Osavõtjate otsing


Proovi: mulle t

Zhuravlev Andrei

Leitud osavõtjaid: 58

KuupäevVõistlusedPiirkondSportKlassKlubi, Linn KohtTulemusPäev
Etapp
2018-05-27Baltic championship relay Tartaks M Belarus 3 112:15:202 etapp45:07 (13)   
2018-05-26Baltic championship Tartaks M Belarus 331:55:11
2017-05-21Baltic championship relay Šeimaties miškas, Tauragnai M Belarus 3 72:02:492 etapp39:46 (  5) V
2017-04-14Lietuvos čemp. naktinis Bartkuškio miškas, Širvintų r. V Nemiga Nord OC, Minsk  52:23V
2016-06-23Daugiadienės TAKAS Anykščiai H Nemiga-Nord, Minsk   1 päev
2 päev
3 päev
4 päev
44:45 (  8) V
1:07:39 (10) V
17:00 (10) V
57:10 (10) V
2015-06-18Daugiadienės TAKAS Varėna H Nemiga Nord, Minsk   1 päev
2 päev
3 päev
4 päev
52:16 (13) V
45:31 (11) V
1:16:15 (17) V
47:42 (17) V
2014-10-18Lietuvos taurė Druskininkai M Nemiga Nord, Minsk   1 päev
2 päev
1:31:13 (15) V
40:09 (20) V
2014-05-31Baltic championship Gražutė, Zarasų r. M Nemiga Nord, Minsk  1:49:52V
2014-05-31Baltic masters and open championship Gražutė, Salakas M Nemiga Nord, Minsk   2 päev44:50 (  6) V
2013-10-19Lietuvos taurė Nida, Kuršių nerija M Nemiga Nord, Minsk   1 päev
2 päev
1:31:56 (  8) V
1:09:17 (21) V
2010-05-07Daugiadienės Vilnius Vilnius, Elektrėnų sav. H Nemiga Nord, Minsk   2 päev
3 päev
1:13:40 (13) V
1:00:40 (  9) V
2009-06-19Daugiadienės TAKAS Nida H Nemiga nord, Minsk   1 päev
2 päev
3 päev
4 päev
41:25 (15) V
1:17:24 (11) V
17:04 (14) V
dsq V
2007-08-25WOC relay Golosiivo, Kyiv M Belarus 202:29:133 etapp43:00 (24)   
2007-08-22WOC middle final Bortnichi, Kyiv M Belarus 3642:15
2007-08-20WOC middle qualification Bortnichi, Kyiv M1 Belarus 1131:39
2007-07-03Daugiadienės TAKAS Elektrėnai H Nemiga Nord   1 päev
2 päev
3 päev
4 päev
5 päev
52:36 (11) V
43:00 (  2) V
17:17 (  1) V
1:22:53 (  6) V
1:13:14 (  8) V
2006-08-05WOC relay Himmelbjerget, Århus M Belarus 272:55:522 etapp56:20 (20)   
2006-08-04WOC middle final Gjern Bakker, Århus M Belarus 3140:31
2006-08-02WOC long final Addit-Løndal Skov, Århus M Belarus 392:14:32
2006-07-30WOC long qualification Linå Vesterskov, Århus M2 Belarus 151:11:14
2006-07-29WOC middle qualification Hjortsballe Krat, Århus M3 Belarus 929:11
2006-07-04Daugiadienės TAKAS Druskininkai H Nemiga Nord, Minsk   1 päev
2 päev
3 päev
4 päev
5 päev
46:15 (15) V
1:19:47 (  8) V
40:46 (  7) V
48:45 (  6) V
46:55 (  2) V
2006-05-19Daugiadienės VILNIUS Vilnius H www.obelarus.net   1 päev
2 päev
3 päev
26:29 (13) V
1:27:47 (  7) V
46:26 (  1) V
2005-10-15Lietuvos taurė Druskininkai H Minsk   1 päev
2 päev
1:17:48 (  5) V
33:40 (  2) V
2005-07-06Daugiadienės TAKAS Klaipėda H Nemiga Nord, Minsk   1 päev
2 päev
3 päev
4 päev
5 päev
1:02:56 (31) V
38:15 (  6) V
17:54 (11) V
51:15 (  7) V
49:12 (  1) V
2004-09-04CISM relay Harskamp M Belarus 82:01:481 etapp39:06 (10)   
2004-09-01CISM middle + long Harskamp M Belarus   1 päev
2 päev
25:16 (10)   
1:19:01 (18)   
2004-07-17EOC relay Skjoldnæsholm M Belarus 162:15:423 etapp52:51 (34)   
2004-07-16EOC long final Klinteskoven MB Belarus  dsq
2004-07-14EOC sprint qualification Roskilde City Nord M1 Belarus 3315:34
2004-07-13EOC middle final Grønholt Hegn M Belarus 4941:28
2004-07-11EOC middle qualification Bidstrup M2 Belarus 1529:17
2004-07-10EOC long qualification Bidstrup M3 Belarus 271:14:51
2003-08-09WOC relay Pfannenstiel, Rapperswil M Belarus 232:17:542 etapp54:11 (22)   
2003-08-06WOC long final Eschenberg - Rossberg M Belarus 432:19:17
2003-08-04WOC long qualification Zugerberg, Rapperswil/Jona M1 Belarus 141:18:04
2002-09-30EOC long final Sümeg M Belarus 421:34:56
2002-09-29EOC long qualification Sümeg M1 Belarus 161:01:10
2002-09-28EOC sprint qualification Sümeg M3 Belarus 4016:30
2002-09-27EOC relay Sümeg M Belarus 192:32:501 etapp47:32 (20)   
2002-09-25EOC middle qualification Sümeg M2 Belarus 2519:37
2002-09-25EOC middle final Sümeg MB Belarus 1326:11
2001-08-02WOC relay Pulesjärvi, Tampere M Belarus 183:21:251 etapp1:00:10 (21)   
2001-07-30WOC classic qual Tampere M2 Belarus 331:04:23
2000-07-04EOC short Truskavets MB Belarus 2833:48
2000-07-03EOC classic final Truskavets MB Belarus 401:42:14
2000-07-01EOC classic qualification Truskavets M2 Belarus 331:13:00
2000-06-30EOC relay Truskavets M Belarus 2 223:22:183 etapp50:59 (21)   
1998-07-17JWOC relay Reims M Belarus 142:27:573 etapp54:06 (30)   
1998-07-16JWOC short final Reims MB Belarus 3433:52
1998-07-15JWOC short qualification Reims M3 Belarus 2131:30
1998-07-14JWOC classic Reims M Belarus 431:07:15
1996-05-08World cup, event 1, final classic Juodkrantė, Neringa HB Belarus 351:18:49V
1996-05-07World cup, event 1, qualification Smiltynė, Neringa H1 Belarus 3049:16V
1994-07-06Daugiadienės TAKAS Ignalina H16A Nemiga Nord, Minsk   1 päev
2 päev
3 päev
4 päev
5 päev
53:43 (12)   
33:12 (  1)   
34:27 (  2)   
35:21 (  4)   
30:24 (  2)   
1993-06-30Daugiadienės TAKAS Tolkūnai, Alytus H16A Nemiga Nord, Minsk   1 päev
2 päev
3 päev
4 päev
dsq   
36:44 (14)   
dsq   
48:36 (41)   
1992-07-05Daugiadienės TAKAS Pašvinės, Šiauliai H14A Zapad, Minsk   1 päev
2 päev
3 päev
4 päev
5 päev
46:48 (41)   
34:54 (17)   
25:25 (11)   
30:56 (29)   
1:08:19 (39)   
1991-07-03Daugiadienės TAKAS Prienai H13A Zapad, Minsk   1 päev
2 päev
3 päev
4 päev
5 päev
33:58 (11)   
34:00 (16)   
35:36 (13)   
34:25 (  9)   
35:53 (  3)