Osavõtjate otsing


Proovi: mulle t

Kosińska Dorota

Leitud osavõtjaid: 42

KuupäevVõistlusedPiirkondSportKlassKlubi, Linn KohtTulemusPäev
Etapp
2006-08-05WOC relay Himmelbjerget, Århus W Poland 102:42:293 etapp58:37 (11)   
2006-08-01WOC sprint qualification Mindeparken, Århus W1 Poland 1817:52
2006-07-30WOC long qualification Linå Vesterskov, Århus W2 Poland 221:01:16
2006-07-29WOC middle qualification Hjortsballe Krat, Århus W2 Poland 2439:22
2006-05-13EOC relay Otepää W Poland  dsq2 etapp43:29 (  9)   
2006-05-11EOC long qualification Kääriku W2 Poland 201:09:23
2006-05-09EOC middle final Haanja WB Poland 1846:03
2006-05-08EOC middle qualification Haanja W1 Poland 2639:42
2006-05-07EOC sprint qualification Otepää W1 Poland 2018:07
2004-10-03Baltic junior cup Viečiūnai, Druskininkai D20 POL 1259:11V
2004-10-02Baltic junior cup relay Ratnyčia X Poland 1  dsq5 etapp41:56 (  5)   
2004-07-10JWOC relay Gdansk W Poland  2:35:172 etapp49:31 (33) V
2004-07-08JWOC long Gdansk W Poland 441:14:40V
2004-07-07JWOC middle final Gdansk W Poland 3435:48V
2004-07-06JWOC middle qual. Gdansk W2 Poland 1729:02V
2003-10-05Baltic junior cup Elsinore W20 Poland 81:03:16
2003-10-04Baltic junior cup relay Elsinore X Poland 3 B 213:09:403 etapp43:35 (  6)   
2003-07-12JWOC relay Rosma W Poland 141:55:361 etapp42:06 (15)   
2003-07-10JWOC classic Uniküla W Poland 521:08:52
2003-07-09JWOC short final Küka W Poland 3632:16
2003-07-08JWOC short qualification Küka W1 Poland 1126:52
2003-06-22Lietuvos čemp. ilga Ažušilė M  1:31:16V
2003-06-21Lietuvos čemp. vidutinė Girelės miškas, Sariai MA Lenkija 540:04V
2002-06-22EYOC relay Wyniki, Gdynia W18 Poland 62:06:073 etapp41:55 (  9)   
2002-06-21EYOC sprint + middle Wyniki, Gdynia W18 Poland   1 päev
2 päev
14:57 (  4)   
40:11 (  6)   
2001-10-07Baltic junior cup relay Långasjönäs, Asarum, Karlshamn X Poland 1 22:58:292 etapp42:33 (  3)   
2001-10-06Baltic junior cup Långasjönäs, Asarum, Karlshamn D18 Poland 647:07
2001-07-14JWOC relay Miskolc W Poland  dsq2 etapp45:32 (22)   
2001-07-13JWOC classic Miskols W Poland 921:17:13
2001-07-12JWOC short final Miskolc WB Poland 1631:07
2001-07-11JWOC short qualification Miskolc W3 Poland 3232:36
2001-06-24EYOC relay Pardubice W18 Poland 42:37:113 etapp52:05 (  9)   
2001-06-23EYOC classic Pardubice W18 Poland 1259:35
2000-10-12Baltic junior cup Gdynia D16 Poland 345:46
2000-07-14JWOC relay Nove Mesto na Morave W POL-CRO-EST  1:47:041 etapp31:16 (22)   
2000-07-13JWOC short final Nove Mesto na Morave W Poland 5336:20
2000-07-12JWOC short qualification Nove Mesto na Morave W3 Poland 1728:08
2000-07-11JWOC classic Nove Mesto na Morave W Poland 621:14:51
2000-06-25EYOC relay Svetlogorsk W16 Poland  2:16:543 etapp49:28   
2000-06-23EYOC sprint + classic Svetlogorsk W16 Poland   1 päev
2 päev
10:20 (  6)   
1:02:01 (11)   
1999-06-27EYOC relay Bad Schmiedeberg W16 Poland 103:04:051 etapp45:36 (  3)   
1999-06-26EYOC classic Bad Schmiedeberg W16 Poland 361:17:49