login
WOC relay → Tulemused

DEN, Rye Sønderskov, Viborg, 1974-09-22

Klass M

Raja 1 etapid 10.4 km 15 KP; 2 etapid 10.7 km 15 KP; 3 etapid 9.6 km 15 KP; 4 etapid 9.7 km 15 KP

Koht,
Etapp
Võistkond,
Perekonnanimi, Eesnimi
RiikAeg,
Etapp
Peale etappi
1Sweden SWE 4:49:27
1Pettersson Rolf1:14:43 (  1)1:14:43 (  1)
2Öhlund Gunnar1:13:21 (  1)2:28:04 (  1)
3Johansson Arne1:14:06 (  2)3:42:10 (  1)
4Frilén Bernt1:07:17 (  1)4:49:27 (  1)
2Finland FIN 5:05:26
1Makirinta Hannu1:22:41 (  3)1:22:41 (  3)
2Salminen Markku1:15:48 (  3)2:38:29 (  3)
3Nuuros Risto1:11:39 (  1)3:50:08 (  2)
4Väli Klemelä Seppo1:15:18 (  4)5:05:26 (  2)
3Norway NOR 5:08:58
1Jacobsen Svein1:22:45 (  4)1:22:45 (  4)
2Fjærestad Jan1:14:12 (  2)2:36:57 (  2)
3Formo Ivar1:20:21 (  5)3:57:18 (  3)
4Weltzien Eystein1:11:40 (  3)5:08:58 (  3)
4Switzerland SUI 5:09:02
1Wolf Dieter1:21:32 (  2)1:21:32 (  2)
2Marti Bernard1:25:08 (  6)2:46:40 (  5)
3Hulliger Dieter1:14:41 (  3)4:01:21 (  4)
4John Karl1:07:41 (  2)5:09:02 (  4)
5Czechoslovakia TCH 5:27:43
1Boruvka Josef1:22:57 (  6)1:22:57 (  6)
2Lenhart Zdenek1:16:44 (  4)2:39:41 (  4)
3Kačmarčik Jaroslav1:29:34 (  9)4:09:15 (  5)
4Horinek Jaroslav1:18:28 (  6)5:27:43 (  5)
6Hungary HUN 5:31:28
1Boros Zoltan1:22:52 (  5)1:22:52 (  5)
2Sotér Janos1:23:55 (  5)2:46:47 (  6)
3Hegedüs Zoltan1:27:30 (  8)4:14:17 (  6)
4Vajda Geza1:17:11 (  5)5:31:28 (  6)
7Denmark DEN 5:47:32
1Christensen Ivan1:42:20 (10)1:42:20 (10)
2Jensen Kurt1:25:12 (  7)3:07:32 (  7)
3Andersen Per Oluf1:18:01 (  4)4:25:33 (  7)
4Lyndgaard Kurt1:21:59 (  7)5:47:32 (  7)
8Great Britain GBR 6:00:40
1Murray Michael1:42:14 (  9)1:42:14 (  9)
2Peck Geoff1:27:01 (  8)3:09:15 (  8)
3Down Mike1:26:48 (  7)4:36:03 (  8)
4Wood Alistair1:24:37 (  8)6:00:40 (  8)
9Australia AUS 6:30:57
1Rule Peter1:45:59 (12)1:45:59 (12)
2Tarr Alex1:40:00 (10)3:25:59 (12)
3Oliver John1:32:30 (11)4:58:29 (11)
4Moon Graham1:32:28 (  9)6:30:57 (  9)
10West Germany FRG 6:43:20
1Heyser Gerd1:30:25 (  7)1:30:25 (  7)
2Breidenich Rainer1:43:43 (12)3:14:08 (  9)
3Grosse Bernhard1:35:54 (12)4:50:02 (  9)
4Finkenstädt Frank1:53:18 (12)6:43:20 (10)
11Canada CAN 6:46:06
1Lowry Ron1:44:15 (11)1:44:15 (11)
2Kaill Bob1:41:05 (11)3:25:20 (11)
3Hunter Gordon1:31:55 (10)4:57:15 (10)
4Kaki Paul1:48:51 (11)6:46:06 (11)
12Austria AUT 6:48:59
1Kainrath Eugen2:04:27 (14)2:04:27 (14)
2Pucher Erich1:39:55 (  9)3:44:22 (13)
3Boubela Norbert1:26:39 (  6)5:11:01 (12)
4Maier Franz1:37:58 (10)6:48:59 (12)
 Bulgaria BUL dsq
1Stoev Libomir1:39:28 (  8)1:39:28 (  8)
2Kazakov Christo1:45:49 (13)3:25:17 (10)
3Stantchev Rumen1:56:08 (15)5:21:25 (13)
4Kalendjiev Dimiterdnsdsq
 Belgium BEL dsq
1Salavarda Henri2:38:33 (15)2:38:33 (15)
2Genten Albin2:15:12 (15)4:53:45 (15)
3Willemsens Daniel1:40:10 (14)6:33:55 (15)
4Legrain Lucdnsdsq
 United States USA dsq
1Turbyfill Robert1:45:59 (12)1:45:59 (12)
2Davis Don2:05:35 (14)3:51:34 (14)
3Sturdevan Garth1:38:02 (13)5:29:36 (14)
4Adams Richarddsqdsq