Lietuvos čemp. estafetė
LTU, Marcinkonys, 1969-08-31

Tulemused

Klass M

Raja 1 etapid 5.5 km 4 KP; 2 etapid 6.0 km 5 KP; 3 etapid 6.0 km 5 KP; 4 etapid 4.3 km 5 KP

KohtVõistkondRiikAegEtapp Perekonnanimi, EesnimiEtappPeale etappi
1
Vilnius, Vilnius LTU3:41:13 1Steponėnaitė Aurelija1:08:30 (  2)1:08:30 (  2)
2Skaisgirytė Ona46:56 (  1)1:55:26 (  1)
3Baranauskaitė Audra1:01:54 (  4)2:57:20 (  1)
4Juškaitė Skaidra43:53 (  3)3:41:13 (  1)
2
Kaunas 2, Kaunas LTU3:43:14 1Belkauskaitė Stefa1:06:27 (  1)1:06:27 (  1)
2Zeigytė Vilhelmina53:14 (  2)1:59:41 (  2)
3Jasevičiūtė Regina1:00:52 (  3)3:00:33 (  2)
4Zaikauskaitė Irena42:41 (  2)3:43:14 (  2)
3
Kaunas, Kaunas LTU3:55:05 1Vilimaitė Virginija1:14:30 (  6)1:14:30 (  6)
2Mileišytė Jolanta1:07:21 (  4)2:21:51 (  4)
3Jankūnaitė Elena52:02 (  1)3:13:53 (  3)
4Guogytė Dalia41:12 (  1)3:55:05 (  3)
4
Šiauliai LTU4:23:26 1Čižauskaitė V1:14:06 (  4)1:14:06 (  4)
2Giedraitytė Jadvyga1:02:18 (  3)2:16:24 (  3)
3Feldmanaitė Birutė59:39 (  2)3:16:03 (  4)
4Steponavičiūtė1:07:23 (  6)4:23:26 (  4)
  Belarus BLR4:48:43 1Tkacheva1:14:38 (  9)1:14:38 (  9)
2Trushko L1:15:13 (  6)2:29:51 (  6)
3Besser V1:14:37 (  6)3:44:28 (  6)
4Pepik N1:04:15 (  4)4:48:43 (  5)
5
Vilnius 2, Vilnius LTU4:49:22 1Šležaitė Jūratė1:28:08 (11)1:28:08 (11)
2Ašmonaitė Irena1:08:18 (  5)2:36:26 (  7)
3Navickaitė Danutė1:07:42 (  5)3:44:08 (  5)
4Kondrataitė Lilijana1:05:14 (  5)4:49:22 (  6)
  Belarus 2 BLRdsq 1Dudko V2:30:54 (13)2:30:54 (13)
2Starovoitova P1:24:16 (  8)3:55:10 (10)
3Mirogoyazeva1:20:44 (  7)5:15:54 (  7)
  Akmenė, Akmenė LTUdsq 1Balčiūnaitė R1:14:20 (  5)1:14:20 (  5)
2Dobrovolskytė Jadvyga1:15:25 (  7)2:29:45 (  5)
3Pipiraitė V3:04:09 (  8)5:33:54 (  8)
  Telšiai, Telšiai LTUdsq 1Kontrauskaitė Z1:14:39 (10)1:14:39 (10)
2Benesevičiūtė R1:33:09 (  9)2:47:48 (  8)
3Druktenytė Vdsqdsq
  Belarus BLRdsq 1Govsha M1:14:31 (  7)1:14:31 (  7)
2Kudriashova S1:38:15 (10)2:52:46 (  9)
3Klimovich Tdsqdsq
  Klaipėda, Klaipėda LTUdsq 1Švagždienė Regina1:14:01 (  3)1:14:01 (  3)
2Jankauskaitė D2:54:29 (12)4:08:30 (11)
  Kaunas 3, Kaunas LTUdsq 1Valatkaitė Dalė1:14:37 (  8)1:14:37 (  8)
2Macytė Danutė2:54:00 (11)4:08:37 (12)
  Estonia ESTdsq 1Surva H1:59:39 (12)1:59:39 (12)
2Melcasdsqdsq