Leitud osavõtjaid: 91
Kuupäev | Võistlused Piirkond | Sport Klass | Klubi, Linn | Koht | Tulemus | Päev Etapp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023-07-16 | WOC relay Flims Laax | M | Poland | 8 | 2:08:09 | 2 etapp | 44:46 (11) V |
2023-07-15 | WOC middle final Flims Laax | M | Poland | 36 | 49:18 | V | |
2023-07-13 | WOC long Flims Laax | M | Poland | dnf | |||
2023-07-12 | WOC middle qualification Flims Laax | MB | Poland | 8 | 30:56 | V | |
2022-08-07 | EOC relay Rakvere | M | Poland | 9 | 1:54:07 | 2 etapp | 39:32 (20) V |
2022-08-06 | EOC middle final Rakvere | M | Poland | 48 | 45:06 | V | |
2022-08-03 | EOC middle qualification Rakvere | MB | Poland | 15 | 33:11 | V | |
2022-07-17 | World games relay Railroad Park | X | Poland | 5 | 48:19 | 3 etapp | 12:09 ( 7) |
2022-07-16 | World games middle Oak Mountain State Park | M | Poland | 16 | 40:00 | V | |
2022-07-15 | World games sprint Birmingham Southern College | M | Poland | 31 | 17:15 | ||
2022-06-30 | WOC sprint qualification Vejle | MC | Poland | 18 | 13:31 | V | |
2022-06-26 | WOC sprint relay Kolding | X | Poland | 8 | 1:01:27 | 3 etapp | 15:22 (13) V |
2021-07-09 | WOC long Hermanky | M | Poland | 20 | 1:51:37 | V | |
2021-07-08 | WOC relay Hermanky | M | Poland | 14 | 2:06:18 | 2 etapp | 44:54 (17) |
2021-07-06 | WOC middle qualification Smržovka | MB | Poland | 9 | 32:22 | V | |
2021-07-06 | WOC middle final Smržovka | M | Poland | 37 | 51:57 | V | |
2019-10-23 | CISM relay Wuhan | M | Poland | 5 | 1:41:30 | 2 etapp | 34:40 ( 9) |
2019-10-20 | CISM middle + long Wuhan | M | Poland | 1 päev 2 päev | 47:51 (34) 1:40:00 (29) | ||
2018-08-09 | WOC relay Sigulda | M | Poland | 19 | 2:03:51 | 2 etapp | 39:57 (16) |
2018-08-07 | WOC middle Sigulda | M | Poland | 32 | 38:14 | ||
2018-08-05 | WOC sprint relay Riga | X | Poland | 9 | 1:01:14 | 3 etapp | 15:49 (11) |
2018-05-13 | EOC long Capriasca | M | Poland | 39 | 1:50:01 | ||
2018-05-12 | EOC relay Capriasca | M | Poland | 10 | 2:01:30 | 2 etapp | 39:15 ( 5) |
2018-05-10 | EOC sprint relay Tesserete | X | Poland | dsq | 3 etapp | 17:22 (14) | |
2018-05-09 | EOC middle final Meride - Serpiano | M | Poland | 29 | 42:00 | ||
2018-05-08 | EOC middle qualification Lugano - Carona | MC | Poland | 10 | 28:11 | ||
2017-07-27 | World games relay Wrocław | X | Poland | 7 | 1:05:21 | 3 etapp | 15:42 ( 7) |
2017-07-25 | World games sprint + middle Wrocław | M | Poland | 1 päev 2 päev | 15:43 (21) 38:11 (18) | ||
2017-07-07 | WOC relay Vitipalu | M | Poland | 12 | 1:46:07 | 3 etapp | 36:46 (16) |
2017-07-06 | WOC middle Vitipalu | M | Poland | 29 | 38:55 | ||
2017-07-02 | WOC sprint relay Viljandi | X | Poland | 14 | 1:10:26 | 3 etapp | 17:30 ( 9) |
2017-07-01 | WOC sprint final Tartu | M | Poland | 27 | 15:49 | ||
2017-06-30 | WOC sprint qualification Tartu | M3 | Poland | 13 | 11:52 | ||
2017-06-15 | CISM relay Hamina | M | Poland | 3 | 1:41:01 | 2 etapp | 31:03 ( 1) |
2017-06-12 | CISM middle + long Hamina | M | Poland | 1 päev 2 päev | 33:24 (18) 1:13:09 (10) | ||
2016-11-22 | CISM relay Buzios | M | Poland | 3 | 2:22:47 | 2 etapp | 49:48 ( 7) |
2016-11-19 | CISM middle + long Rio das Ostras | M | Poland | 1 päev 2 päev | 37:40 (19) 1:27:31 (28) | ||
2016-08-27 | WOC relay Strömstad east | M | Poland | 14 | 2:02:13 | 2 etapp | 36:23 ( 7) |
2016-08-25 | WOC long Strömstad east | M | Poland | 45 | 2:04:07 | ||
2016-08-23 | WOC middle Tanum | M | Poland | 32 | 42:30 | ||
2016-08-21 | WOC sprint relay Strömstad | X | Poland | 11 | 56:05 | 2 etapp | 13:42 (15) |
2016-05-28 | EOC relay Černa Voda | M | Poland | 18 | 1:56:35 | 2 etapp | 34:57 ( 5) |
2016-05-27 | EOC middle final Černa Voda | M | Poland | 35 | 37:06 | ||
2016-05-26 | EOC middle qualification Horni Udoli | M3 | Poland | 11 | 31:05 | ||
2016-05-24 | EOC long final Bila Voda | M | Poland | 12 | 1:42:41 | ||
2016-05-23 | EOC long qualification Bila Voda | M3 | Poland | 11 | 1:15:37 | ||
2015-10-10 | CISM relay Yeongju, Dongyang University | M | Poland | 8 | 2:12:35 | 1 etapp | 48:19 (21) |
2015-10-07 | CISM middle + long Yeongju, Dongyang University | M | Poland | 1 päev 2 päev | 41:11 (34) 1:36:54 (21) | ||
2015-08-07 | WOC long Glen Affric | M | Poland | 31 | 1:57:12 | ||
2015-08-05 | WOC relay Darnaway | M | Poland | 19 | 1:52:10 | 1 etapp | 39:32 (24) |
2015-07-31 | WOC sprint qualification Forres | M3 | Poland | 18 | 13:24 | ||
2014-08-29 | CISM relay Güssing | M | Poland | 6 | 1:31:12 | 2 etapp | 28:47 ( 4) |
2014-08-26 | CISM middle + long Güssing | M | Poland | 1 päev 2 päev | 29:04 (10) 1:11:02 (11) | ||
2014-07-12 | WOC relay Campomulo, Gallio | M | Poland | 12 | 2:14:44 | 2 etapp | 41:11 (10) |
2014-07-11 | WOC middle Campomul | M | Poland | 46 | 47:52 | ||
2014-07-09 | WOC long Lavarone | M | Poland | 34 | 1:50:23 | ||
2014-04-16 | EOC relay Marateca | M | Poland | 16 | 1:55:46 | 1 etapp | 37:32 (24) |
2014-04-15 | EOC long final Marateca | M | Poland | 24 | 1:37:43 | ||
2014-04-14 | EOC middle final Marateca | M | Poland | dsq | |||
2014-04-11 | EOC long qualification Meco south | M3 | Poland | 13 | 1:09:14 | ||
2014-04-10 | EOC middle qualification Meco north | M3 | Poland | 28:41 | |||
2013-08-31 | CISM relay Eksjö | M | Poland | 10 | 1:55:43 | 1 etapp | 35:54 ( 5) |
2013-08-28 | CISM middle + long Eksjö | M | Poland | 1 päev 2 päev | 27:44 (15) dsq | ||
2012-07-21 | WOC relay Chalet-a-Gobet, Lausanne | M | Poland | 10 | 1:47:58 | 1 etapp | 36:52 (21) |
2012-07-19 | WOC long final Chalet-a-Gobet, Lausanne | M | Poland | 26 | 1:52:02 | ||
2012-07-16 | WOC middle qualification St-George, Lausanne | M2 | Poland | 17 | 35:53 | ||
2012-07-15 | WOC long qualification Ballens, Lausanne | M2 | Poland | 13 | 1:06:29 | ||
2012-07-14 | WOC sprint qualification Dorigny, Lausanne | M1 | Poland | 17 | 14:36 | ||
2012-06-13 | CISM relay Aalborg | M | Poland | dsq | 3 etapp | 45:43 (11) | |
2012-06-10 | CISM middle + long Aalborg | M | Poland | 1 päev 2 päev | 32:42 (44) 1:21:00 (33) | ||
2010-07-10 | JWOC relay Rebild | M | Poland | 5 | 2:29:03 | 3 etapp | 38:23 ( 9) |
2010-07-09 | JWOC middle final Kollerup | M | Poland | 23 | 27:36 | ||
2010-07-08 | JWOC middle qualification Kollerup | M3 | Poland | 3 | 22:34 | ||
2010-07-06 | JWOC long Svinkløv | M | Poland | 34 | 1:32:57 | ||
2009-09-27 | Baltic junior cup relay Vällamäe | X | Poland 2 | 14 | 2:46:40 | 6 etapp | 46:28 (23) |
2009-09-26 | Baltic junior cup Vällamäe | M20 | Poland | 22 | 1:18:57 | ||
2009-07-11 | JWOC relay Val Canali, Trentino | M | Poland | 8 | 2:18:13 | 3 etapp | 45:52 ( 9) |
2009-07-10 | JWOC middle final San Martino, Trentino | M | Poland | 59 | 37:53 | ||
2009-07-09 | JWOC middle qualification San Martino, Trentino | M3 | Poland | 15 | 30:17 | ||
2009-07-07 | JWOC long Passo Rolle, Trentino | M | Poland | 50 | 1:33:14 | ||
2008-10-11 | EYOC relay Langenthal Ost | M18 | Poland | 9 | 2:21:48 | 3 etapp | 45:02 ( 8) |
2008-10-10 | EYOC long + sprint Ruttenen, Solothurn | M18 | Poland | 1 päev 2 päev | 1:01:16 (25) 13:27 (27) | ||
2008-10-05 | Baltic junior cup relay Kalmar | X | Poland 3 | 24 | 2:49:48 | 6 etapp | 44:26 (25) |
2008-10-04 | Baltic junior cup Kalmar | M20 | Polen | 26 | 55:47 | ||
2007-09-30 | Baltic junior cup relay Jūrmala | X | Poland 4 | 17 | 2:21:12 | 6 etapp | 35:17 (15) |
2007-09-29 | Baltic junior cup Jūrmala | M20 | Poland | 22 | 1:05:02 | ||
2007-06-24 | EYOC relay Eger | M18 | Poland | 8 | 1:56:04 | 2 etapp | 39:14 ( 7) |
2007-06-22 | EYOC sprint + long Eger | M18 | Poland | 1 päev 2 päev | 16:21 (56) 56:17 ( 6) | ||
2006-09-30 | Baltic junior cup Sopot | M16 | Poland | 2 | 45:30 | ||
2006-07-02 | EYOC relay Skofja Loka | M16 | Poland | 5 | 1:39:44 | 3 etapp | 32:41 ( 4) |
2006-06-30 | EYOC sprint + long Skofja Loka | M16 | Poland | 1 päev 2 päev | 12:09 (15) 52:54 ( 3) V |