Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas ilgoje trasoje
LTU, Dievo krėslo miškas, 2017-09-03

Ergebnisse

Klassen M12, V12

Strecke 2.2 km 9 KP

PlatzKlasseNachname, VornameStaatVerein, Stadt Zeit min/km
1V12Malakauskas Gabrielius LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 21:30 9:53
2V12Dienys Algirdas LTUPerkūnas OK, Vilnius 21:54 10:04
3V12Šikarskas Kasparas LTUSM Gaja, Kaunas 22:49 10:29
4V12Burbulis Gvidas LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 23:08 10:38
5V12Gineika Julius LTUSM Gaja, Kaunas 23:17 10:42
6M12Džiaugytė Greta LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 24:33 11:17
7V12Briedis Antanas LTUŠilalės SM, Šilalė 24:52 11:26
8V12Bazelis Edvardas LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 25:25 11:41
9V12Sudaris Lukas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 25:30 11:43
10V12Cibulskas Augustas LTUAlytaus SRC, Alytus 25:51 11:53
11V12Strolė Salvijus LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 26:15 12:04
12V12Adomaitis Mykolas LTUKlajūnas OK, Vilnius 27:00 12:25
13M12Gapšytė Gintarė LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 27:12 12:30
14V12Budrys Džiugas LTUSM Gaja, Kaunas 27:21 12:34
15M12Denisovaitė Rugilė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 28:32 13:07
16M12Gegužytė Emilija LTUAlytaus SRC, Alytus 28:42 13:12
17M12Šelkovskytė Viltė LTUSM Gaja, Kaunas 29:01 13:20
18M12Tėvelytė Eidvilė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 29:24 13:31
19V12Bučinskas Evaldas LTUŠilalės SM, Šilalė 29:28 13:33
20M12Kulikauskaitė Gytė LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 30:33 14:03
21M12Skripkauskaitė Skaistė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 30:41 14:06
22V12Murėnas Kasparas LTUSM Gaja, Kaunas 30:58 14:14
23V12Sausaitis Arnas LTUO! Klaipėda, Palanga 31:03 14:17
24V12Mackevičius Tadas LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 31:06 14:18
25M12Skundaitė Augustė LTUSM Gaja, Kaunas 31:44 14:35
26V12Gedminas Teodoras LTUO! Klaipėda, Klaipėda 32:30 14:57
27M12Činčikaitė Miglė LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 32:48 15:05
28V12Ramanauskas Kristupas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 33:13 15:16
29V12Martinkus Liutauras LTUSM Gaja, Kaunas 33:29 15:24
30M12Mazuraitytė Greta LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 33:40 15:29
31V12Mažutis Ervinas LTUŠilalės SM, Šilalė 34:30 15:52
32V12Karašauskas Jokūbas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 37:15 17:08
33V12Šimkūnas Edvinas LTUSM Gaja, Kaunas 38:36 17:45
34M12Gabreliūnaitė Ugnė LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 38:54 17:53
35M12Abukaitytė Brigita LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 39:01 17:56
36V12Valužis Timūras LTUO! Klaipėda, Klaipėda 40:45 18:44
37M12Labenskytė Ieva LTUO! Klaipėda, Klaipėda 41:44 19:11
38M12Rubliauskaitė Aidija LTUAlytaus SRC, Alytus 42:17 19:26
39V12Sidaras Dovydas LTUAlytaus SRC, Alytus 42:29 19:32
40M12Kryževičiūtė Gabija LTUŠilalės SM, Šilalė 42:32 19:33
41V12Gružas Evaldas LTUPlungės SRC, Plungė 46:14 21:15
42M12Sapižovaitė Skaiva LTUSM Gaja, Kaunas 46:23 21:20
43V12Rutkauskas Domantas LTUĄžuolas OK, Vilnius 47:04 21:38
44M12Šimkutė Beatričė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 47:09 21:41
45M12Jasūdaitė Karina LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 48:14 22:11
46V12Šnapštys Linas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 48:44 22:24
47V12Aukštuolis Edvardas LTUSM Gaja, Kaunas 50:08 23:03
48M12Šniolytė Arvilė LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 50:18 23:08
49V12Sartanavičius Vakaris LTUAlytaus SRC, Alytus 50:26 23:11
50V12Mazuraitis Aistis LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 50:42 23:19
51V12Čaplikas Herkus Pijus LTUSM Gaja, Kaunas 50:59 23:26
52M12Zdanevičiūtė Kamilė LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 52:29 24:08
53M12Jasionytė Aurėja LTUAlytaus SRC, Alytus 53:59 24:49
54M12Preibytė Monika LTUPlungės SRC, Plungė 54:36 25:06
55V12Šidlauskas Gvidas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 56:00 25:45
56M12Uksaitė Ugnė LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 56:39 26:03
57V12Vaškys Mantas LTUPlungės SRC, Plungė 57:29 26:26
58V12Šinkūnas Gvidas LTUAlytaus SRC, Alytus 58:35 26:56
59M12Čičinytė Aneta LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 58:42 26:59
60V12Miknys Simonas LTUPlungės SRC, Plungė 1:12:13 33:12
61M12Kalvaitytė Patricija LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:12:26 33:18
 V12Karvelis Džiugas LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys dsq  
 M12Skupaitė Izabelė LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys dsq  

Zwischenzeit