Leitud osavõtjaid: 147
Kuupäev | Võistlused Piirkond | Sport Klass | Klubi, Linn | Koht | Tulemus | Päev Etapp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2018-05-13 | EOC long Capriasca | M | Bulgaria | dnf | |||
2018-05-12 | EOC relay Capriasca | M | Bulgaria | 22 | 2:11:21 | 1 etapp | 38:54 ( 8) |
2016-08-21 | WOC sprint relay Strömstad | X | Bulgaria | 18 | 59:16 | 2 etapp | 14:02 (21) |
2016-08-20 | WOC sprint qualification Strömstad | M2 | Bulgaria | 5 | 12:45 | ||
2016-08-20 | WOC sprint final Strömstad | M | Bulgaria | 36 | 15:59 | ||
2016-05-28 | EOC relay Černa Voda | M | Bulgaria | 19 | 1:59:05 | 1 etapp | 36:01 (18) |
2016-05-27 | EOC middle final Černa Voda | M | Bulgaria | 48 | 42:05 | ||
2016-05-26 | EOC middle qualification Horni Udoli | M3 | Bulgaria | 17 | 32:04 | ||
2016-05-24 | EOC long final Bila Voda | M | Bulgaria | 24 | 1:48:11 | ||
2016-05-23 | EOC long qualification Bila Voda | M3 | Bulgaria | 17 | 1:18:35 | ||
2016-05-21 | EOC sprint relay Bruntal | X | Bulgaria | 10 | 1:08:22 | 2 etapp | 16:38 (11) |
2015-08-07 | WOC long Glen Affric | M | Bulgaria | 25 | 1:52:22 | ||
2015-08-05 | WOC relay Darnaway | M | Bulgaria | 9 | 1:46:59 | 1 etapp | 34:37 ( 5) |
2015-08-04 | WOC middle Darnaway | M | Bulgaria | 29 | 37:49 | ||
2015-08-02 | WOC sprint final Forres | M | Bulgaria | 31 | 14:22 | ||
2015-08-01 | WOC sprint relay Nairn | X | Bulgaria | 20 | 1:09:06 | 2 etapp | 16:27 (17) |
2015-07-31 | WOC sprint qualification Forres | M3 | Bulgaria | 9 | 13:06 | ||
2014-07-12 | WOC relay Campomulo, Gallio | M | Bulgaria | 20 | 2:20:05 | 3 etapp | 47:42 (15) |
2014-07-11 | WOC middle Campomul | M | Bulgaria | 31 | 44:20 | ||
2014-07-09 | WOC long Lavarone | M | Bulgaria | 9 | 1:41:59 | ||
2014-07-05 | WOC sprint qualification Burano | M1 | Bulgaria | 8 | 13:14 | ||
2014-07-05 | WOC sprint final Venezia | M | Bulgaria | 14 | 16:23 | ||
2014-04-16 | EOC relay Marateca | M | Bulgaria | 27 | 2:01:22 | 3 etapp | 41:06 (22) |
2014-04-14 | EOC middle final Marateca | M | Bulgaria | dsq | |||
2014-04-12 | EOC sprint qualification Sesimbra East | M2 | Bulgaria | 20 | 14:12 | ||
2014-04-11 | EOC long qualification Meco south | M2 | Bulgaria | 21 | 1:13:41 | ||
2014-04-10 | EOC middle qualification Meco north | M1 | Bulgaria | 29:18 | |||
2013-08-02 | World games sprint + middle El Ingenio + Rio Pance, Cali | M | Bulgaria | 1 päev 2 päev | 14:47 ( 4) 39:04 (23) | ||
2013-07-13 | WOC relay Koulurinne | M | Bulgaria | 17 | 1:58:10 | 3 etapp | 38:41 (15) |
2013-07-09 | WOC long Tipasoja | M | Bulgaria | 9 | 1:46:40 | ||
2013-07-08 | WOC sprint qual. Katinkulta, Vokatti | M1 | Bulgaria | 6 | 13:08 | ||
2013-07-08 | WOC sprint Sotkamo, Vokatti | M | Bulgaria | 24 | 15:32 | ||
2013-07-07 | WOC long qual. Tipasoja | M1 | Bulgaria | 11 | 1:12:38 | ||
2012-07-21 | WOC relay Chalet-a-Gobet, Lausanne | M | Bulgaria | 21 | 1:54:21 | 1 etapp | 33:26 ( 2) |
2012-07-19 | WOC long final Chalet-a-Gobet, Lausanne | M | Bulgaria | 6 | 1:41:48 | ||
2012-07-15 | WOC long qualification Ballens, Lausanne | M3 | Bulgaria | 6 | 1:01:15 | ||
2012-07-14 | WOC sprint qualification Dorigny, Lausanne | M3 | Bulgaria | 10 | 13:54 | ||
2012-07-14 | WOC sprint final Ouchy, Lausanne | M | Bulgaria | dsq | |||
2012-05-20 | EOC relay Falun | M | Bulgaria | 19 | 2:12:22 | 3 etapp | 40:29 (15) |
2012-05-19 | EOC sprint final Falun | M | Bulgaria | 2 | 15:25 | ||
2012-05-17 | EOC middle final Skattungbyn | M | Bulgaria | 32 | 38:27 | ||
2012-05-16 | EOC sprint qualification Falun | M3 | Bulgaria | 2 | 14:16 | ||
2012-05-15 | EOC long qualification Hökberg | M1 | Bulgaria | 21 | 51:33 | ||
2012-05-14 | EOC middle qualification Hökberg | M1 | Bulgaria | 17 | 28:03 | ||
2011-08-20 | WOC relay La Féclaz | M | Bulgaria | 17 | 2:26:46 | 3 etapp | 50:19 (15) |
2011-08-17 | WOC long final La Féclaz | M | Bulgaria | 29 | 2:16:35 | ||
2011-08-16 | WOC sprint qualification Aix-les-Bains | M2 | Bulgaria | 13 | 16:25 | ||
2011-08-16 | WOC sprint final Chambéry | M | Bulgaria | 46 | 16:33 | ||
2011-08-13 | WOC long qualification Saint Francois de Sales | M2 | Bulgaria | 10 | 1:14:26 | ||
2010-08-20 | CISM relay Kongsberg | M | Bulgaria | 16 | 2:11:01 | 3 etapp | 41:29 (10) |
2010-08-17 | CISM middle + long Kongsberg | M | Bulgaria | 1 päev 2 päev | 27:02 (18) 1:09:15 (11) | ||
2010-08-15 | WOC relay Granåsen Ski Centre, Trondheim | M | Bulgaria | 13 | 2:23:27 | 3 etapp | 52:02 ( 6) |
2010-08-14 | WOC middle final Granåsen Ski Centre, Trondheim | M | Bulgaria | 29 | 36:40 | ||
2010-08-12 | WOC long final Granåsen Ski Centre, Trondheim | M | Bulgaria | 26 | 1:47:10 | ||
2010-08-10 | WOC long qualifications Jervskogen Ski Centre, Trondheim | M2 | Bulgaria | 15 | 1:03:37 | ||
2010-08-09 | WOC middle qualification Jervskogen Ski Centre, Trondheim | M3 | Bulgaria | 13 | 28:24 | ||
2010-08-08 | WOC sprint qualifications Sverresborg | M2 | Bulgaria | 10 | 15:35 | ||
2010-08-08 | WOC sprint final Trondheim Town Square | M | Bulgaria | 16 | 16:55 | ||
2010-07-23 | WUOC relay Gustafs | M | Bulgaria | 12 | 2:11:58 | 3 etapp | 40:17 ( 1) |
2010-07-20 | WUOC long, sprint, middle Gyllfäbodarna, Borlange, Gustafs | M | Bulgaria | 1 päev 2 päev 3 päev | dsq 14:36 ( 5) 34:09 (18) | ||
2010-06-05 | EOC long final Pismenovo | M | Bulgaria | 6 | 1:51:09 | ||
2010-06-04 | EOC middle final Pismenovo | M | Bulgaria | 9 | 36:28 | ||
2010-06-01 | EOC middle qualification Yasna polyana | M3 | Bulgaria | 8 | 27:23 | ||
2010-05-31 | EOC long qualification Yasna polyana | M3 | Bulgaria | 7 | 55:55 | ||
2010-05-30 | EOC sprint qualification Primorsko | M3 | Bulgaria | 2 | 13:32 | ||
2010-05-30 | EOC sprint final Primorsko | M | Bulgaria | 12 | 15:43 | ||
2009-08-23 | WOC long final Szögliget - Derenk, Miskolc | M | Bulgaria | 19 | 1:46:33 | ||
2009-08-21 | WOC relay Bankut, Miskolc | M | Bulgaria | 18 | 2:50:31 | 3 etapp | 1:03:16 (16) |
2009-08-20 | WOC sprint qualification Kiralyasztal, Miskolc | M2 | Bulgaria | 3 | 14:53 | ||
2009-08-20 | WOC sprint final Kiralyasztal, Miskolc | M | Bulgaria | 6 | 16:03 | ||
2009-08-17 | WOC long qualification Bükkszentkereszt, Miskolc | M2 | Bulgaria | 10 | 1:04:11 | ||
2008-07-20 | WOC relay Skripov, Olomouc | M | Bulgaria | 17 | 2:38:50 | 3 etapp | 56:12 (14) |
2008-07-19 | WOC long final Skripov, Olomouc | M | Bulgaria | 12 | 1:51:49 | ||
2008-07-15 | WOC long qualification Dalov, Olomouc | M3 | Bulgaria | 6 | 1:03:47 | ||
2008-07-13 | WOC sprint qualification Prostejov, Olomouc | M3 | Bulgaria | 10 | 11:34 | ||
2008-07-13 | WOC sprint final Olomouc | M | Bulgaria | 25 | 15:00 | ||
2008-06-01 | EOC relay Piejūras camping, Ventspils | M | Bulgaria | 17 | 2:32:04 | 3 etapp | 43:16 (13) |
2008-05-30 | EOC middle qualification Ventspils | M1 | Bulgaria | dsq | |||
2008-05-28 | EOC long final Ventspils | M | Bulgaria | 16 | 1:35:17 | ||
2008-05-27 | EOC long qualification Ventspils | M2 | Bulgaria | 9 | 57:29 | ||
2008-05-26 | EOC sprint qualification Ventspils | M1 | Bulgaria | 7 | 12:26 | ||
2008-05-26 | EOC sprint final Ventspils | M | Bulgaria | 19 | 14:15 | ||
2007-08-26 | WOC sprint final Botanic Garden, Kyiv | M | Bulgaria | 39 | 17:42 | ||
2007-08-25 | WOC relay Golosiivo, Kyiv | M | Bulgaria | 18 | 2:25:53 | 3 etapp | 35:50 ( 9) |
2007-08-23 | WOC long final Golosiivo, Kyiv | M | Bulgaria | 10 | 1:51:39 | ||
2007-08-22 | WOC middle final Bortnichi, Kyiv | M | Bulgaria | 39 | 44:37 | ||
2007-08-20 | WOC middle qualification Bortnichi, Kyiv | M1 | Bulgaria | 15 | 32:45 | ||
2007-08-19 | WOC long qualification Pidgirtsi, Kyiv | M1 | Bulgaria | 14 | 1:06:20 | ||
2007-08-18 | WOC sprint qualification Golosiivo, Kyiv | M1 | Bulgaria | 15 | 14:00 | ||
2006-11-11 | CISM relay Faxinal do Céu | M | Bulgaria | 16 | 2:46:54 | 1 etapp | 49:30 ( 5) |
2006-11-08 | CISM middle + long Guarapuava/Pinhao | M | Bulgaria | 1 päev 2 päev | 36:10 (25) 1:30:19 (19) | ||
2006-08-05 | WOC relay Himmelbjerget, Århus | M | Bulgaria | 19 | 2:35:07 | 3 etapp | 50:49 (14) |
2006-08-04 | WOC middle final Gjern Bakker, Århus | M | Bulgaria | 25 | 39:50 | ||
2006-08-02 | WOC long final Addit-Løndal Skov, Århus | M | Bulgaria | 18 | 1:51:43 | ||
2006-07-30 | WOC long qualification Linå Vesterskov, Århus | M2 | Bulgaria | 6 | 1:03:52 | ||
2006-07-29 | WOC middle qualification Hjortsballe Krat, Århus | M2 | Bulgaria | 7 | 29:46 | ||
2006-05-12 | EOC long final Otepää | M | Bulgaria | 34 | 1:50:40 | ||
2006-05-11 | EOC long qualification Kääriku | M2 | Bulgaria | 9 | 1:08:17 | ||
2006-05-09 | EOC middle final Haanja | M | Bulgaria | dsq | |||
2006-05-08 | EOC middle qualification Haanja | M2 | Bulgaria | 5 | 30:36 | ||
2006-05-07 | EOC sprint qualification Otepää | M1 | Bulgaria | 4 | 14:42 | ||
2006-05-07 | EOC sprint final Tartu | M | Bulgaria | 29 | 13:50 | ||
2005-08-14 | WOC relay Tsukude, Aichi | M | Bulgaria | 18 | 2:43:21 | 1 etapp | 49:51 (10) |
2005-08-12 | WOC long final Tsukude, Aichi | M | Bulgaria | 15 | 1:47:19 | ||
2005-08-11 | WOC middle final Mikawa Kogen, Aichi | M | Bulgaria | 21 | 38:17 | ||
2005-08-10 | WOC sprint qualificationt Showa no Mori, Aichi | M3 | Bulgaria | 18 | 18:26 | ||
2005-08-08 | WOC long qualification Suganuma, Aichi | M1 | Bulgaria | 11 | 1:04:54 | ||
2005-08-07 | WOC middle qualification Suganuma, Aichi | M2 | Bulgaria | 9 | 30:57 | ||
2005-06-15 | CISM relay Lappeenranta | M | Bulgaria | 23 | 2:43:54 | 3 etapp | 47:57 (16) |
2005-06-12 | CISM middle + long Lappeenranta | M | Bulgaria | 1 päev 2 päev | 26:49 (30) dnf | ||
2004-09-19 | WOC relay Tortuna, Västerås | M | Bulgaria | 17 | 2:23:47 | 1 etapp | 42:19 ( 5) |
2004-09-15 | WOC sprint qualification Rocklunda, Västerås | M3 | Bulgaria | 18 | 13:38 | ||
2004-09-12 | WOC long qualification Västervåla, Västerås | M1 | Bulgaria | 16 | 1:10:08 | ||
2004-07-17 | EOC relay Skjoldnæsholm | M | Bulgaria | 19 | 2:19:25 | 1 etapp | 44:22 ( 2) |
2004-07-16 | EOC long final Klinteskoven | MB | Bulgaria | dsq | |||
2004-07-14 | EOC sprint qualification Roskilde City Nord | M3 | Bulgaria | 16 | 14:58 | ||
2004-07-14 | EOC sprint final Roskilde city | M | Bulgaria | 24 | 14:25 | ||
2004-07-13 | EOC middle final Grønholt Hegn | MB | Bulgaria | 1 | 32:51 | ||
2004-07-11 | EOC middle qualification Bidstrup | M1 | Bulgaria | 19 | 28:11 | ||
2004-07-10 | EOC long qualification Bidstrup | M3 | Bulgaria | 20 | 1:09:32 | ||
2004-06-26 | WUOC relay Klabava | M | Bulgaria | 17 | 3:08:16 | 1 etapp | 40:01 (10) |
2004-06-23 | WUOC long, sprint, middle Žihle, Plzen | M | Bulgaria | 1 päev 2 päev 3 päev | 1:32:38 (15) dsq 41:42 (25) | ||
2003-08-09 | WOC relay Pfannenstiel, Rapperswil | M | Bulgaria | 21 | 2:13:24 | 2 etapp | 49:38 (11) |
2003-08-06 | WOC long final Eschenberg - Rossberg | M | Bulgaria | 15 | 1:56:46 | ||
2003-08-05 | WOC sprint Rapperswil | M | Bulgaria | 12 | 13:39 | ||
2003-08-04 | WOC long qualification Zugerberg, Rapperswil/Jona | M2 | Bulgaria | 5 | 1:11:58 | ||
2002-09-30 | EOC long final Sümeg | MB | Bulgaria | 25 | 59:51 | ||
2002-09-29 | EOC long qualification Sümeg | M2 | Bulgaria | 40 | 1:08:29 | ||
2002-09-28 | EOC sprint qualification Sümeg | M2 | Bulgaria | 8 | 11:50 | ||
2002-09-28 | EOC sprint final Sümeg | M | Bulgaria | 41 | 15:27 | ||
2002-09-27 | EOC relay Sümeg | M | Bulgaria 2 | 3:13:01 | 1 etapp | 57:04 (38) | |
2002-09-25 | EOC middle qualification Sümeg | M1 | Bulgaria | 48 | 42:41 | ||
2002-09-25 | EOC middle final Sümeg | MB | Bulgaria | 43 | 29:37 | ||
2002-08-24 | WUOC relay Slanchevo | M | Bulgaria | 11 | 3:39:21 | 4 etapp | 54:13 (12) |
2002-08-23 | WUOC short final Kamchia | M | Bulgaria | 26 | 34:19 | ||
2002-08-22 | WUOC short qualification Zdravets | M1 | Bulgaria | 13 | 30:08 | ||
2002-08-21 | WUOC classic Pobiti Kamani | M | Bulgaria | dsq | |||
2002-07-13 | JWOC relay Tibi, Alicante | M | Bulgaria | 2:26:58 | 3 etapp | 45:14 (27) | |
2002-07-11 | JWOC classic Biar - Cova Negra, Alicante | M | Bulgaria | 26 | 1:04:33 | ||
2002-07-10 | JWOC short final Guardamar Sur, Alicante | M | Bulgaria | 47 | 29:10 | ||
2002-07-09 | JWOC short qualification Alicante | M1 | Bulgaria | 2 | 23:54 | ||
2002-06-09 | World cup, event 5 long Fribourg | H | Bulgaria | 104 | 1:51:45 | ||
2002-06-08 | World cup, event 4 relay Fribourg | H | Bulgaria 2 | 2:55:22 | 3 etapp | 49:04 (29) | |
2000-07-14 | JWOC relay Nove Mesto na Morave | M | Bulgaria | 22 | 2:27:13 | 1 etapp | 39:50 (24) |
2000-07-13 | JWOC short final Nove Mesto na Morave | MC | Bulgaria | 20 | 35:13 | ||
2000-07-12 | JWOC short qualification Nove Mesto na Morave | M1 | Bulgaria | 42 | 36:37 | ||
2000-07-11 | JWOC classic Nove Mesto na Morave | M | Bulgaria | 32 | 1:17:41 |