Leitud osavõtjaid: 182
Kuupäev | Võistlused Piirkond | Sport Klass | Klubi, Linn | Koht | Tulemus | Päev Etapp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023-07-16 | WOC relay Flims Laax | M | Austria | 9 | 2:10:29 | 2 etapp | 40:54 ( 6) V |
2023-07-15 | WOC middle final Flims Laax | M | Austria | 19 | 46:15 | V | |
2023-07-12 | WOC middle qualification Flims Laax | MC | Austria | 8 | 31:43 | V | |
2022-08-07 | EOC relay Rakvere | M | Austria | 11 | 1:55:38 | 2 etapp | 38:24 (15) V |
2022-08-06 | EOC middle final Rakvere | M | Austria | 46 | 45:04 | V | |
2022-08-04 | EOC long Rakvere | M | Austria | dsq | V | ||
2022-08-03 | EOC middle qualification Rakvere | MB | Austria | 6 | 30:36 | V | |
2022-07-17 | World games relay Railroad Park | X | Austria | 7 | 50:28 | 3 etapp | 12:18 ( 8) |
2022-07-16 | World games middle Oak Mountain State Park | M | Austria | 5 | 36:30 | V | |
2022-07-15 | World games sprint Birmingham Southern College | M | Austria | 22 | 15:45 | ||
2021-07-09 | WOC long Hermanky | M | Austria | 19 | 1:50:16 | V | |
2021-07-08 | WOC relay Hermanky | M | Austria | 9 | 2:02:25 | 2 etapp | 39:51 ( 8) |
2021-07-06 | WOC middle qualification Smržovka | MA | Austria | 4 | 32:21 | V | |
2021-07-06 | WOC middle final Smržovka | M | Austria | 13 | 44:19 | V | |
2019-10-23 | CISM relay Wuhan | M | Austria | 12 | 1:49:15 | 2 etapp | 37:28 (12) |
2019-10-20 | CISM middle + long Wuhan | M | Austria | 1 päev 2 päev | 41:41 ( 8) 1:26:57 ( 7) | ||
2019-08-17 | WOC relay Østfold | M | Austria | 7 | 1:46:12 | 2 etapp | 32:57 ( 3) V |
2019-08-16 | WOC middle final Østfold | M | Austria | 17 | 38:19 | V | |
2019-08-14 | WOC long Østfold | M | Austria | 9 | 1:36:22 | V | |
2019-08-13 | WOC middle qualification Østfold | M1 | Austria | 7 | 27:10 | V | |
2018-08-11 | WOC long Sigulda | M | Austria | 10 | 1:43:45 | ||
2018-08-09 | WOC relay Sigulda | M | Austria | 4 | 1:47:43 | 2 etapp | 33:50 ( 1) |
2018-08-07 | WOC middle Sigulda | M | Austria | 12 | 34:56 | ||
2018-05-13 | EOC long Capriasca | M | Austria | 3 | 1:35:54 | ||
2018-05-10 | EOC sprint relay Tesserete | X | Austria | 5 | 1:06:05 | 2 etapp | 16:31 (12) |
2018-05-08 | EOC middle qualification Lugano - Carona | MB | Austria | 22 | 31:50 | ||
2018-05-06 | EOC sprint qualification Bellinzona | M2 | Austria | 19 | 14:37 | ||
2017-07-27 | World games relay Wrocław | X | Austria | 10 | 1:06:32 | 3 etapp | 16:17 (11) |
2017-07-25 | World games sprint + middle Wrocław | M | Austria | 1 päev 2 päev | 15:48 (23) 35:50 ( 4) | ||
2017-07-07 | WOC relay Vitipalu | M | Austria | 16 | 1:51:57 | 2 etapp | 35:52 (12) |
2017-07-06 | WOC middle Vitipalu | M | Austria | 21 | 37:32 | ||
2017-07-04 | WOC long Rõuge | M | Austria | 14 | 1:57:29 | ||
2017-06-15 | CISM relay Hamina | M | Austria | 5 | 1:41:14 | 3 etapp | 33:40 ( 2) |
2017-06-12 | CISM middle + long Hamina | M | Austria | 1 päev 2 päev | 32:57 (12) 1:10:34 ( 4) | ||
2016-11-22 | CISM relay Buzios | M | Austria | 4 | 2:22:53 | 2 etapp | 47:59 ( 1) |
2016-11-19 | CISM middle + long Rio das Ostras | M | Austria | 1 päev 2 päev | 35:27 ( 9) 1:22:55 (12) | ||
2016-08-27 | WOC relay Strömstad east | M | Austria | 13 | 2:00:06 | 2 etapp | 39:34 (12) |
2016-08-25 | WOC long Strömstad east | M | Austria | 22 | 1:47:46 | ||
2016-08-23 | WOC middle Tanum | M | Austria | 34 | 42:46 | ||
2016-08-21 | WOC sprint relay Strömstad | X | Austria | 10 | 56:01 | 3 etapp | 13:34 (16) |
2016-05-28 | EOC relay Černa Voda | M | Austria 1 | 8 | 1:51:02 | 2 etapp | 35:36 ( 7) |
2016-05-27 | EOC middle final Černa Voda | M | Austria | 12 | 34:11 | ||
2016-05-26 | EOC middle qualification Horni Udoli | M1 | Austria | 11 | 31:01 | ||
2016-05-24 | EOC long final Bila Voda | M | Austria | 12 | 1:42:41 | ||
2016-05-23 | EOC long qualification Bila Voda | M3 | Austria | 10 | 1:14:34 | ||
2015-10-10 | CISM relay Yeongju, Dongyang University | M | Austria | 4 | 2:05:38 | 3 etapp | 38:49 ( 2) |
2015-10-07 | CISM middle + long Yeongju, Dongyang University | M | Austria | 1 päev 2 päev | 35:51 ( 6) 1:28:44 ( 6) | ||
2015-08-07 | WOC long Glen Affric | M | Austria | 16 | 1:49:00 | ||
2015-08-05 | WOC relay Darnaway | M | Austria | 10 | 1:47:15 | 1 etapp | 33:51 ( 3) |
2015-08-04 | WOC middle Darnaway | M | Austria | 16 | 36:43 | ||
2015-08-01 | WOC sprint relay Nairn | X | Austria | 9 | 1:04:30 | 3 etapp | 15:36 (10) |
2014-08-29 | CISM relay Güssing | M | Austria | 5 | 1:27:35 | 3 etapp | 29:31 ( 5) |
2014-08-26 | CISM middle + long Güssing | M | Austria | 1 päev 2 päev | 27:59 ( 2) 1:10:29 (10) | ||
2014-07-12 | WOC relay Campomulo, Gallio | M | Austria | 8 | 2:05:08 | 1 etapp | 39:00 ( 4) |
2014-07-11 | WOC middle Campomul | M | Austria | 20 | 43:16 | ||
2014-07-09 | WOC long Lavarone | M | Austria | 8 | 1:41:40 | ||
2014-07-07 | WOC sprint relay Trento | X | Austria | 11 | 1:02:01 | 3 etapp | 15:07 ( 6) |
2014-04-16 | EOC relay Marateca | M | Austria | 15 | 1:54:58 | 1 etapp | 36:02 (14) |
2014-04-15 | EOC long final Marateca | M | Austria | 21 | 1:36:50 | ||
2014-04-14 | EOC middle final Marateca | M | Austria | 18 | 34:48 | ||
2014-04-11 | EOC long qualification Meco south | M3 | Austria | 1 | 1:02:29 | ||
2014-04-10 | EOC middle qualification Meco north | M2 | Austria | 25:53 | |||
2013-08-31 | CISM relay Eksjö | M | Austria | 11 | 1:55:52 | 3 etapp | 35:24 ( 5) |
2013-08-28 | CISM middle + long Eksjö | M | Austria | 1 päev 2 päev | 27:43 (14) 1:04:45 ( 9) | ||
2013-08-04 | World games relay Club del Departamento, Cali | X | Austria | 3 | 1:22:03 | 1 etapp | 19:15 ( 2) |
2013-08-02 | World games sprint + middle El Ingenio + Rio Pance, Cali | M | Austria | 1 päev 2 päev | 15:41 (16) 36:50 (11) | ||
2013-07-13 | WOC relay Koulurinne | M | Austria | 10 | 1:50:14 | 1 etapp | 34:02 ( 4) |
2013-07-12 | WOC middle Koulurinne | M | Austria | 15 | 41:10 | ||
2013-07-11 | WOC middle qual. Koljola | M1 | Austria | 9 | 29:06 | ||
2013-07-08 | WOC sprint qual. Katinkulta, Vokatti | M2 | Austria | 6 | 13:37 | ||
2013-07-08 | WOC sprint Sotkamo, Vokatti | M | Austria | 23 | 15:25 | ||
2012-07-21 | WOC relay Chalet-a-Gobet, Lausanne | M | Austria | 12 | 1:48:38 | 3 etapp | 35:09 (11) |
2012-07-19 | WOC long final Chalet-a-Gobet, Lausanne | M | Austria | 15 | 1:45:39 | ||
2012-07-17 | WOC middle final St-Cergue, Lausanne | M | Austria | 20 | 40:19 | ||
2012-07-16 | WOC middle qualification St-George, Lausanne | M2 | Austria | 1 | 30:34 | ||
2012-07-15 | WOC long qualification Ballens, Lausanne | M1 | Austria | 4 | 1:02:20 | ||
2012-06-13 | CISM relay Aalborg | M | Austria | 11 | 2:18:24 | 3 etapp | 43:11 ( 7) |
2012-06-10 | CISM middle + long Aalborg | M | Austria | 1 päev | 27:11 ( 9) | ||
2012-05-20 | EOC relay Falun | M | Austria | 11 | 2:01:26 | 3 etapp | 37:58 ( 5) |
2012-05-19 | EOC sprint final Falun | M | Austria | 22 | 16:27 | ||
2012-05-18 | EOC long final Skattungbyn | M | Austria | 14 | 1:34:13 | ||
2012-05-17 | EOC middle final Skattungbyn | M | Austria | 26 | 38:17 | ||
2012-05-16 | EOC sprint qualification Falun | M3 | Austria | 12 | 14:48 | ||
2012-05-15 | EOC long qualification Hökberg | M1 | Austria | 11 | 48:51 | ||
2012-05-14 | EOC middle qualification Hökberg | M3 | Austria | 14 | 27:17 | ||
2011-08-20 | WOC relay La Féclaz | M | Austria | 14 | 2:18:59 | 2 etapp | 40:47 ( 7) |
2011-08-19 | WOC middle final La Féclaz | M | Austria | 17 | 39:54 | ||
2011-08-17 | WOC long final La Féclaz | M | Austria | 17 | 2:07:12 | ||
2011-08-14 | WOC middle qualification Saint Francois de Sales | M1 | Austria | 10 | 29:46 | ||
2011-08-13 | WOC long qualification Saint Francois de Sales | M2 | Austria | 7 | 1:12:03 | ||
2011-07-22 | CISM relay Rio de Janeiro | M | Austria | 7 | 2:10:02 | 3 etapp | 41:53 ( 6) |
2011-07-19 | CISM middle + long Rio de Janeiro | M | Austria | 1 päev 2 päev | 24:38 ( 2) 56:44 ( 1) | ||
2010-08-20 | CISM relay Kongsberg | M | Austria | 14 | 2:07:29 | 1 etapp | 40:04 (13) |
2010-08-17 | CISM middle + long Kongsberg | M | Austria | 1 päev 2 päev | 26:56 (17) 1:12:20 (26) | ||
2010-08-15 | WOC relay Granåsen Ski Centre, Trondheim | M | Austria | 19 | 2:27:48 | 3 etapp | 57:45 (20) |
2010-08-10 | WOC long qualifications Jervskogen Ski Centre, Trondheim | M2 | Austria | 19 | 1:05:27 | ||
2010-08-08 | WOC sprint qualifications Sverresborg | M3 | Austria | 14 | 16:31 | ||
2010-08-08 | WOC sprint final Trondheim Town Square | M | Austria | 22 | 17:12 | ||
2010-06-05 | EOC long final Pismenovo | M | Austria | 31 | 2:03:29 | ||
2010-06-04 | EOC middle final Pismenovo | M | Austria | 47 | 42:23 | ||
2010-06-02 | EOC relay Yasna polyana | M | Austria | 14 | 2:08:59 | 2 etapp | 40:03 (17) |
2010-06-01 | EOC middle qualification Yasna polyana | M2 | Austria | 10 | 29:19 | ||
2010-05-31 | EOC long qualification Yasna polyana | M1 | Austria | 10 | 1:01:07 | ||
2010-05-30 | EOC sprint qualification Primorsko | M3 | Austria | 19 | 15:02 | ||
2009-09-19 | CISM relay Viitka | M | Austria | 17 | 2:14:37 | 1 etapp | 43:50 (10) |
2009-09-16 | CISM long + middle Vastseliina | M | Austria | 1 päev 2 päev | 1:23:54 (13) 30:38 (20) | ||
2009-08-21 | WOC relay Bankut, Miskolc | M | Austria | 13 | 2:42:07 | 3 etapp | 1:01:08 (14) |
2009-08-20 | WOC sprint qualification Kiralyasztal, Miskolc | M2 | Austria | 4 | 14:55 | ||
2009-08-20 | WOC sprint final Kiralyasztal, Miskolc | M | Austria | 23 | 16:57 | ||
2009-08-19 | WOC middle final Bankut, Miskolc | M | Austria | 17 | 41:07 | ||
2009-08-16 | WOC middle qualification Bükkszentkereszt, Miskolc | M3 | Austria | 9 | 29:07 | ||
2008-10-11 | CISM relay Naravai, Prienai | M | Austria | 16 | 2:09:22 | 1 etapp | 40:55 ( 7) V |
2008-10-08 | CISM middle + long Aukštadvaris | M | Austria | 1 päev 2 päev | 31:09 (28) V 1:17:33 ( 8) V | ||
2008-08-02 | WUOC relay Prangli | M | Austria | dsq | 2 etapp | 51:55 (15) | |
2008-07-30 | WUOC sprint, long, middle Tartu, Veskimõisa, Prangli | M | Austria | 2 päev 3 päev | 1:38:30 (18) 36:30 ( 3) | ||
2008-07-20 | WOC relay Skripov, Olomouc | M | Austria | 11 | 2:28:03 | 1 etapp | 44:30 ( 6) |
2008-07-17 | WOC middle qualification Stara Ves, Olomouc | M1 | Austria | 6 | 26:54 | ||
2008-07-17 | WOC middle final Stara Ves, Olomouc | M | Austria | 11 | 36:48 | ||
2008-07-13 | WOC sprint qualification Prostejov, Olomouc | M2 | Austria | 8 | 11:26 | ||
2008-07-13 | WOC sprint final Olomouc | M | Austria | 9 | 14:38 | ||
2008-06-01 | EOC relay Piejūras camping, Ventspils | M | Austria 1 | 10 | 2:10:10 | 1 etapp | 42:05 ( 7) |
2008-05-31 | EOC middle final Ventspils | MB | Austria | 7 | 33:52 | ||
2008-05-30 | EOC middle qualification Ventspils | M3 | Austria | 29 | 35:18 | ||
2008-05-28 | EOC long final Ventspils | M | Austria | 41 | 1:42:16 | ||
2008-05-27 | EOC long qualification Ventspils | M3 | Austria | 14 | 59:51 | ||
2008-05-26 | EOC sprint qualification Ventspils | M3 | Austria | 10 | 13:09 | ||
2008-05-26 | EOC sprint final Ventspils | M | Austria | 21 | 14:20 | ||
2007-09-07 | CISM relay Zagreb | M | Austria | 15 | 2:11:52 | 3 etapp | 41:41 (10) |
2007-09-04 | CISM middle + long Zagreb | M | Austria | 1 päev 2 päev | 27:17 (20) 1:15:27 (19) | ||
2007-08-26 | WOC sprint final Botanic Garden, Kyiv | M | Austria | 17 | 15:50 | ||
2007-08-25 | WOC relay Golosiivo, Kyiv | M | Austria | 16 | 2:24:51 | 2 etapp | 49:42 (10) |
2007-08-22 | WOC middle final Bortnichi, Kyiv | M | Austria | 19 | 37:38 | ||
2007-08-20 | WOC middle qualification Bortnichi, Kyiv | M1 | Austria | 10 | 31:36 | ||
2007-08-18 | WOC sprint qualification Golosiivo, Kyiv | M2 | Austria | 8 | 13:43 | ||
2006-11-11 | CISM relay Faxinal do Céu | M | Austria | 15 | 2:41:01 | 1 etapp | 50:58 (12) |
2006-11-08 | CISM middle + long Guarapuava/Pinhao | M | Austria | 1 päev 2 päev | 45:11 (91) 1:33:10 (28) | ||
2006-08-19 | WUOC relay Soroška | M | Austria | 11 | 2:41:21 | 2 etapp | 41:29 ( 7) |
2006-08-16 | WUOC long, middle, sprint Plešivec, Herlany, Košice | M | Austria | 2 päev 3 päev | 35:40 ( 8) 15:02 (17) | ||
2006-08-05 | WOC relay Himmelbjerget, Århus | M | Austria | 16 | 2:31:32 | 3 etapp | 55:54 (21) |
2006-07-29 | WOC middle qualification Hjortsballe Krat, Århus | M1 | Austria | 18 | 32:45 | ||
2006-05-13 | EOC relay Otepää | M | Austria | 13 | 2:29:00 | 2 etapp | 50:05 (17) |
2006-05-12 | EOC long final Otepää | M | Austria | 38 | 1:52:20 | ||
2006-05-11 | EOC long qualification Kääriku | M2 | Austria | 6 | 1:07:32 | ||
2006-05-09 | EOC middle final Haanja | MB | Austria | 4 | 35:00 | ||
2006-05-08 | EOC middle qualification Haanja | M2 | Austria | 29 | 35:39 | ||
2006-05-07 | EOC sprint qualification Otepää | M3 | Austria | 29 | 16:19 | ||
2005-08-14 | WOC relay Tsukude, Aichi | M | Austria | 15 | 2:37:29 | 2 etapp | 52:34 (15) |
2005-08-11 | WOC middle final Mikawa Kogen, Aichi | M | Austria | 9 | 36:43 | ||
2005-08-10 | WOC sprint qualificationt Showa no Mori, Aichi | M1 | Austria | 2 | 16:24 | ||
2005-08-10 | WOC sprint final Showa no Mori, Aichi | M | Austria | 17 | 15:45 | ||
2005-08-07 | WOC middle qualification Suganuma, Aichi | M3 | Austria | 2 | 29:47 | ||
2005-06-15 | CISM relay Lappeenranta | M | Austria | 10 | 2:13:07 | 3 etapp | 41:55 ( 7) |
2005-06-12 | CISM middle + long Lappeenranta | M | Austria | 1 päev 2 päev | 27:50 (41) 1:32:36 (48) | ||
2004-09-19 | WOC relay Tortuna, Västerås | M | Austria | 15 | 2:21:40 | 1 etapp | 44:17 (13) |
2004-09-12 | WOC long qualification Västervåla, Västerås | M2 | Austria | 16 | 1:11:09 | ||
2004-09-04 | CISM relay Harskamp | M | Austria | 13 | 2:06:08 | 3 etapp | 45:21 (19) |
2004-09-01 | CISM middle + long Harskamp | M | Austria | 1 päev 2 päev | 26:17 (27) 1:21:41 (38) | ||
2004-07-17 | EOC relay Skjoldnæsholm | M | Austria 1 | 18 | 2:18:17 | 1 etapp | 48:12 (28) |
2004-07-14 | EOC sprint qualification Roskilde City Nord | M1 | Austria | 16 | 14:24 | ||
2004-07-14 | EOC sprint final Roskilde city | M | Austria | 37 | 15:09 | ||
2004-07-13 | EOC middle final Grønholt Hegn | M | Austria | 41 | 37:21 | ||
2004-07-11 | EOC middle qualification Bidstrup | M1 | Austria | 14 | 27:36 | ||
2004-07-10 | EOC long qualification Bidstrup | M1 | Austria | dsq | |||
2004-06-26 | WUOC relay Klabava | M | Austria | 7 | 2:39:07 | 3 etapp | 40:00 ( 8) |
2004-06-23 | WUOC long, sprint, middle Žihle, Plzen | M | Austria | 1 päev | dsq | ||
2003-08-23 | CISM relay Gudeliai, Vilnius | M | Austria | 19 | 2:32:35 | 3 etapp | 48:40 (11) V |
2003-08-20 | CISM individual Pabradė, Vilnius | M | Austria | 1:12:59 | 1 päev 2 päev | 1:12:59 (52) V dsq V | |
2003-07-12 | JWOC relay Rosma | M | Austria | 10 | 2:05:10 | 1 etapp | 44:23 ( 2) |
2003-07-10 | JWOC classic Uniküla | M | Austria | 41 | 1:15:58 | ||
2003-07-09 | JWOC short final Küka | M | Austria | 44 | 30:28 | ||
2003-07-08 | JWOC short qualification Küka | M3 | Austria | 5 | 21:58 | ||
2002-07-13 | JWOC relay Tibi, Alicante | M | Austria | 9 | 2:04:40 | 3 etapp | 38:13 ( 6) |
2002-07-11 | JWOC classic Biar - Cova Negra, Alicante | M | Austria | 38 | 1:07:15 | ||
2002-07-10 | JWOC short final Guardamar Sur, Alicante | M | Austria | 50 | 29:38 | ||
2002-07-09 | JWOC short qualification Alicante | M2 | Austria | 16 | 27:31 | ||
2002-06-19 | CISM individual Allentsteig | MB | Austria | 30 | 2:42:21 | 1 päev 2 päev | 1:23:36 (27) 1:18:45 (35) |
2001-07-14 | JWOC relay Miskolc | M | Austria | dsq | 3 etapp | dsq | |
2001-07-13 | JWOC classic Miskols | M | Austria | 13 | 1:11:26 | ||
2001-07-12 | JWOC short final Miskolc | M | Austria | 21 | 29:59 | ||
2001-07-11 | JWOC short qualification Miskolc | M1 | Austria | 18 | 27:19 | ||
1999-06-27 | EYOC relay Bad Schmiedeberg | M16 | Austria | 5 | 2:32:50 | 3 etapp | 49:40 ( 6) |
1999-06-26 | EYOC classic Bad Schmiedeberg | M16 | Austria | 8 | 1:03:34 |