Lietuvos čemp. estafetė
LTU, Marcinkonys, 1969-08-31

Tulemused

Klass V

Raja 1 etapid 7.3 km 7 KP; 2 etapid 8.4 km 6 KP; 3 etapid 5.0 km 7 KP; 4 etapid 5.3 km 7 KP

KohtVõistkondRiikAegEtapp Perekonnanimi, EesnimiEtappPeale etappi
1
Vilnius, Vilnius LTU3:25:21 1Bumelis Vidimantas47:37 (  1)47:37 (  1)
2Nekrašas Vygantas1:02:31 (  2)1:50:08 (  1)
3Kondratas Romualdas59:53 (  6)2:50:01 (  1)
4Juška Gytis35:20 (  1)3:25:21 (  1)
2
Vilnius 2, Vilnius LTU3:42:49 1Gaižauskas Eugenijus1:04:34 (  5)1:04:34 (  5)
2Juozapavičius Ginutis54:04 (  1)1:58:38 (  2)
3Januškis Vaidotas1:02:34 (  8)3:01:12 (  2)
4Lebioda Algirdas41:37 (  4)3:42:49 (  2)
  Vilnius 3, Vilnius LTU4:21:46 1Eimaitis Bernardas1:12:31 (  7)1:12:31 (  7)
2Pačkauskas Laimutis1:35:23 (  5)2:47:54 (  4)
3Keina Juozas55:21 (  5)3:43:15 (  4)
4Jurginis Andrius38:31 (  2)4:21:46 (  3)
3
Kaunas 2, Kaunas LTU4:23:55 1Blonskis Jonas1:34:05 (10)1:34:05 (10)
2Janušauskas Kazys1:28:12 (  4)3:02:17 (  7)
3Andrejevas Konstantinas41:59 (  2)3:44:16 (  5)
4Gurvičius Jonas39:39 (  3)4:23:55 (  4)
4
Kaunas, Kaunas LTU4:32:30 1Valentinavičius Gediminas1:45:07 (11)1:45:07 (11)
2Skublickas Juozas1:16:08 (  3)3:01:15 (  6)
3Ravinskas Jonas37:13 (  1)3:38:28 (  3)
4Guogis Vaidotas54:02 (  5)4:32:30 (  5)
  Belarus BLR5:07:33 1Makarchik I1:11:39 (  6)1:11:39 (  6)
2Kudriashov Aliaksandr1:50:53 (  7)3:02:32 (  8)
3Yakushenko A1:00:34 (  7)4:03:06 (  7)
4Trigubenko1:04:27 (  6)5:07:33 (  6)
5
Panevėžys, Panevėžys LTU5:28:02 1Dranickas57:02 (  3)57:02 (  3)
2Matulionis Jonas Vidas2:03:33 (10)3:00:35 (  5)
3Gurklys Danielius1:03:01 (  9)4:03:36 (  8)
4Balalis K1:24:26 (  7)5:28:02 (  7)
  Kaunas 3, Kaunas LTUdsq 1Vasiljevas Vladimiras47:42 (  2)47:42 (  2)
2Kutka Rimvydas1:43:36 (  6)2:31:18 (  3)
3Aleknavičius Jonas1:24:00 (11)3:55:18 (  6)
  Brest, Brest BLRdsq 1Semashko1:03:28 (  4)1:03:28 (  4)
2Fabrisenko2:10:06 (11)3:13:34 (  9)
3Bogush1:11:51 (10)4:25:25 (  9)
  Klaipėda, Klaipėda LTUdsq 1Vitkus Vaclovas1:45:14 (12)1:45:14 (12)
2Volikas Vytautas1:56:37 (  8)3:41:51 (11)
3Jurkus Z48:39 (  4)4:30:30 (10)
  Estonia ESTdsq 1Liping1:33:32 (  9)1:33:32 (  9)
2Tomas2:20:56 (12)3:54:28 (12)
3Oraf43:38 (  3)4:38:06 (11)
  Šiauliai LTUdsq 1Puščius E1:45:29 (14)1:45:29 (14)
2Padskočius V2:35:58 (13)4:21:27 (13)
3Veršinskas Romualdas1:25:22 (12)5:46:49 (12)
  Belarus 2 BLRdsq 1Serebriakov1:25:51 (  8)1:25:51 (  8)
2Sinozhenski Nikolay1:58:13 (  9)3:24:04 (10)
  Telšiai, Telšiai LTUdsq 1Kazbaras Feliksas1:45:17 (13)1:45:17 (13)
  Akmenė, Akmenė LTUdsq 1Barčius J1:46:30 (15)1:46:30 (15)
  Belarus 3 BLRdsq 1Machivariani2:33:54 (16)2:33:54 (16)