Belgia: rahvuskoondis

Euroopa noorte ja juunioride meistrivõistlused
Orienteerumisjooks

Andmeid ei ole. Kui Teil on puuduvaid võistlustulemusi, kirjutage orienteering on dbtopas punkt lt

2008-2019

Isiklike startide arv on jaotatud kolme lahtrisse:

  • F finaali pääses ilma eeljooksuta;
  • K+F finaali pääses eeljooksust;
  • K võistles eeljooksus ja finaali ei pääsenud.
Perekonnanimi, EesnimiStartsTeatevõistlus IndividuaalvõistlusAastat
FK+FK
Naised
Arno Lucie312  2015
Brodel Suzanne624  2008, 2009
Ceulemans Coline4 4  2012, 2013
De Smul Ems1248  2015, 2016, 2017, 2018
Defraigne Laurence826  2017, 2018, 2019
Defraigne Sandrine514  2016, 2017
Fronhoffs Gaelle514  2018, 2019
Gillet Magalie312  2014
Henkes Elisabeth312  2008
Herman Laurine312  2018
Kato Keuppens2 2  2017
Keuppens Kato624  2018, 2019
Krekels Julia514  2018, 2019
Schneider Anabel624  2010, 2011
Sillien Marine1138  2015, 2016, 2017, 2018
Theys Charlotte514  2010, 2011
Thiels Hannah936  2014, 2015, 2017
Tilkin Fanny1248  2008, 2009, 2010, 2011
Vandemeulebroeck Margot312  2008
Verdeyen Elke514  2011, 2012
Verdeyen Sien312  2009
Mehed
Amerijckx Cédric1248  2016, 2017, 2018, 2019
Arno Simon1248  2016, 2017, 2018, 2019
Bakelants Willem312  2019
Bloemen Tristan624  2010, 2012
Bredo Jeremy2 2  2013
Bredo Thomas312  2009
Buytaert Svere2 2  2015
Crefcoeur Lievin312  2017
Deferme Miel2 2  2014
Drygalski Tom514  2013, 2014
Eyen Guillaume936  2016, 2017, 2018
Geldof Ian2 2  2013
Genar Jeremy312  2008
Gillet Julien624  2009, 2010
Gillet Thomas1138  2010, 2011, 2012, 2013
Goubau Thomas312  2010
Hofmans Benjamin312  2008
Hus Martijn514  2013, 2015
Hus Wouter312  2011
Jamsin Ruben312  2014
Jansen Jonas514  2018, 2019
Jens Van Lommel312  2017
Keuppens Arno514  2010, 2012
Keuppens Wout1248  2013, 2014, 2015, 2016
Krekels Julia11   2018
Krekels Simon936  2013, 2015, 2016
Leeuws Evert1138  2010, 2011, 2012, 2013
Leeuws Wouter312  2008
Liam Thiels312  2017
Mattart Antoine624  2018, 2019
Melis Toon936  2008, 2009, 2010
Mellebeek Klaas936  2014, 2015, 2016
Michiels Yannick624  2008, 2009
Parmentier Bruno624  2008, 2009
Taillieu Lasse312  2019
Thibaut Jeremie312  2011
Thiels Liam312  2018
Van Aerschot Aurelien312  2019
Van Baelen Michael624  2008, 2010
Van Bouwel Kristof936  2008, 2009, 2011

Autahvel

KohtPerekonnanimi, EesnimiKuupäevVõistlusedRiik
Naised
6Verdeyen Elke2012-06-29EYOC sprint + long FRA
13Verdeyen Elke2011-06-24EYOC sprint + long CZE
15Thiels Hannah2017-07-02EYOC relay SVK
De Smul Ems
Sillien Marine
16Henkes Elisabeth2008-10-10EYOC long + sprint SUI
16Keuppens Kato2018-07-01EYOC relay BUL
Defraigne Laurence
Fronhoffs Gaelle
Mehed
1Bloemen Tristan2012-06-29EYOC sprint + long FRA
4Leeuws Evert2011-06-24EYOC sprint + long CZE
5Leeuws Evert2013-10-27EYOC relay POR
Gillet Thomas
Drygalski Tom
7Bloemen Tristan2012-07-01EYOC relay FRA
Gillet Thomas
Leeuws Evert
10Thiels Liam2018-07-01EYOC relay BUL
Jansen Jonas
Mattart Antoine
11Leeuws Evert2013-10-25EYOC sprint + long POR
12Leeuws Evert2011-06-24EYOC sprint + long CZE
13Gillet Julien2009-07-03EYOC long + sprint SRB
13Arno Simon2017-07-02EYOC relay SVK
Amerijckx Cédric
Liam Thiels
14Gillet Julien2010-07-02EYOC long + sprint ESP
14Arno Simon2019-06-29EYOC relay BLR
Van Aerschot Aurelien
Amerijckx Cédric
16Leeuws Evert2012-06-29EYOC sprint + long FRA
16Leeuws Evert2013-10-25EYOC sprint + long POR
16Arno Simon2018-07-01EYOC relay BUL
Eyen Guillaume
Amerijckx Cédric
Segamine
5Drygalski Tom2014-06-28EYOC relay MKD
Deferme Miel
Mulpas Vinciane
7Leeuws Evert2011-06-26EYOC relay CZE
Gillet Thomas
Theys Charlotte