NOC classic + short
FIN, Sibbo, 1993-06-03

Tulemused

Klass M

Raja 14.0 km

Valige  1 päev  2 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Tvedt Jon NORNorway 1:26:02 6:08
2
Thoresen Petter NORNorway 1:28:41 6:20
3
Vestre Rolf NORNorway 1:30:13 6:26
4
Nymalm Sören FINFinland 1:30:22 6:27
5
Salmi Janne FINFinland 1:31:28 6:32
6
Tveite Håvard NORNorway 1:32:14 6:35
7
Flühmann Urs SUISwitzerland 1:32:19 6:35
8
Roine Kaj FINFinland 1:32:36 6:36
9
Hanssen Gjermund Alfon NORNorway 1:32:48 6:37
10
Mattinen Reijo FINFinland 1:33:22 6:40
11
Parkkinen Keijo FINFinland 1:33:23 6:40
12
Bjørnsgaard Anders NORNorway 1:33:55 6:42
13
Aebersold Christian SUISwitzerland 1:34:22 6:44
14
Bjørlo Kjetil NORNorway 1:35:06 6:47
15
Leiboms Aigars LATLatvia 1:35:52 6:50
16
Hale Steven GBRGreat Britain 1:36:07 6:51
17
Mogensen Allan DENDenmark 1:36:43 6:54
18
Liljeström Kimmo FINFinland 1:37:37 6:58
19
Nielsen Thomas Højsgaard DENDenmark 1:39:10 7:05
20
Myklebost Lars NORNorway 1:39:31 7:06
21
Forsman Petri FINFinland 1:40:12 7:09
22
Kitchin Andy GBRGreat Britain 1:40:54 7:12
23
Hjerrild Thomas DENDenmark 1:41:11 7:13
24
Ødum Rasmus DENDenmark 1:41:24 7:14
25
Jensen Pablo DENDenmark 1:41:31 7:15
26
Armalis Vidas LTULithuania 1:41:39 7:15
27
Jørgensen Carsten DENDenmark 1:42:28 7:19
28
Brantner Martin AUTAustria 1:42:42 7:20
29
Omeltchenko Yuri UKRUkraina 1:43:04 7:21
30
Heimonen Teuvo FINFinland 1:43:05 7:21
31
Jørgensen Flemming DENDenmark 1:43:10 7:22
32
Kannumäe Urmas ESTEstonia 1:43:22 7:23
33
Sild Sixten ESTEstonia 1:43:31 7:23
34
Alexeev Vladimir RUSRussia 1:43:59 7:25
35
Stockmayer Manfred AUTAustria 1:45:13 7:30
36
Terkelsen Chris DENDenmark 1:45:19 7:31
37
Olaussen Per NORNorway 1:45:29 7:32
38
Humbel Dominik SUISwitzerland 1:45:38 7:32
39
Gipas Vytautas LTULithuania 1:45:39 7:32
40
Grende Ants LATLatvia 1:46:07 7:34
41
Berger Alain SUISwitzerland 1:46:51 7:37
42
Trukhan Igor UKRUkraina 1:47:19 7:39
43
Skovlyst Torben DENDenmark 1:47:26 7:40
44
Gusev Ilia RUSRussia 1:47:55 7:42
45
Mikhailov Oleksandr UKRUkraina 1:48:12 7:43
46
Musgrave Jonathan GBRGreat Britain 1:48:21 7:44
47
Koski Harri FINFinland 1:48:57 7:46
48
Bartkevičius Artūras LTULithuania 1:49:20 7:48
49
Žagars Ivars LATLatvia 1:49:33 7:49
50
Ottesson Rene ESTEstonia 1:50:34 7:53
51
Kozlov Vladimir RUSRussia 1:52:32 8:02
52
Waldhäusl Wolfgang AUTAustria 1:52:40 8:02
53
Bagness Martin GBRGreat Britain 1:53:41 8:07
54
Frank Andi AUTAustria 1:57:00 8:21
55
Slobodianiuk Roman UKRUkraina 1:57:06 8:21
56
Anuchkin Oleg RUSRussia 1:57:11 8:22
57
Avaste Tarvo ESTEstonia 1:57:22 8:23
58
Ummers Kaspars LATLatvia 1:57:29 8:23
59
Kukenys Egidijus LTULithuania 2:01:06 8:39
60
Pugach Mykhailo UKRUkraina 2:25:18 10:22
61
Šalkauskas Algirdas LTULithuania 2:37:19 11:14
  Ümarik Indrek ESTEstonia dnf  
  Balandinski Sergei RUSRussia dnf  
  Bührer Thomas SUISwitzerland dnf  
  Hague Paul GBRGreat Britain dsq