Osavõtjate otsing


Proovi: mulle t

Gritsan Ruslan

Leitud osavõtjaid: 117

KuupäevVõistlusedPiirkondSportKlassKlubi, Linn KohtTulemusPäev
Etapp
2019-06-10European MTB orienteering championshi... Strzelin M Russia 51:13:39
2019-06-09European MTB orienteering championshi... Strzelin M Russia  dsq
2019-06-08European MTB orienteering championshi... Strzelin X Russia 2 42:00:322 etapp36:44 (  5)   
2019-05-25Lietuvos OSKD čemp. estafetė Prienai V Orienta Ski-O, Moscow  4:14:311 etapp40:51 (  2) V
2019-05-25Lietuvos OSKD čemp. estafetė Prienai V Orienta Ski-O, Moscow  4:14:314 etapp43:24 (  1) V
2019-05-24Lietuvos OSKD čemp. sprintas + ilga Prienai V Orienta Ski-O, Moscow   1 päev
2 päev
23:01 V
2:06:46 V
2018-08-12WOC JWOC EYOC sprint Waldviertel M Russia 621:09
2018-08-11WOC JWOC EYOC long Waldviertel M Russia 92:02:49
2018-08-09WOC JWOC EYOC relay Waldviertel M Russia 11:48:292 etapp36:17 (  4)   
2018-08-08WOC JWOC EYOC middle Waldviertel M Russia 91:06:01
2018-08-07WOC JWOC mass start Waldviertel M Russia 71:23:16
2018-07-01European MTB orienteering championshi... Budapest X Russia 2  2:40:371 etapp46:07 (  2)   
2018-06-29European MTB orienteering championships Budapest M Russia   1 päev
2 päev
2:09:21 (  3)   
1:01:44 (  2)   
2018-05-27Lietuvos OSKD čemp. ilga Vilnius V Orienta-SKI-O, Moscow  1:52:45V
2018-05-25Lietuvos OSKD čemp. sprintas + viduti... Vilnius V Orienta-SKI-O, Moscow   1 päev
2 päev
37:12 V
53:54 V
2017-08-26WOC JWOC sprint Vilnius M Russia 1825:55V
2017-08-25WOC JWOC long Vilnius M Russia 71:58:10V
2017-08-23WOC JWOC relay Vilnius M Russia 32:40:113 etapp54:26 (  3) V
2017-08-22WOC JWOC mass start Vilnius M Russia 21:20:06V
2017-08-21WOC JWOC middle Vilnius M Russia 41:10:31V
2017-05-01MTBO training camp Vilnius MA Russia   1 päev
2 päev
3 päev
3:26:57 (19) V
1:02:57 (  8) V
48:52 (  6) V
2016-09-30WMOC and World Cup round 3 Kaunas M Russia   1 päev
2 päev
3 päev
2:12:18 (  2) V
1:00:13 (  5) V
dsq V
2016-07-30WOC JWOC EYOC relay Mealhada M Russia 1 22:07:352 etapp43:23 (  5)   
2016-07-29WOC JWOC EYOC long Agueda M Russia 41:42:57
2016-07-27WOC JWOC EYOC middle Valongo do Vouga, Agueda M Russia 347:22
2016-07-25WOC JWOC EYOC sprint Cantanhede M Russia 623:11
2015-08-22WOC JWOC relay Liberec M Russia 22:32:231 etapp51:40 (  5)   
2015-08-21WOC JWOC long Liberec M Russia 121:50:10
2015-08-19WOC JWOC sprint Liberec M Russia 2022:40
2015-08-18WOC JWOC middle Liberec M Russia 61:00:40
2014-08-30WOC JWOC EYOC relay Białystok M Russia 62:26:222 etapp48:10 (  3)   
2014-08-29WOC JWOC EYOC long Supraśl M Russia 141:59:38
2014-08-27WOC JWOC EYOC middle Leńce M Russia 155:20
2014-08-26WOC JWOC sprint Białystok M Russia 422:02
2014-08-25WOC JWOC EYOC relay mix Suprasl X Russia 151:302 etapp14:18 (10)   
2014-08-25WOC JWOC EYOC relay mix Suprasl X Russia 151:304 etapp14:03 (  6)   
2013-08-31WOC JWOC long Valgehobusemäe M Russia 51:59:44
2013-08-30WOC JWOC relay Rakvere M Russia 42:27:152 etapp49:32 (  2)   
2013-08-28WOC JWOC middle Mõedaka M Russia 447:59
2013-08-27WOC JWOC sprint Tapa M Russia 420:20
2012-08-26WOC JWOC long final Veszprém M Russia 11:30:41
2012-08-24WOC JWOC relay Öskü, Veszprém M Russia 22:16:472 etapp44:45 (  2)   
2012-08-22WOC JWOC middle Nagyvazsony, Veszprém M Russia 552:18
2012-08-21WOC JWOC sprint Öskü Dél, Veszprém M Russia 324:59
2012-08-20WOC JWOC long qualification Joko-Hegy, Veszprém M3 Russia 11:03:51
2011-08-27WOC JWOC sprint Vicenza, Veneto M Russia 1128:14
2011-08-26WOC JWOC relay Vicenza, Veneto M Russia 42:44:171 etapp53:20 (  2)   
2011-08-25WOC JWOC middle Vicenza, Veneto M Russia 258:42
2011-08-23WOC JWOC long final Vicenza, Veneto M Russia 32:06:27
2011-08-22WOC JWOC long qualification Vicenza, Veneto M3 Russia 21:24:28
2010-07-17WOC JWOC relay Montalegre M Russia 12:45:341 etapp53:28 (  3)   
2010-07-16WOC long final Montalegre M Russia 102:01:09
2010-07-14WOC long qualification Montalegre M3 Russia 41:22:20
2010-07-13WOC middle Montalegre M Russia 41:10:10
2010-07-11WOC JWOC sprint Montalegre M Russia 2024:29
2009-08-15WOC long final Ben Shemen M Russia 21:35:25
2009-08-14WOC sprint Ben Shemen M Russia 323:56
2009-08-12WOC relay Ben Shemen M Russia 12:04:262 etapp43:25 (  7)   
2009-08-11WOC middle Ben Shemen M Russia 101:01:01
2009-08-10WOC long qualification Ben Shemen M2 Russia 156:57
2009-06-27EC JWOC relay Hareskoven, North Zealand M Russia 32:47:202 etapp54:08 (  1)   
2009-06-26EC JWOC long Gribskov, North Zealand M Russia 171:49:34
2009-06-24EC JWOC middle Ganløse Ore, North Zealand M Russia 656:26
2009-06-23EC JWOC sprint Bøndernes Hegn, North Zealand M Russia 125:17
2008-09-27EOC relay Nida M Russia 42:09:122 etapp43:32 (  3) V
2008-09-26EOC long Juodkrantė M Russia 31:25:07V
2008-09-25EOC sprint Smiltynė M Russia 320:24V
2008-09-24EOC middle Nida M Russia 757:45V
2008-08-30WOC JWOC relay Ostróda, Stare Jabłonki M Russia 22:13:161 etapp45:17 (  2)   
2008-08-29WOC JWOC long final Ostróda, Stare Jabłonki M Russia 11:42:28
2008-08-27WOC JWOC long qualification Ostróda, Stare Jabłonki M3 Russia 158:33
2008-08-26WOC JWOC middle Ostróda, Stare Jabłonki M Russia 556:30
2008-08-25WOC JWOC sprint Ostróda, Stare Jabłonki M Russia 420:34
2007-08-11WOC relay Nové Mesto na Morave M Russia 42:13:153 etapp44:07 (  4)   
2007-08-09WOC long final Nové Mesto na Morave M Russia 11:26:48
2007-08-08WOC long qualification Nové Mesto na Morave M1 Russia 156:16
2007-08-07WOC middle Nové Mesto na Morave M Russia 571:03:31
2007-08-06WOC sprint Nové Mesto na Morave M Russia 415:27
2007-02-26WOC sprint + long + middle Moscow Region M Russia   2 päev
3 päev
1:29:36 (  7)   
48:34 (  9)   
2006-07-13WOC relay Joensuu M Russia 23:00:473 etapp1:00:41 (  3)   
2006-07-12WOC long final Joensuu M Russia 22:03:54
2006-07-10WOC middle Joensuu M Russia 351:37
2006-07-09WOC long qualification Joensuu M3 Russia 21:04:00
2006-02-26EOC JWOC relay Ivanovo M Russia  1:38:112 etapp32:22 (  3)   
2006-02-22EOC JWOC sprint + long + middle Ivanovo M Russia   1 päev
2 päev
3 päev
12:55 (  6)   
1:42:18 (  8)   
38:17 (  5)   
2005-09-10WOC long final Banska Bystrica M Russia 11:57:27
2005-09-09WOC relay Donovaly M Russia 43:06:081 etapp1:04:19 (  7)   
2005-09-07WOC long qualification Banska Bystrica M1 Russia 41:40:41
2005-09-06WOC middle Banska Bystrica M Russia 11:07:02
2005-03-10WOC relay Levi M Russia 11:15:492 etapp24:14 (  1)   
2005-03-06WOC sprint + long + middle Levi M Russia   2 päev
3 päev
1:37:19 (  4)   
40:53 (  1)   
2004-10-23WOC relay Ballarat M Russia 63:06:401 etapp57:59 (  2)   
2004-10-22WOC middle Ballarat M Russia 1057:20
2004-10-20WOC long final Ballarat M Russia 321:49:10
2004-10-19WOC long qualification Ballarat M Russia 301:25:56
2004-02-14WOC relay Åsarna M Russia 12:21:083 etapp34:58 (  1)   
2004-02-11WOC long + middle + sprint Åsarna Östersund M Russia   1 päev
2 päev
3 päev
1:56:41 (  4)   
1:08:11 (  4)   
14:04 (  4)   
2003-01-17EOC relay Seiser Alm M Russia 2  1:31:462 etapp31:16 (  5)   
2003-01-13EOC short + sprint + classic Seiser Alm M Russia   1 päev
2 päev
3 päev
55:04 (29)   
15:14 (29)   
1:16:31 (26)   
2002-07-06WOC relay Fontainebleau M Russia 1 42:24:001 etapp49:08 (  6)   
2002-07-05WOC sprint Fontainebleau M Russia 2330:54
2002-07-04WOC long Fontainebleau M Russia 301:45:34
2002-07-03WOC prolog Fontainebleau M Russia 471:40:04
2002-02-27WOC relay Borovetz M Russia 11:56:372 etapp27:46 (  1)   
2002-02-25WOC sprint + short + classic Borovetz M Russia   1 päev20:59 (19)   
2001-03-14EOC relay Vologda M Russia  1:44:042 etapp33:35 (  5)   
2001-03-13EOC sprint + short + classic Vologda M Russia   1 päev
2 päev
17:29 (25)   
30:27 (19)   
2000-02-05JWOC WC relay Banska Bystrica M Russia 2 21:54:372 etapp41:07 (  6)   
2000-02-02JWOC WC classic + short Banska Bystrica M Russia   1 päev
2 päev
1:06:42 (16)   
23:39 (19)   
1998-07-17JWOC relay Reims M Russia 1 122:26:153 etapp51:56 (25)   
1998-07-16JWOC short final Reims MB Russia 727:29
1998-07-15JWOC short qualification Reims M2 Russia  34:17
1998-07-14JWOC classic Reims M Russia 201:02:04
1998-02-28JWOC relay Velogozh, Tula M20 Russia 41:42:443 etapp    
1998-02-25JWOC classic + short Velogozh, Tula M20 Russia   1 päev
2 päev
54:29 (  1)   
25:23 (  1)   
1994-07-06Daugiadienės TAKAS Ignalina H16A Orienta, Moskow   1 päev
2 päev
3 päev
4 päev
5 päev
55:53 (16)   
47:21 (29)   
45:58 (23)   
35:17 (  3)   
39:13 (24)   
1993-06-30Daugiadienės TAKAS Tolkūnai, Alytus H16A Orienta, Moskow   1 päev
2 päev
3 päev
4 päev
5 päev
40:04 (  5)   
36:38 (13)   
43:34 (12)   
33:00 (  5)   
37:00 (  7)