Daugiadienės TAKAS
LTU, Tolkūnai, Alytus, 1993-06-30

Tulemused

Klass H14A

Raja 1 d. 3.9 km 9 KP, 2 d. 3.6 km 7 KP, 3 d. 3.8 km 9 KP, 4 d. 3.9 km 7 KP, 5 d. 3.9 km 9 KP

Valige  summa  1 päev  2 päev  3 päev  4 päev  5 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn summa 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev
  Paužas Henrikas LTUAlytaus SM, Alytus  35:00 (  2)26:15 (  1)38:01 (  7)32:37 (  2)27:27 (  8)
  Vasiliauskas Mantas LTUAlytaus SM, Alytus  36:30 (  4)29:45 (12)34:20 (  2)35:18 (  5)27:02 (  6)
  Nikonov Mikhail RUSOrienta M, Moskow  39:13 (10)28:52 (  9)42:06 (16)33:34 (  3)25:59 (  3)
  Ramenov Nikita RUSMysl, Moskow  39:09 (  9)26:32 (  2)39:40 (10)35:29 (  6)29:06 (11)
  Ginkevich Denis BLRNemiga Nord, Minsk  37:55 (  6)32:16 (19)38:19 (  9)32:36 (  1)29:49 (14)
  Narvilas Edmundas LTUKopa OK, Klaipėda  37:28 (  5)26:32 (  2)43:55 (19)36:49 (  8)28:14 (10)
  Vaitekūnas Eugenijus LTUPerkūnas OK, Vilnius  44:32 (18)27:23 (  4)35:01 (  3)41:42 (14)25:50 (  2)
  Krasuckis Justas LTUPerkūnas OK, Vilnius  40:57 (15)29:03 (10)46:24 (26)36:42 (  7)30:08 (16)
  Moseikin Mikhail RUSOrienta M, Moskow  45:04 (22)29:08 (11)40:28 (12)42:54 (16)26:32 (  4)
  Bložė Gintautas LTUTakas OK, Kaunas  33:50 (  1)34:46 (33)38:02 (  8)50:40 (26)26:57 (  5)
  Morosanov Sergei RUSOrienta M, Moskow  45:19 (23)33:21 (25)41:44 (14)39:06 (  9)32:33 (23)
  Lazauskas Donatas LTUPerkūnas OK, Vilnius  51:34 (30)34:19 (32)44:50 (22)34:53 (  4)29:09 (12)
  Nikitin Alexei RUSOrienta, Moskow  48:47 (27)27:24 (  5)48:34 (30)39:23 (10)33:13 (26)
  Mosin Andrei BLRNemiga Nord, Minsk  47:21 (25)30:37 (13)43:53 (18)46:15 (18)29:32 (13)
  Roschin Roman RUSGripuzan, Moskow  38:13 (  7)30:40 (14)48:44 (31)51:09 (27)30:46 (18)
  Legomski Mikhail RUSKirishi, Saint Petersburg  50:02 (28)38:17 (42)46:30 (27)42:01 (15)25:09 (  1)
  Armalis Saulius LTUKauno OSM, Kaunas  44:00 (17)41:21 (48)44:30 (20)48:38 (22)27:03 (  7)
  Žitkevičius Vaidas LTUTakas OK, Kaunas  44:47 (20)31:13 (16)41:20 (13)1:00:47 (39)27:39 (  9)
  Montvilovas Vitalijus LTUŠiaulių JTC, Šiauliai  42:47 (16)38:26 (43)44:44 (21)47:06 (21)35:46 (29)
  Gilfanov Denis RUSKirishi, Saint Petersburg  54:21 (37)33:48 (27)31:30 (  1)1:06:10 (44)30:46 (18)
  Sadeckas Darius LTUPerkūnas OK, Vilnius  1:03:36 (49)28:09 (  7)45:13 (23)49:33 (24)30:04 (15)
  Petukhov Ilia RUSOrienta, Moskow  1:01:05 (45)33:22 (26)51:50 (37)40:02 (11)30:20 (17)
  Kalinin Sergei RUSOrienta, Moskow  39:52 (12)36:28 (37)43:48 (17)57:51 (36)38:44 (34)
  Kaušinis Andrius LTUKlajūnas OK, Mindūnai  51:12 (29)32:17 (20)49:59 (34)50:36 (25)34:18 (28)
  Balodis Jānis LATRiga RSP, Rīga  58:52 (42)39:27 (46)53:04 (39)43:30 (17)34:06 (27)
  Balashov Nikolai RUSKirishi, Saint Petersburg  44:37 (19)35:25 (34)52:25 (38)1:01:25 (40)36:27 (30)
  Rutkauskas Rokas LTULėvuo OK, Panevėžys  47:53 (26)38:02 (41)47:41 (28)53:48 (31)42:58 (41)
  Agafonov Dmitri RUSOrienta, Moskow  54:49 (39)33:13 (23)56:45 (42)54:12 (32)33:04 (25)
  Nikitin Mikhail RUSOrienta, Moskow  46:03 (24)33:20 (24)57:51 (43)55:49 (34)41:27 (39)
  Kozlov Viktor RUSOrienta T, Moskow  44:49 (21)34:08 (30)39:47 (11)1:15:55 (49)39:58 (36)
  Yakovlev Mikhail RUSRoza Vetrov, Ilichevo  58:54 (43)35:53 (36)49:00 (32)41:35 (13)52:06 (47)
  Barkauskas Tomas LTUFiesta OK, Vilnius  54:38 (38)37:38 (40)55:29 (41)55:21 (33)42:55 (40)
  Beniušis Egidijus LTUPlungė  57:01 (41)37:26 (39)49:33 (33)57:08 (35)44:58 (43)
  Dzerve Uldis LATRiga RSP, Rīga  1:07:30 (51)31:51 (18)1:09:26 (45)46:48 (19)31:46 (20)
  Nikitin Sergei RUSIskatel 2, Moskow  1:07:01 (50)34:18 (31)47:43 (29)1:05:38 (43)40:40 (38)
  Klimaševskij Eduardas LTUFiesta OK, Vilnius  53:25 (34)30:50 (15)1:12:29 (46)1:06:51 (45)32:19 (22)
  Žiauka Povilas LTUŽygeivis, Jurbarkas  54:02 (35)51:36 (54)45:44 (25)1:12:25 (47)50:13 (46)
  Zverev Stanislav RUSPerm  55:31 (40)1:02:52 (55)51:24 (36)1:20:59 (50)37:16 (32)
  Banys Arturas LTUŽygeivis, Jurbarkas  1:23:59 (53)46:18 (52)1:22:33 (49)53:00 (29)47:24 (44)
  Lukoševičius Tadas LTUSakas OK, Šiauliai  1:02:16 (47)45:08 (51)1:21:37 (48)1:21:56 (51)44:26 (42)
  Kutiavinas Vladas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai  35:53 (  3)27:51 (  6)dsq47:00 (20)31:47 (21)
  Oyrkov Pavel RUSOrienta M, Moskow  40:16 (14)33:57 (29)36:11 (  5)dsq32:46 (24)
  Vasiliauskis Dovas LTUPamarys OK, Šilutė  dns33:01 (22)45:35 (24)48:59 (23)39:41 (35)
  Otbetkin Pavel RUSIskatel 2, Moskow  dsq42:48 (49)51:01 (35)41:33 (12)37:32 (33)
  Mirgcrodski Evgeni UKRZelesta, Kyiv  53:15 (33)28:31 (  8)41:47 (15)51:27 (28)dsq
  Golubev Konstantin RUSOrienta T, Moskow  38:20 (  8)35:45 (35)54:43 (40)dsq49:41 (45)
  Sukackas Mindaugas LTUFiesta OK, Vilnius  39:44 (11)32:51 (21)35:01 (  3)1:15:33 (48)dsq
  Šmits Edijs LATLiedags OK, Jūrmala  53:02 (32)42:59 (50)dsq53:07 (30)36:40 (31)
  Bogulia Dmitri UKRZelesta, Kyiv  1:01:59 (46)33:48 (27)37:49 (  6)1:02:15 (42)dsq
  Matekonis Gediminas LTUKrekenavos SM, Krekenava  dns38:44 (44)1:03:30 (44)58:09 (37)40:29 (37)
  Semenov Andrei RUSGripuzan, Moskow  40:02 (13)31:19 (17)1:27:44 (51)1:00:17 (38)dsq
  Ulevičius Donatas LTUVilnius  1:03:15 (48)39:36 (47)1:15:38 (47)1:08:56 (46)dns
  Ushakov Nikita RUSOrienta T, Moskow  54:07 (36)39:04 (45)1:39:06 (52)dsqdsq
  Kholkin Evgeni RUSIskatel, Moskow  1:12:47 (52)49:42 (53)1:26:53 (50)dsqdns
  Abloževičius N LTUOriens OK, Panevėžys  59:17 (44)dsqdns1:01:49 (41)dns
  Latymov Timur RUSPerm  52:03 (31)dnsdns1:53:16 (52)dsq
  Kitov Denis RUSOrienta T, Moskow  dsq36:49 (38)dnsdnsdsq