Leitud osavõtjaid: 212
Kuupäev | Võistlused Piirkond | Sport Klass | Klubi, Linn | Koht | Tulemus | Päev Etapp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023-05-27 | Baltic championship Värska | M | Latvia | 11 | 1:44:27 | V | |
2022-05-14 | Baltic masters and open championship Griščati, Rēzekne | M | Meridiāns OK/CPSS | 1 | 1:37:53 | 1 päev 2 päev | 1:08:16 ( 1) 29:37 ( 1) |
2021-07-06 | WOC middle qualification Smržovka | MC | Latvia | 20 | 37:47 | ||
2021-05-30 | Baltic championship relay Kryžbarkas | M | Latvia | 2 | 1:58:56 | 1 etapp | 36:45 ( 1) V |
2021-05-29 | Baltic championship Šiauliai | M | Latvia | 5 | 1:44:43 | V | |
2019-08-17 | WOC relay Østfold | M | Latvia | 9 | 1:48:17 | 1 etapp | 33:08 (12) V |
2019-08-16 | WOC middle final Østfold | M | Latvia | 34 | 40:48 | V | |
2019-08-13 | WOC middle qualification Østfold | M3 | Latvia | 12 | 28:27 | V | |
2019-05-25 | Baltic championship Rõuge | M | Latvia | 9 | 1:33:24 | ||
2018-05-27 | Baltic championship relay Tartaks | M | Latvia 2 | 10 | 2:12:27 | 2 etapp | 38:39 ( 4) |
2018-05-26 | Baltic championship Tartaks | M | Latvia | 15 | 1:39:06 | ||
2018-05-12 | EOC relay Capriasca | M | Latvia | 17 | 2:04:55 | 2 etapp | 43:07 (20) |
2018-05-08 | EOC middle qualification Lugano - Carona | MA | Latvia | 24 | 31:50 | ||
2017-07-07 | WOC relay Vitipalu | M | Latvia | 7 | 1:41:28 | 2 etapp | 32:35 ( 6) |
2017-07-06 | WOC middle Vitipalu | M | Latvia | 24 | 38:10 | ||
2017-06-15 | CISM relay Hamina | M | Latvia | 6 | 1:45:25 | 2 etapp | 33:57 ( 8) |
2017-06-12 | CISM middle + long Hamina | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 34:00 (23) 1:18:20 (28) | ||
2016-08-27 | WOC relay Strömstad east | M | Latvia | 7 | 1:57:08 | 3 etapp | 40:35 ( 8) |
2016-08-23 | WOC middle Tanum | M | Latvia | 36 | 43:08 | ||
2016-06-12 | Baltic championship relay Veskimõisa, Põlvamaa | M | Latvia | 2 | 2:16:35 | 2 etapp | 46:08 ( 3) |
2016-06-11 | Baltic championship Veskimõisa, Põlvamaa | M | Latvia | 8 | 1:39:23 | ||
2016-05-28 | EOC relay Černa Voda | M | Latvia 1 | 10 | 1:51:15 | 2 etapp | 36:41 (11) |
2016-05-27 | EOC middle final Černa Voda | MB | Latvia | 45 | 33:59 | ||
2016-05-26 | EOC middle qualification Horni Udoli | M2 | Latvia | 18 | 31:30 | ||
2015-10-10 | CISM relay Yeongju, Dongyang University | M | Latvia | 13 | 2:31:03 | 2 etapp | 49:44 (16) |
2015-10-07 | CISM middle + long Yeongju, Dongyang University | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 38:00 (20) 1:40:46 (27) | ||
2015-05-31 | Baltic championship relay Tukums | M | Latvia 2 | 4 | 1:54:33 | 3 etapp | 37:41 ( 3) |
2015-05-30 | Baltic championship Tukums | M | Latvia | 7 | 1:30:56 | ||
2014-04-14 | EOC middle final Marateca | M | Latvia | 26 | 35:23 | ||
2014-04-11 | EOC long qualification Meco south | M3 | Latvia | 9 | 1:06:31 | ||
2014-04-10 | EOC middle qualification Meco north | M3 | Latvia | 26:28 | |||
2013-08-31 | CISM relay Eksjö | M | Latvia | 6 | 1:50:12 | 2 etapp | 36:15 ( 4) |
2013-08-28 | CISM middle + long Eksjö | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 27:44 (15) 1:07:43 (21) | ||
2013-08-02 | World games sprint + middle El Ingenio + Rio Pance, Cali | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 15:54 (21) 39:28 (27) | ||
2013-07-13 | WOC relay Koulurinne | M | Latvia | 12 | 1:50:23 | 2 etapp | 35:39 ( 8) |
2013-07-12 | WOC middle Koulurinne | M | Latvia | 12 | 40:33 | ||
2013-07-11 | WOC middle qual. Koljola | M2 | Latvia | 8 | 29:47 | ||
2013-07-08 | WOC sprint qual. Katinkulta, Vokatti | M2 | Latvia | 7 | 13:50 | ||
2013-07-08 | WOC sprint Sotkamo, Vokatti | M | Latvia | 38 | 16:18 | ||
2013-05-19 | Baltic championship relay Ruusmäe | M | Latvia | 2 | 1:46:09 | 2 etapp | 36:20 ( 2) |
2013-05-18 | Baltic championship Ruusmäe | M | Latvia | 13 | 1:27:04 | ||
2012-07-21 | WOC relay Chalet-a-Gobet, Lausanne | M | Latvia | 7 | 1:45:31 | 1 etapp | 33:53 (10) |
2012-07-17 | WOC middle final St-Cergue, Lausanne | M | Latvia | 21 | 40:22 | ||
2012-07-16 | WOC middle qualification St-George, Lausanne | M1 | Latvia | 8 | 33:09 | ||
2012-07-15 | WOC long qualification Ballens, Lausanne | M1 | Latvia | 19 | 1:08:52 | ||
2012-06-13 | CISM relay Aalborg | M | Latvia | 4 | 2:09:08 | 3 etapp | 42:23 ( 3) |
2012-06-10 | CISM middle + long Aalborg | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 31:18 (34) 1:15:27 (17) | ||
2012-05-27 | Baltic championship relay Ratnieki, Sigulda | M | Latvia | 2 | 2:10:33 | 3 etapp | 43:38 ( 7) |
2012-05-26 | Baltic championship Ratnieki, Sigulda | M | Latvia | 3 | 1:21:08 | ||
2012-05-20 | EOC relay Falun | M | Latvia | 6 | 1:56:20 | 2 etapp | 38:35 ( 9) |
2012-05-18 | EOC long final Skattungbyn | M | Latvia | 11 | 1:33:59 | ||
2012-05-17 | EOC middle final Skattungbyn | M | Latvia | 37 | 38:44 | ||
2012-05-15 | EOC long qualification Hökberg | M2 | Latvia | 13 | 49:31 | ||
2012-05-14 | EOC middle qualification Hökberg | M3 | Latvia | 4 | 26:14 | ||
2011-08-20 | WOC relay La Féclaz | M | Latvia | 11 | 2:10:03 | 1 etapp | 41:21 (10) |
2011-08-19 | WOC middle final La Féclaz | M | Latvia | 26 | 42:49 | ||
2011-08-16 | WOC sprint qualification Aix-les-Bains | M2 | Latvia | dsq | |||
2011-08-14 | WOC middle qualification Saint Francois de Sales | M2 | Latvia | 5 | 27:38 | ||
2011-07-19 | CISM middle + long Rio de Janeiro | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 25:45 (10) 59:53 (10) | ||
2011-05-22 | Baltic championship relay Nida | M | Latvia | 3 | 1:42:33 | 2 etapp | 34:24 ( 4) V |
2011-05-21 | Baltic championship Juodkrantė | M | Latvia | 3 | 1:29:14 | V | |
2010-08-20 | CISM relay Kongsberg | M | Latvia | 5 | 2:00:48 | 3 etapp | 38:25 ( 2) |
2010-08-17 | CISM middle + long Kongsberg | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 25:20 ( 5) 1:05:08 ( 3) | ||
2010-08-15 | WOC relay Granåsen Ski Centre, Trondheim | M | Latvia | 11 | 2:22:20 | 3 etapp | 53:32 (10) |
2010-08-09 | WOC middle qualification Jervskogen Ski Centre, Trondheim | M1 | Latvia | 19 | 28:36 | ||
2010-08-08 | WOC sprint qualifications Sverresborg | M3 | Latvia | 5 | 15:48 | ||
2010-08-08 | WOC sprint final Trondheim Town Square | M | Latvia | 30 | 17:33 | ||
2010-06-04 | EOC middle final Pismenovo | M | Latvia | 29 | 38:34 | ||
2010-06-02 | EOC relay Yasna polyana | M | Latvia | 13 | 2:06:16 | 3 etapp | 44:26 (17) |
2010-06-01 | EOC middle qualification Yasna polyana | M3 | Latvia | 13 | 28:23 | ||
2010-05-30 | EOC sprint qualification Primorsko | M1 | Latvia | 18 | 15:07 | ||
2010-05-30 | EOC sprint final Primorsko | MB | Latvia | 2 | 13:02 | ||
2009-09-19 | CISM relay Viitka | M | Latvia | 6 | 2:02:00 | 2 etapp | 39:28 ( 3) |
2009-09-16 | CISM long + middle Vastseliina | M | Latvia | 1 päev 2 päev | dnf 37:37 (65) | ||
2009-09-13 | Vilniaus Maratonas Vilnius | V | Latvia | 33 | 3:23:20 | ||
2009-08-23 | WOC long final Szögliget - Derenk, Miskolc | M | Latvia | 36 | 1:51:24 | ||
2009-08-21 | WOC relay Bankut, Miskolc | M | Latvia | 4 | 2:25:18 | 1 etapp | 36:01 ( 9) |
2009-08-20 | WOC sprint qualification Kiralyasztal, Miskolc | M2 | Latvia | 14 | 15:56 | ||
2009-08-20 | WOC sprint final Kiralyasztal, Miskolc | M | Latvia | 19 | 16:40 | ||
2009-08-19 | WOC middle final Bankut, Miskolc | M | Latvia | 27 | 42:30 | ||
2009-08-17 | WOC long qualification Bükkszentkereszt, Miskolc | M2 | Latvia | 13 | 1:05:08 | ||
2009-08-16 | WOC middle qualification Bükkszentkereszt, Miskolc | M2 | Latvia | 12 | 28:49 | ||
2009-07-19 | World games relay Cheng Ching Lake, Kaohsiung | X | Latvia | 6 | 1:59:19 | 3 etapp | 27:43 (10) |
2009-07-17 | World games sprint + middle Kaohsiung | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 14:42 (19) 32:37 (24) | ||
2009-05-31 | Baltic championship relay Kuldīga | M | Latvia 1 | 2 | 2:03:37 | 2 etapp | 40:40 ( 1) |
2009-05-30 | Baltic championship Kuldīga | M | Latvia | 15 | 1:40:30 | ||
2008-10-11 | CISM relay Naravai, Prienai | M | Latvia | 4 | 2:00:31 | 3 etapp | 37:33 ( 3) V |
2008-10-08 | CISM middle + long Aukštadvaris | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 27:21 ( 2) V 1:21:28 (24) V | ||
2008-07-20 | WOC relay Skripov, Olomouc | M | Latvia | 5 | 2:22:53 | 3 etapp | 51:39 ( 5) |
2008-07-17 | WOC middle qualification Stara Ves, Olomouc | M3 | Latvia | 6 | 27:34 | ||
2008-07-17 | WOC middle final Stara Ves, Olomouc | M | Latvia | 35 | 40:47 | ||
2008-07-13 | WOC sprint qualification Prostejov, Olomouc | M3 | Latvia | 13 | 11:37 | ||
2008-07-13 | WOC sprint final Olomouc | M | Latvia | 31 | 15:04 | ||
2008-06-01 | EOC relay Piejūras camping, Ventspils | M | Latvia 1 | 9 | 2:10:08 | 3 etapp | 41:03 ( 6) |
2008-05-31 | EOC middle final Ventspils | M | Latvia | 2 | 36:07 | ||
2008-05-30 | EOC middle qualification Ventspils | M3 | Latvia | 4 | 28:01 | ||
2008-05-26 | EOC sprint qualification Ventspils | M1 | Latvia | 10 | 12:31 | ||
2008-05-26 | EOC sprint final Ventspils | M | Latvia | 10 | 13:48 | ||
2008-05-11 | Baltic championship Paneriai, Vilnius | M | Latvia | 1 | 1:24:00 | V | |
2008-05-10 | Baltic championship relay Sapieginė, Vilnius | M | Latvia | 1 | 1:56:32 | 3 etapp | 37:07 ( 1) V |
2007-09-07 | CISM relay Zagreb | M | Latvia | 13 | 2:07:43 | 3 etapp | 43:48 (16) |
2007-09-04 | CISM middle + long Zagreb | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 25:57 ( 6) 1:10:13 ( 3) | ||
2007-08-26 | WOC sprint final Botanic Garden, Kyiv | M | Latvia | 5 | 15:09 | ||
2007-08-25 | WOC relay Golosiivo, Kyiv | M | Latvia | 17 | 2:25:03 | 3 etapp | 39:37 (18) |
2007-08-22 | WOC middle final Bortnichi, Kyiv | M | Latvia | 18 | 37:01 | ||
2007-08-20 | WOC middle qualification Bortnichi, Kyiv | M1 | Latvia | 3 | 29:00 | ||
2007-08-18 | WOC sprint qualification Golosiivo, Kyiv | M3 | Latvia | 5 | 12:54 | ||
2007-05-26 | Baltic championship Pariisi, Lääne Virumaa | M | Latvia | dsq | |||
2006-11-11 | CISM relay Faxinal do Céu | M | Latvia | 4 | 2:27:11 | 3 etapp | 45:11 ( 1) |
2006-11-08 | CISM middle + long Guarapuava/Pinhao | M | Latvia | 1 päev | 35:50 (24) | ||
2006-08-05 | WOC relay Himmelbjerget, Århus | M | Latvia | 7 | 2:24:25 | 3 etapp | 50:26 (11) |
2006-08-04 | WOC middle final Gjern Bakker, Århus | M | Latvia | 38 | 42:35 | ||
2006-08-01 | WOC sprint qualification Mindeparken, Århus | M3 | Latvia | 6 | 15:54 | ||
2006-08-01 | WOC sprint final Mindeparken, Århus | M | Latvia | dsq | |||
2006-07-30 | WOC long qualification Linå Vesterskov, Århus | M1 | Latvia | dsq | |||
2006-07-29 | WOC middle qualification Hjortsballe Krat, Århus | M3 | Latvia | 10 | 29:12 | ||
2006-05-13 | EOC relay Otepää | M | Latvia 1 | 10 | 2:25:46 | 3 etapp | 48:02 (14) |
2006-05-12 | EOC long final Otepää | M | Latvia | dsq | |||
2006-05-11 | EOC long qualification Kääriku | M3 | Latvia | 9 | 1:07:04 | ||
2006-05-09 | EOC middle final Haanja | M | Latvia | 2 | 34:11 | ||
2006-05-08 | EOC middle qualification Haanja | M1 | Latvia | 2 | 28:21 | ||
2006-05-07 | EOC sprint qualification Otepää | M3 | Latvia | 7 | 14:49 | ||
2006-05-07 | EOC sprint final Tartu | M | Latvia | 6 | 13:11 | ||
2005-08-14 | WOC relay Tsukude, Aichi | M | Latvia | 19 | 2:47:31 | 2 etapp | 57:50 (20) |
2005-08-12 | WOC long final Tsukude, Aichi | MB | Latvia | dsq | |||
2005-08-10 | WOC sprint qualificationt Showa no Mori, Aichi | M1 | Latvia | 9 | 16:51 | ||
2005-08-10 | WOC sprint final Showa no Mori, Aichi | M | Latvia | 6 | 15:01 | ||
2005-08-08 | WOC long qualification Suganuma, Aichi | M2 | Latvia | 18 | 1:12:21 | ||
2005-08-07 | WOC middle qualification Suganuma, Aichi | M1 | Latvia | 16 | 32:13 | ||
2005-07-17 | World games relay Bottrop, Duisburg | X | Latvia | 8 | 1:32:44 | 3 etapp | |
2005-07-16 | World games middle Bottrop, Duisburg | M | Latvia | 10 | 39:55 | ||
2005-06-15 | CISM relay Lappeenranta | M | Latvia | 6 | 2:09:12 | 2 etapp | 41:14 ( 3) |
2005-06-12 | CISM middle + long Lappeenranta | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 24:24 (11) 1:30:12 (41) | ||
2005-05-21 | Baltic championship Jautmalkė, Šiaulių r. | M | Latvia | 1 päev | dsq | ||
2004-09-19 | WOC relay Tortuna, Västerås | M | Latvia | 8 | 2:12:48 | 3 etapp | 43:37 ( 5) |
2004-09-17 | WOC middle final Tortuna, Västerås | M | Latvia | 18 | 37:10 | ||
2004-09-16 | WOC long final Västervåla, Västerås | M | Latvia | dsq | |||
2004-09-15 | WOC sprint qualification Rocklunda, Västerås | M3 | Latvia | 8 | 12:27 | ||
2004-09-15 | WOC sprint final Rocklunda, Västerås | M | Latvia | 23 | 14:12 | ||
2004-09-13 | WOC middle qualification Tortuna, Västerås | M3 | Latvia | 3 | 27:26 | ||
2004-09-12 | WOC long qualification Västervåla, Västerås | M1 | Latvia | 8 | 1:04:12 | ||
2004-09-04 | CISM relay Harskamp | M | Latvia | 6 | 2:00:08 | 3 etapp | 39:29 ( 4) |
2004-09-01 | CISM middle + long Harskamp | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 24:33 ( 3) 1:19:11 (20) | ||
2004-07-14 | EOC sprint qualification Roskilde City Nord | M1 | Latvia | 6 | 13:59 | ||
2004-07-14 | EOC sprint final Roskilde city | M | Latvia | 36 | 15:03 | ||
2004-07-13 | EOC middle final Grønholt Hegn | M | Latvia | 11 | 33:14 | ||
2004-07-11 | EOC middle qualification Bidstrup | M2 | Latvia | 13 | 28:54 | ||
2004-07-10 | EOC long qualification Bidstrup | M1 | Latvia | 24 | 1:11:07 | ||
2004-05-23 | Baltic championship relay Haanja Plaani | M | Latvia | 4 | 2:29:31 | 3 etapp | 47:21 ( 4) |
2004-05-22 | Baltic championship Haanja Plaani | M | Latvia | 1 päev | 1:20:16 ( 2) | ||
2003-08-23 | CISM relay Gudeliai, Vilnius | M | Latvia | 8 | 2:27:18 | 1 etapp | 50:01 (16) V |
2003-08-20 | CISM individual Pabradė, Vilnius | M | Latvia | 7 | 2:26:24 | 1 päev 2 päev | 1:04:33 ( 9) V 1:21:51 ( 9) V |
2003-08-09 | WOC relay Pfannenstiel, Rapperswil | M | Latvia | 25 | 2:20:47 | 1 etapp | 34:59 (29) |
2003-08-08 | WOC middle qualification Trin, Rapperswil/Jona | M2 | Latvia | 12 | 25:08 | ||
2003-08-08 | WOC middle final Bot, Fiena Trin | M | Latvia | 12 | 34:40 | ||
2003-08-05 | WOC sprint Rapperswil | M | Latvia | 47 | 16:46 | ||
2003-05-25 | Baltic championship relay Ventspils | M | Latvia | 3 | 2:19:19 | 2 etapp | 47:16 ( 6) |
2003-05-24 | Baltic championship Ventspils | M | Latvia | 3 | 1:19:37 | ||
2003-05-01 | NOC sprint + classic + short Hosjöbadet, Harpsund, Dunker | M21 | Latvia | 1 päev 2 päev 3 päev | 13:41 (34) 1:47:39 (65) 32:42 (62) | ||
2002-10-13 | Baltic junior cup relay Ventspils | X | Latvia 1 | 1 | 2:42:57 | 6 etapp | 41:04 ( 1) |
2002-10-12 | Baltic junior cup Ventspils | H20 | Latvia | 2 | 55:30 | ||
2002-09-30 | EOC long final Sümeg | MB | Latvia | 16 | 57:29 | ||
2002-09-29 | EOC long qualification Sümeg | M2 | Latvia | 55 | 1:18:11 | ||
2002-09-28 | EOC sprint qualification Sümeg | M3 | Latvia | 21 | 13:04 | ||
2002-09-28 | EOC sprint final Sümeg | MB | Latvia | 30 | 14:38 | ||
2002-09-27 | EOC relay Sümeg | M | Latvia | 18 | 2:32:18 | 3 etapp | 47:38 (14) |
2002-09-25 | EOC middle qualification Sümeg | M3 | Latvia | 42 | 24:37 | ||
2002-09-25 | EOC middle final Sümeg | MB | Latvia | 36 | 28:10 | ||
2002-07-13 | JWOC relay Tibi, Alicante | M | Latvia | dsq | 3 etapp | 40:04 (11) | |
2002-07-11 | JWOC classic Biar - Cova Negra, Alicante | M | Latvia | 15 | 1:02:50 | ||
2002-07-10 | JWOC short final Guardamar Sur, Alicante | M | Latvia | 55 | 30:59 | ||
2002-07-09 | JWOC short qualification Alicante | M3 | Latvia | 1 | 23:58 | ||
2002-06-22 | CISM relay Allentsteig | M | Latvia 2 | 14 | 2:51:24 | 1 etapp | 56:40 (18) |
2002-06-19 | CISM individual Allentsteig | M | Latvia | 50 | 3:05:48 | 1 päev 2 päev | 1:11:32 (40) 1:54:16 (53) |
2002-05-19 | Baltic championship relay Nemunaitis, Alytus | M | Latvia 4 | 4 | 2:18:17 | 3 etapp | 45:54 ( 8) |
2002-05-18 | Baltic championship Nemunaitis, Alytus | M20 | Latvia | 1 | 1:03:07 | V | |
2001-10-20 | Lietuvos taurė Juodkrantė | HA | Auseklis | 6 | 1:37:21 | 1 päev 2 päev | 46:06 ( 2) V 51:15 (20) V |
2001-10-13 | CISM relay Beje | M | Latvia 2 | 25 | 2:49:39 | 1 etapp | 51:31 (15) |
2001-10-10 | CISM individual Beje | M | Latvia | 53 | 2:31:51 | 1 päev 2 päev | 1:06:15 (42) 1:25:36 (54) |
2001-09-23 | EST LAT LTU youth match, OK Perkūno t... Vilnius | H20 | Latvia | 1 | 1:35:26 | 3 etapp | 29:08 ( 1) |
2001-09-22 | EST LAT LTU youth match, Vilniaus taurė Vilnius | H20 | Latvia | 1 | 1:02:10 | V | |
2001-08-04 | WOC short final Vattula, Tampere | M | Latvia | 52 | 33:21 | ||
2001-08-03 | WOC short qual Tampere | M1 | Latvia | 13 | 26:37 | ||
2001-07-30 | WOC classic qual Tampere | M1 | Latvia | 33 | 1:06:28 | ||
2001-07-14 | JWOC relay Miskolc | M | Latvia | 19 | 2:36:06 | 3 etapp | 46:42 ( 7) |
2001-07-13 | JWOC classic Miskols | M | Latvia | 52 | 1:17:39 | ||
2001-07-12 | JWOC short final Miskolc | M | Latvia | 42 | 32:58 | ||
2001-07-11 | JWOC short qualification Miskolc | M1 | Latvia | 1 | 24:06 | ||
2000-10-12 | Baltic junior cup Gdynia | H18 | Latvia | 6 | 50:29 | ||
2000-07-14 | JWOC relay Nove Mesto na Morave | M | Latvia | 9 | 1:59:57 | 3 etapp | 37:10 ( 4) |
2000-07-13 | JWOC short final Nove Mesto na Morave | M | Latvia | 13 | 27:43 | ||
2000-07-12 | JWOC short qualification Nove Mesto na Morave | M3 | Latvia | 12 | 28:42 | ||
2000-07-11 | JWOC classic Nove Mesto na Morave | M | Latvia | 20 | 1:15:15 | ||
2000-06-25 | EYOC relay Svetlogorsk | M18 | Latvia | 2:22:32 | 3 etapp | 44:21 | |
2000-06-23 | EYOC sprint + classic Svetlogorsk | M18 | Latvia | 1 päev 2 päev | 11:53 ( 3) 1:03:12 ( 1) | ||
1999-06-27 | EYOC relay Bad Schmiedeberg | M18 | Latvia | 2 | 2:48:42 | 2 etapp | 54:59 ( 4) |
1999-06-26 | EYOC classic Bad Schmiedeberg | M18 | Latvia | 6 | 1:13:37 | ||
1999-05-30 | Baltic championship relay Gražutė, Zarasai | M18 | Latvia | dsq | 2 etapp | 35:07 ( 1) V | |
1999-05-29 | Baltic championship Gražutė, Zarasai | M18 | Latvia | 4 | 1:05:43 | V | |
1998-10-18 | Baltic junior cup relay Vilnius | X | Latvia 1 | 10 | 3:49:05 | 4 etapp | 45:56 (11) |
1998-10-17 | Baltic junior cup Vilnius | M16 | Latvia | 13 | 57:29 | ||
1998-08-16 | Baltic championship relay Kirikuküla | M18 | Latvia 3 | 3 | 1:50:43 | 3 etapp | 31:14 ( 3) |
1998-08-15 | Baltic championship Kirikuküla | M16 | Latvia | 5 | 52:59 | ||
1998-07-08 | Daugiadienės TAKAS Zarasai | H16 | Madona OK | 1 | 2:23:18 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 30:19 ( 1) 28:26 ( 2) 31:17 ( 1) 20:02 ( 1) 33:14 ( 3) |
1997-10-19 | Baltic junior cup relay Kristianstad | X | Latvia | 6 | 3:07:07 | 4 etapp | 40:34 (12) |
1997-10-18 | Baltic junior cup Kristianstad | M16 | Latvia | 4 | 40:57 | ||
1997-09-21 | LAT LTU youth match Molėtai | H16 | Latvia | 1 | 2:06:11 | 1 etapp | 40:25 ( 1) |
1997-09-20 | LAT LTU youth match Molėtai | H16 | Latvia | 1 | 28:58 | ||
1997-09-14 | Baltic championship relay Limbaži | M18 | Latvia 2 | 3 | 2:11:00 | 1 etapp | 45:17 ( 3) |
1997-09-13 | Baltic championship Limbaži | M18 | Latvia | 5 | 51:16 | ||
1997-07-09 | Daugiadienės TAKAS Molėtai | H16 | Apvarsnis, Madona | 4 | 3:00:26 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 51:48 (12) 42:15 (25) 21:38 ( 5) 28:21 ( 1) 36:24 ( 1) |
1996-07-03 | Daugiadienės TAKAS Plateliai | H14 | Apvarsnis, Madona | 2 | 1:50:26 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 28:46 (14) 19:14 ( 2) 20:56 ( 1) 21:54 ( 4) 19:36 ( 1) |