Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos bėgimas
LTU, Prienai, 2019-03-11

Ergebnisse

Klasse 10MOT

Strecke 10.0 km

PlatzNachname, VornameStaatVerein, Stadt Zeit min/km Auch in...
1
Kančytė Loreta LTUKauno maratono klubas, Kaunas 37:32.8 3:45 M 1
2
Poškutė Jovita LTUAitvaras, Vilnius 40:36.2 4:04 M 2
3
Ražaitytė Gabija LTUIgtisa SK, Kaunas 40:57.4 4:06 M 3
4
Valaitė Indrė LTUĄžuolas OK 44:02.1 4:24 M 4
5
Lukošienė Dalia LTULukas SK, Šiaulių r. 45:53.4 4:35 MVET 1
6
Bogužinskienė Audra LTUKauno maratono klubas, Kaunas 46:08.0 4:37 MVET 2
7
Višinskienė Virginija LTUKauno BMK, Kaunas 47:26.2 4:45 M 5
8
Dolgovienė Vida LTUdolgovas.com, Vilnius 47:59.1 4:48 M 6
9
Talalaitė Milda LTUKaunas 48:56.8 4:54 M 7
10
Višinskienė Jolita LTUSkriaudžių ir Veiverių jaunieji šauliai 50:12.8 5:01 M 8
11
Tatarėlytė Ieva LTUBėgimo klubas, Panevėžys 50:50.0 5:05 M 9
12
Ruzveltienė Rasa LTULietuvos kariuomenės karinės oro pajėgos, Kazlų Rūda 51:54.7 5:11 MVET 3
13
Striūkienė Birutė LTUInžinerija, Vilnius 52:12.5 5:13 MVET 4
14
Dobrovolskienė Ida LTUKauno BMK, Kaunas 52:37.7 5:16 MVET 5
15
Valantiejienė Aistė LTUKaunas 52:52.0 5:17 MVET 6
16
Rauličikienė Ingrida LTUDzūkija BK, Alytus 53:09.2 5:19 MVET 7
17
Packevičienė Jurgita LTUVėtra BK, Pasvalys 53:40.5 5:22 MVET 8
18
Borusienė Audronė LTUKauno BMK, Kaunas 53:42.6 5:22 MVET 9
19
Sinkevičienė Laima LTURūdiškių sporto klubas, Rūdiškės 53:51.3 5:23 MVET 10
20
Abromaitytė-Šmaižė Lina LTUInžinerija, Vilnius 53:55.8 5:24 MVET 11
21
Penkovskaja Alicija LTUVilnius 54:11.4 5:25 MVET 12
22
Žečkytė Aistė LTUMillion steps, Vilnius 54:18.8 5:26 M 10
23
Bulkevičiūtė Teresė LTUNa, pagauk!, Vilnius 54:22.2 5:26 MVET 13
24
Kučinskienė Violeta LTUKambariokai, Molėtai 54:26.4 5:27 MVET 14
25
Parimskytė Ramunė LTUVėtra BK, Pasvalys 54:42.8 5:28 M 11
26
Išganaitienė Sandra LTUVėjas, Prienai 54:59.4 5:30 MVET 15
27
Dargužaitė Rasa LTUVilnius 55:22.1 5:32 M 12
28
Globienė Kristina LTUBėgimo klubas, Marijampolė 55:56.0 5:36 MVET 16
29
Abramavičiūtė Agnė LTUVėjas, Prienai 58:13.5 5:49 M 13
30
Bičkūnienė Danguolė LTUSkriaudžių ir Veiverių jaunieji šauliai 58:13.8 5:49 MVET 17
31
Macijauskienė Daiva LTUVeiveriai, Prienų r. 59:10.3 5:55 MVET 18
32
Murauskienė Jolanta LTUKaišiadorys bėga, Kaunas 1:00:37.7 6:04 M 14
33
Slivinskienė Jūratė LTUBėgimo klubas, Vilkaviškis 1:00:55.8 6:06 MVET 19
34
Tamošiūnaitė Dovilė LTUKauno maratono klubas, Kaunas 1:01:31.4 6:09 M 15
35
Ivanovaitė Inga LTUKauno maratono klubas, Kaunas 1:01:31.5 6:09 M 16
36
Morėnienė Viktorija LTUKauno maratono klubas, Kaunas 1:01:31.6 6:09 MVET 20
37
Keršulienė Violeta LTUInžinerija, Vilnius 1:02:32.1 6:15 MVET 21
38
Tatlauskaitė Austėja LTUKyokushin kariai, Kaunas 1:05:56.3 6:36 M 17
39
Balčiūnienė Danutė LTUKauno BMK, Kaunas 1:07:25.6 6:45 MVET 22