Leitud osavõtjaid: 31
Kuupäev | Võistlused Piirkond | Sport Klass | Klubi, Linn | Koht | Tulemus | Päev Etapp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2004-09-19 | WOC relay Tortuna, Västerås | M | Czech Republic | 11 | 2:15:47 | 2 etapp | 48:04 (14) |
2004-09-16 | WOC long final Västervåla, Västerås | M | Czech Republic | 24 | 1:59:57 | ||
2004-09-12 | WOC long qualification Västervåla, Västerås | M2 | Czech Republic | 8 | 1:08:02 | ||
2002-06-22 | CISM relay Allentsteig | M | Czech Republic | 6 | 2:44:41 | 2 etapp | 59:54 (18) |
2002-06-19 | CISM individual Allentsteig | M | Czech Republic | 11 | 2:43:45 | 1 päev 2 päev | 1:06:22 ( 7) 1:37:23 (20) |
2001-10-13 | CISM relay Beje | M | Czech Republic 2 | 10 | 2:34:07 | 2 etapp | 54:57 (22) |
2001-10-10 | CISM individual Beje | M | Czech Republic | 24 | 2:21:55 | 1 päev 2 päev | 1:03:14 (21) 1:18:41 (27) |
2001-08-02 | WOC relay Pulesjärvi, Tampere | M | Czech Republic | 3 | 2:52:25 | 3 etapp | 35:30 ( 4) |
2001-07-31 | WOC classic final Teisko, Tampere | M | Czech Republic | 35 | 1:46:36 | ||
2001-07-30 | WOC classic qual Tampere | M2 | Czech Republic | 25 | 1:01:10 | ||
2001-06-08 | NOC long and short Mikkeli | H21 | Czech Republic | 1 päev 2 päev | 1:55:17 (83) 31:39 (59) | ||
2000-07-18 | World cup, event 8 Heinola | H | Czech Republic | 30 | 2:43:42 | 1 päev 2 päev 3 päev | 27:25 (31) V 54:47 (64) V 1:21:30 (19) |
1998-08-15 | WUOC relay Smistad, Trondheim | M | Czech Republic | 3 | 3:30:48 | 2 etapp | 50:46 ( 3) |
1998-08-13 | WUOC classic Vassfjellet, Trondheim | M | Czech Republic | 21 | 1:36:16 | ||
1998-08-11 | WUOC short qualification Buvikmarka, Trondheim | M2 | Czech Republic | 12 | 32:39 | ||
1998-08-11 | WUOC short final Buvikmarka, Trondheim | M | Czech Republic | 16 | 28:10 | ||
1998-07-20 | World cup, event 5 Gavle | H | Czech Republic | 5:18:31 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 1:10:59 (24) 1:39:34 (54) 55:49 (34) dsq 1:32:09 (54) | |
1998-05-31 | World cup, event 4, short final Lake District | HA | Czech Republic | 38 | 31:56 | ||
1998-05-30 | World cup, event 4, short qual Lake District | H2 | Czech Republic | 13 | 29:17 | ||
1998-05-28 | World cup, event 3 classic Lake District | HA | Czech Republic | 35 | 1:31:41 | ||
1998-05-25 | World cup, event 2 relay Killarney | H | Czech Republic 2 | 20 | 1:54:58 | 2 etapp | 38:08 (20) |
1998-05-23 | World cup, event 1, final Killarney | HA | Czech Republic | 37 | 1:31:22 | ||
1998-05-22 | World cup, event 1, qualification Killarney | H3 | Czech Republic | 11 | 56:02 | ||
1994-09-25 | World cup, event 7, classic Quedlinburg | MB | Czech Republic | 16 | 1:26:06 | ||
1994-07-16 | JWOC relay Bernardowo, Gdynia | M | Czech Republic | 12 | 2:53:34 | 2 etapp | 56:37 ( 9) |
1994-07-14 | JWOC classic Sopot, Gdynia | M | Czech Republic | 6 | 1:18:05 | ||
1994-07-13 | JWOC short final Dabrze, Gdynia | M | Czech Republic | 8 | 31:56 | ||
1994-07-12 | JWOC short qualification Gdynia | M2 | Czech Republic | 11 | 27:48 | ||
1993-07-09 | JWOC classic Nova Ponente, Castelrotto | M | Czech Republic | 26 | 1:21:57 | ||
1993-07-08 | JWOC short final Steinegg, Collepietra | M | Czech Republic | 23 | 24:43 | ||
1980-02-27 | WOC classic Avesta | M | Czechoslovakia | 20 | 2:08:46 |