dbtopas login
WOC JWOC middle → Вынікі

WOC JWOC middle

SWE
SWE, Mora by, Säter, 2022-07-15

Група W

Дыстанцыя 11.5 км 25 КП

МесцаПрозвішча, ІмяКраінаКлуб, Горад Час км/г
1
Splittorff Holm Nikoline
DEN
DEN
Denmark 53:02 13
2
Søgaard Camilla
DEN
DEN
Denmark 53:55 12.8
3
Larsson Nadia
SWE
SWE
Sweden 54:01 12.8
4
Benham Kvåle Emily
GBR
GBR
Great Britain 54:27 12.7
5
Saarinen Henna
FIN
FIN
Finland 54:56 12.6
6
Saarela Ruska
FIN
FIN
Finland 55:06 12.5
6
Andrašiūnienė Gabrielė
LTU
LTU
Lithuania 55:06 12.5
8
Hara Marika
FIN
FIN
Finland 56:02 12.3
9
Thomasson Cecilia
SWE
SWE
Sweden 56:11 12.3
10
Tichovska Martina
CZE
CZE
Czech Republic 56:53 12.2
11
Gustafsson Gabriella
SWE
SWE
Sweden 57:39 12
12
Pesu Mervi
FIN
FIN
Finland 58:13 11.9
13
Christoffersen Cæcillie Ruelokke
DEN
DEN
Denmark 58:23 11.8
14
Haga Antonia
FIN
FIN
Finland 58:31 11.8
15
Bylars Linn
SWE
SWE
Sweden 59:00 11.7
16
Devillers Constance
FRA
FRA
France 59:18 11.7
17
Kamarytova Marie
CZE
CZE
Czech Republic 59:26 11.6
18
Mickevičiūtė-Juodišienė Karolina
LTU
LTU
Lithuania 59:36 11.6
19
Pauličkova Renata
CZE
CZE
Czech Republic 59:44 11.6
20
Costa Marisa
POR
POR
Portugal 1:00:05 11.5
21
Dannowski Anke
GER
GER
Germany 1:00:07 11.5
22
Reiner Marina
AUT
AUT
Austria 1:00:27 11.4
23
Novakova Katerina
CZE
CZE
Czech Republic 1:00:29 11.4
24
Gustafsson Karin
SWE
SWE
Sweden 1:00:36 11.4
25
Jäggi Ursina
SUI
SUI
Switzerland 1:01:11 11.3
26
Rudkiewicz Lucie
FRA
FRA
France 1:01:17 11.3
27
Yli Hietanen Saara
FIN
FIN
Finland 1:01:47 11.2
28
Meyers Laurane
FRA
FRA
France 1:02:09 11.1
28
Musilova Vendula
CZE
CZE
Czech Republic 1:02:09 11.1
30
Linnus Mari
EST
EST
Estonia 1:02:25 11.1
31
Tiderman Anna
SWE
SWE
Sweden 1:02:54 11
32
Tammemäe Piibe
EST
EST
Estonia 1:03:27 10.9
33
Valimaa Eveliina
FIN
FIN
Finland 1:03:45 10.8
34
Garcia Rodriguez Nerea
ESP
ESP
Spain 1:03:52 10.8
35
Kamererova Valerie
CZE
CZE
Czech Republic 1:04:07 10.8
36
Hirv Eleri
EST
EST
Estonia 1:04:30 10.7
37
Aguilera Viladomiu Monica
ESP
ESP
Spain 1:04:42 10.7
38
Gigon Michaela
AUT
AUT
Austria 1:05:07 10.6
39
Umbrasaitė Justė
LTU
LTU
Lithuania 1:05:41 10.5
40
Yllan Ortiz Elena
ESP
ESP
Spain 1:10:32 9.8
41
Hofer Lena
SUI
SUI
Switzerland 1:11:08 9.7
42
Arpagaus Arianna
SUI
SUI
Switzerland 1:11:23 9.7
43
Kano Naoko
JPN
JPN
Japan 1:15:57 9.1
44
Csucs Fenyvesi Laura
HUN
HUN
Hungary 1:17:11 9
45
Steckhan Dorothea
GER
GER
Germany 1:18:59 8.8
46
Orui Amiri
JPN
JPN
Japan 1:31:46 7.5
47
Garcin Lou
FRA
FRA
France 1:32:45 7.5
  Stengård Ingrid
FIN
FIN
Finland dsq 12.7

Разбіўка па часе

Spausdinimui