Lõuna-Aafrika Vabariik: rahvuskoondis

Juunioride maailmameistrivõistlused
Orienteerumisjooks

Andmeid ei ole. Kui Teil on puuduvaid võistlustulemusi, kirjutage orienteering on dbtopas punkt lt

1996-1998, 2000, 2006, 2008-2018

Isiklike startide arv on jaotatud kolme lahtrisse:

  • F finaali pääses ilma eeljooksuta;
  • K+F finaali pääses eeljooksust;
  • K võistles eeljooksus ja finaali ei pääsenud.
Perekonnanimi, EesnimiStartsTeatevõistlus IndividuaalvõistlusAastat
FK+FK
Naised
Botha Michele (Mulder Michele)824 21996, 1997, 2000
Brentano Zoe824 22009, 2010
Chambers Kirsten824 22016, 2018
Courtnage Christie824 22016, 2018
Courtnage Stephanie1437 42009, 2010, 2011, 2012
Hemer Jessica824 22009, 2012
Lund Jessica824 22009, 2010
Pope Sarah1648 42009, 2010, 2011, 2012
Van Hoepen Salome20510 52009, 2010, 2011, 2012, 2013
Mehed
Barry Dylan412 12015
Chambers Timothy1538 42013, 2014, 2015, 2016
Crone Michael412 12010
De Klerk Gary312  1996
Greeff Mark2 2  1996
Havemann Andrew4 1 31997, 1998
Hemer Dylan6 4 22006, 2008
Holmes Carl412 12016
Lund Bradley20510142009, 2010, 2011, 2012, 2013
Mulder Nicholas824 21996, 1997, 1998
Nieuwveld Peter2 1 12000
Pope Alex6 4 22006, 2008
Robinson Roark1236 32013, 2015, 2016
Sissing Jp412 12010
Stott Anthony824 22011, 2012
Swart Andries824 22016, 2018
Terry Martin312  1996

Autahvel

KohtPerekonnanimi, EesnimiKuupäevVõistlusedRiik
Naised
22Pope Sarah2010-07-10JWOC relay DEN
Lund Jessica
Van Hoepen Salome
23Brentano Zoe2009-07-11JWOC relay ITA
Hemer Jessica
Courtnage Stephanie
26Van Hoepen Salome2011-07-08JWOC relay POL
Courtnage Stephanie
Pope Sarah
27Van Hoepen Salome2012-07-13JWOC relay SVK
Courtnage Stephanie
Pope Sarah
53Courtnage Christie2018-07-10JWOC sprint HUN
63Courtnage Stephanie2010-07-05JWOC sprint DEN
73Courtnage Stephanie2012-07-08JWOC sprint SVK
Mehed
22Lund Bradley2013-07-06JWOC relay CZE
Chambers Timothy
Robinson Roark
28De Klerk Gary1996-07-14JWOC relay ROU
Mulder Nicholas
Terry Martin
28Lund Bradley2010-07-10JWOC relay DEN
Crone Michael
Sissing Jp
30Chambers Timothy2015-07-10JWOC relay NOR
Robinson Roark
Barry Dylan
30Chambers Timothy2016-07-15JWOC relay SUI
Robinson Roark
Courtnage Christie
30Swart Andries2018-07-14JWOC relay HUN
Chambers Kirsten
Courtnage Christie
33Lund Bradley2013-07-05JWOC sprint CZE
35Lund Bradley2012-07-13JWOC relay SVK
Stott Anthony
Hemer Jessica
55Chambers Timothy2015-07-05JWOC sprint NOR
58Lund Bradley2013-07-03JWOC middle CZE
73Mulder Nicholas1998-07-14JWOC classic FRA