukmergė / Maleronka Žilvinas
Narbutas, Ukmergė / Purvis Aivaras
Narbutas, Ukmergė / Vilutė Laurita
Narbutas, Vilnius / Narkevičiūtė Akvilė
Narbutas, Vilnius / Sokolnikaitė Sandra
Panevėžio klubas Dviračiai, Panevėžys / Šinkevičius Dovydas
Perkūnas/ Dainava OK / Mendelevičius Mantas
Pro 1, Vilnius / Siudikaitė Morta
S-Sportas, Kaunas / Koronkevičius Giedrius
Sparnuoti vienaragiai, Vilnius / Rinkevičius Darius
Stansefabrikken / Mačiulis Dainius
Stansefabrikken / Starkus Manvydas
Stansefabrikken, Ukmergė / Auglys Alvydas
Stansefabrikken, Ukmergė / Blaževičienė Viktorija
Stansefabrikken, Ukmergė / Černauskas Mindaugas
Stansefabrikken, Ukmergė / Kacevičius Vaidas
Stansefabrikken, Ukmergė / Kirvela Artūras
Stansefabrikken, Ukmergė / Kupčikas Ruslanas
Stansefabrikken, Ukmergė / Lebedevas Eduardas
Stansefabrikken, Ukmergė / Paškevičius Vaidas
Šauliai / Liubomirskas Augustas
Takas OK / Valatka Paulius
Takas OK, Kaunas / Šegžda Teisutis
Tamsta, Vilnius / Kniuksta Romualdas
Ukmergė bėga, Ukmergė / Kartašovas Aldas
Utena bėga, Utena / Lauciuvienė Renata
V&V / Baranauskaitė Vaida
VkVk, Ukmergė / Krukauskas Valdas
Паказаць
Па дыстанцыях
BMIX BVYR FBMIX FBMOT FBVYR
DMIX DMOT DVYR FDMIX FDMOT FDVYR
Камандныя
BMIX
BVYR
DMIX
DMOT
DVYR
FBMIX
FBMOT
FBVYR
FDMIX
FDMOT
FDVYR
Разбіўка па часе
Rogainingas
Вярнуцца да спісу спаборніцтваў