Osavõtjate otsing


Proovi: mulle t

Denisova Anastasia

Sport: Orienteerumisjooks

Leitud osavõtjaid: 69

KuupäevVõistlusedPiirkondSportKlassKlubi, Linn KohtTulemusPäev
Etapp
2018-08-05WOC sprint relay Riga X Belarus 151:04:224 etapp14:16 (  4)   
2018-08-04WOC sprint qualification Riga W3 Belarus 212:30
2018-08-04WOC sprint final Riga W Belarus 714:39
2018-05-06EOC sprint qualification Bellinzona W2 Belarus 1616:07
2018-05-06EOC sprint final Mendrisio W Belarus 1216:40
2017-09-0521st IARU Region 1 ARDF Championships Druskininkai W Belarus   1 päev
2 päev
3 päev
50:32 (  1) V
14:52 (  1) V
51:57 (  7) V
2017-07-25World games sprint + middle Wrocław W Belarus   1 päev
2 päev
14:52 (  7)   
39:30 (14)   
2017-07-06WOC middle Vitipalu W Belarus 3547:14
2017-07-04WOC long Rõuge W Belarus 141:30:25
2017-07-01WOC sprint final Tartu W Belarus 514:52
2017-06-30WOC sprint qualification Tartu W1 Belarus 411:46
2017-05-21Baltic championship relay Šeimaties miškas, Tauragnai W Belarus 11:47:083 etapp33:20 (  1) V
2017-05-20Baltic championship Stripeikiai, Ignalinos r. W Belarus, Minsk 11:09:57V
2016-08-27WOC relay Strömstad east W Belarus 252:57:483 etapp50:04 (20)   
2016-08-25WOC long Strömstad east W Belarus 61:34:22
2016-08-23WOC middle Tanum W Belarus 836:30
2016-08-21WOC sprint relay Strömstad X Belarus  dsq4 etapp14:27 (10)   
2016-08-20WOC sprint qualification Strömstad W1 Belarus 413:15
2016-08-20WOC sprint final Strömstad W Belarus 315:10
2015-05-31Baltic championship relay Tukums W Belarus 72:17:191 etapp37:47 (  2)   
2015-05-30Baltic championship Tukums W Belarus 21:07:11
2014-09-21Klubų taurė Rūdninkų poligonas X Igtisa SK, Šiauliai 13:20:072 etapp41:08 (  1) V
2014-08-16WUOC relay Protivanov W Belarus  dsq1 etapp30:58 (  3)   
2014-08-13WUOC long + sprint + middle Olomouc W Belarus   2 päev
3 päev
14:29 (  2)   
32:27 (10)   
2014-08-12WUOC relay mix Kromeriž X Belarus  dsq1 etapp15:06 (  3)   
2014-06-21Daugiadienės TAKAS Ignalina D Belaya Rus, Minsk   1 päev
2 päev
3 päev
4 päev
40:31 (  2) V
49:02 (  1) V
24:02 (  2) V
38:17 (  3) V
2014-06-01Baltic championship relay Salakas, Zarasų r. W Belarus 21:50:513 etapp32:25 (  1) V
2014-05-31Baltic championship Gražutė, Zarasų r. W Belarus 21:10:12V
2013-10-19Lietuvos taurė Nida, Kuršių nerija W Belaya Rus, Minsk   1 päev
2 päev
1:15:37 (  1) V
44:03 (  5) V
2013-07-05JWOC sprint Hradec Kralove W Belarus 314:48
2013-07-02JWOC middle qual. Zavora Stred W1 Belarus 2929:49
2013-07-01JWOC long Švedsky vrch W Belarus 211:08:48
2013-05-19Baltic championship relay Ruusmäe W Belarus 71:53:431 etapp38:18 (  7)   
2013-05-18Baltic championship Ruusmäe W20 Belarus 152:22
2012-07-13JWOC relay Jahodna, Košice W Belarus 191:54:203 etapp33:05 (11)   
2012-07-12JWOC middle Izra, Košice W Belarus 3129:33
2012-07-11JWOC middle qual. Herlany, Košice W3 Belarus 226:55
2012-07-09JWOC long Brazda, Košice W Belarus 601:20:23
2012-07-08JWOC sprint Dolna Brana, Košice W Belarus 1012:53
2012-05-27Baltic championship relay Ratnieki, Sigulda W20 Belarus 31:42:331 etapp32:17 (  1)   
2012-05-26Baltic championship Ratnieki, Sigulda W Belarus 221:34:09
2012-05-20EOC relay Falun W Belarus 142:40:041 etapp44:41 (21)   
2012-05-19EOC sprint final Falun WB Belarus 118:01
2012-05-17EOC middle final Skattungbyn W Belarus 4143:20
2012-05-16EOC sprint qualification Falun W2 Belarus 1816:16
2012-05-14EOC middle qualification Hökberg W2 Belarus 1627:32
2011-10-15Lietuvos taurė Lavoriškės, Senasalis W20 Belaya Rus   1 päev
2 päev
1:11:24 (  1) V
40:42 (  2) V
2011-07-08JWOC relay Rumia - Wejherowo W Belarus 202:12:201 etapp37:43 (28)   
2011-07-07JWOC middle final Wejherowo, Sport stadium W Belarus 2928:37V
2011-07-06JWOC middle qualification Wejherowo, Sport stadium W1 Belarus 519:57V
2011-07-04JWOC long Wejherowo amphitheater W Belarus 831:18:37V
2011-07-03JWOC sprint Lębork, Plac Pokoju W Belarus 5217:10V
2011-06-26EYOC relay Jindrichuv Hradec W18 Belarus  dsq1 etapp40:49 (  3)   
2011-06-24EYOC sprint + long Jindrichuv Hradec W18 Belarus   1 päev
2 päev
13:58 (  3) V
57:56 (23) V
2011-05-22Baltic championship relay Nida W20 Belarus 31:48:062 etapp36:17 (  4) V
2011-05-21Baltic championship Juodkrantė W18 Belarus 752:26V
2010-07-10JWOC relay Rebild W BLR-BLR-JPN  3:30:201 etapp58:56 (31)   
2010-07-09JWOC middle final Kollerup WB Belarus 325:52
2010-07-08JWOC middle qualification Kollerup W3 Belarus 2828:20
2010-07-06JWOC long Svinkløv W Belarus 951:40:04
2010-07-05JWOC sprint Aalborg University W Belarus 5316:37
2010-05-23Baltic championship relay Selgise W20 Belarus 1 133:04:361 etapp52:50 (13)   
2010-05-22Baltic championship Selgise W18 Belarus 141:17:29
2009-07-04EYOC relay Kopaonik W18 Belarus 202:25:472 etapp48:34 (24)   
2009-07-03EYOC long + sprint Kopaonik W16 Belarus   1 päev
2 päev
42:51 (  4)   
11:47 (28)   
2008-10-11EYOC relay Langenthal Ost W16 Belarus 82:05:031 etapp38:18 (10)   
2008-10-10EYOC long + sprint Ruttenen, Solothurn W16 Belarus   1 päev
2 päev
55:28 (51)   
12:42 (18)   
2006-07-04Daugiadienės TAKAS Druskininkai D14 Belaya Rus   1 päev
2 päev
3 päev
4 päev
5 päev
30:08 (  8) V
35:26 (  7) V
52:29 (14) V
51:03 (  6) V
43:12 (10) V
2005-07-06Daugiadienės TAKAS Klaipėda D12A BELARUS   1 päev
2 päev
3 päev
4 päev
5 päev
23:13 (  1) V
24:31 (  1) V
10:11 (  1) V
23:33 (  4) V
26:15 (  1) V