Leitud osavõtjaid: 163
Kuupäev | Võistlused Piirkond | Sport Klass | Klubi, Linn | Koht | Tulemus | Päev Etapp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023-08-25 | WOC JWOC mass start Jabkenice | W | Bulgaria | 39 | 1:43:50 | V | |
2023-08-23 | WOC JWOC middle Mostek | W | Bulgaria | 41 | 1:20:37 | V | |
2023-08-22 | WOC JWOC long Mostek | W | Bulgaria | 35 | 2:43:22 | V | |
2023-08-20 | WOC JWOC sprint Jičin | W | Bulgaria | 34 | 33:13 | V | |
2023-07-16 | WOC relay Flims Laax | W | Bulgaria | 18 | 2:30:18 | 2 etapp | 46:07 (13) V |
2023-07-15 | WOC middle final Flims Laax | W | Bulgaria | 33 | 52:09 | V | |
2023-07-12 | WOC middle qualification Flims Laax | WB | Bulgaria | 14 | 32:35 | V | |
2018-08-11 | WOC long Sigulda | W | Bulgaria | 29 | 1:37:38 | ||
2018-08-09 | WOC relay Sigulda | W | Bulgaria | 13 | 2:11:01 | 1 etapp | 42:27 (14) |
2018-08-07 | WOC middle Sigulda | W | Bulgaria | 54 | 45:42 | ||
2018-08-05 | WOC sprint relay Riga | X | Bulgaria | 21 | 1:08:12 | 1 etapp | 16:16 (22) |
2018-08-04 | WOC sprint qualification Riga | W2 | Bulgaria | 11 | 13:02 | ||
2018-08-04 | WOC sprint final Riga | W | Bulgaria | 38 | 16:45 | ||
2018-05-13 | EOC long Capriasca | W | Bulgaria | 50 | 1:48:20 | ||
2018-05-12 | EOC relay Capriasca | W | Bulgaria | 26 | 2:13:51 | 1 etapp | 41:19 (24) |
2018-05-08 | EOC middle qualification Lugano - Carona | WB | Bulgaria | 21 | 34:41 | ||
2018-05-06 | EOC sprint qualification Bellinzona | W2 | Bulgaria | 22 | 16:41 | ||
2018-02-04 | EOC, JWOC, EYOC Velingrad | W | Bulgaria | 1 päev 2 päev 3 päev | 26:22 (34) 37:18 (33) 1:46:33 (25) | ||
2018-02-04 | EOC relay mix Velingrad | X | Bulgaria 3 | 21 | 1:05:15 | 1 etapp | 10:27 (19) |
2018-02-04 | EOC relay mix Velingrad | X | Bulgaria 3 | 21 | 1:05:15 | 3 etapp | 11:51 (23) |
2018-02-04 | EOC relay mix Velingrad | X | Bulgaria 3 | 21 | 1:05:15 | 5 etapp | 10:35 (22) |
2017-07-07 | WOC relay Vitipalu | W | Bulgaria | 22 | 2:35:06 | 1 etapp | 38:48 ( 8) |
2017-07-06 | WOC middle Vitipalu | W | Bulgaria | 46 | 51:46 | ||
2017-07-02 | WOC sprint relay Viljandi | X | Bulgaria | 17 | 1:11:02 | 1 etapp | 17:17 (19) |
2016-08-27 | WOC relay Strömstad east | W | Bulgaria | 23 | 2:33:04 | 2 etapp | 44:28 (18) |
2016-08-25 | WOC long Strömstad east | W | Bulgaria | 40 | 1:55:55 | ||
2015-02-15 | WOC, JWOC, EYOC relay Budor | W | Bulgaria | 7 | 1:46:18 | 1 etapp | 35:15 (12) |
2015-02-11 | WOC, JWOC, EYOC Budor | W | Bulgaria | 1 päev 3 päev | 22:47 (33) 51:46 (27) | ||
2014-07-11 | WOC middle Campomul | W | Bulgaria | 47 | 51:22 | ||
2014-07-09 | WOC long Lavarone | W | Bulgaria | 47 | 1:41:28 | ||
2014-07-07 | WOC sprint relay Trento | X | Bulgaria | dsq | 1 etapp | 15:25 (16) | |
2014-07-05 | WOC sprint qualification Burano | W2 | Bulgaria | 12 | 14:43 | ||
2014-07-05 | WOC sprint final Venezia | W | Bulgaria | 43 | 19:35 | ||
2012-07-21 | WOC relay Chalet-a-Gobet, Lausanne | W | Bulgaria | 21 | 2:15:56 | 2 etapp | 43:04 (15) |
2012-07-17 | WOC middle final St-Cergue, Lausanne | W | Bulgaria | 44 | 54:53 | ||
2012-07-16 | WOC middle qualification St-George, Lausanne | W2 | Bulgaria | 14 | 40:32 | ||
2012-07-14 | WOC sprint qualification Dorigny, Lausanne | W3 | Bulgaria | 19 | 15:04 | ||
2012-07-06 | WUOC relay Alicante | W | BUL-BUL-JPN | 2:55:17 | 1 etapp | 40:36 (12) | |
2012-07-03 | WUOC long + sprint + middle Alicante | W | Bulgaria | 1 päev 2 päev 3 päev | 1:09:11 ( 6) 21:52 (32) 34:18 ( 5) | ||
2012-05-19 | EOC sprint final Falun | W | Bulgaria | 28 | 17:31 | ||
2012-05-17 | EOC middle final Skattungbyn | WB | Bulgaria | 3 | 45:07 | ||
2012-05-16 | EOC sprint qualification Falun | W1 | Bulgaria | 10 | 16:21 | ||
2012-05-15 | EOC long qualification Hökberg | W2 | Bulgaria | 18 | 53:57 | ||
2012-05-14 | EOC middle qualification Hökberg | W2 | Bulgaria | 25 | 29:19 | ||
2011-08-19 | WOC middle final La Féclaz | W | Bulgaria | 25 | 40:32 | ||
2011-08-17 | WOC long final La Féclaz | W | Bulgaria | 32 | 1:56:20 | ||
2011-08-16 | WOC sprint qualification Aix-les-Bains | W3 | Bulgaria | 9 | 18:11 | ||
2011-08-16 | WOC sprint final Chambéry | W | Bulgaria | 14 | 14:22 | ||
2011-08-14 | WOC middle qualification Saint Francois de Sales | W1 | Bulgaria | 13 | 32:59 | ||
2011-08-13 | WOC long qualification Saint Francois de Sales | W1 | Bulgaria | 7 | 53:48 | ||
2011-02-02 | EOC JWOC EYOC long + sprint + middle Natrudstilen, Lillehammer | W | Bulgaria | 2 päev 3 päev | 22:16 (31) 52:24 (29) | ||
2010-08-20 | CISM relay Kongsberg | W | Bulgaria | 12 | 2:10:33 | 1 etapp | 29:48 ( 9) |
2010-08-17 | CISM middle + long Kongsberg | W | Bulgaria | 1 päev 2 päev | 27:22 ( 9) 49:20 ( 4) | ||
2010-08-14 | WOC middle final Granåsen Ski Centre, Trondheim | W | Bulgaria | 35 | 38:43 | ||
2010-08-12 | WOC long final Granåsen Ski Centre, Trondheim | W | Bulgaria | 30 | 1:36:55 | ||
2010-08-10 | WOC long qualifications Jervskogen Ski Centre, Trondheim | W3 | Bulgaria | 14 | 55:15 | ||
2010-08-09 | WOC middle qualification Jervskogen Ski Centre, Trondheim | W2 | Bulgaria | 15 | 33:10 | ||
2010-08-08 | WOC sprint qualifications Sverresborg | W1 | Bulgaria | 17 | 16:55 | ||
2010-07-23 | WUOC relay Gustafs | W | FRA-FRA-BUL | 2:07:08 | 3 etapp | 42:25 (15) | |
2010-07-20 | WUOC long, sprint, middle Gyllfäbodarna, Borlange, Gustafs | W | Bulgaria | 1 päev 2 päev 3 päev | 1:14:02 (36) 15:19 (35) 42:13 (53) | ||
2010-06-02 | EOC relay Yasna polyana | W | Bulgaria | 12 | 2:21:23 | 3 etapp | 54:31 (17) |
2010-06-01 | EOC middle qualification Yasna polyana | W1 | Bulgaria | 19 | 31:24 | ||
2010-05-31 | EOC long qualification Yasna polyana | W3 | Bulgaria | 18 | 1:03:42 | ||
2010-05-30 | EOC sprint qualification Primorsko | W1 | Bulgaria | 11 | 12:22 | ||
2010-05-30 | EOC sprint final Primorsko | W | Bulgaria | 35 | 17:39 | ||
2009-08-21 | WOC relay Bankut, Miskolc | W | Bulgaria | 19 | 3:03:19 | 1 etapp | 36:41 (12) |
2009-08-20 | WOC sprint qualification Kiralyasztal, Miskolc | W1 | Bulgaria | dsq | |||
2009-08-19 | WOC middle final Bankut, Miskolc | W | Bulgaria | 36 | 48:20 | ||
2009-08-17 | WOC long qualification Bükkszentkereszt, Miskolc | W2 | Bulgaria | 17 | 1:02:38 | ||
2009-08-16 | WOC middle qualification Bükkszentkereszt, Miskolc | W1 | Bulgaria | 15 | 33:13 | ||
2008-08-30 | WOC JWOC relay Ostróda, Stare Jabłonki | M | Bulgaria | 22 | 3:32:49 | 2 etapp | 1:04:46 (30) |
2008-08-29 | WOC JWOC long final Ostróda, Stare Jabłonki | W | Bulgaria | 40 | 1:53:02 | ||
2008-08-27 | WOC JWOC long qualification Ostróda, Stare Jabłonki | W2 | Bulgaria | 16 | 1:20:45 | ||
2008-08-26 | WOC JWOC middle Ostróda, Stare Jabłonki | W | Bulgaria | 35 | 1:10:58 | ||
2008-08-25 | WOC JWOC sprint Ostróda, Stare Jabłonki | W | Bulgaria | 27 | 25:40 | ||
2008-08-02 | WUOC relay Prangli | M | Bulgaria | 15 | 3:13:41 | 3 etapp | 45:43 (19) |
2008-07-30 | WUOC sprint, long, middle Tartu, Veskimõisa, Prangli | W | Bulgaria | 1 päev 2 päev 3 päev | 15:10 ( 7) 1:16:04 (11) 41:10 (12) | ||
2008-07-20 | WOC relay Skripov, Olomouc | W | Bulgaria | 17 | 2:37:48 | 2 etapp | 46:59 ( 8) |
2008-07-19 | WOC long final Skripov, Olomouc | W | Bulgaria | 32 | 1:42:05 | ||
2008-07-17 | WOC middle qualification Stara Ves, Olomouc | W2 | Bulgaria | 11 | 30:23 | ||
2008-07-17 | WOC middle final Stara Ves, Olomouc | W | Bulgaria | 39 | 46:32 | ||
2008-07-15 | WOC long qualification Dalov, Olomouc | W2 | Bulgaria | 14 | 57:05 | ||
2008-07-13 | WOC sprint qualification Prostejov, Olomouc | W1 | Bulgaria | 14 | 12:28 | ||
2008-07-13 | WOC sprint final Olomouc | W | Bulgaria | 26 | 14:51 | ||
2008-05-31 | EOC middle final Ventspils | WB | Bulgaria | 20 | 39:33 | ||
2008-05-30 | EOC middle qualification Ventspils | W1 | Bulgaria | 21 | 35:05 | ||
2008-05-28 | EOC long final Ventspils | W | Bulgaria | 42 | 1:35:25 | ||
2008-05-27 | EOC long qualification Ventspils | W1 | Bulgaria | 15 | 47:53 | ||
2008-05-26 | EOC sprint qualification Ventspils | W1 | Bulgaria | 17 | 12:45 | ||
2008-05-26 | EOC sprint final Ventspils | W | Bulgaria | 41 | 13:23 | ||
2007-08-26 | WOC sprint final Botanic Garden, Kyiv | W | Bulgaria | 24 | 14:26 | ||
2007-08-25 | WOC relay Golosiivo, Kyiv | W | Bulgaria | 17 | 2:16:27 | 3 etapp | 39:58 (16) |
2007-08-23 | WOC long final Golosiivo, Kyiv | W | Bulgaria | 27 | 1:38:05 | ||
2007-08-22 | WOC middle final Bortnichi, Kyiv | W | Bulgaria | 38 | 48:09 | ||
2007-08-20 | WOC middle qualification Bortnichi, Kyiv | W2 | Bulgaria | 13 | 34:57 | ||
2007-08-19 | WOC long qualification Pidgirtsi, Kyiv | W1 | Bulgaria | 13 | 59:21 | ||
2007-08-18 | WOC sprint qualification Golosiivo, Kyiv | W3 | Bulgaria | 9 | 13:37 | ||
2006-11-08 | CISM middle + long Guarapuava/Pinhao | W | Bulgaria | 1 päev 2 päev | 33:14 (18) 57:12 (10) | ||
2006-08-19 | WUOC relay Soroška | WX | Bulgaria | dsq | 1 etapp | 39:56 ( 3) | |
2006-08-16 | WUOC long, middle, sprint Plešivec, Herlany, Košice | W | Bulgaria | 1 päev 2 päev 3 päev | 1:01:08 (10) 32:23 ( 6) 15:40 (17) | ||
2006-08-05 | WOC relay Himmelbjerget, Århus | W | Bulgaria | 23 | 3:04:35 | 3 etapp | 53:46 ( 7) |
2006-08-04 | WOC middle final Gjern Bakker, Århus | W | Bulgaria | 33 | 43:46 | ||
2006-08-02 | WOC long final Addit-Løndal Skov, Århus | W | Bulgaria | 31 | 1:36:47 | ||
2006-08-01 | WOC sprint qualification Mindeparken, Århus | W2 | Bulgaria | 7 | 16:03 | ||
2006-08-01 | WOC sprint final Mindeparken, Århus | W | Bulgaria | 28 | 15:53 | ||
2006-07-30 | WOC long qualification Linå Vesterskov, Århus | W2 | Bulgaria | 9 | 53:51 | ||
2006-07-29 | WOC middle qualification Hjortsballe Krat, Århus | W2 | Bulgaria | 15 | 35:36 | ||
2006-05-12 | EOC long final Otepää | WB | Bulgaria | 3 | 1:25:44 | ||
2006-05-11 | EOC long qualification Kääriku | W3 | Bulgaria | 18 | 1:05:00 | ||
2006-05-09 | EOC middle final Haanja | WB | Bulgaria | 24 | 53:27 | ||
2006-05-08 | EOC middle qualification Haanja | W2 | Bulgaria | 23 | 38:08 | ||
2006-05-07 | EOC sprint qualification Otepää | W1 | Bulgaria | 12 | 17:09 | ||
2006-05-07 | EOC sprint final Tartu | W | Bulgaria | 31 | 14:39 | ||
2006-02-26 | EOC JWOC relay Ivanovo | W | Bulgaria | 6 | 1:43:02 | 2 etapp | 34:30 ( 7) |
2006-02-22 | EOC JWOC sprint + long + middle Ivanovo | W | Bulgaria | 1 päev 2 päev 3 päev | 15:25 (26) 1:30:38 (24) 38:20 (25) | ||
2005-08-14 | WOC relay Tsukude, Aichi | W | Bulgaria | 14 | 2:44:39 | 3 etapp | 45:31 ( 7) |
2005-08-12 | WOC long final Tsukude, Aichi | W | Bulgaria | 31 | 1:45:17 | ||
2005-08-11 | WOC middle final Mikawa Kogen, Aichi | W | Bulgaria | 22 | 41:20 | ||
2005-08-10 | WOC sprint qualificationt Showa no Mori, Aichi | W1 | Bulgaria | 8 | 18:30 | ||
2005-08-10 | WOC sprint final Showa no Mori, Aichi | W | Bulgaria | 20 | 16:51 | ||
2005-08-08 | WOC long qualification Suganuma, Aichi | W3 | Bulgaria | 10 | 56:38 | ||
2005-08-07 | WOC middle qualification Suganuma, Aichi | W3 | Bulgaria | 3 | 29:22 | ||
2005-06-15 | CISM relay Lappeenranta | W | Bulgaria | 7 | 2:13:15 | 3 etapp | 38:24 ( 6) |
2005-06-12 | CISM middle + long Lappeenranta | W | Bulgaria | 1 päev 2 päev | 26:31 ( 7) dnf | ||
2005-03-06 | WOC sprint + long + middle Levi | W | Bulgaria | 1 päev 2 päev 3 päev | dsq 1:32:41 (19) 49:11 (28) | ||
2004-09-16 | WOC long final Västervåla, Västerås | W | Bulgaria | 43 | 2:15:11 | ||
2004-09-15 | WOC sprint qualification Rocklunda, Västerås | W3 | Bulgaria | 15 | 14:06 | ||
2004-09-15 | WOC sprint final Rocklunda, Västerås | W | Bulgaria | 33 | 15:25 | ||
2004-09-13 | WOC middle qualification Tortuna, Västerås | W3 | Bulgaria | 20 | 37:56 | ||
2004-09-12 | WOC long qualification Västervåla, Västerås | W2 | Bulgaria | 13 | 56:57 | ||
2004-07-10 | JWOC relay Gdansk | W | Bulgaria | 13 | 2:10:06 | 1 etapp | 43:08 (24) V |
2004-07-08 | JWOC long Gdansk | W | Bulgaria | 51 | 1:16:10 | V | |
2004-07-07 | JWOC middle final Gdansk | W | Bulgaria | 23 | 34:30 | V | |
2004-07-06 | JWOC middle qual. Gdansk | W3 | Bulgaria | 16 | 27:35 | V | |
2004-06-26 | WUOC relay Klabava | W | Bulgaria | 10 | 3:09:17 | 1 etapp | 45:01 (13) |
2004-06-23 | WUOC long, sprint, middle Žihle, Plzen | W | Bulgaria | 1 päev 2 päev 3 päev | 1:26:05 (44) 18:51 (22) 48:27 (26) | ||
2004-02-14 | WOC relay Åsarna | W | Bulgaria | 6 | 2:05:00 | 1 etapp | 38:28 ( 9) |
2004-02-11 | WOC long + middle + sprint Åsarna Östersund | W | Bulgaria | 1 päev 2 päev 3 päev | 2:06:56 (30) 1:19:26 (23) 18:42 (31) | ||
2004-01-24 | JWOC EYOC relay Vuokatti | W20 | Bulgaria | dsq | 1 etapp | 25:33 (13) | |
2004-01-21 | JWOC EYOC long + middle Vuokatti | W20 | Bulgaria | 1 päev 2 päev | 1:13:18 (26) 29:36 (27) | ||
2003-08-09 | WOC relay Pfannenstiel, Rapperswil | W | Bulgaria | 23 | 2:34:10 | 1 etapp | 40:50 (23) |
2003-08-08 | WOC middle qualification Trin, Rapperswil/Jona | W2 | Bulgaria | 19 | 31:46 | ||
2003-08-04 | WOC long qualification Zugerberg, Rapperswil/Jona | W3 | Bulgaria | 21 | 1:05:53 | ||
2003-07-12 | JWOC relay Rosma | W | Bulgaria | 10 | 1:52:14 | 1 etapp | 42:30 (19) |
2003-07-10 | JWOC classic Uniküla | W | Bulgaria | 70 | 1:12:22 | ||
2003-07-09 | JWOC short final Küka | W | Bulgaria | 35 | 32:13 | ||
2003-07-08 | JWOC short qualification Küka | W3 | Bulgaria | 17 | 27:17 | ||
2003-02-22 | JWOC EYOC relay St. Petersburg | W20 | Bulgaria | 6 | 1:38:10 | 1 etapp | 36:23 (11) |
2003-02-19 | JWOC EYOC classic + short St. Petersburg | W20 | Bulgaria | 1 päev 2 päev | 1:04:48 (25) 31:49 (26) | ||
2001-07-14 | JWOC relay Miskolc | W | Bulgaria | 20 | 2:29:58 | 2 etapp | 54:18 (38) |
2001-07-13 | JWOC classic Miskols | W | Bulgaria | 98 | 1:19:25 | ||
2001-07-12 | JWOC short final Miskolc | WB | Bulgaria | 26 | 32:37 | ||
2001-07-11 | JWOC short qualification Miskolc | W3 | Bulgaria | 36 | 35:03 | ||
2001-06-24 | EYOC relay Pardubice | W18 | Bulgaria | 12 | 3:01:21 | 1 etapp | 1:00:08 (13) |
2001-06-23 | EYOC classic Pardubice | W18 | Bulgaria | 35 | 1:09:54 | ||
2001-03-14 | EOC relay Vologda | W | LTU-BUL-BLR | dsq | 2 etapp | 39:00 (11) | |
2001-03-13 | EOC sprint + short + classic Vologda | W | Bulgaria | 1 päev 2 päev 3 päev | 23:08 (40) 38:20 (34) 1:49:00 (33) | ||
2000-07-14 | JWOC relay Nove Mesto na Morave | W | Bulgaria | 22 | 1:53:27 | 1 etapp | 35:17 (37) |
2000-07-13 | JWOC short final Nove Mesto na Morave | WB | Bulgaria | 18 | 29:07 | ||
2000-07-12 | JWOC short qualification Nove Mesto na Morave | W3 | Bulgaria | 32 | 31:02 | ||
2000-07-11 | JWOC classic Nove Mesto na Morave | W | Bulgaria | 108 | 1:28:48 | ||
1999-03-04 | JWOC WC Jundola | W20 | Bulgaria 2 | 3:46:40 | 2 etapp | 1:28:15 (15) | |
1999-03-03 | JWOC WC classic + short Jundola | W20 | Bulgaria | 1 päev 2 päev | 1:50:02 (42) 1:18:44 (47) |