Osavõtjate otsing


Proovi: mulle t

Mihalkin Dmitri

Sport: Orienteerumisjooks

Leitud osavõtjaid: 116

KuupäevVõistlusedPiirkondSportKlassKlubi, Linn KohtTulemusPäev
Etapp
2019-06-21Daugiadienės TAKAS Vištytis H Takas OK, Novopolotsk   1 päev
2 päev
3 päev
4 päev
dsq V
41:27 (  1) V
1:04:44 (  2) V
43:13 (  5) V
2019-05-26Baltic championship relay Rõuge M Belarus 1 31:49:272 etapp36:58 (  3)   
2019-05-25Baltic championship Rõuge M Belarus 151:38:20
2019-05-10Daugiadienės VILNIUS Vilnius M Takas OK, Novopolotsk   1 päev
2 päev
3 päev
dsq V
1:21:05 (  3) V
54:25 (  2) V
2018-10-13Lietuvos taurė, Lithuanian cup Druskininkai M Takas OK, Novopolotsk   1 päev
2 päev
1:04:29 (  2) V
38:09 (  2) V
2018-08-09WOC relay Sigulda M Belarus 161:59:152 etapp40:56 (19)   
2018-06-21Daugiadienės TAKAS Ignalina H Takas OK, Novopolotsk   1 päev
2 päev
3 päev
4 päev
28:12 (  5) V
48:02 (  3) V
1:15:52 (  5) V
54:01 (  5) V
2018-05-27Baltic championship relay Tartaks M Belarus 1  dsq2 etapp36:38 (  2)   
2018-05-26Baltic championship Tartaks M Belarus 91:33:06
2017-06-22Daugiadienės TAKAS Šaukėnai H Takas OK, Novopolotsk   1 päev
2 päev
3 päev
4 päev
45:23 (  2) V
14:05 (  6) V
1:13:15 (  2) V
39:28 (  2) V
2017-05-21Baltic championship relay Šeimaties miškas, Tauragnai M Belarus 41:55:132 etapp38:10 (  4) V
2017-05-20Baltic championship Stripeikiai, Ignalinos r. M Belarus, Polotsk 11:30:12V
2016-10-15Lietuvos taurė Prienai M Takas OK, Novopolotsk   1 päev
2 päev
48:49 (  4) V
34:40 (  2) V
2016-04-16Pavasario taurė Spring cup WRE Kudrionių poilsio kompleksas M Takas OK, Novopolotsk   1 päev
2 päev
39:22 (  8) V
1:35:14 (  5) V
2015-10-17Lietuvos taurė Neringa M Takas OK, Novopolotsk   1 päev
2 päev
46:55 (20) V
39:20 (  4) V
2015-06-18Daugiadienės TAKAS Varėna H Takas OK, Novopolotsk   1 päev
2 päev
3 päev
4 päev
44:04 (  2) V
38:42 (  2) V
1:03:58 (  5) V
39:47 (  1) V
2015-05-31Baltic championship relay Tukums M Belarus 51:56:142 etapp36:04 (  2)   
2015-05-30Baltic championship Tukums M Belarus 81:31:18
2015-04-25Pavasario taurė Spring cup WRE Kudrionių poilsio kompleksas M Takas OK, Novopolotsk   1 päev
2 päev
40:39 (  7) V
1:18:46 (  3) V
2014-10-18Lietuvos taurė Druskininkai M Takas OK, Kaunas   1 päev
2 päev
1:19:54 (  2) V
35:14 (  7) V
2014-06-21Daugiadienės TAKAS Ignalina H Takas OK, Kaunas   1 päev
2 päev
3 päev
4 päev
38:39 (  2) V
1:02:20 (  5) V
32:08 (17) V
41:51 (  2) V
2014-06-01Baltic championship relay Salakas, Zarasų r. M Belarus 31:59:382 etapp40:19 (  6) V
2014-05-31Baltic championship Gražutė, Zarasų r. M Belarus 141:28:43V
2014-05-25Lietuvos čemp. estafetė Pikeliškių miškas, Vilniaus r. V Takas OK, Kaunas 12:14:441 etapp42:55 (  1) V
2014-05-24Lietuvos čemp. vidutinė Pikeliškių miškas, Vilniaus r. V Takas OK, Kaunas 1345:33V
2013-10-19Lietuvos taurė Nida, Kuršių nerija M Takas OK, Kaunas   1 päev
2 päev
1:22:45 (  2) V
52:22 (  1) V
2013-06-20Daugiadienės TAKAS Druskininkai H Takas OK, Kaunas   1 päev
2 päev
3 päev
4 päev
46:52 (  9) V
56:33 (  1) V
14:35 (  4) V
43:40 (  1) V
2013-05-19Baltic championship relay Ruusmäe M Belarus 51:54:302 etapp39:03 (  5)   
2013-05-18Baltic championship Ruusmäe M Belarus 111:26:48
2012-10-20Lietuvos taurė Antaveršis + Anupriškės V Takas OK, Kaunas   1 päev
2 päev
1:18:42 (  3) V
38:13 (  2) V
2012-07-21WOC relay Chalet-a-Gobet, Lausanne M Belarussia 201:53:533 etapp42:35 (24)   
2012-07-16WOC middle qualification St-George, Lausanne M3 Belarus 1935:44
2012-07-15WOC long qualification Ballens, Lausanne M3 Belarus 261:18:12
2012-06-21Daugiadienės TAKAS Zarasai H21E Takas OK, Kaunas   1 päev
2 päev
3 päev
4 päev
58:29 (  4) V
42:08 (  2) V
1:10:13 (  1) V
57:13 (  3) V
2012-05-27Baltic championship relay Ratnieki, Sigulda M Belarus 32:12:173 etapp41:10 (  2)   
2012-05-26Baltic championship Ratnieki, Sigulda M Belarus 51:22:19
2012-05-20EOC relay Falun M Belarus 142:03:053 etapp43:08 (22)   
2012-05-18EOC long final Skattungbyn MB Belarus 71:22:35
2012-05-17EOC middle final Skattungbyn MB Belarus 237:16
2012-05-15EOC long qualification Hökberg M2 Belarus 2453:57
2012-05-14EOC middle qualification Hökberg M3 Belarus 2128:39
2011-10-15Lietuvos taurė Lavoriškės, Senasalis M Takas OK, Kaunas   1 päev
2 päev
1:34:09 (  3) V
38:10 (  1) V
2011-09-10Lietuvos čemp. labai ilga Aukštieji Paneriai, Vilnius V Takas OK, Kaunas  2:31:07V
2011-09-04Klubų taurė Lūžų miškas, Antalieptė X Takas OK Elite, Kaunas 73:38:059 etapp38:16 (  1) V
2011-09-03Lietuvos čemp. naktinis Gražutė, Zarasų r. V Takas OK, Kaunas  dsqV
2011-08-28Lietuvos čemp. ilga Punios šilas, Alytaus raj. V Eridan OC  1:22:02V
2011-08-27Lietuvos čemp. sprintas Alytus V Eridan OC  15:59V
2011-05-22Baltic championship relay Nida M Belarus 41:44:263 etapp34:39 (  4) V
2011-05-21Baltic championship Juodkrantė M Belarus 191:34:36V
2010-08-20CISM relay Kongsberg M Belarus 112:04:072 etapp42:04 (  7)   
2010-08-17CISM middle + long Kongsberg M Belarus   1 päev
2 päev
29:43 (43)   
1:09:22 (12)   
2010-08-15WOC relay Granåsen Ski Centre, Trondheim M Belarus 212:29:093 etapp56:01 (17)   
2010-08-14WOC middle final Granåsen Ski Centre, Trondheim M Belarus 3538:00
2010-08-09WOC middle qualification Jervskogen Ski Centre, Trondheim M1 Belarus 1527:21
2010-08-08WOC sprint qualifications Sverresborg M1 Belarus 1816:43
2010-06-05EOC long final Pismenovo M Belarus 402:18:36
2010-06-04EOC middle final Pismenovo M Belarus 1236:40
2010-06-02EOC relay Yasna polyana M Belarus 112:05:082 etapp40:00 (16)   
2010-06-01EOC middle qualification Yasna polyana M1 Belarus 1028:57
2010-05-31EOC long qualification Yasna polyana M2 Belarus 111:02:55
2010-05-30EOC sprint qualification Primorsko M2 Belarus 813:40
2010-05-30EOC sprint final Primorsko M Belarus 4817:30
2010-05-23Baltic championship relay Selgise M Belarus 1 52:11:173 etapp42:02 (  3)   
2010-05-22Baltic championship Selgise M Belarus 81:33:21
2009-09-19CISM relay Viitka M Belarus 102:05:223 etapp39:53 (  6)   
2009-09-16CISM long + middle Vastseliina M Belarus   1 päev
2 päev
1:25:30 (19)   
31:02 (26)   
2009-08-23WOC long final Szögliget - Derenk, Miskolc M Belarus 301:48:49
2009-08-21WOC relay Bankut, Miskolc M Belarus 162:47:362 etapp57:20 (12)   
2009-08-20WOC sprint qualification Kiralyasztal, Miskolc M1 Belarus  dsq
2009-08-19WOC middle final Bankut, Miskolc M Belarus 1841:19
2009-08-17WOC long qualification Bükkszentkereszt, Miskolc M3 Belarus 131:04:17
2009-08-16WOC middle qualification Bükkszentkereszt, Miskolc M1 Belarus 327:03
2009-05-31Baltic championship relay Kuldīga M Belarus 1 32:06:071 etapp41:40 (  4)   
2009-05-30Baltic championship Kuldīga M Belarus 111:36:38
2008-06-01EOC relay Piejūras camping, Ventspils M Belarus 1  dsq1 etapp48:06 (26)   
2008-05-31EOC middle final Ventspils M Belarus 3844:42
2008-05-30EOC middle qualification Ventspils M3 Belarus 1630:47
2008-05-28EOC long final Ventspils M Belarus 231:37:27
2008-05-27EOC long qualification Ventspils M1 Belarus 958:10
2008-05-26EOC sprint qualification Ventspils M2 Belarus 1312:48
2008-05-26EOC sprint final Ventspils M Belarus 2414:21
2007-08-25WOC relay Golosiivo, Kyiv M Belarus 202:29:132 etapp53:46 (17)   
2007-08-22WOC middle final Bortnichi, Kyiv M Belarus 1736:57
2007-08-20WOC middle qualification Bortnichi, Kyiv M2 Belarus 529:03
2007-08-19WOC long qualification Pidgirtsi, Kyiv M3 Belarus 161:07:35
2006-07-04Daugiadienės TAKAS Druskininkai H Mayak Orientir   1 päev
2 päev
3 päev
4 päev
41:21 (  1) V
1:16:36 (  3) V
dsq V
52:23 (10) V
2005-07-06Daugiadienės TAKAS Klaipėda H OK Mayak   1 päev
2 päev
3 päev
4 päev
5 päev
51:08 (  1) V
36:54 (  1) V
16:08 (  1) V
49:15 (  4) V
49:52 (  3) V
2004-09-04CISM relay Harskamp M Belarus 82:01:482 etapp41:22 (  9)   
2004-09-01CISM middle + long Harskamp M Belarus   1 päev
2 päev
25:24 (15)   
1:21:27 (36)   
2004-07-17EOC relay Skjoldnæsholm M Belarus 162:15:422 etapp38:15 (  6)   
2004-07-16EOC long final Klinteskoven MB Belarus  dsq
2004-07-14EOC sprint qualification Roskilde City Nord M3 Belarus 3315:55
2004-07-13EOC middle final Grønholt Hegn MB Belarus 1235:46
2004-07-11EOC middle qualification Bidstrup M1 Belarus 2729:28
2004-07-10EOC long qualification Bidstrup M2 Belarus 241:11:34
2003-08-08WOC middle qualification Trin, Rapperswil/Jona M3 Belarus 2228:09
2003-08-06WOC long final Eschenberg - Rossberg M Belarus 452:20:15
2003-08-04WOC long qualification Zugerberg, Rapperswil/Jona M2 Belarus 151:20:41
2003-05-01NOC sprint + classic + short Hosjöbadet, Harpsund, Dunker M21 Belarus   1 päev
2 päev
3 päev
13:53 (40)   
1:51:04 (67)   
34:45 (72)   
2002-09-30EOC long final Sümeg M Belarus 351:31:55
2002-09-29EOC long qualification Sümeg M2 Belarus 191:00:43
2002-09-28EOC sprint qualification Sümeg M2 Belarus 1812:05
2002-09-27EOC relay Sümeg M Belarus 192:32:502 etapp47:05 (  9)   
2002-09-25EOC middle qualification Sümeg M1 Belarus 2320:21
2002-09-25EOC middle final Sümeg MB Belarus 2527:02
2001-08-03WOC short qual Tampere M3 Belarus 1929:26
2001-08-02WOC relay Pulesjärvi, Tampere M Belarus 183:21:254 etapp39:06 (13)   
2001-07-27WOC sprint Kauppi, Tampere M Belarus 4414:17
2000-07-04EOC short Truskavets MB Belarus 1231:37
2000-07-03EOC classic final Truskavets MB Belarus 431:48:22
2000-07-01EOC classic qualification Truskavets M2 Belarus 361:17:12
2000-06-30EOC relay Truskavets M Belarus 2 223:22:181 etapp1:03:07 (20)   
1999-07-10JWOC relay Poda, Varna M Belarus 173:01:032 etapp55:49 (23)   
1999-07-09JWOC short final Cerno more, Varna M Belarus 3328:39
1999-07-08JWOC short qualification Varna M3 Belarus 1535:08
1999-07-07JWOC classic Skorpilovci - Samotino, Varna M Belarus 781:35:06