Leitud osavõtjaid: 164
Kuupäev | Võistlused Piirkond | Sport Klass | Klubi, Linn | Koht | Tulemus | Päev Etapp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2022-08-07 | EOC relay Rakvere | M | Latvia | 14 | 1:56:44 | 1 etapp | 38:53 (24) V |
2022-08-06 | EOC middle final Rakvere | M | Latvia | 42 | 44:18 | V | |
2022-08-04 | EOC long Rakvere | M | Latvia | dsq | V | ||
2022-08-03 | EOC middle qualification Rakvere | MA | Latvia | 14 | 33:39 | V | |
2022-05-15 | Baltic championship relay Griščati, Rēzekne | M | Latvia | 3 | 1:56:25 | 2 etapp | 41:06 ( 6) |
2022-05-14 | Baltic championship Griščati, Rēzekne | M | Latvia | 5 | 1:31:22 | ||
2021-07-09 | WOC long Hermanky | M | Latvia | 31 | 1:57:14 | V | |
2021-07-08 | WOC relay Hermanky | M | Latvia | 10 | 2:04:22 | 1 etapp | 39:28 (10) |
2021-07-03 | WOC sprint qualification Terezin | MA | Latvia | dsq | V | ||
2021-05-30 | Baltic championship relay Kryžbarkas | M | Latvia 2 | 1 | 1:55:47 | 2 etapp | 36:13 ( 1) V |
2021-05-29 | Baltic championship Šiauliai | M | Latvia | 6 | 1:45:40 | V | |
2021-05-16 | EOC sprint Neuchatel | M | Latvia | 69 | 18:04 | ||
2021-05-14 | EOC knock out sprint Neuchatel | M3 | Latvia | 23 | 11:47 | ||
2020-06-30 | Vilniaus sprintų taurė Vilnius | VE | Kalevan rasti, Grundzāle | 99 | 2 päev | dsq V | |
2019-10-23 | CISM relay Wuhan | M | Latvia | 9 | 1:45:41 | 3 etapp | 37:06 (11) |
2019-10-20 | CISM middle + long Wuhan | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 46:37 (27) 1:29:03 (11) | ||
2019-08-16 | WOC middle final Østfold | M | Latvia | 49 | 47:03 | V | |
2019-08-14 | WOC long Østfold | M | Latvia | 32 | 1:50:06 | V | |
2019-08-13 | WOC middle qualification Østfold | M2 | Latvia | 12 | 28:54 | V | |
2019-05-26 | Baltic championship relay Rõuge | M | Latvia 3 | 2 | 1:47:11 | 2 etapp | 33:42 ( 2) |
2019-05-25 | Baltic championship Rõuge | M | Latvia | 5 | 1:30:36 | ||
2019-04-13 | Pavasario taurė Spring cup WRE Vilūniškės, Vievio sen. | M | Kalevan rasti | 30:21 | 1 päev | 30:21 ( 3) V | |
2018-11-11 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | V | Igtisa SK | 13 | 17:03 | 3 päev | 17:03 ( 1) V |
2018-08-11 | WOC long Sigulda | M | Latvia | 30 | 1:56:44 | ||
2018-08-05 | WOC sprint relay Riga | X | Latvia | 17 | 1:04:30 | 2 etapp | 16:49 (18) |
2018-08-04 | WOC sprint qualification Riga | M1 | Latvia | 8 | 12:06 | ||
2018-08-04 | WOC sprint final Riga | M | Latvia | 33 | 15:28 | ||
2018-05-27 | Baltic championship relay Tartaks | M | Latvia 1 | 1 | 1:48:44 | 2 etapp | 37:02 ( 3) |
2018-05-26 | Baltic championship Tartaks | M | Latvia | 1 | 1:28:08 | ||
2018-05-20 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Kaunas | X | Igtisa SK, Šiauliai | 52:47 | 1 etapp | 14:32 ( 1) V | |
2018-05-19 | Lietuvos čemp. sprintas Kaunas | V | Igtisa SK, Šiauliai | 15:04 | V | ||
2018-05-12 | EOC relay Capriasca | M | Latvia | 17 | 2:04:55 | 3 etapp | 42:16 (15) |
2018-05-10 | EOC sprint relay Tesserete | X | Latvia | 11 | 1:09:14 | 2 etapp | 17:25 (17) |
2018-05-09 | EOC middle final Meride - Serpiano | M | Latvia | 28 | 41:53 | ||
2018-05-08 | EOC middle qualification Lugano - Carona | MC | Latvia | 18 | 29:46 | ||
2018-05-06 | EOC sprint qualification Bellinzona | M2 | Latvia | 7 | 14:10 | ||
2018-05-06 | EOC sprint final Mendrisio | M | Latvia | 38 | 16:34 | ||
2017-09-02 | Lietuvos čemp. estafetė Saušilio miškas | V | Igtisa SK 2, Šiauliai | 3 | 2:06:10 | 3 etapp | 36:58 ( 3) V |
2017-07-04 | WOC long Rõuge | M | Latvia | 20 | 2:01:08 | ||
2017-07-02 | WOC sprint relay Viljandi | X | Latvia | 12 | 1:10:16 | 2 etapp | 17:39 (14) |
2017-07-01 | WOC sprint final Tartu | M | Latvia | 28 | 15:51 | ||
2017-06-30 | WOC sprint qualification Tartu | M1 | Latvia | 11 | 11:36 | ||
2017-06-15 | CISM relay Hamina | M | Latvia | 6 | 1:45:25 | 1 etapp | 33:22 ( 4) |
2017-06-12 | CISM middle + long Hamina | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 34:34 (27) 1:15:35 (19) | ||
2017-05-21 | Baltic championship relay Šeimaties miškas, Tauragnai | M | Latvia | 3 | 1:50:39 | 3 etapp | 38:00 ( 4) V |
2016-11-22 | CISM relay Buzios | M | Latvia | 11 | 2:33:53 | 3 etapp | 50:44 (10) |
2016-11-19 | CISM middle + long Rio das Ostras | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 39:26 (28) 1:27:05 (24) | ||
2016-08-21 | WOC sprint relay Strömstad | X | Latvia | 16 | 56:21 | 3 etapp | 13:28 (15) |
2016-08-20 | WOC sprint qualification Strömstad | M1 | Latvia | 20 | 13:21 | ||
2016-08-04 | WUOC relay Miskolc | M | Latvia 1 | 11 | 1:50:25 | 2 etapp | 37:25 (22) |
2016-08-02 | WUOC relay mix Miskolc | X | Latvia | 10 | 58:04 | 2 etapp | 13:52 ( 6) |
2016-07-31 | WUOC sprint + long + middle Miskolc | M | Latvia | 1 päev 3 päev | 15:36 (16) 37:42 (19) | ||
2016-06-12 | Baltic championship relay Veskimõisa, Põlvamaa | M | Latvia | 2 | 2:16:35 | 1 etapp | 47:00 ( 3) |
2016-06-11 | Baltic championship Veskimõisa, Põlvamaa | M | Latvia | 6 | 1:37:43 | ||
2016-05-28 | EOC relay Černa Voda | M | Latvia 1 | 10 | 1:51:15 | 1 etapp | 35:59 (16) |
2016-05-27 | EOC middle final Černa Voda | M | Latvia | 50 | 45:38 | ||
2016-05-26 | EOC middle qualification Horni Udoli | M3 | Latvia | 14 | 31:29 | ||
2016-05-22 | EOC sprint qualification Jesenik | M3 | Latvia | 11 | 13:41 | ||
2016-05-22 | EOC sprint final Jesenik | M | Latvia | 34 | 15:26 | ||
2016-05-08 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Šiauliai | X | Igtisa SK, Šiauliai | 45:15 | 3 etapp | 13:42 ( 6) V | |
2016-04-16 | Pavasario taurė Spring cup WRE Kudrionių poilsio kompleksas | M | Igtisa SK, Šiauliai | 2 | 2:11:03 | 1 päev 2 päev | 38:10 ( 3) V 1:32:53 ( 2) V |
2015-10-10 | CISM relay Yeongju, Dongyang University | M | Latvia | 13 | 2:31:03 | 1 etapp | 41:18 ( 1) |
2015-10-07 | CISM middle + long Yeongju, Dongyang University | M | Latvia | 1 päev 2 päev | dsq 1:36:03 (20) | ||
2015-08-02 | WOC sprint final Forres | M | Latvia | 34 | 14:28 | ||
2015-08-01 | WOC sprint relay Nairn | X | Latvia | 19 | 1:07:13 | 2 etapp | 16:03 (15) |
2015-07-31 | WOC sprint qualification Forres | M3 | Latvia | 14 | 13:16 | ||
2015-03-28 | Sezono atidarymas Melnragė, Nemirseta | V | Igtisa SK, Grundzāle | 4 | 1:20:31 | 1 päev 2 päev | 38:13 (10) V 42:18 ( 1) V |
2014-10-18 | Lietuvos taurė Druskininkai | M | Igtisa SK, Grundzale | 5 | 1:59:08 | 1 päev 2 päev | 1:25:06 ( 6) V 34:02 ( 5) V |
2014-08-29 | CISM relay Güssing | M | Latvia | 11 | 1:32:47 | 2 etapp | 31:41 (12) |
2014-08-26 | CISM middle + long Güssing | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 32:22 (39) 1:16:53 (32) | ||
2014-08-16 | WUOC relay Protivanov | M | Latvia | 19 | 1:53:03 | 3 etapp | 34:38 (17) |
2014-08-13 | WUOC long + sprint + middle Olomouc | M | Latvia | 2 päev 3 päev | 15:40 (20) 37:09 (35) | ||
2014-07-11 | WOC middle Campomul | M | Latvia | 52 | 49:19 | ||
2014-07-07 | WOC sprint relay Trento | X | Latvia | 17 | 1:04:04 | 2 etapp | 15:45 (16) |
2014-07-05 | WOC sprint qualification Burano | M3 | Latvia | 14 | 13:28 | ||
2014-07-05 | WOC sprint final Venezia | M | Latvia | 37 | 17:41 | ||
2014-06-01 | Baltic championship relay Salakas, Zarasų r. | M | Latvia | 7 | 2:00:22 | 2 etapp | 39:51 ( 5) V |
2014-05-31 | Baltic championship Gražutė, Zarasų r. | M | Latvia | 11 | 1:27:57 | V | |
2014-05-25 | Lietuvos čemp. estafetė Pikeliškių miškas, Vilniaus r. | V | Igtisa SK, Šiauliai | 2 | 2:17:25 | 3 etapp | 47:58 ( 7) V |
2014-04-16 | EOC relay Marateca | M | Latvia | 9 | 1:51:03 | 2 etapp | 36:51 (10) |
2014-04-14 | EOC middle final Marateca | M | Latvia | 53 | 37:31 | ||
2014-04-13 | EOC sprint final Palmela | M | Latvia | 45 | 16:10 | ||
2014-04-12 | EOC sprint qualification Sesimbra East | M3 | Latvia | 17 | 15:24 | ||
2014-04-10 | EOC middle qualification Meco north | M2 | Latvia | 27:44 | |||
2013-10-19 | Lietuvos taurė Nida, Kuršių nerija | M | Igtisa SK, Smiltene | 1:24:07 | 1 päev 2 päev | 1:24:07 V dnf | |
2013-08-31 | CISM relay Eksjö | M | Latvia | 19 | 2:06:24 | 3 etapp | 43:59 (18) |
2013-08-28 | CISM middle + long Eksjö | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 30:51 (47) 1:14:50 (46) | ||
2013-07-08 | WOC sprint qual. Katinkulta, Vokatti | M3 | Latvia | 13 | 14:02 | ||
2013-07-08 | WOC sprint Sotkamo, Vokatti | M | Latvia | 36 | 16:08 | ||
2013-06-09 | Lietuvos čemp. estafetė Tytuvėnų reg. parkas | V | Igtisa SK, Šiauliai | 1 | 1:48:34 | 2 etapp | 34:18 ( 2) V |
2013-05-19 | Baltic championship relay Ruusmäe | M | Latvia 2 | 4 | 1:51:59 | 3 etapp | 37:01 ( 6) |
2013-05-18 | Baltic championship Ruusmäe | M | Latvia | 14 | 1:27:10 | ||
2012-08-04 | EFOL relay Druskininkai | M | Latvia 2 drum | 1 | 2:00:55 | 3 etapp | 35:46 ( 1) V |
2012-08-01 | EFOL sprint + middle Druskininkai | M | Meža sports | 1 päev 2 päev | 14:13 ( 1) V 47:18 ( 1) V | ||
2012-07-06 | WUOC relay Alicante | M | Latvia | 7 | 1:54:34 | 3 etapp | 36:28 ( 7) |
2012-07-03 | WUOC long + sprint + middle Alicante | M | Latvia | 2 päev 3 päev | 19:57 (14) 37:40 ( 7) | ||
2012-06-13 | CISM relay Aalborg | M | Latvia | 27 | 3:03:30 | 1 etapp | 54:58 (26) |
2012-06-10 | CISM middle + long Aalborg | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 35:05 (59) 1:25:12 (45) | ||
2012-06-03 | Lietuvos čemp. estafetė Girelė, Švenčionių raj. | V | Igtisa SK, Šiauliai | 1 | 2:05:46 | 2 etapp | 41:07 ( 3) V |
2012-05-27 | Baltic championship relay Ratnieki, Sigulda | M | Latvia 3 | 7 | 2:17:53 | 3 etapp | 44:34 ( 8) |
2012-05-20 | EOC relay Falun | M | Latvia 2 | 2:12:54 | 2 etapp | 44:45 (28) | |
2012-05-19 | EOC sprint final Falun | MB | Latvia | 3 | 16:45 | ||
2012-05-17 | EOC middle final Skattungbyn | MB | Latvia | 28 | 42:52 | ||
2012-05-16 | EOC sprint qualification Falun | M1 | Latvia | 20 | 16:13 | ||
2012-05-14 | EOC middle qualification Hökberg | M3 | Latvia | 35 | 31:55 | ||
2012-04-01 | Kauno estafetė Lietuvos liaudies buities muz. | V | Igtisa SK, Šiauliai | 1 | 1:40:53 | 2 etapp | 33:36 ( 1) V |
2012-03-31 | Alytaus čempionatas Punios šilas, Alytus | V | Rehns BK | 4 | 37:02 | V | |
2011-05-22 | Baltic championship relay Nida | M | Latvia | 2 | 1:41:05 | 1 etapp | 33:01 ( 4) V |
2011-05-21 | Baltic championship Juodkrantė | M | Latvia | 22 | 1:36:50 | V | |
2010-08-10 | WOC long qualifications Jervskogen Ski Centre, Trondheim | M2 | Latvia | 25 | 1:10:58 | ||
2010-08-08 | WOC sprint qualifications Sverresborg | M1 | Latvia | 22 | 17:26 | ||
2010-07-23 | WUOC relay Gustafs | M | Latvia | 13 | 2:12:02 | 3 etapp | 44:24 (17) |
2010-07-20 | WUOC long, sprint, middle Gyllfäbodarna, Borlange, Gustafs | M | Latvia | 2 päev 3 päev | 15:47 (28) 37:01 (39) | ||
2010-06-04 | EOC middle final Pismenovo | MB | Latvia | 25 | 38:57 | ||
2010-06-02 | EOC relay Yasna polyana | M | Latvia | 2:23:40 | 2 etapp | 43:42 (26) | |
2010-06-01 | EOC middle qualification Yasna polyana | M2 | Latvia | 32 | 34:30 | ||
2010-05-31 | EOC long qualification Yasna polyana | M3 | Latvia | 28 | 1:12:42 | ||
2010-05-30 | EOC sprint qualification Primorsko | M1 | Latvia | 20 | 15:17 | ||
2010-05-30 | EOC sprint final Primorsko | MB | Latvia | 8 | 14:03 | ||
2009-09-27 | Baltic junior cup relay Vällamäe | X | Latvia 2 | 5 | 2:33:54 | 6 etapp | 37:23 ( 1) |
2009-09-26 | Baltic junior cup Vällamäe | M20 | Latvia | 5 | 1:06:11 | ||
2009-07-11 | JWOC relay Val Canali, Trentino | M | Latvia | 6 | 2:17:01 | 3 etapp | 45:55 (10) |
2009-07-10 | JWOC middle final San Martino, Trentino | M | Latvia | 23 | 31:10 | ||
2009-07-09 | JWOC middle qualification San Martino, Trentino | M3 | Latvia | 7 | 28:16 | ||
2009-07-07 | JWOC long Passo Rolle, Trentino | M | Latvia | dsq | |||
2009-07-06 | JWOC sprint Mezzano, Trentino | M | Latvia | 13 | 15:36 | ||
2009-05-31 | Baltic championship relay Kuldīga | M20 | Latvia 1 | 2 | 2:07:57 | 2 etapp | 45:26 ( 5) |
2009-05-30 | Baltic championship Kuldīga | M20 | Latvia | 8 | 1:23:29 | ||
2008-10-05 | Baltic junior cup relay Kalmar | X | Latvia 4 | 27 | 3:00:26 | 6 etapp | 39:15 (11) |
2008-10-04 | Baltic junior cup Kalmar | M20 | Lettland | 17 | 51:38 | ||
2008-07-06 | JWOC relay Göteborg | M | Latvia 2 | dsq | 3 etapp | 1:01:29 (28) | |
2008-07-03 | JWOC middle final Anggardsbergen, Gioteborg | MB | Latvia | 20 | 34:30 | ||
2008-07-02 | JWOC middle qualification Anggardsbergen, Gioteborg | M3 | Latvia | 25 | 33:05 | ||
2008-06-30 | JWOC sprint Ruddalen, Gioteborg | M | Latvia | dsq | |||
2008-05-11 | Baltic championship Paneriai, Vilnius | M20 | Latvia | 10 | 1:18:40 | V | |
2008-05-10 | Baltic championship relay Sapieginė, Vilnius | M20 | Latvia | 1 | 1:50:33 | 2 etapp | 36:29 ( 2) V |
2007-09-30 | Baltic junior cup relay Jūrmala | X | Latvia 4 | 12 | 2:08:24 | 1 etapp | 28:04 (12) |
2007-09-29 | Baltic junior cup Jūrmala | M18 | Latvia | 5 | 43:14 | ||
2007-06-24 | EYOC relay Eger | M18 | Latvia | 12 | 2:03:26 | 2 etapp | 42:35 (16) |
2007-06-22 | EYOC sprint + long Eger | M18 | Latvia | 1 päev 2 päev | 14:03 ( 3) 57:44 ( 8) | ||
2007-05-27 | Baltic championship relay Pariisi, Lääne Virumaa | M20 | Latvia | 4 | 2:10:26 | 1 etapp | 41:46 ( 4) |
2007-05-26 | Baltic championship Pariisi, Lääne Virumaa | M18 | Latvia | 3 | 1:16:27 | ||
2006-09-30 | Baltic junior cup Sopot | M18 | Latvia | 6 | 1:02:54 | ||
2006-09-17 | EST LAT LTU youth match, OK Karšuvos ... Gelgaudiškis | H18 | Latvia | 2 | 2:02:15 | 3 etapp | 38:35 ( 2) V |
2006-09-16 | EST LAT LTU youth match, Karšuvos tau... Švarcgiris, Jurbarkas | H18 | Latvia | 7 | 34:41 | V | |
2006-07-02 | EYOC relay Skofja Loka | M18 | Latvia | 9 | 2:06:28 | 3 etapp | 41:52 ( 8) |
2006-06-30 | EYOC sprint + long Skofja Loka | M18 | Latvia | 1 päev 2 päev | 12:35 (25) 1:04:25 (25) V | ||
2006-06-04 | Baltic championship relay Saldus | M18 | Latvia | dsq | 2 etapp | dsq | |
2006-06-03 | Baltic championship Saldus | M18 | Latvia | 1 päev | 1:07:17 ( 3) | ||
2005-09-25 | Baltic junior cup Bjärnum | M16 | Latvia | dsq | |||
2005-09-24 | Baltic junior cup relay Perstorp | X | Latvia 3 | 4 | 2:58:09 | 4 etapp | 40:31 (11) |
2005-07-06 | Daugiadienės TAKAS Klaipėda | H16A | Azimuts OK | 2 | 2:51:08 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 35:58 ( 3) V 44:19 ( 5) V 14:46 ( 3) V 37:51 ( 4) V 38:14 ( 4) V |
2005-06-26 | EYOC relay Šumperk | M16 | Latvia | 4 | 2:07:08 | 1 etapp | 41:24 |
2005-06-24 | EYOC sprint + long Šumperk | M16 | Latvia | 1 päev 2 päev | 12:54 (10) V 1:03:11 ( 3) V | ||
2005-05-22 | Baltic championship relay Bubiai, Šiaulių r. | M18 | Latvia 2 | 2 | 2:18:17 | 2 etapp | 47:34 ( 3) V |
2005-05-21 | Baltic championship Jautmalkė, Šiaulių r. | M16 | Latvia | 1 päev | 49:39 ( 3) V | ||
2004-10-03 | Baltic junior cup Viečiūnai, Druskininkai | H16 | Latvia | 9 | 43:51 | V | |
2004-10-02 | Baltic junior cup relay Ratnyčia | X | Latvia 2 | 17 | 2:52:15 | 4 etapp | 34:06 (20) |
2004-06-27 | EYOC relay Salzburg | M16 | Latvia | 3 | 1:41:00 | 1 etapp | 36:50 (11) |
2004-06-25 | EYOC sprint + long Salzburg | M16 | Latvia | 1 päev 2 päev | 15:27 (38) 1:00:07 (24) | ||
2004-05-23 | Baltic championship relay Haanja Plaani | M18 | Latvia 3 | 10 | 2:17:46 | 2 etapp | 1:01:29 (10) |
2004-05-22 | Baltic championship Haanja Plaani | M16 | Latvia | 1 päev | 53:29 ( 8) | ||
1999-06-30 | Daugiadienės TAKAS Aukštadvaris | H10 | Azimuts OK, Smiltene | 1 | 54:33 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 10:42 ( 1) 10:49 ( 1) 10:27 ( 1) 10:30 ( 2) 12:05 ( 1) |
1998-07-08 | Daugiadienės TAKAS Zarasai | H10 | Azimuts OK, Smiltene | 4 | 1:07:16 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 13:24 ( 4) 11:57 ( 6) 16:47 (19) 14:10 (17) 10:58 ( 1) |