Leitud osavõtjaid: 55
Kuupäev | Võistlused Piirkond | Sport Klass | Klubi, Linn | Koht | Tulemus | Päev Etapp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023-06-23 | Daugiadienės TAKAS Gėsalai, Papė | W35 | TOK Taka, Kuldīga | 2:31:19 | 2 päev 3 päev | 1:28:15 ( 3) V 1:03:04 ( 6) V | |
2013-05-19 | Baltic championship relay Ruusmäe | W | Latvia 2 | 10 | 2:14:32 | 1 etapp | 41:18 (14) |
2013-05-18 | Baltic championship Ruusmäe | W | Latvia | 28 | 1:39:02 | ||
2010-07-23 | WUOC relay Gustafs | W | IRL-LAT-USA | 2:22:51 | 2 etapp | 50:32 (29) | |
2010-07-20 | WUOC long, sprint, middle Gyllfäbodarna, Borlange, Gustafs | W | Latvia | 1 päev 3 päev | 2:41:19 (89) 42:05 (49) | ||
2010-05-23 | Baltic championship relay Selgise | W | Latvia 1 | 9 | 2:46:10 | 1 etapp | 55:56 ( 8) |
2010-05-22 | Baltic championship Selgise | W | Latvia | 18 | 1:45:41 | ||
2009-05-31 | Baltic championship relay Kuldīga | W | Latvia 3 | 8 | 2:27:54 | 1 etapp | 47:00 ( 8) |
2009-05-30 | Baltic championship Kuldīga | W | Latvia | 19 | 1:27:09 | ||
2008-08-02 | WUOC relay Prangli | WX | LAT-LAT-EST-EST | 5 | 2:21:02 | 1 etapp | 47:41 ( 5) |
2008-07-30 | WUOC sprint, long, middle Tartu, Veskimõisa, Prangli | W | Latvia | 1 päev 3 päev | 19:06 (53) 49:15 (44) | ||
2008-05-11 | Baltic championship Paneriai, Vilnius | W | Latvia | 2:00:09 | V | ||
2008-05-10 | Baltic championship relay Sapieginė, Vilnius | W | Latvia | dsq | 1 etapp | 53:18 ( 9) V | |
2007-09-30 | Baltic junior cup relay Jūrmala | X | Latvia 3 | 14 | 2:19:38 | 5 etapp | 40:10 (17) |
2007-09-29 | Baltic junior cup Jūrmala | W20 | Latvia | 12 | 51:46 | ||
2007-07-03 | Daugiadienės TAKAS Elektrėnai | D | Taka TOK | 4:08:47 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | dsq V 57:57 ( 5) V 21:03 ( 7) V 1:35:01 (11) V 1:14:46 ( 6) V | |
2007-05-27 | Baltic championship relay Pariisi, Lääne Virumaa | W20 | Latvia 2 | 7 | 2:37:46 | 1 etapp | 51:35 ( 9) |
2007-05-26 | Baltic championship Pariisi, Lääne Virumaa | W20 | Latvia | 11 | 1:39:27 | ||
2006-09-30 | Baltic junior cup Sopot | W20 | Latvia | 23 | 1:19:10 | ||
2006-09-17 | EST LAT LTU youth match, OK Karšuvos ... Gelgaudiškis | D20 | Latvia | 2 | 2:41:45 | 2 etapp | 53:03 ( 2) V |
2006-09-16 | EST LAT LTU youth match, Karšuvos tau... Švarcgiris, Jurbarkas | D20 | Latvia | 5 | 39:01 | V | |
2006-07-08 | JWOC relay Druskininkai | W | Latvia | 18 | 2:27:44 | 1 etapp | 53:17 (34) V |
2006-07-07 | JWOC middle Druskininkai | W | Latvia | 54 | 39:55 | V | |
2006-07-06 | JWOC middle qual. Druskininkai | W1 | Latvia | 20 | 29:02 | V | |
2006-07-04 | JWOC long Druskininkai | W | Latvia | 83 | 1:31:27 | V | |
2006-07-03 | JWOC sprint Druskininkai | W | Latvia | 72 | 13:55 | V | |
2006-06-04 | Baltic championship relay Saldus | W | Latvia 5 | 10 | 3:06:51 | 1 etapp | 52:17 ( 7) |
2006-06-03 | Baltic championship Saldus | W20 | Latvia | 1 päev | 1:28:28 (13) | ||
2005-10-15 | Lietuvos taurė Druskininkai | D20 | Saldus OK | 1 | 1:34:01 | 1 päev 2 päev | 1:00:38 ( 1) V 33:23 ( 4) V |
2005-09-25 | Baltic junior cup Bjärnum | W18 | Latvia | 14 | 1:06:01 | ||
2005-09-24 | Baltic junior cup relay Perstorp | X | Latvia 3 | 4 | 2:58:09 | 2 etapp | 42:31 ( 7) |
2005-07-06 | Daugiadienės TAKAS Klaipėda | D18 | TOK TAKA | 7 | 3:33:56 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 44:12 ( 8) V 58:03 ( 6) V 20:10 (10) V 43:26 ( 6) V 48:05 ( 6) V |
2005-06-26 | EYOC relay Šumperk | W18 | Latvia | 12 | 2:03:05 | 1 etapp | 42:13 |
2005-06-24 | EYOC sprint + long Šumperk | W18 | Latvia | 1 päev 2 päev | 15:19 (39) V 1:04:56 (19) V | ||
2005-05-22 | Baltic championship relay Bubiai, Šiaulių r. | W | Latvia 5 | 3:34:42 | 1 etapp | 53:17 (12) V | |
2005-05-21 | Baltic championship Jautmalkė, Šiaulių r. | W18 | Latvia | 1 päev | 1:05:22 V | ||
2004-10-03 | Baltic junior cup Viečiūnai, Druskininkai | D18 | Latvia | 4 | 46:22 | V | |
2004-10-02 | Baltic junior cup relay Ratnyčia | X | Latvia 1 | 1 | 2:25:35 | 2 etapp | 36:27 (10) |
2004-06-27 | EYOC relay Salzburg | W18 | Latvia | 7 | 2:04:43 | 1 etapp | 40:01 ( 8) |
2004-06-25 | EYOC sprint + long Salzburg | W18 | Latvia | 1 päev 2 päev | 19:28 (41) 1:24:11 (53) | ||
2004-05-23 | Baltic championship relay Haanja Plaani | W18 | Latvia | 1 | 1:34:34 | 1 etapp | 30:26 ( 2) |
2004-05-22 | Baltic championship Haanja Plaani | W18 | Latvia | 1 päev | 1:06:51 ( 9) | ||
2003-10-05 | Baltic junior cup Elsinore | W16 | Latvia | 13 | 51:37 | ||
2003-07-02 | Daugiadienės TAKAS Jurbarkas | D16 | Taka TOK | 5 | 2:53:59 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 35:59 ( 1) V 51:48 (17) V 18:17 ( 3) V 32:41 ( 4) V 35:14 ( 3) V |
2003-06-22 | EYOC relay Pezinok | W16 | LAT-LTU-UKR | 1:32:15 | 1 etapp | 27:39 ( 3) | |
2003-06-20 | EYOC sprint + long Pezinok | W16 | Latvia | 1 päev 2 päev | 13:11 (39) V 52:40 (33) V | ||
2003-05-25 | Baltic championship relay Ventspils | W18 | Latvia 3 | 5 | 1:52:41 | 2 etapp | 36:28 ( 4) |
2003-05-24 | Baltic championship Ventspils | W16 | Latvia | 3 | 45:49 | ||
2002-10-13 | Baltic junior cup relay Ventspils | X | Latvia 5 | 19 | 3:29:26 | 3 etapp | 41:03 (11) |
2002-10-12 | Baltic junior cup Ventspils | D16 | Latvia | 12 | 45:29 | ||
2002-07-03 | Daugiadienės TAKAS Ignalina | D16 | Taka TOK, Kuldiga | 8 | 3:27:52 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 36:38 ( 6) V 35:33 (12) V 55:54 (21) V 44:54 ( 6) V 34:53 ( 6) V |
2002-05-19 | Baltic championship relay Nemunaitis, Alytus | W18 | Latvia 3 | 7 | 2:15:05 | 2 etapp | 45:06 ( 8) |
2002-05-18 | Baltic championship Nemunaitis, Alytus | W16 | Latvia | 10 | 54:30 | V | |
2000-07-05 | Daugiadienės TAKAS Prienai | D14A | Taka TOK, Kuldiga | 11 | 3:05:38 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 35:48 ( 9) 27:15 (11) 54:52 (20) 30:18 (11) 37:25 ( 8) |
1999-06-30 | Daugiadienės TAKAS Aukštadvaris | D12B | Kuldiga OK | 1 | 1:37:58 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 27:36 ( 5) 15:46 ( 1) 14:30 ( 1) 21:46 (12) 18:20 ( 4) |