Leitud osavõtjaid: 63
Kuupäev | Võistlused Piirkond | Sport Klass | Klubi, Linn | Koht | Tulemus | Päev Etapp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023-07-16 | WOC relay Flims Laax | M | Israel | 23 | 2:27:59 | 1 etapp | 46:33 (24) V |
2023-07-15 | WOC middle final Flims Laax | M | Israel | 47 | 55:41 | V | |
2023-07-13 | WOC long Flims Laax | M | Israel | 53 | 2:09:08 | V | |
2023-07-12 | WOC middle qualification Flims Laax | MA | Israel | 18 | 34:06 | V | |
2022-08-07 | EOC relay Rakvere | M | Israel | 39 | 2:25:46 | 1 etapp | 45:03 (37) V |
2022-08-06 | EOC middle final Rakvere | M | Israel | 50 | 45:22 | V | |
2022-08-04 | EOC long Rakvere | M | Israel | dsq | V | ||
2022-08-03 | EOC middle qualification Rakvere | MC | Israel | 10 | 32:46 | V | |
2021-07-08 | WOC relay Hermanky | M | Israel | 23 | 2:26:34 | 1 etapp | 43:57 (22) |
2021-07-06 | WOC middle qualification Smržovka | MA | Israel | 30 | 44:29 | V | |
2021-07-03 | WOC sprint qualification Terezin | MC | Israel | 24 | 15:31 | V | |
2019-08-17 | WOC relay Østfold | M | Israel | 27 | 2:10:39 | 1 etapp | 36:18 (24) V |
2019-08-16 | WOC middle final Østfold | M | Israel | 44 | 44:22 | V | |
2019-08-13 | WOC middle qualification Østfold | M3 | Israel | 24 | 31:57 | V | |
2018-08-09 | WOC relay Sigulda | M | Israel | 25 | 2:20:32 | 1 etapp | 40:00 (19) |
2018-08-07 | WOC middle Sigulda | M | Israel | 54 | 42:20 | ||
2018-08-04 | WOC sprint qualification Riga | M3 | Israel | dsq | |||
2018-07-21 | WUOC relay Kuortane | M | Israel | 30 | 2:23:17 | 1 etapp | 37:39 (25) |
2018-07-18 | WUOC middle + sprint + long Kuortane | M | Israel | 1 päev 2 päev 3 päev | 45:53 (32) 15:43 (47) 1:24:51 (28) | ||
2018-05-13 | EOC long Capriasca | M | Israel | 66 | 2:05:41 | ||
2018-05-12 | EOC relay Capriasca | M | Israel | 35 | 2:51:04 | 1 etapp | 49:38 (33) |
2018-05-08 | EOC middle qualification Lugano - Carona | MA | Israel | 28 | 35:37 | ||
2018-05-06 | EOC sprint qualification Bellinzona | M3 | Israel | 25 | 14:57 | ||
2017-07-07 | WOC relay Vitipalu | M | Israel | 27 | 2:23:35 | 1 etapp | 40:48 (19) |
2017-07-06 | WOC middle Vitipalu | M | Israel | 60 | 51:13 | ||
2017-07-04 | WOC long Rõuge | M | Israel | 55 | 2:37:24 | ||
2017-06-30 | WOC sprint qualification Tartu | M2 | Israel | 26 | 11:56 | ||
2016-08-25 | WOC long Strömstad east | M | Israel | 61 | 2:26:38 | ||
2016-08-20 | WOC sprint qualification Strömstad | M3 | Israel | 27 | 14:36 | ||
2016-05-28 | EOC relay Černa Voda | M | Israel | 38 | 2:28:57 | 1 etapp | 49:40 (41) |
2016-05-27 | EOC middle final Černa Voda | MB | Israel | 30 | 31:59 | ||
2016-05-26 | EOC middle qualification Horni Udoli | M3 | Israel | 34 | 35:15 | ||
2016-05-24 | EOC long final Bila Voda | MB | Israel | 9 | 1:20:39 | ||
2016-05-23 | EOC long qualification Bila Voda | M2 | Israel | 27 | 1:32:43 | ||
2016-05-22 | EOC sprint qualification Jesenik | M2 | Israel | 31 | 15:15 | ||
2016-05-22 | EOC sprint final Jesenik | MB | Israel | 18 | 15:39 | ||
2015-07-10 | JWOC relay Rauland | M | ISR-PRK | dsq | 1 etapp | 38:08 (28) | |
2015-07-09 | JWOC long Rauland | M | Israel | 85 | 1:26:17 | ||
2015-07-07 | JWOC middle Rauland | MB | Israel | 6 | 27:01 | ||
2015-07-06 | JWOC middle qual. Rauland | M3 | Israel | 34 | 34:59 | ||
2015-07-05 | JWOC sprint Rauland | M | Israel | 97 | 17:56 | ||
2014-07-27 | JWOC relay Borovets | M | RSA-ISR-ESP | 1:51:13 | 2 etapp | 36:23 (30) | |
2014-07-26 | JWOC middle Zheleznica south | MB | Israel | 42 | 40:46 | ||
2014-07-25 | JWOC middle qual. Zheleznica north | M1 | Israel | 35 | 29:49 | ||
2014-07-23 | JWOC long Malyovitsa | M | Israel | 67 | 1:36:26 | ||
2014-07-22 | JWOC sprint Samokov | M | Israel | 109 | 17:44 | ||
2013-10-27 | EYOC relay Caldas da Rainha | M18 | Israel | 21 | 2:03:01 | 1 etapp | 32:58 (16) |
2013-10-25 | EYOC sprint + long Caldas da Rainha | M18 | Israel | 1 päev 2 päev | 14:41 (40) 55:34 (48) | ||
2013-07-06 | JWOC relay Koliba | M | Israel | 30 | 2:58:38 | 1 etapp | 41:47 (33) |
2013-07-05 | JWOC sprint Hradec Kralove | M | Israel | 119 | 17:46 | ||
2013-07-03 | JWOC middle Zavora Jih | M | Israel | 45 | 30:50 | ||
2013-07-02 | JWOC middle qual. Zavora Stred | M2 | Israel | 17 | 24:59 | ||
2013-07-01 | JWOC long Švedsky vrch | M | Israel | 133 | 1:36:02 | ||
2012-07-12 | JWOC middle Izra, Košice | MC | Israel | 10 | 28:36 | ||
2012-07-11 | JWOC middle qual. Herlany, Košice | M3 | Israel | 44 | 37:08 | ||
2012-07-09 | JWOC long Brazda, Košice | M | Israel | 114 | 1:56:32 | ||
2012-07-08 | JWOC sprint Dolna Brana, Košice | M | Israel | 137 | 17:16 | ||
2012-07-01 | EYOC relay Bugeat, Limousin | M18 | Israel | 16 | 2:23:48 | 1 etapp | 42:36 (18) |
2012-06-29 | EYOC sprint + long Bugeat, Limousin | M18 | Israel | 1 päev 2 päev | 13:36 (30) dsq | ||
2011-06-26 | EYOC relay Jindrichuv Hradec | M18 | Israel | 24 | 3:35:29 | 1 etapp | 1:08:11 (25) |
2011-06-24 | EYOC sprint + long Jindrichuv Hradec | M16 | Israel | 1 päev 2 päev | 14:41 (34) V 58:52 (43) V | ||
2010-07-03 | EYOC relay Valonsandero - Oeste | M16 | Israel | 17 | 2:18:27 | 3 etapp | 46:25 (20) |
2010-07-02 | EYOC long + sprint La Cruz de Piedra, Soria | M16 | Israel | 1 päev 2 päev | 1:17:52 (58) V 16:35 (68) V |