Taani: rahvuskoondis

Maailmamängud
Orienteerumisjooks

Andmeid ei ole. Kui Teil on puuduvaid võistlustulemusi, kirjutage orienteering on dbtopas punkt lt
  • Teatevõistluse etapiaegu ei ole 2005;
  • Võistluse rajapikkusi ei ole: 2001 ja 2005.

2001-2017

Isiklike startide arv on jaotatud kolme lahtrisse:

  • F finaali pääses ilma eeljooksuta;
  • K+F finaali pääses eeljooksust;
  • K võistles eeljooksus ja finaali ei pääsenud.
Perekonnanimi, EesnimiStartsTeatevõistlus IndividuaalvõistlusAastat
FK+FK
Naised
Alm Maja Møller835  2009, 2013, 2017
Bobach Ida312  2013
Hausner Helene211  2001
Klysner Cecilie Friberg312  2017
Knudsen Karina Boen211  2005
Olesen Anne Konring211  2001
Søes Signe523  2005, 2009
Mehed
Bloch Claus Hallingdal211  2005
Bobach Søren312  2017
Boesen Andreas Hougaard312  2017
Fenger Grøn Morten211  2001
Hansen Rasmus Thrane312  2013
Jørgensen Carsten211  2001
Lassen Tue Agner Hjort312  2013
Lund Mikkel312  2009
Mogensen Allan1 1  2001
Nielsen Christian211  2005
Nielsen Troels1 1  2005
Søes Rasmus312  2009

Autahvel

KohtPerekonnanimi, EesnimiKuupäevVõistlusedRiik
Naised
1Alm Maja Møller2017-07-25World games sprint + middle POL
1Alm Maja Møller2013-08-02World games sprint + middle COL
1Bobach Ida2013-08-02World games sprint + middle COL
3Alm Maja Møller2013-08-02World games sprint + middle COL
4Klysner Cecilie Friberg2017-07-25World games sprint + middle POL
4Søes Signe2009-07-17World games sprint + middle TPE
Mehed
1Hansen Rasmus Thrane2013-08-02World games sprint + middle COL
1Lassen Tue Agner Hjort2013-08-02World games sprint + middle COL
4Nielsen Christian2005-07-16World games middle GER
4Hansen Rasmus Thrane2013-08-02World games sprint + middle COL
6Bobach Søren2017-07-25World games sprint + middle POL
6Jørgensen Carsten2001-08-18World games middle JPN
Segamine
1Klysner Cecilie Friberg2017-07-27World games relay POL
Boesen Andreas Hougaard
Bobach Søren
Alm Maja Møller
2Lassen Tue Agner Hjort2013-08-04World games relay COL
Bobach Ida
Hansen Rasmus Thrane
Alm Maja Møller
5Lund Mikkel2009-07-19World games relay TPE
Alm Maja Møller
Søes Rasmus
Søes Signe