dbtopas login
Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas mišri sprinto estafetė → Вынікі

Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas mišri sprinto estafetė

LTU
LTU, Šiauliai, 2022-06-12

Група MV14

Дыстанцыя 1, 4 этапы 2.1 км 14 КП; 2, 3 этапы 2.2 км 15 КП

Месца,
Этап
Каманда,
Прозвішча, Імя
КраінаЧас,
У этапе
Пасля этапу
1 ДSM Gaja 2, Kaunas
LTU
LTU
50:15
1Mikalauskaitė Gerda12:02 (  1)12:02 (  1)
2Šveikauskas Dovas13:14 (10)25:16 (  4)
3Kantas Joris11:55 (  2)37:11 (  2)
4Biržinytė Žemyna13:04 (  2)50:15 (  1)
2 ДTelšiai OK, Telšiai
LTU
LTU
50:45
1Saukaitė Gabija13:35 (  4)13:35 (  4)
2Jokubauskis Tijus10:57 (  1)24:32 (  2)
3Kavaliauskas Džiugas13:01 (  6)37:33 (  4)
4Saukaitė Goda13:12 (  4)50:45 (  2)
3 ДŠiaulių JTC, Šiauliai
LTU
LTU
51:11
1Šataitė Jarūnė12:19 (  3)12:19 (  3)
2Radžvilas Augustas12:00 (  3)24:19 (  1)
3Chromanskis Pijus13:48 (  9)38:07 (  5)
4Barzdžiūtė Aistė13:04 (  2)51:11 (  3)
4 Sostinės SC, Vilnius
LTU
LTU
51:53
1Motiejūnaitė Ugnė13:43 (  8)13:43 (  8)
2Lazauskas Domas12:03 (  4)25:46 (  6)
3Rudys Adrijus12:25 (  3)38:11 (  6)
4Dyšaitė Vytenė13:42 (  6)51:53 (  4)
5 SM Gaja 3, Kaunas
LTU
LTU
51:56
1Mockaitytė Žemyna12:04 (  2)12:04 (  2)
2Drūlia Tauras12:28 (  5)24:32 (  2)
3Marcinkevičius Nojus12:47 (  4)37:19 (  3)
4Naujokaitė Austėja14:37 (  9)51:56 (  5)
6 O! Klaipėda, Klaipėda
LTU
LTU
53:35
1Barvydaitytė Ugnė14:01 (11)14:01 (11)
2Mikalajūnas Matas12:52 (  7)26:53 (  8)
3Stankūnas Matas12:54 (  5)39:47 (  7)
4Vainoriūtė Elzė13:48 (  7)53:35 (  6)
7 Sostinės SC 2, Vilnius
LTU
LTU
56:36
1Kučejevaitė Goda13:39 (  6)13:39 (  6)
2Navaslauskas Paulius14:44 (13)28:23 (11)
3Montvila Mykolas14:48 (10)43:11 (10)
4Tunkevičiūtė Gabrielė13:25 (  5)56:36 (  7)
8 SM Gaja 4, Kaunas
LTU
LTU
57:31
1Borusevičiūtė Emilija13:35 (  4)13:35 (  4)
2Radvilavičius Nauris13:07 (  9)26:42 (  7)
3Paužas Emilis13:07 (  7)39:49 (  8)
4Stašinskaitė Viktorija17:42 (12)57:31 (  8)
9 O! Klaipėda 2, Klaipėda
LTU
LTU
59:52
1Andrijauskaitė Eglė13:41 (  7)13:41 (  7)
2Sobeckis Joris13:40 (11)27:21 (  9)
3Paulius Mantas17:18 (13)44:39 (11)
4Kavoliūnaitė Eleonora15:13 (10)59:52 (  9)
10 Alytaus SRC, Alytus
LTU
LTU
1:00:07
1Pečiulis Joris15:13 (14)15:13 (14)
2Ignatavičius Majus15:43 (15)30:56 (15)
3Blažukas Laertas18:19 (14)49:15 (13)
4Rutkauskas Pijus10:52 (  1)1:00:07 (10)
11 Plungės SRC, Plungė
LTU
LTU
1:03:42
1Veselytė Gabrielė17:06 (18)17:06 (18)
2Simonavičius Gintas12:33 (  6)29:39 (13)
3Perminas Milgaudas13:21 (  8)43:00 (  9)
4Pociūtė Goda20:42 (15)1:03:42 (11)
12 Telšiai OK, Telšiai
LTU
LTU
1:08:05
1Jančauskaitė Paulina15:15 (15)15:15 (15)
2Rubežius Kristupas15:38 (14)30:53 (14)
3Sukauskas Dovydas22:44 (17)53:37 (15)
4Andrijauskaitė Gabrielė14:28 (  8)1:08:05 (12)
13 SM Gaja 5, Kaunas
LTU
LTU
1:18:32
1Rybelytė Lėja14:13 (12)14:13 (12)
2Jasiūnas Gabrielius20:24 (18)34:37 (17)
3Arbašauskas Simas16:41 (12)51:18 (14)
4Juškaitė Kotryna27:14 (16)1:18:32 (13)
14 O! Klaipėda 3, Klaipėda
LTU
LTU
1:27:57
1Cegelskaja Jurmina14:37 (13)14:37 (13)
2Sobeckis Agnius18:18 (16)32:55 (16)
3Denisovas Eimantas15:50 (11)48:45 (12)
4Binkevičiūtė Emilė39:12 (19)1:27:57 (14)
15 Šiaulių JTC 4, Šiauliai
LTU
LTU
1:36:35
1Sireikytė Rusnė38:02 (21)38:02 (21)
2Petrauskas Aivaras20:18 (17)58:20 (19)
3Mockus Martynas19:42 (15)1:18:02 (16)
4Liegytė Izabelė18:33 (13)1:36:35 (15)
  Šiaulių JTC 3, Šiauliai
LTU
LTU
dsq
1Pušinytė Deimantė15:38 (16)15:38 (16)
2Balčiūnas Ignasdsq 
3Abromavičius Oskaras19:53 (16) 
4Gimbutaitė Austėja18:53 (14) 
  Alytaus SRC, Alytus
LTU
LTU
dsq
1Čižinauskaitė Agota13:59 (10)13:59 (10)
2Milius Domantas13:51 (12)27:50 (10)
3Tervydavičius Domasdsq 
4Dalkevič Jevgenija31:00 (18) 
  Šiaulių JTC 2, Šiauliai
LTU
LTU
dsq
1Kučinskaitė Viltė16:02 (17)16:02 (17)
2Nevulis Dovydas12:58 (  8)29:00 (12)
3Limantas Gvidasdsq 
4Juodeikytė Emilija15:52 (11) 
  SM Gaja, Kaunas
LTU
LTU
dsq
1Bislytė Ugnė13:52 (  9)13:52 (  9)
2Murėnas Aleksas11:50 (  2)25:42 (  5)
3Baltrušaitis Emilis11:28 (  1)37:10 (  1)
4Jurevičiūtė Urtėdsq 
  Plungės SRC, Plungė
LTU
LTU
dsq
1Miknytė Urtė19:20 (19)19:20 (19)
2Majauskas Matasdsq 
3Skuodas Kasparasdsq 
4Jankauskaitė Ugnė29:57 (17) 
  Telšiai OK, Telšiai
LTU
LTU
dsq
1Kačinskaitė Tautė21:03 (20)21:03 (20)
2Žvirzdinas Justas23:28 (19)44:31 (18)

Spausdinimui