Leitud osavõtjaid: 110
Kuupäev | Võistlused Piirkond | Sport Klass | Klubi, Linn | Koht | Tulemus | Päev Etapp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023-10-08 | EOC knock out sprint Vicenza | M3 | Czech Republic | 22 | 9:27 | V | |
2023-10-06 | EOC sprint relay Soave | X | Czech Republic | 9 | 1:05:47 | 2 etapp | 15:40 ( 4) V |
2023-10-04 | EOC sprint qualification Verona Borgo Venezia | M2 | Czech Republic | 12 | 10:58 | V | |
2023-10-04 | EOC sprint final Verona | M | Czech Republic | dsq | V | ||
2022-08-07 | EOC relay Rakvere | M | Czech Republic | 15 | 1:56:46 | 2 etapp | 36:51 ( 6) V |
2022-08-06 | EOC middle final Rakvere | M | Czech Republic | 49 | 45:09 | V | |
2022-08-03 | EOC middle qualification Rakvere | MB | Czech Republic | 18 | 34:16 | V | |
2022-07-17 | World games relay Railroad Park | X | Czech Republic | 4 | 48:08 | 2 etapp | 11:42 ( 7) |
2022-07-16 | World games middle Oak Mountain State Park | M | Czech Republic | 13 | 39:15 | V | |
2022-07-15 | World games sprint Birmingham Southern College | M | Czech Republic | 11 | 15:10 | ||
2022-06-28 | WOC knock-out sprint Fredericia | MSF2 | Czech Republic | 5 | 7:12 | V | |
2022-06-28 | WOC knock-out sprint Fredericia | MQF4 | Czech Republic | 3 | 6:29 | V | |
2022-06-28 | WOC knock-out sprint Fredericia | MA | Czech Republic | 5 | 10:02 | V | |
2022-06-26 | WOC sprint relay Kolding | X | Czech Republic | 10 | 1:01:53 | 3 etapp | 14:46 ( 6) V |
2021-07-09 | WOC long Hermanky | M | Czech Republic | 16 | 1:49:20 | V | |
2021-07-08 | WOC relay Hermanky | M | Czech Republic | 5 | 1:57:25 | 3 etapp | 39:03 ( 3) |
2021-07-04 | WOC sprint relay Doksy | X | Czech Republic | 5 | 1:03:50 | 3 etapp | 15:43 ( 3) |
2021-07-03 | WOC sprint qualification Terezin | MB | Czech Republic | 2 | 13:02 | V | |
2021-07-03 | WOC sprint final Terezin | M | Czech Republic | 11 | 14:18 | V | |
2021-05-16 | EOC sprint Neuchatel | M | Czech Republic | 9 | 16:48 | ||
2021-05-14 | EOC knock out sprint Neuchatel | MF | Czech Republic | 5 | 6:37 | ||
2021-05-14 | EOC knock out sprint Neuchatel | MS1 | Czech Republic | 1 | 7:30 | ||
2021-05-14 | EOC knock out sprint Neuchatel | MQ2 | Czech Republic | 1 | 6:54 | ||
2021-05-14 | EOC knock out sprint Neuchatel | M2 | Czech Republic | 3 | 10:45 | ||
2021-05-13 | EOC sprint relay Neuchatel | X | Czech Republic | 4 | 59:18 | 3 etapp | 14:20 ( 4) V |
2019-08-17 | WOC relay Østfold | M | Czech Republic | 4 | 1:42:32 | 3 etapp | 34:34 ( 3) V |
2019-08-16 | WOC middle final Østfold | M | Czech Republic | 14 | 37:28 | V | |
2019-08-14 | WOC long Østfold | M | Czech Republic | 7 | 1:36:03 | V | |
2019-08-13 | WOC middle qualification Østfold | M3 | Czech Republic | 5 | 26:27 | V | |
2018-08-11 | WOC long Sigulda | M | Czech Republic | 13 | 1:45:17 | ||
2018-08-09 | WOC relay Sigulda | M | Czech Republic | 5 | 1:48:02 | 3 etapp | 35:07 ( 4) |
2018-08-07 | WOC middle Sigulda | M | Czech Republic | 14 | 35:03 | ||
2018-08-05 | WOC sprint relay Riga | X | Czech Republic | 5 | 59:50 | 3 etapp | 15:09 ( 4) |
2018-08-04 | WOC sprint qualification Riga | M1 | Czech Republic | 5 | 12:02 | ||
2018-08-04 | WOC sprint final Riga | M | Czech Republic | 11 | 14:46 | ||
2018-05-13 | EOC long Capriasca | M | Czech Republic | 13 | 1:41:21 | ||
2018-05-12 | EOC relay Capriasca | M | Czech Republic | 5 | 1:59:34 | 3 etapp | 40:42 ( 7) |
2018-05-10 | EOC sprint relay Tesserete | X | Czech Republic | 4 | 1:06:01 | 3 etapp | 16:15 ( 7) |
2018-05-09 | EOC middle final Meride - Serpiano | M | Czech Republic | 10 | 38:35 | ||
2018-05-08 | EOC middle qualification Lugano - Carona | MB | Czech Republic | 5 | 27:48 | ||
2018-05-06 | EOC sprint qualification Bellinzona | M3 | Czech Republic | 6 | 13:41 | ||
2018-05-06 | EOC sprint final Mendrisio | M | Czech Republic | 7 | 15:27 | ||
2017-07-27 | World games relay Wrocław | X | Czech Republic | 6 | 1:05:20 | 3 etapp | 15:07 ( 1) |
2017-07-25 | World games sprint + middle Wrocław | M | Czech Republic | 1 päev 2 päev | 15:19 ( 9) 35:20 ( 3) | ||
2017-07-07 | WOC relay Vitipalu | M | Czech Republic | 11 | 1:45:01 | 3 etapp | 34:13 (10) |
2017-07-06 | WOC middle Vitipalu | M | Czech Republic | 12 | 35:36 | ||
2017-07-02 | WOC sprint relay Viljandi | X | Czech Republic | 4 | 1:04:51 | 3 etapp | 16:16 ( 5) |
2017-07-01 | WOC sprint final Tartu | M | Czech Republic | 6 | 14:49 | ||
2017-06-30 | WOC sprint qualification Tartu | M1 | Czech Republic | 13 | 11:38 | ||
2016-08-27 | WOC relay Strömstad east | M | Czech Republic | 11 | 1:59:59 | 3 etapp | 43:35 (14) |
2016-08-23 | WOC middle Tanum | M | Czech Republic | 11 | 39:35 | ||
2016-08-21 | WOC sprint relay Strömstad | X | Czech Republic | 6 | 54:42 | 3 etapp | 12:31 ( 2) |
2016-08-20 | WOC sprint qualification Strömstad | M3 | Czech Republic | 5 | 12:34 | ||
2016-08-20 | WOC sprint final Strömstad | M | Czech Republic | 6 | 14:52 | ||
2016-05-28 | EOC relay Černa Voda | M | Czech Republic 1 | 3 | 1:46:20 | 3 etapp | 37:06 ( 8) |
2016-05-27 | EOC middle final Černa Voda | M | Czech Republic | 15 | 34:24 | ||
2016-05-26 | EOC middle qualification Horni Udoli | M2 | Czech Republic | 4 | 28:58 | ||
2016-05-22 | EOC sprint qualification Jesenik | M2 | Czech Republic | 5 | 13:26 | ||
2016-05-22 | EOC sprint final Jesenik | M | Czech Republic | 11 | 14:38 | ||
2016-05-21 | EOC sprint relay Bruntal | X | Czech Republic | 5 | 1:04:45 | 3 etapp | 15:23 ( 2) |
2015-08-05 | WOC relay Darnaway | M | Czech Republic | 5 | 1:45:25 | 3 etapp | 35:14 ( 8) |
2015-08-04 | WOC middle Darnaway | M | Czech Republic | 19 | 36:51 | ||
2015-08-02 | WOC sprint final Forres | M | Czech Republic | 12 | 13:39 | ||
2015-07-31 | WOC sprint qualification Forres | M2 | Czech Republic | 9 | 12:15 | ||
2014-08-16 | WUOC relay Protivanov | M | Czech Republic | 2 | 1:33:56 | 3 etapp | 31:00 ( 2) |
2014-08-13 | WUOC long + sprint + middle Olomouc | M | Czech Republic | 2 päev 3 päev | 14:35 ( 5) 32:41 ( 5) | ||
2014-08-12 | WUOC relay mix Kromeriž | X | Czech Republic | 3 | 57:14 | 4 etapp | 12:43 ( 3) |
2014-07-11 | WOC middle Campomul | M | Czech Republic | 35 | 44:55 | ||
2014-07-07 | WOC sprint relay Trento | X | Czech Republic | 7 | 1:00:32 | 2 etapp | 15:18 ( 4) |
2014-07-05 | WOC sprint qualification Burano | M2 | Czech Republic | 2 | 12:40 | ||
2014-07-05 | WOC sprint final Venezia | M | Czech Republic | 17 | 16:34 | ||
2014-04-16 | EOC relay Marateca | M | Czech Republic | 2 | 1:48:31 | 2 etapp | 35:42 ( 5) |
2014-04-14 | EOC middle final Marateca | M | Czech Republic | 10 | 34:18 | ||
2014-04-13 | EOC sprint final Palmela | M | Czech Republic | 9 | 14:47 | ||
2014-04-12 | EOC sprint qualification Sesimbra East | M1 | Czech Republic | 2 | 14:10 | ||
2014-04-10 | EOC middle qualification Meco north | M2 | Czech Republic | 26:04 | |||
2013-08-04 | World games relay Club del Departamento, Cali | X | Czech Republic | dsq | 3 etapp | 19:30 ( 4) | |
2013-08-02 | World games sprint + middle El Ingenio + Rio Pance, Cali | M | Czech Republic | 1 päev 2 päev | 15:51 (20) 38:31 (19) | ||
2012-07-17 | WOC middle final St-Cergue, Lausanne | M | Czech Republic | 31 | 41:21 | ||
2012-07-16 | WOC middle qualification St-George, Lausanne | M1 | Czech Republic | 4 | 31:48 | ||
2012-07-14 | WOC sprint qualification Dorigny, Lausanne | M3 | Czech Republic | 9 | 13:53 | ||
2012-07-14 | WOC sprint final Ouchy, Lausanne | M | Czech Republic | 10 | 16:45 | ||
2012-05-20 | EOC relay Falun | M | Czech Republic | 9 | 1:59:49 | 3 etapp | 43:20 (23) |
2012-05-19 | EOC sprint final Falun | M | Czech Republic | 18 | 16:19 | ||
2012-05-17 | EOC middle final Skattungbyn | M | Czech Republic | 22 | 38:02 | ||
2012-05-16 | EOC sprint qualification Falun | M2 | Czech Republic | 4 | 14:16 | ||
2012-05-14 | EOC middle qualification Hökberg | M2 | Czech Republic | 3 | 26:02 | ||
2010-07-23 | WUOC relay Gustafs | M | Czech Republic | 2:08:16 | 3 etapp | 44:01 (15) | |
2010-07-20 | WUOC long, sprint, middle Gyllfäbodarna, Borlange, Gustafs | M | Czech Republic | 3 päev | 32:38 ( 7) | ||
2009-08-20 | WOC sprint qualification Kiralyasztal, Miskolc | M3 | Czech Republic | 9 | 15:44 | ||
2009-08-20 | WOC sprint final Kiralyasztal, Miskolc | M | Czech Republic | 35 | 17:28 | ||
2008-07-06 | JWOC relay Göteborg | M | Czech Republic 2 | 2:50:21 | 3 etapp | 58:39 (23) | |
2008-07-05 | JWOC long Partille Gunnilse, Gioteborg | M | Czech Republic | 62 | 1:28:31 | ||
2008-07-03 | JWOC middle final Anggardsbergen, Gioteborg | M | Czech Republic | 44 | 40:11 | ||
2008-07-02 | JWOC middle qualification Anggardsbergen, Gioteborg | M1 | Czech Republic | 16 | 31:02 | ||
2008-06-30 | JWOC sprint Ruddalen, Gioteborg | M | Czech Republic | 24 | 14:17 | ||
2007-07-13 | JWOC relay Nguluway, Dubbo | M | Czech Republic 2 | 2:13:51 | 3 etapp | 44:01 ( 5) | |
2007-07-12 | JWOC middle final Dhaadyiwa, Dubbo | M | Czech Republic | 29 | 27:57 | ||
2007-07-11 | JWOC middle qualification Ngan Girra, Dubbo | M3 | Czech Republic | 3 | 24:04 | ||
2007-07-09 | JWOC long Malang, Dubbo | M | Czech Republic | 21 | 1:21:21 | ||
2007-07-08 | JWOC sprint Western Plains Zoo, Dubbo | M | Czech Republic | 1 | 13:59 | ||
2006-07-08 | JWOC relay Druskininkai | M | Czech republic | 4 | 2:22:49 | 3 etapp | 52:29 (28) V |
2006-07-07 | JWOC middle Druskininkai | MB | Czech Republic | 34 | 30:04 | V | |
2006-07-06 | JWOC middle qual. Druskininkai | M3 | Czech Republic | 26 | 23:42 | V | |
2006-07-04 | JWOC long Druskininkai | M | Czech Republic | 80 | 1:41:02 | V | |
2006-07-03 | JWOC sprint Druskininkai | M | Czech Republic | 22 | 12:33 | V | |
2005-08-06 | Druskininkų taurė Zapsys - Ratnyčia | H20 | Czech Republic | 52:47 | 1 päev | 52:47 (32) V | |
2005-06-24 | EYOC sprint + long Šumperk | M18 | Czech Republic | 1 päev 2 päev | 12:06 ( 4) V 1:24:31 (38) V | ||
2004-06-27 | EYOC relay Salzburg | M16 | Czech Republic | 1 | 1:34:50 | 2 etapp | 30:13 ( 1) |
2004-06-25 | EYOC sprint + long Salzburg | M16 | Czech Republic | 1 päev 2 päev | 13:51 (12) 54:37 ( 8) |