Leitud osavõtjaid: 178
Kuupäev | Võistlused Piirkond | Sport Klass | Klubi, Linn | Koht | Tulemus | Päev Etapp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023-05-28 | Baltic championship relay Värska | M21 | LAT 1 | 1 | 2:09:45 | 2 etapp | 43:59 ( 1) V |
2022-08-07 | EOC relay Rakvere | M | Latvia 2 | 26 | 2:00:25 | 1 etapp | 41:38 (31) V |
2022-08-06 | EOC middle final Rakvere | M | Latvia | 45 | 44:45 | V | |
2022-08-03 | EOC middle qualification Rakvere | MA | Latvia | 16 | 34:08 | V | |
2022-05-15 | Baltic championship relay Griščati, Rēzekne | M | Latvia 2 | 2 | 1:56:11 | 1 etapp | 38:47 ( 4) |
2022-05-14 | Baltic championship Griščati, Rēzekne | M | Latvia | 13 | 1:35:24 | ||
2021-07-08 | WOC relay Hermanky | M | Latvia | 10 | 2:04:22 | 2 etapp | 41:54 (11) |
2021-07-06 | WOC middle qualification Smržovka | MB | Latvia | 8 | 32:05 | V | |
2021-07-06 | WOC middle final Smržovka | M | Latvia | 32 | 50:48 | V | |
2021-05-30 | Baltic championship relay Kryžbarkas | M | Latvia 2 | 1 | 1:55:47 | 1 etapp | 38:47 ( 2) V |
2021-05-29 | Baltic championship Šiauliai | M | Latvia | 9 | 1:49:13 | V | |
2019-10-23 | CISM relay Wuhan | M | Latvia | 9 | 1:45:41 | 2 etapp | 34:29 ( 8) |
2019-10-20 | CISM middle + long Wuhan | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 53:02 (47) 1:31:31 (17) | ||
2019-08-17 | WOC relay Østfold | M | Latvia | 9 | 1:48:17 | 2 etapp | 35:33 (13) V |
2019-05-26 | Baltic championship relay Rõuge | M | Latvia 1 | 7 | 1:57:33 | 3 etapp | 34:57 ( 2) |
2019-05-25 | Baltic championship Rõuge | M | Latvia | 13 | 1:36:54 | ||
2018-08-11 | WOC long Sigulda | M | Latvia | 42 | 2:04:25 | ||
2018-08-09 | WOC relay Sigulda | M | Latvia | 8 | 1:48:24 | 2 etapp | 36:18 ( 8) |
2018-08-07 | WOC middle Sigulda | M | Latvia | 25 | 36:38 | ||
2018-05-27 | Baltic championship relay Tartaks | M | Latvia 1 | 1 | 1:48:44 | 3 etapp | 35:44 ( 3) |
2018-05-26 | Baltic championship Tartaks | M | Latvia | 6 | 1:32:40 | ||
2017-07-07 | WOC relay Vitipalu | M | Latvia | 7 | 1:41:28 | 3 etapp | 35:06 (13) |
2017-05-21 | Baltic championship relay Šeimaties miškas, Tauragnai | M | Latvia 2 | 2 | 1:48:19 | 3 etapp | 35:22 ( 1) V |
2016-08-27 | WOC relay Strömstad east | M | Latvia | 7 | 1:57:08 | 2 etapp | 36:24 ( 8) |
2016-08-25 | WOC long Strömstad east | M | Latvia | 24 | 1:49:57 | ||
2016-08-23 | WOC middle Tanum | M | Latvia | 26 | 41:32 | ||
2016-05-28 | EOC relay Černa Voda | M | Latvia 1 | 10 | 1:51:15 | 3 etapp | 38:35 (11) |
2016-05-27 | EOC middle final Černa Voda | M | Latvia | 29 | 36:14 | ||
2016-05-26 | EOC middle qualification Horni Udoli | M3 | Latvia | 5 | 29:47 | ||
2015-10-07 | CISM middle + long Yeongju, Dongyang University | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 36:30 (11) 1:41:09 (30) | ||
2015-08-07 | WOC long Glen Affric | M | Latvia | 27 | 1:52:35 | ||
2015-08-05 | WOC relay Darnaway | M | Latvia | 12 | 1:47:57 | 2 etapp | 34:27 ( 5) |
2015-08-04 | WOC middle Darnaway | M | Latvia | 15 | 36:38 | ||
2015-05-31 | Baltic championship relay Tukums | M | Latvia | 1 | 1:49:58 | 2 etapp | 34:06 ( 1) |
2015-05-30 | Baltic championship Tukums | M | Latvia | 4 | 1:29:57 | ||
2014-08-29 | CISM relay Güssing | M | Latvia | 11 | 1:32:47 | 3 etapp | 30:40 ( 9) |
2014-08-26 | CISM middle + long Güssing | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 29:24 (15) 1:14:22 (19) | ||
2014-07-12 | WOC relay Campomulo, Gallio | M | Latvia | 21 | 2:20:14 | 1 etapp | 43:57 (21) |
2014-07-11 | WOC middle Campomul | M | Latvia | 57 | 51:30 | ||
2014-07-09 | WOC long Lavarone | M | Latvia | dnf | |||
2014-06-01 | Baltic championship relay Salakas, Zarasų r. | M | Latvia | 7 | 2:00:22 | 3 etapp | 42:45 (10) V |
2014-05-31 | Baltic championship Gražutė, Zarasų r. | M | Latvia | 4 | 1:24:44 | V | |
2014-04-16 | EOC relay Marateca | M | Latvia | 9 | 1:51:03 | 3 etapp | 38:16 ( 7) |
2014-04-15 | EOC long final Marateca | M | Latvia | 10 | 1:34:03 | ||
2014-04-14 | EOC middle final Marateca | M | Latvia | 5 | 33:40 | ||
2014-04-11 | EOC long qualification Meco south | M2 | Latvia | 5 | 1:05:16 | ||
2014-04-10 | EOC middle qualification Meco north | M1 | Latvia | 27:38 | |||
2013-08-31 | CISM relay Eksjö | M | Latvia | 6 | 1:50:12 | 3 etapp | 38:15 (12) |
2013-08-28 | CISM middle + long Eksjö | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 27:04 (10) 1:05:10 (10) | ||
2013-08-04 | World games relay Club del Departamento, Cali | X | Latvia | 6 | 1:25:18 | 3 etapp | 19:52 ( 7) |
2013-08-02 | World games sprint + middle El Ingenio + Rio Pance, Cali | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 15:41 (17) 35:54 ( 6) | ||
2013-07-13 | WOC relay Koulurinne | M | Latvia | 12 | 1:50:23 | 3 etapp | 36:50 ( 6) |
2013-07-12 | WOC middle Koulurinne | M | Latvia | 8 | 39:51 | ||
2013-07-11 | WOC middle qual. Koljola | M2 | Latvia | 4 | 27:48 | ||
2013-07-09 | WOC long Tipasoja | M | Latvia | 3 | 1:43:29 | ||
2013-07-07 | WOC long qual. Tipasoja | M1 | Latvia | 1 | 1:06:03 | ||
2013-05-19 | Baltic championship relay Ruusmäe | M | Latvia | 2 | 1:46:09 | 3 etapp | 34:19 ( 1) |
2013-05-18 | Baltic championship Ruusmäe | M | Latvia | 3 | 1:21:58 | ||
2012-07-21 | WOC relay Chalet-a-Gobet, Lausanne | M | Latvia | 7 | 1:45:31 | 3 etapp | 33:38 ( 4) |
2012-07-19 | WOC long final Chalet-a-Gobet, Lausanne | M | Latvia | 3 | 1:39:13 | ||
2012-07-17 | WOC middle final St-Cergue, Lausanne | M | Latvia | 1 | 36:45 | ||
2012-07-16 | WOC middle qualification St-George, Lausanne | M3 | Latvia | 3 | 29:34 | ||
2012-07-15 | WOC long qualification Ballens, Lausanne | M3 | Latvia | 1 | 58:13 | ||
2012-06-13 | CISM relay Aalborg | M | Latvia | 4 | 2:09:08 | 1 etapp | 44:04 ( 2) |
2012-06-10 | CISM middle + long Aalborg | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 28:11 (13) 1:12:05 ( 6) | ||
2012-05-27 | Baltic championship relay Ratnieki, Sigulda | M | Latvia | 2 | 2:10:33 | 1 etapp | 47:20 (10) |
2012-05-26 | Baltic championship Ratnieki, Sigulda | M | Latvia | 6 | 1:23:23 | ||
2012-05-20 | EOC relay Falun | M | Latvia | 6 | 1:56:20 | 1 etapp | 37:57 ( 2) |
2012-05-18 | EOC long final Skattungbyn | M | Latvia | 23 | 1:36:13 | ||
2012-05-17 | EOC middle final Skattungbyn | M | Latvia | 28 | 38:19 | ||
2012-05-15 | EOC long qualification Hökberg | M3 | Latvia | 7 | 48:16 | ||
2012-05-14 | EOC middle qualification Hökberg | M2 | Latvia | 7 | 26:22 | ||
2011-08-20 | WOC relay La Féclaz | M | Latvia | 11 | 2:10:03 | 3 etapp | 47:03 (13) |
2011-08-19 | WOC middle final La Féclaz | M | Latvia | 40 | 49:43 | ||
2011-08-17 | WOC long final La Féclaz | M | Latvia | 31 | 2:19:49 | ||
2011-08-14 | WOC middle qualification Saint Francois de Sales | M1 | Latvia | 13 | 31:04 | ||
2011-08-13 | WOC long qualification Saint Francois de Sales | M2 | Latvia | 14 | 1:18:06 | ||
2011-05-22 | Baltic championship relay Nida | M | Latvia | 3 | 1:42:33 | 3 etapp | 33:47 ( 2) V |
2011-05-21 | Baltic championship Juodkrantė | M | Latvia | 4 | 1:29:34 | V | |
2010-08-15 | WOC relay Granåsen Ski Centre, Trondheim | M | Latvia | 11 | 2:22:20 | 2 etapp | 54:38 (10) |
2010-08-12 | WOC long final Granåsen Ski Centre, Trondheim | M | Latvia | 33 | 1:53:04 | ||
2010-08-10 | WOC long qualifications Jervskogen Ski Centre, Trondheim | M3 | Latvia | 12 | 1:02:49 | ||
2010-08-09 | WOC middle qualification Jervskogen Ski Centre, Trondheim | M2 | Latvia | 23 | 30:46 | ||
2010-08-08 | WOC sprint qualifications Sverresborg | M2 | Latvia | 18 | 16:14 | ||
2010-06-04 | EOC middle final Pismenovo | M | Latvia | 17 | 37:21 | ||
2010-06-02 | EOC relay Yasna polyana | M | Latvia | 13 | 2:06:16 | 2 etapp | 43:04 (24) |
2010-06-01 | EOC middle qualification Yasna polyana | M1 | Latvia | 17 | 29:57 | ||
2010-05-31 | EOC long qualification Yasna polyana | M2 | Latvia | 8 | 1:01:36 | ||
2010-05-30 | EOC sprint qualification Primorsko | M3 | Latvia | 17 | 14:43 | ||
2010-05-30 | EOC sprint final Primorsko | M | Latvia | 36 | 16:46 | ||
2009-09-19 | CISM relay Viitka | M | Latvia | 6 | 2:02:00 | 3 etapp | 42:52 (11) |
2009-09-16 | CISM long + middle Vastseliina | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 1:24:51 (17) 28:23 ( 5) | ||
2009-08-21 | WOC relay Bankut, Miskolc | M | Latvia | 4 | 2:25:18 | 3 etapp | 53:30 ( 3) |
2009-08-19 | WOC middle final Bankut, Miskolc | M | Latvia | 20 | 41:28 | ||
2009-08-17 | WOC long qualification Bükkszentkereszt, Miskolc | M1 | Latvia | 19 | 1:05:54 | ||
2009-08-16 | WOC middle qualification Bükkszentkereszt, Miskolc | M3 | Latvia | 11 | 29:50 | ||
2009-07-19 | World games relay Cheng Ching Lake, Kaohsiung | X | Latvia | 6 | 1:59:19 | 1 etapp | 27:28 (10) |
2009-07-17 | World games sprint + middle Kaohsiung | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 15:27 (27) 31:44 (19) | ||
2009-05-31 | Baltic championship relay Kuldīga | M | Latvia 1 | 2 | 2:03:37 | 1 etapp | 41:50 ( 5) |
2009-05-30 | Baltic championship Kuldīga | M | Latvia | 1 | 1:29:07 | ||
2008-10-11 | CISM relay Naravai, Prienai | M | Latvia | 4 | 2:00:31 | 1 etapp | 43:05 (17) V |
2008-10-08 | CISM middle + long Aukštadvaris | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 37:11 (69) V 1:20:09 (16) V | ||
2008-08-02 | WUOC relay Prangli | M | Latvia | 9 | 2:53:25 | 2 etapp | 44:52 ( 1) |
2008-07-30 | WUOC sprint, long, middle Tartu, Veskimõisa, Prangli | M | Latvia | 2 päev 3 päev | 1:28:25 ( 4) 36:53 ( 5) | ||
2008-07-20 | WOC relay Skripov, Olomouc | M | Latvia | 5 | 2:22:53 | 1 etapp | 43:37 ( 2) |
2008-07-19 | WOC long final Skripov, Olomouc | M | Latvia | 33 | 1:59:26 | ||
2008-07-17 | WOC middle qualification Stara Ves, Olomouc | M1 | Latvia | 12 | 28:00 | ||
2008-07-17 | WOC middle final Stara Ves, Olomouc | M | Latvia | 9 | 36:39 | ||
2008-07-15 | WOC long qualification Dalov, Olomouc | M3 | Latvia | 4 | 1:02:46 | ||
2008-06-01 | EOC relay Piejūras camping, Ventspils | M | Latvia 1 | 9 | 2:10:08 | 1 etapp | 46:15 (20) |
2008-05-30 | EOC middle qualification Ventspils | M2 | Latvia | 19 | 31:26 | ||
2008-05-28 | EOC long final Ventspils | M | Latvia | 7 | 1:32:43 | ||
2008-05-27 | EOC long qualification Ventspils | M2 | Latvia | 6 | 57:16 | ||
2008-05-11 | Baltic championship Paneriai, Vilnius | M | Latvia | 10 | 1:32:07 | V | |
2008-05-10 | Baltic championship relay Sapieginė, Vilnius | M | Latvia | 1 | 1:56:32 | 1 etapp | 39:26 ( 2) V |
2007-09-07 | CISM relay Zagreb | M | Latvia | 13 | 2:07:43 | 1 etapp | 40:32 ( 1) |
2007-09-04 | CISM middle + long Zagreb | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 26:22 (10) 1:11:45 ( 9) | ||
2007-08-26 | WOC sprint final Botanic Garden, Kyiv | M | Latvia | 40 | 18:11 | ||
2007-08-25 | WOC relay Golosiivo, Kyiv | M | Latvia | 17 | 2:25:03 | 1 etapp | 50:09 (16) |
2007-08-23 | WOC long final Golosiivo, Kyiv | M | Latvia | dsq | |||
2007-08-22 | WOC middle final Bortnichi, Kyiv | M | Latvia | 16 | 36:54 | ||
2007-08-20 | WOC middle qualification Bortnichi, Kyiv | M3 | Latvia | 13 | 29:55 | ||
2007-08-19 | WOC long qualification Pidgirtsi, Kyiv | M2 | Latvia | 13 | 1:01:14 | ||
2007-08-18 | WOC sprint qualification Golosiivo, Kyiv | M2 | Latvia | 14 | 13:59 | ||
2007-05-27 | Baltic championship relay Pariisi, Lääne Virumaa | M | Latvia | 1 | 2:37:18 | 3 etapp | 51:47 ( 2) |
2007-05-26 | Baltic championship Pariisi, Lääne Virumaa | M | Latvia | 2 | 1:37:21 | ||
2006-11-11 | CISM relay Faxinal do Céu | M | Latvia | 4 | 2:27:11 | 1 etapp | 50:33 ( 9) |
2006-11-08 | CISM middle + long Guarapuava/Pinhao | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 35:27 (17) 1:28:25 (11) | ||
2006-08-05 | WOC relay Himmelbjerget, Århus | M | Latvia | 7 | 2:24:25 | 1 etapp | 43:52 (11) |
2006-08-04 | WOC middle final Gjern Bakker, Århus | M | Latvia | 41 | 44:36 | ||
2006-08-01 | WOC sprint qualification Mindeparken, Århus | M2 | Latvia | 12 | 15:24 | ||
2006-08-01 | WOC sprint final Mindeparken, Århus | M | Latvia | 41 | 16:04 | ||
2006-07-30 | WOC long qualification Linå Vesterskov, Århus | M2 | Latvia | 11 | 1:08:21 | ||
2006-07-29 | WOC middle qualification Hjortsballe Krat, Århus | M2 | Latvia | 13 | 31:08 | ||
2006-06-04 | Baltic championship relay Saldus | M | Latvia | 5 | 2:40:17 | 1 etapp | 49:54 ( 5) |
2006-06-03 | Baltic championship Saldus | M | Latvia | 1 päev | 1:40:24 ( 7) | ||
2006-05-13 | EOC relay Otepää | M | Latvia 1 | 10 | 2:25:46 | 1 etapp | 47:24 (12) |
2006-05-12 | EOC long final Otepää | M | Latvia | dsq | |||
2006-05-11 | EOC long qualification Kääriku | M1 | Latvia | 13 | 1:08:27 | ||
2006-05-09 | EOC middle final Haanja | MB | Latvia | 2 | 33:54 | ||
2006-05-08 | EOC middle qualification Haanja | M2 | Latvia | 25 | 33:38 | ||
2006-05-07 | EOC sprint qualification Otepää | M2 | Latvia | 8 | 14:37 | ||
2006-05-07 | EOC sprint final Tartu | M | Latvia | 49 | 14:56 | ||
2005-09-25 | Baltic junior cup Bjärnum | M20 | Latvia | 1 | 54:43 | ||
2005-09-24 | Baltic junior cup relay Perstorp | X | Latvia 1 | 3 | 2:55:44 | 6 etapp | 46:15 ( 8) |
2005-07-16 | JWOC relay San Bernardino, Ticino | M | Latvia | 6 | 2:41:09 | 3 etapp | 53:08 (14) |
2005-07-14 | JWOC long Arcegno, Ticino | M | Latvia | 60 | 1:40:07 | ||
2005-07-13 | JWOC middle final Taverne, Ticino | MB | Latvia | 14 | 27:47 | ||
2005-07-12 | JWOC middle qualification Tesserete, Ticino | M3 | Latvia | 22 | 27:48 | ||
2005-05-22 | Baltic championship relay Bubiai, Šiaulių r. | M | Latvia 3 | 10 | 2:46:47 | 3 etapp | 59:20 (13) V |
2005-05-21 | Baltic championship Jautmalkė, Šiaulių r. | M20 | Latvia | 1 päev | 1:21:24 ( 1) V | ||
2004-10-03 | Baltic junior cup Viečiūnai, Druskininkai | H20 | Latvia | 2 | 1:02:37 | V | |
2004-10-02 | Baltic junior cup relay Ratnyčia | X | Latvia 5 | 4 | 2:30:12 | 6 etapp | 40:31 ( 3) |
2004-07-10 | JWOC relay Gdansk | M | Latvia | 4 | 2:13:26 | 1 etapp | 43:23 ( 6) V |
2004-07-08 | JWOC long Gdansk | M | Latvia | 57 | 1:22:50 | V | |
2004-07-07 | JWOC middle final Gdansk | MB | Latvia | 52 | 33:09 | V | |
2004-07-06 | JWOC middle qual. Gdansk | M2 | Latvia | 35 | 35:56 | V | |
2004-05-23 | Baltic championship relay Haanja Plaani | M | Latvia 2 | 7 | 2:36:13 | 1 etapp | 54:09 (12) |
2004-05-22 | Baltic championship Haanja Plaani | M20 | Latvia | 1 päev | 59:16 ( 2) | ||
2003-10-18 | Lietuvos taurė Pabradė | H | Ogre OK | 7 | 1:54:17 | 1 päev 2 päev | 28:58 ( 3) V 1:25:19 ( 9) V |
2003-10-05 | Baltic junior cup Elsinore | M18 | Latvia | 1 | 49:10 | ||
2003-10-04 | Baltic junior cup relay Elsinore | X | Latvia 1 B | 5 | 2:44:55 | 1 etapp | 35:42 ( 1) |
2003-07-12 | JWOC relay Rosma | M | Latvia | 16 | 2:10:04 | 1 etapp | 47:54 (27) |
2003-07-10 | JWOC classic Uniküla | M | Latvia | 17 | 1:11:50 | ||
2003-07-09 | JWOC short final Küka | M | Latvia | 50 | 31:29 | ||
2003-07-08 | JWOC short qualification Küka | M3 | Latvia | 19 | 23:56 | ||
2003-06-22 | EYOC relay Pezinok | M18 | LAT-LTU-EST | 2:02:35 | 1 etapp | 42:35 (20) | |
2003-06-20 | EYOC sprint + long Pezinok | M18 | Latvia | 1 päev 2 päev | 12:57 (44) V 1:03:51 (52) V | ||
2003-05-25 | Baltic championship relay Ventspils | M18 | Latvia | 3 | 1:56:43 | 3 etapp | 36:23 ( 3) |
2003-05-24 | Baltic championship Ventspils | M18 | Latvia | 1 | 55:33 | ||
2003-02-22 | JWOC EYOC relay St. Petersburg | M20 | Latvia | 2:09:15 | 2 etapp | 40:33 (10) | |
2003-02-19 | JWOC EYOC classic + short St. Petersburg | M20 | Latvia | 1 päev 2 päev | 1:56:37 (36) 39:54 (36) | ||
2001-10-20 | Lietuvos taurė Juodkrantė | H16 | Ogre | 2 | 1:09:00 | 1 päev 2 päev | 36:38 ( 4) V 32:22 ( 3) V |
2001-10-07 | Baltic junior cup relay Långasjönäs, Asarum, Karlshamn | X | Latvia 4 | 22 | 3:36:05 | 4 etapp | 36:53 ( 9) |
2001-10-06 | Baltic junior cup Långasjönäs, Asarum, Karlshamn | H16 | Latvia | 11 | 46:09 | ||
2001-09-23 | EST LAT LTU youth match, OK Perkūno t... Vilnius | H16 | Latvia 2 | 1 | 1:11:08 | 3 etapp | 24:26 ( 2) |
2001-09-22 | EST LAT LTU youth match, Vilniaus taurė Vilnius | H16 | Latvia | 3 | 42:09 | V | |
2000-05-27 | Baltic championship Alūksne | M16 | ind. LAT | 13 | 58:18 |