×
Навіны
Спаборніцтвы
Лігі
LOSF Рэйтынгі
Удзельнікі
Клубы
Мапы
Дыстанцыі
Чыпы
WOC гісторыі
Статыстыка
Паслугі
ЧАПЫ
Спампаваць
Спасылкі
BDAR
☰
login
LTeam Rogaining
LTU, Kauno pilis, 2022-06-18
Інфармацыя пра спаборніцтвы
Колькасць удзельнікаў:
220
Арганізатары
Старонка спаборніцтваў
Веб-страница
GPS
DV4
Статыстыка
Дыстанцыі
Размяшчэнне
Вынікі
Па групах
BMEG2
BPRA1
BVM4
DMEG2
DPRA1
DVM4
Жанчыны
BM4
Жанчыны
DM4
Мужчыны
BV4
Мужчыны
DV4
Па заяўках
...Выбар заяўкі...
, Marijampolė / Žiugžda Tomas
#BalticPowerTrainingTeam, Kaunas / Saulevičius Andrius
A&D / Šimkutė Aušrinė
Ādaži City, Ādaži / Brakovska Sniedze
ALL OK, Verkšionys / Čepokas Darius
Antaris team / Dobilinskas Martynas
Asta ir Pranas, Kaunas / Brūzga Pranas
Avinas ir Žirafa, Vilnius / Pažusys Vaidas
AX, Kaunas / Pečiulis Rimantas
Babruvke / Almanis Andrius
Baltas Vanduo, Kaunas / Pečiulis Simas
Baltų lokys / Kalvelytė Viktorija
Benamiai katinai, Vilnius / Januškevičius Regimantas
Best team, Vilnius
Bike lovers, Vilnius / Grinčenko Anastasija
Blonde, Vilnius / Sokolnikaitė Sandra
Born2Move LTU, Kaunas / Aleksiejūnas Vytis
Braškės, Kaunas / Naruševičiūtė Anelė
Bulvės, Kaunas / Šveikauskas Dovas
Climbing Club Kaunas, Kaunas / Žiaukas Linas
Čipsas ir Bandelė, Kaunas / Grebliunas Donatas
Demo, Klaipėda / Janušaitis Jonas
Dobi-K, Kaunas / Padegimas Domantas
Dviratai-Daistatus, Kaunas / Kisielius Vytautas
Dviratai-Daistatus2, Kaunas / Paulauskienė Renata
Dzūkijos meškos, Alytus / Streikus Tomas
Edushas / Kamarevcevas Eduardas
Einam, Kaunas / Šelkovskytė Viltė
Elektrėnų KK / Jurgelevičius Audrius
Feel the motion, Rīga / Grasis Arnis
Fokusai, Vilnius / Cvetkovas Valerijus
ForeFront / Daraška Mindaugas
G & L / Blažienė Loreta
Gaigalai, Kaunas / Gaigalas Egidijus
Gražuolės, Vilnius / Truselevič Viktorija
Greit nevarysim, Vilnius
Greitas ir greitesnė, Vilnius / Kanapka Rimvydas
Greiti ir galingi, Kaunas / Taparauskas Gytis
Grikiai, Kaunas / Bindokas Jokūbas
Grynas Derlius, Kleboniškis / Kalvaitis Aidis
Haribo sliekai, Kaunas / Kaklauskas Justas
HighPeaks Lietuva, Kaunas / Kazakauskas Donatas
HighPeaks Lietuva, Kaunas / Ragaišytė Eglė
Ignalke / Jociūtė Karolina
Ištvermingi, Vilnius / Tauraitė Vilma
IT United, Kaunas / Paulauskas Vytautas
Yukanda, Kaunas / Baranauskaitė Vaida
Jaunieji orientacininkai, Kaunas / Baltrušaitis Emilis
Jaunystė OK, Klaipėda / Čeplinskas Romas
Joniškio velniai / Keršys Benas
Katė ir šuo, Kaunas / Juodis Kornelijus
Kauno BMK vyrai, Kaunas / Juška Jonas
Klaipėdos mergytės, Klaipėda / Skripkauskienė Dovilė
Klajūno damos / Žvinytė Inga
Klasiokai, Kaunas / Levickas Mindaugas
Kognityvinis disonansas, Vilnius
Kondicionierius, Kaunas / Bindokas Ignas
Koviniai / Danaitis Aurimas
Krosas, Kaunas / Kreišmonas Gintaras
Lašiukai, Kaunas / Lašas Kęstutis
Laukiniai / Lekavičius Justas
Lekiam kaip vėjas!, Vilniaus r. / Cibas Tautvydas
Lėti ir įsiutę, Vilnius / Aliukonytė Miglė
Lėtojo Reagavimo Būrys / Šulcas Deividas
LiJo, Klaipėda / Paulienė Jolanta
Limpopo ir draugai, Kaunas / Ščegauskas Tadas
Martušytė su Petrovu, Vilnius / Martušytė Monika
Mažuliukai, Kaunas / Petrauskas Kipras
Medeina OK, Kaunas / Bogužinskas Tomas
Medeina OK/Origami runners / Tomkuvienė Karolina
Metam šaibą, Žemguliai / Eringis Evaldas
Neandartiolai, Kaunas / Venckus Domas
NEBRAU, Kaunas / Tarnauskas Dovydas
Nelajmėsim tikraj, Kaunas / Goftaitė Emilija
NErimti / Saročka Gediminas
Nesugalvojom, Kaunas / Babelis Giedrius
O! Klaipėda 2, Klaipėda / Barvydaitis Vytautas
O! Klaipėda, Klaipėda / Pečkys Artūras
Oligarchai, Kaunas / Keraišis Marelis
Pabandom iš naujo, Šiauliai / Valskis Darius
Pastarnokas, Kaunas / Gajauskas Augustas
Pavarysimm / Kabelinskas Ugnius
Plukės Fanai / Kalvaitytė Austėja
Povandeninių šaškių federacija, Kaunas / Stasiukaitis Tomas
Power of Mantai, Krekenava / Lukoševičius Mantas
Punktų grybautojai, Kaunas / Garuckas Gintautas
Puškuriukai, Vilnius / Jasinavičiūtė Agnė
R & I, Kaunas / Stankauskaitė Rugilė
Racing Hearts, Šiauliai / Stankevičius Marius
Ramuncikas, Kaunas
RauPau, Vilnius
Realistai / Dulskis Marijus
S & U, Kaunas / Bislytė Ugnė
Savo nuožiūra, Kaunas / Balciunaitis Vytautas
SM Gaja girls, Kaunas / Stasiukaitytė Gabija
Sofa cycling club, Vilnius / Vaitmonas Algirdas
Sostinės SC, Vilnius / Rudys Adrijus
Stabdžiai, Kaunas / Girdziušas Dominykas
Špakliuotojai, Kaunas / Šidlauskas Domas
Šviesos greitis, Kaunas / Sapižovaitė Skaiva
Taco, Vilnius / Musajevaitė Agnė
Takas/Antaris Team, Kaunas / Šegžda Donatas
Telše mėn, Telšiai / Jucevičius Tomas
Telšių Liūtą, Vilnius / Malūkas Arūnas
TRItonas #1 / Maciulevičius Arūnas
TRItonas, Vilnius / Gervelė Arvydas
V.teranai / Venckevičius Gintas
Vegans4life, Vilnius / Čapskytė Austėja
Zuikių kontrolė, Kaunas / Jaugėla Petras
Žuvys, Klaipėda / Baltriukaitė Ieva
Паказаць
Па дыстанцыях
BPRA1
BMEG2
BM4 BV4 BVM4
DPRA1
DMEG2
DM4 DV4 DVM4
Камандныя
BM4
BMEG2
BPRA1
BV4
BVM4
DM4
DMEG2
DPRA1
DV4
DVM4
Разбіўка па часе
1 дзень
Вярнуцца да спісу спаборніцтваў