Leitud osavõtjaid: 72
Kuupäev | Võistlused Piirkond | Sport Klass | Klubi, Linn | Koht | Tulemus | Päev Etapp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2017-07-07 | WOC relay Vitipalu | M | Czech Republic | 11 | 1:45:01 | 2 etapp | 38:41 (18) |
2017-07-06 | WOC middle Vitipalu | M | Czech Republic | 15 | 36:06 | ||
2017-07-04 | WOC long Rõuge | M | Czech Republic | 12 | 1:56:33 | ||
2016-08-27 | WOC relay Strömstad east | M | Czech Republic | 11 | 1:59:59 | 2 etapp | 39:39 (13) |
2016-08-25 | WOC long Strömstad east | M | Czech Republic | 12 | 1:44:16 | ||
2016-08-23 | WOC middle Tanum | M | Czech Republic | 17 | 40:07 | ||
2016-05-28 | EOC relay Černa Voda | M | Czech Republic 1 | 3 | 1:46:20 | 2 etapp | 34:54 ( 4) |
2016-05-27 | EOC middle final Černa Voda | M | Czech Republic | 6 | 33:43 | ||
2016-05-26 | EOC middle qualification Horni Udoli | M3 | Czech Republic | 10 | 30:59 | ||
2016-05-24 | EOC long final Bila Voda | M | Czech Republic | 10 | 1:40:58 | ||
2016-05-23 | EOC long qualification Bila Voda | M1 | Czech Republic | 4 | 1:12:52 | ||
2015-08-07 | WOC long Glen Affric | M | Czech Republic | 15 | 1:48:45 | ||
2015-08-05 | WOC relay Darnaway | M | Czech Republic | 5 | 1:45:25 | 2 etapp | 35:31 ( 9) |
2015-08-04 | WOC middle Darnaway | M | Czech Republic | 9 | 36:01 | ||
2014-07-12 | WOC relay Campomulo, Gallio | M | Czech Republic | 6 | 2:04:35 | 2 etapp | 40:21 ( 8) |
2014-07-09 | WOC long Lavarone | M | Czech Republic | 17 | 1:45:16 | ||
2013-07-13 | WOC relay Koulurinne | M | Czech Republic | 9 | 1:46:56 | 2 etapp | 35:55 (10) |
2013-07-11 | WOC middle qual. Koljola | M2 | Czech Republic | 21 | 33:26 | ||
2013-07-09 | WOC long Tipasoja | M | Czech Republic | 16 | 1:48:15 | ||
2013-07-07 | WOC long qual. Tipasoja | M2 | Czech Republic | 5 | 1:06:31 | ||
2012-07-21 | WOC relay Chalet-a-Gobet, Lausanne | M | Czech Republic | 1 | 1:40:00 | 2 etapp | 32:49 ( 1) |
2012-07-19 | WOC long final Chalet-a-Gobet, Lausanne | M | Czech Republic | 12 | 1:45:08 | ||
2012-07-15 | WOC long qualification Ballens, Lausanne | M3 | Czech Republic | 2 | 59:27 | ||
2012-05-20 | EOC relay Falun | M | Czech Republic | 9 | 1:59:49 | 2 etapp | 38:24 ( 7) |
2012-05-18 | EOC long final Skattungbyn | M | Czech Republic | 12 | 1:34:06 | ||
2012-05-17 | EOC middle final Skattungbyn | M | Czech Republic | 33 | 38:30 | ||
2012-05-15 | EOC long qualification Hökberg | M1 | Czech Republic | 13 | 49:48 | ||
2012-05-14 | EOC middle qualification Hökberg | M3 | Czech Republic | 6 | 26:41 | ||
2011-08-17 | WOC long final La Féclaz | M | Czech Republic | 27 | 2:13:28 | ||
2011-08-13 | WOC long qualification Saint Francois de Sales | M2 | Czech Republic | 8 | 1:12:57 | ||
2010-08-14 | WOC middle final Granåsen Ski Centre, Trondheim | M | Czech Republic | 24 | 35:26 | ||
2010-08-12 | WOC long final Granåsen Ski Centre, Trondheim | M | Czech Republic | 34 | 1:53:38 | ||
2010-08-10 | WOC long qualifications Jervskogen Ski Centre, Trondheim | M3 | Czech Republic | 13 | 1:03:44 | ||
2010-08-09 | WOC middle qualification Jervskogen Ski Centre, Trondheim | M2 | Czech Republic | 11 | 25:53 | ||
2010-07-23 | WUOC relay Gustafs | M | Czech Republic 2 | 2 | 2:02:47 | 2 etapp | 40:34 ( 1) |
2010-07-20 | WUOC long, sprint, middle Gyllfäbodarna, Borlange, Gustafs | M | Czech Republic | 1 päev 3 päev | 1:18:29 ( 9) 34:22 (20) | ||
2010-06-05 | EOC long final Pismenovo | M | Czech Republic | 12 | 1:55:34 | ||
2010-06-02 | EOC relay Yasna polyana | M | Czech Republic | 2:00:38 | 3 etapp | 44:05 (15) | |
2010-06-01 | EOC middle qualification Yasna polyana | M1 | Czech Republic | 22 | 31:06 | ||
2010-05-31 | EOC long qualification Yasna polyana | M3 | Czech Republic | 15 | 58:48 | ||
2009-08-23 | WOC long final Szögliget - Derenk, Miskolc | M | Czech Republic | 22 | 1:47:36 | ||
2009-08-19 | WOC middle final Bankut, Miskolc | M | Czech Republic | 32 | 43:32 | ||
2009-08-17 | WOC long qualification Bükkszentkereszt, Miskolc | M3 | Czech Republic | 6 | 1:02:09 | ||
2009-08-16 | WOC middle qualification Bükkszentkereszt, Miskolc | M2 | Czech Republic | 11 | 28:43 | ||
2009-07-19 | World games relay Cheng Ching Lake, Kaohsiung | X | Czech Republic | 9 | 2:02:31 | 3 etapp | 27:40 ( 9) |
2009-07-17 | World games sprint + middle Kaohsiung | M | Czech Republic | 1 päev 2 päev | 15:25 (26) 32:22 (22) | ||
2008-08-02 | WUOC relay Prangli | M | Czech Republic | 5 | 2:48:28 | 3 etapp | 34:31 ( 1) |
2008-07-30 | WUOC sprint, long, middle Tartu, Veskimõisa, Prangli | M | Czech Republic | 3 päev | 39:40 (17) | ||
2006-08-19 | WUOC relay Soroška | M | Czech Republic | 4 | 2:25:59 | 1 etapp | 39:29 ( 2) |
2006-08-16 | WUOC long, middle, sprint Plešivec, Herlany, Košice | M | Czech Republik | 1 päev 3 päev | 1:22:21 (21) 15:23 (28) | ||
2006-08-04 | WOC middle final Gjern Bakker, Århus | M | Czech Republic | 30 | 40:20 | ||
2006-08-01 | WOC sprint qualification Mindeparken, Århus | M1 | Czech Republic | 11 | 15:49 | ||
2006-08-01 | WOC sprint final Mindeparken, Århus | M | Czech Republic | 35 | 15:07 | ||
2006-07-29 | WOC middle qualification Hjortsballe Krat, Århus | M1 | Czech Republic | 12 | 30:57 | ||
2006-02-26 | EOC JWOC relay Ivanovo | M | Czech Republic | 4 | 1:41:00 | 2 etapp | 32:45 ( 5) |
2006-02-22 | EOC JWOC sprint + long + middle Ivanovo | M | Czech Republic | 1 päev 2 päev 3 päev | 14:46 (39) 1:54:19 (28) 41:51 (30) | ||
2005-03-10 | WOC relay Levi | M | Czech Republic | 5 | 1:24:51 | 2 etapp | 29:14 ( 7) |
2005-03-06 | WOC sprint + long + middle Levi | M | Czech Republic | 1 päev 2 päev 3 päev | 14:48 (32) 1:55:01 (26) 47:34 (30) | ||
2004-07-10 | JWOC relay Gdansk | M | Czech Republic | 2 | 2:11:07 | 2 etapp | 44:19 ( 2) V |
2004-07-08 | JWOC long Gdansk | M | Czech Republic | 9 | 1:15:59 | V | |
2004-07-07 | JWOC middle final Gdansk | M | Czech Republic | 30 | 31:13 | V | |
2004-07-06 | JWOC middle qual. Gdansk | M1 | Czech Republic | 18 | 29:54 | V | |
2004-01-24 | JWOC EYOC relay Vuokatti | M20 | Czech Republic | 4 | 1:15:00 | 1 etapp | 23:52 ( 5) |
2004-01-21 | JWOC EYOC long + middle Vuokatti | M20 | Czech Republic | 1 päev 2 päev | 1:12:53 (15) 31:20 (21) | ||
2003-07-12 | JWOC relay Rosma | M | Czech Republic 2 | 6 | 2:01:10 | 2 etapp | 31:23 ( 3) |
2003-07-10 | JWOC classic Uniküla | M | Czech Republic | 25 | 1:13:18 | ||
2003-07-09 | JWOC short final Küka | M | Czech Republic | 57 | 34:16 | ||
2003-07-08 | JWOC short qualification Küka | M2 | Czech Republic | 8 | 22:33 | ||
2003-02-22 | JWOC EYOC relay St. Petersburg | M20 | Czech Republic | 5 | 1:52:41 | 1 etapp | 36:16 ( 7) |
2003-02-19 | JWOC EYOC classic + short St. Petersburg | M20 | Czech Republic | 1 päev 2 päev | 1:30:48 (23) 33:54 (24) | ||
2002-02-02 | JWOC EYOC relay Jablonec nad Nisou | M18 | Czech Republic | 3 | 1:21:57 | 3 etapp | 27:52 ( 3) |
2002-01-30 | JWOC EYOC classic + short Jablonec nad Nisou - Harrachov | M18 | Czech Republic | 1 päev 2 päev | 1:22:09 ( 3) 26:05 (11) |