Leitud osavõtjaid: 81
Kuupäev | Võistlused Piirkond | Sport Klass | Klubi, Linn | Koht | Tulemus | Päev Etapp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023-10-08 | EOC knock out sprint Vicenza | MQ1 | Sweden | 4 | 6:15 | V | |
2023-10-08 | EOC knock out sprint Vicenza | M2 | Sweden | 12 | 9:21 | V | |
2023-10-04 | EOC sprint qualification Verona Borgo Venezia | M3 | Sweden | 16 | 11:06 | V | |
2023-07-16 | WOC relay Flims Laax | M | Sweden | 3 | 1:58:13 | 2 etapp | 40:26 ( 3) V |
2023-07-15 | WOC middle final Flims Laax | M | Sweden | 5 | 40:59 | V | |
2023-07-12 | WOC middle qualification Flims Laax | MA | Sweden | 3 | 29:42 | V | |
2022-08-07 | EOC relay Rakvere | M | Sweden | 5 | 1:49:49 | 3 etapp | 34:52 ( 2) V |
2022-08-06 | EOC middle final Rakvere | M | Sweden | 3 | 36:17 | V | |
2022-08-04 | EOC long Rakvere | M | Sweden | 9 | 1:45:28 | V | |
2022-08-03 | EOC middle qualification Rakvere | MB | Sweden | 1 | 28:46 | V | |
2022-06-30 | WOC sprint qualification Vejle | MC | Sweden | 5 | 12:33 | V | |
2022-06-30 | WOC sprint final Vejle | MF | Sweden | 2 | 14:12 | V | |
2022-06-26 | WOC sprint relay Kolding | X | Sweden | 1 | 58:39 | 3 etapp | 14:54 ( 8) V |
2021-07-09 | WOC long Hermanky | M | Sweden | dsq | V | ||
2021-07-08 | WOC relay Hermanky | M | Sweden | 1 | 1:53:06 | 3 etapp | 37:26 ( 1) |
2021-07-06 | WOC middle qualification Smržovka | MC | Sweden | 4 | 31:31 | V | |
2021-07-06 | WOC middle final Smržovka | M | Sweden | 2 | 40:11 | V | |
2021-07-04 | WOC sprint relay Doksy | X | Sweden | 1 | 1:02:19 | 3 etapp | 15:46 ( 4) |
2021-05-16 | EOC sprint Neuchatel | M | Sweden | 3 | 16:28 | ||
2021-05-14 | EOC knock out sprint Neuchatel | M1 | Sweden | 17 | 11:12 | ||
2021-05-13 | EOC sprint relay Neuchatel | X | Sweden | 2 | 57:50 | 2 etapp | 14:40 ( 3) V |
2019-08-17 | WOC relay Østfold | M | Sweden | 1 | 1:40:42 | 3 etapp | 34:32 ( 1) V |
2019-08-16 | WOC middle final Østfold | M | Sweden | 2 | 34:29 | V | |
2019-08-14 | WOC long Østfold | M | Sweden | 12 | 1:36:46 | V | |
2019-08-13 | WOC middle qualification Østfold | M3 | Sweden | 2 | 25:38 | V | |
2018-08-11 | WOC long Sigulda | M | Sweden | 5 | 1:41:34 | ||
2018-08-09 | WOC relay Sigulda | M | Sweden | 9 | 1:50:16 | 3 etapp | 37:21 (10) |
2018-08-07 | WOC middle Sigulda | M | Sweden | 10 | 34:28 | ||
2018-05-08 | EOC middle qualification Lugano - Carona | MA | Sweden | dnf | |||
2018-05-06 | EOC sprint qualification Bellinzona | M2 | Sweden | 5 | 13:59 | ||
2018-05-06 | EOC sprint final Mendrisio | M | Sweden | 10 | 15:36 | ||
2017-07-25 | World games sprint + middle Wrocław | M | Sweden | 1 päev 2 päev | 15:41 (18) 36:07 ( 6) | ||
2017-07-07 | WOC relay Vitipalu | M | Sweden | 3 | 1:36:53 | 3 etapp | 31:25 ( 1) |
2017-07-06 | WOC middle Vitipalu | M | Sweden | 6 | 34:00 | ||
2016-08-27 | WOC relay Strömstad east | M | Sweden | 3 | 1:52:23 | 2 etapp | 35:21 ( 2) |
2016-08-25 | WOC long Strömstad east | M | Sweden | 23 | 1:48:53 | ||
2016-08-23 | WOC middle Tanum | M | Sweden | 7 | 39:03 | ||
2016-08-21 | WOC sprint relay Strömstad | X | Sweden | 3 | 53:36 | 2 etapp | 13:07 ( 6) |
2016-05-28 | EOC relay Černa Voda | M | Sweden 1 | dsq | 3 etapp | dnf | |
2016-05-27 | EOC middle final Černa Voda | M | Sweden | 2 | 32:30 | ||
2016-05-26 | EOC middle qualification Horni Udoli | M2 | Sweden | 8 | 30:09 | ||
2016-05-22 | EOC sprint qualification Jesenik | M2 | Sweden | 1 | 13:10 | ||
2016-05-22 | EOC sprint final Jesenik | M | Sweden | 2 | 13:44 | ||
2016-05-21 | EOC sprint relay Bruntal | X | Sweden | dsq | 2 etapp | 15:10 ( 1) | |
2015-08-07 | WOC long Glen Affric | M | Sweden | 8 | 1:43:25 | ||
2015-08-05 | WOC relay Darnaway | M | Sweden | 7 | 1:46:28 | 3 etapp | 34:58 ( 4) |
2015-08-04 | WOC middle Darnaway | M | Sweden | 17 | 36:45 | ||
2014-07-12 | WOC relay Campomulo, Gallio | M | Sweden | 1 | 1:56:49 | 3 etapp | 41:03 ( 1) |
2014-07-11 | WOC middle Campomul | M | Sweden | 9 | 41:54 | ||
2014-04-16 | EOC relay Marateca | M | Sweden | 1 | 1:48:27 | 3 etapp | 35:59 ( 1) |
2014-04-14 | EOC middle final Marateca | M | Sweden | 14 | 34:33 | ||
2014-04-10 | EOC middle qualification Meco north | M1 | Sweden | 26:36 | |||
2013-07-13 | WOC relay Koulurinne | M | Sweden | 2 | 1:42:37 | 3 etapp | 36:21 ( 3) |
2013-07-12 | WOC middle Koulurinne | M | Sweden | 3 | 38:21 | ||
2013-07-11 | WOC middle qual. Koljola | M2 | Sweden | 7 | 29:32 | ||
2013-07-08 | WOC sprint qual. Katinkulta, Vokatti | M1 | Sweden | 10 | 13:29 | ||
2013-07-08 | WOC sprint Sotkamo, Vokatti | M | Sweden | 17 | 15:19 | ||
2012-07-19 | WOC long final Chalet-a-Gobet, Lausanne | M | Sweden | dsq | |||
2012-07-17 | WOC middle final St-Cergue, Lausanne | M | Sweden | 8 | 38:33 | ||
2012-07-16 | WOC middle qualification St-George, Lausanne | M2 | Sweden | 8 | 32:28 | ||
2012-07-15 | WOC long qualification Ballens, Lausanne | M1 | Sweden | 9 | 1:05:02 | ||
2012-05-20 | EOC relay Falun | M | Sweden | 1:56:19 | 3 etapp | 39:21 ( 9) | |
2012-05-18 | EOC long final Skattungbyn | M | Sweden | 27 | 1:37:00 | ||
2012-05-17 | EOC middle final Skattungbyn | M | Sweden | 5 | 36:27 | ||
2012-05-15 | EOC long qualification Hökberg | M1 | Sweden | 6 | 47:24 | ||
2012-05-14 | EOC middle qualification Hökberg | M2 | Sweden | 11 | 26:47 | ||
2010-07-10 | JWOC relay Rebild | M | Sweden | 2 | 2:21:48 | 2 etapp | 52:35 ( 2) |
2010-07-09 | JWOC middle final Kollerup | M | Sweden | 4 | 25:13 | ||
2010-07-08 | JWOC middle qualification Kollerup | M1 | Sweden | 11 | 23:59 | ||
2010-07-06 | JWOC long Svinkløv | M | Sweden | 7 | 1:22:46 | ||
2010-07-05 | JWOC sprint Aalborg University | M | Sweden | 6 | 13:35 | ||
2009-07-11 | JWOC relay Val Canali, Trentino | M | Sweden | 1 | 2:08:51 | 3 etapp | 41:10 ( 1) |
2009-07-10 | JWOC middle final San Martino, Trentino | M | Sweden | 7 | 28:52 | ||
2009-07-09 | JWOC middle qualification San Martino, Trentino | M2 | Sweden | 2 | 27:10 | ||
2009-07-07 | JWOC long Passo Rolle, Trentino | M | Sweden | 1 | 1:05:55 | ||
2009-07-06 | JWOC sprint Mezzano, Trentino | M | Sweden | 9 | 15:20 | ||
2008-07-06 | JWOC relay Göteborg | M | Sweden 2 | 2:41:52 | 2 etapp | 55:17 (10) | |
2008-07-05 | JWOC long Partille Gunnilse, Gioteborg | M | Sweden | dsq | |||
2008-07-03 | JWOC middle final Anggardsbergen, Gioteborg | M | Sweden | 10 | 33:10 | ||
2008-07-02 | JWOC middle qualification Anggardsbergen, Gioteborg | M2 | Sweden | 11 | 29:12 | ||
2008-06-30 | JWOC sprint Ruddalen, Gioteborg | M | Sweden | 9 | 13:51 |