Osavõtjate otsing


Proovi: mulle t

Ārniece Līga

Sport: Orienteerumisjooks

Leitud osavõtjaid: 63

KuupäevVõistlusedPiirkondSportKlassKlubi, Linn KohtTulemusPäev
Etapp
2018-05-26Baltic masters and open championship Tartaks OP2   1 päev
2 päev
1:08:28 (  9)   
56:25 (  7)   
2016-05-27EOC middle final Černa Voda W Latvia 4544:05
2016-05-26EOC middle qualification Horni Udoli W1 Latvia 1831:03
2016-05-23EOC long qualification Bila Voda W1 Latvia 191:10:45
2015-08-07WOC long Glen Affric W Latvia 401:40:25
2015-08-05WOC relay Darnaway W Latvia 72:02:593 etapp43:50 (13)   
2015-08-01WOC sprint relay Nairn X Latvia 191:07:134 etapp18:24 (22)   
2015-05-31Baltic championship relay Tukums W Latvia 21:55:002 etapp38:18 (  1)   
2015-05-30Baltic championship Tukums W Latvia 41:07:49
2014-07-12WOC relay Campomulo, Gallio W Latvia 142:14:193 etapp56:22 (21)   
2014-07-09WOC long Lavarone W Latvia 391:36:37
2014-07-05WOC sprint qualification Burano W3 Latvia 1214:53
2014-07-05WOC sprint final Venezia W Latvia 3418:19
2014-06-01Baltic championship relay Salakas, Zarasų r. W Latvia 82:19:123 etapp36:36 (  4) V
2014-05-31Baltic championship Gražutė, Zarasų r. W Latvia 41:12:32V
2014-04-16EOC relay Marateca W Latvia 201:48:173 etapp37:02 (17)   
2014-04-15EOC long final Marateca W Latvia 291:22:57
2014-04-13EOC sprint final Palmela WB Latvia 118:27
2014-04-12EOC sprint qualification Sesimbra East W3 Latvia 2316:37
2014-04-11EOC long qualification Meco south W1 Latvia 151:07:45
2013-07-13WOC relay Koulurinne W Latvia 122:00:231 etapp45:14 (21)   
2013-07-09WOC long Tipasoja W Latvia 281:39:33
2013-07-07WOC long qual. Tipasoja W2 Latvia 81:02:28
2013-05-19Baltic championship relay Ruusmäe W Latvia 41:44:381 etapp32:58 (  4)   
2013-05-18Baltic championship Ruusmäe W Latvia 101:17:41
2012-05-27Baltic championship relay Ratnieki, Sigulda W Latvia 2 51:48:131 etapp33:13 (  3)   
2012-05-26Baltic championship Ratnieki, Sigulda W Latvia 101:22:30
2009-05-30Baltic masters and open championship Kuldīga W RSP   1 päev
2 päev
1:25:35 (  1)   
47:47 (  1)   
2004-09-19WOC relay Tortuna, Västerås W Latvia 112:09:102 etapp47:10 (14)   
2004-09-16WOC long final Västervåla, Västerås W Latvia 331:43:01
2004-09-13WOC middle qualification Tortuna, Västerås W1 Latvia 2243:10
2004-09-12WOC long qualification Västervåla, Västerås W3 Latvia 1152:57
2004-05-23Baltic championship relay Haanja Plaani W Latvia 2 72:39:432 etapp53:40 (  6)   
2004-05-22Baltic championship Haanja Plaani W Latvia   1 päev1:24:46 (14)   
2003-10-05Baltic junior cup Elsinore W20 Latvia 61:01:53
2003-10-04Baltic junior cup relay Elsinore X Latvia 5 A 132:53:243 etapp44:20 (  9)   
2003-07-12JWOC relay Rosma W Latvia 151:55:462 etapp28:33 (14)   
2003-07-10JWOC classic Uniküla W Latvia 691:12:13
2003-07-09JWOC short final Küka WB Latvia 730:26
2003-07-08JWOC short qualification Küka W3 Latvia 2629:55
2003-05-24Baltic championship Ventspils W20 Latvia 71:10:05
2002-07-13JWOC relay Tibi, Alicante W Latvia 142:01:503 etapp39:07 (17)   
2002-07-11JWOC classic Biar - Cova Negra, Alicante W Latvia 811:09:44
2002-07-10JWOC short final Guardamar Sur, Alicante WB Latvia 2125:40
2002-07-09JWOC short qualification Alicante W1 Latvia 2935:45
2001-10-07Baltic junior cup relay Långasjönäs, Asarum, Karlshamn X Latvia 3 83:04:245 etapp49:35 (  6)   
2001-10-06Baltic junior cup Långasjönäs, Asarum, Karlshamn D20 Latvia 755:08
2001-09-23EST LAT LTU youth match, OK Perkūno t... Vilnius D20 Latvia 2 52:36:363 etapp46:49 (  5)   
2001-09-22EST LAT LTU youth match, Vilniaus taurė Vilnius D20 Latvia 101:09:56V
2001-06-24EYOC relay Pardubice W18 Latvia 72:46:012 etapp1:03:30 (12)   
2001-06-23EYOC classic Pardubice W18 Latvia 261:05:47
2001-05-27Baltic championship relay Pikajärve W18 Latvia 22:58:272 etapp1:06:46 (  2)   
2001-05-26Baltic championship Pikajärve W18 Latvia 259:50
2000-10-12Baltic junior cup Gdynia D18 Latvia 251:23:29
2000-06-25EYOC relay Svetlogorsk W18 Latvia  2:46:532 etapp1:08:18   
2000-06-23EYOC sprint + classic Svetlogorsk W18 Latvia   1 päev
2 päev
14:32 (15)   
dsq   
2000-05-28Baltic championship relay Alūksne W18 Latvia 22:38:032 etapp1:08:42   
2000-05-27Baltic championship Alūksne W18 Latvia 41:09:00
1999-06-27EYOC relay Bad Schmiedeberg W16 Latvia 62:47:251 etapp48:24 (  4)   
1999-06-26EYOC classic Bad Schmiedeberg W16 Latvia 261:06:23
1999-05-30Baltic championship relay Gražutė, Zarasai W18 Latvia 3 62:25:493 etapp38:15 (  4) V
1999-05-29Baltic championship Gražutė, Zarasai W16 Latvia 91:08:47V
1998-07-08Daugiadienės TAKAS Zarasai D16 RSP Stopkrans, Riga   1 päev
2 päev
3 päev
4 päev
5 päev
34:28 (  5)   
44:48 (24)   
50:30 (31)   
34:29 (22)   
41:37 (12)